Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Krzysiek

Ludzie ! Nie jedźcie nigdzie za granicę przez polskie agencję. Już niejednokrotnie się o tym przekonałem i dzielę z wami swoim doświadczeniem. Dam przykład: pojechałem z nimi do Czech i nic w Czechach oni nie mogą załatwić, a sami czesi traktują ich jak śmieci. Jak chcecie pracować, to w każdym kraju są agencję macierzyste z pracownikami polskojęzycznymi w biurach, którzy chętnie przyjmują polaków do pracy. W Czechach polecam Manpower i DP Work, reszty nie znam, podobno GiGroup jeszcze jest ok. To prawda, że pracujesz z Czechami, ale ci przynajmniej pomagają we wszystkim, polscy koordynatorzy w polskich agencjach mają cię gdzieś, bo sami mało wiedzą i nic nie mają do powiedzenia, więc improwizują, to samo pracownicy polskich agencji, którzy improwizują, bo nie mają bladego pojęcia jak jest na miejscu.

doswiadczony
@Krzysiek

Potwierdzam - ponad cztery lata jezdzenia

Zuza

Trzeba być skonczonym tłukiem żeby pracować w work servis! HWDM,HWDR.

bobo
@Zuza

prawda, trzeba być skończonym tłukiem również , aby zrobić błąd w jednym krótkim zdaniu

Zbyszek

Stiller jak twój ochroniarz,kawal chlopa

ELLLE

witam ja za tydzien wyjezdzam przez ta agencje do pracy w TURNOV ZA LIBERCEM ALE PO TYCH KOMENTARZACH MAM OBAWY POZDR

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Darek i Wiola Pe-wie

Polecam oddział w Erfurt szczególnie kontakt z Panem Michael Stiller dusza człowiek -poprowadzi ,pomorze-załatwi z nim nie jesteście sami.z czystym sumieniem daje tel.do niego +49 17612336110 pozdrawiam

Oszukani
@Darek i Wiola Pe-wie

Niestety w naszym przypadku pan M.S nie okazał się ' człowiek dusza' wręcz przeciwnie...

@Darek i Wiola Pe-wie

(usunięte przez administratora) nastepni klamcy chyba ze te (usunięte przez administratora) z work service same pisza o sobie opinie tak jak usuwaja negatywne

@Darek i Wiola Pe-wie

Dusza czlowiek poprawadzi na dziady I (usunięte przez administratora) w kosmos

@Darek i Wiola Pe-wie

twoja wypowiedz swiadczy o twoim poziomie,cofnij sie do szkoły i zobacz jak sie pisze; ;pomorze' żal!

Grzegorz

Te (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zwolnili mnie na zwolnieniu L4 i nie wypłacili mi ekwiwalentu za urlop za 7 dni , umowa skończyła się dnia 24.11.2017 r dostałem świadectwo pracy ze zwolnieniem natychmiastowym i to dyscyplinarnie . Jak opominam się o swoje pieniądze nie odbierają tel. Jest ktoś tu kto podlega pod firmę Work Serwice Wrocław Gwiaździsta 66 ? i podlegał pod Panią Karolinę Stasiak i pracował w Pflaider w Wieruszowie . Proszę o kontakt osoby które miały z nimi styczność i z nią i są przez nich pokrzywdzone 882429814

Zuzanna

Witam aktualnie pracuję w Work Service jestem zadowolona co do pracy. Praca nie jest ciężka lecz wymaga poświęcenia i chęci. Pracuje się po dużo godzin bo nawet po 11 lecz to jest plus bo im więcej godzin tym więcej pieniędzy a chyba o to chodzi. Poniższe opinie co do wypłat zdarza się pomyłka ale wszystko odrazu jest załatwione tyle i zarobisz to dostaniesz. Opinie o koordynatorach nie są zgodne z prawdą Pan Robert Kaniewski i Pan Michał S są dobrymi pracownikami bardzo pomocnymi. Pan Robert jest codziennie na firmie więc wszystko możesz załatwić. A co do tych opinii że w weekend nie odbierają to nie prawda czasami się zdarzy ale oni jaki i my też chcą mieć weekend. Więc wyrozumiałości ludzie. Mieszkania są zadbane wszystko co trzeba jest. Szczerze polecam firmę i chętnie będę do niej wracać. Pozdrawiam :)

Klam klam dalej

Zuzanna
@Zuzanna

Proszę wyraz opinie w swoim imieniu i nie osadzac mnie o kłamstwo. Ja mam zdanie pozytywne ale jeżeli Pan posiada źle wspomnienia i jest Pan negatywnie nastawiony na współpracę z Work Servis to proszę to napisać w swoim imieniu w oddzielnej opinii.

Denis

Klamczucha

demo
@Zuzanna

zuzanna,jak tam praca w biurze

Roman

Jade w poniedzialek do hodkovic kyos cos wie jak tam jest praca przy amortyzatorach

huc

Szkoda gadać. Ludzie nie pracujcie u tych kretaczy. Działają niezgodnie z prawem i oszukują pracownika. NIE WARTO !!!!

NN
@huc

W POLSCE WE WROCŁAWIU NA GWIAŹDZISTEJ 66 RÓWNIEŻ OSZUKUJA

Roman

Jedzie ktos na rozklejanie plakatow z work servis do erfurt praca od 20.1.18. 10e na godzine

Patryk
@Roman

Podaj maila lub num tel. Jedziemy z bratem samochodem mamy 2 wolne miejsca

Ostrzegam wszystkich przed (usunięte przez administratora) work servis. Tomasz

Edyta

@HWDM-HWDR jeżeli jesteś niezadowolony z pracy to może wytłumacz dlaczego, a nie łamiesz regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin poprzez obrażanie. Takie wpisy są usuwane przez admina. @Oszukany czyli biuro Work Service SA nie wie co się dzieje na miejscu? Może jest problem z komunikacją między koordynatorami?

Oszukany2
@Edyta

Napewno nie wiedza kordynatorzy klamia,nie odbieraja tel.,zostawiaja czlowieka na pastwe losu w obcym kraju obiecuja kokosy a tak okroja wyplate ze czlowiek tyra caly miesiac za 500e jak juz ktos to pisal (usunięte przez administratora) kordynarorzy sie na pole nadaja a nie do kierowania ludzmi

Oszukany4
@Edyta

Gdzie jest glowna siedziba work service gdzie mozna rozmawiac po polsku prosze o namiar

HWDM-HWDR

Kazda pozytywna opinia o tej bandyckiej firmie jest pisana przez pracownika work service,to zlodzieje I oszusci, tyle co te (usunięte przez administratora) narobily krzywdy biednym ludziom to sie w pale nie miesci w koncu ktos nie wytrzyma I zrobi im krzywde.

Paulina

Ktos ma namiar na tego prawnika z erfurt gdzie chlopaki zlozyli pozew grupowy

Darek
@Paulina

Jestes w erfurcie

Lukas J.

Z czysty sumieniem mogę polecić firme Work Service DE. Pracuję w Erfurcie przez tą agencje już długi czas i nigdy nie było żadnych problemów z ich strony. Mogę pochwalić polskojęzycznych pracownikow. Panowie Michal Stiller oraz Robert Kaniewski są bardzo kompletni. Zawsze można liczyć na wsparcie z ich strony oraz pomoc w rozwiazywaniu kłopotów (np z docelowym pracodawcą, mieszkaniowych, urzedowych). Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firma dzieki jej pracownikom.

Aneta
@Lukas J.

Potwierdzam. Odział w Erfurcie- ok. Pracownicy mówiący po polsku -super. Zarowno p Robert K. jak i p Michael S.

Bartek
@Lukas J.

100# jest to wpis z mafii work service wszyscy wiedza ze ta firma I ci ludzie klamia I okradaja ludzi

Mary
@Lukas J.

Sami to napisaliscie klamstwo na klamstwie

Nali971

Witam,szukam osób które jadą 15.01 do czech (Tachov) aby wspólnie jechać pociągiem/busem lub ewentualnie osoby które mają miejsce w samochodzie. Proszę o kontakt : nataliabulska@gmail.com

Oszukany

Witam Wszystkich. Chciałem ostrzec o pracy w Czechach w Turnov przez work service. Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną w polsce Pani Katarzyna W. pięknie opowiadała o pracy w Czechach o pomocy koordynatora hotelu zarobkach grafiku i ile to niby nie pracuje tam polakow. Kiedy zajechalismy na miejsce koordynator zawiozl nas na hotel, hotel jak najbardziej taki jak Pani pokazała na zdjęciach i to tyle co było prawdą. Pomoc koordynatora zero odzież robocza pobieralismy w nocy w jakimś garażu. Cała prawda wyszła kiedy majster czeski zaczął opowiadać o zarobkach mieliśmy zarabiać niby od 2950 do 3300 a okazało się że zarobek wynosi do 2500 zł. Przez pierwszy tydzień do pracy miał wozić nas koordynator i pokazać trasę a zawiozl nas tylko raz pod fabrykę a sam nie wiedział gdzie konkretnie zatrzymują się autobusy i jaki numer autobusu kiedy powiedzieliśmy dlaczego nie będzie nas wozil usłyszeliśmy że musi się wyspać bo jest zmęczony nie chciał podpisać z nami umowy bo twierdził że jutro itp nie chciał jechać założyć konto bankowe bo twierdził że jeszcze nie jest potrzebne i że tam kiedyś podjedziemy do banku. Z grafiku fakt wychodzi ze masz 8 dni wolnych a tak naprawdę do domu możesz zjechać co półtora miesiąca. Także nie dajcie się wplatac. My po przedstawieniu sytuacji mistrza czeskiego na drugi dzień zjechalismy do polski. Na miejscu zostało 6 Polaków którzy czekają tylko na wypłatę bo dali się wplatac i też uciekają. Jeżeli chodzi o zaliczki to koordynator cię zwodzi tak powiedzieli ludzie którzy tam są na miejscu. Polacy którzy tam pracują to są tam nie wiele dłużej niż prawie miesiąc a nie jak Pani z biura twierdziła że kilka lat. Dzwonili do nas nawet z Warszawy co się stało że uciekamy do polski kiedy wszystko opowiedzielismy to biuro z Warszawy nawet nie wie ilu ma tam pracowników bo w Warszawie twierdzili że około 700 Polaków a jest tam sześciu. Uważajcie i nie dajcie się wrobic

Mary
@Oszukany

W erfurcie jest tak samo,oszust na oszuscie

Robert
@Oszukany

Wiem też tam byłem rok temu. Najgorzej że Polska podfirma wysyła ludzi Polaków do Czech i tak potrafi kłamać. Dobrze ze blisko jest do Polski bo tak człowiek w kropce i musiał by tam siedzieć

Zbyszek

Pra Cujac przez work service poczulem co to glod,2tyg. Bylem bez pieniedzy musialem jezdzic do pracy bez biletu,dostalem 3 mandaty I wyladowalem na policji a pan michal nawet nie odebral telefonu nawet nie wiedzialem o co chodzi policjantom

Basia plonsk

Oddzial w erfurcie jest jednym z najlepszych zaloga fachowcow dbajacych o pracownika zarobki miesieczne powyzej 2500e pozdrowienia dla kordynatorow

Rafał Smurawski

Porażka na całej lini a w szczególności o kontakt i informacje żeby się skontaktować z księgową trzeba meile pisać i to nie do księgowej tylko do jakiegoś pracownika work service,,,,, wypłaty też są różnie niby w terminie a na ostatnią chwilę wysyłane elixyry ja dzisiaj nie dostałem wypłaty bo pani księgowej lub komuś tam z pracowników się nie chciało dokładnie sprawdzić że mam zmianę nr rachunku .... ogólnie wypowiadam umowę z tą firmą bo jest niepoważna w stosunku do pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.