Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Ciekawy

Co on takiego nawywijal??

Ciekawy

Dziekuje za info, mam akurat oferte pracy od nich i nie wiedzialem, czy rozpoczac prace

Blondi
@Ciekawy

Lepiej zostan w domu u nich nie zarobisz a napewno nic nie odlozysz strata czasu

sysynia

a co uważacie o pracy w Czechach - Bor u Tachova jak tam wygląda sytuacja, bo mam tam jechać do pracy?

Slawomir

Mam pytanie czy ktoś wie jakie są warunki pracy w Hodkovic w Czechach na stanowisku operatora wózka widłowego?, no mam wyjazd 08 01 2018.

Bartolo

Ostrzegam wszystkich przed work service w erfurcie

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Edyta

@chwdm rozumiem, że wolałabyś, ale pewnie podpisując umowę była informacja, że taki system panuje w Work Service SA. A firma zamraża, czy pracownicy nie upominają się o te 21 dniu urlopu? @Zgwalcony 22 to nie miejsce do pisania takich komentarzy. Pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin.

m

Przestrzegam wszystkich przed agencją Work service w Kolonii! Przyjeżdżasz 1200 km na miejsce w celu podpisania umowy- paniusia, która tam pracuje Ewa J. olewa Cię całkowicie- daje kilkunastu stronnicowy kwestionariusz po niemiecku nie wyjaśnia co masz robić i zostawia Cię samemu sobie- totalna olewka , lekceważące zachowanie. Pozniej udajesz sie do mieszkania, ktore mialo byc w pelni wyposazone- meble, lozko, mialo byc wszystko! zajezdzasz na miejsce wchodzisz do bloku komunalnego zamieszkałego przez turasow i patologię. Na miejscu- pokoj z dwoma rozwalonymi łozkami, zarzyganym materacem, petami wszędzie i masz jedną połamaną szafeczkę! Jezeli chcesz byc pomiatany jak rzecz za granicą jedz na magazyny do Koln przez work service!

A.K
@m

Dokładnie tak tam jest.

Tomasz

Work service godna polecenia firma pracuje juz ty kilka miesiecy i nie narzekam praca super godziny pracy tez .z wypłatami tez nie ma problemu zawsze na czas sa nie ma zadnych problemow z tym ",a nie jak inni ludzie pisza głupoty na ten temat kordynatorzy zajebiesci pan michał jaki pan rober sa bardzo dobrymi przedstawicielami firmy i dobrze umieja załatwic sprawe ze wszystkim i nie słuchajcie durnych wpisow od ich ludzi bo to sa brednie totalne jak ktos pracuje dłuzej to wie jak jest naprawde pozdrawiam cała firme work service

A.K
@Tomasz

Poczekaj przyjacielu. Ja też tak mówiłem. A teraz sprawa przeciwko nim w sądzie i 3 lata nerwów

Witam odradzam firma Work Servis jedna wileka porazka. Przed wyjazdem wszystko pieknie a na miejscu smierdzace mieszkanie bylo trzeba tydzien wietrzyc. Dziury w scianach wiec wszelkie robactwo. Praca nie byla zla lecz atmosfera totalna masakra. Traktuja ludzi jak parobkow. Kordynatorzy przy podpisaniu umowy prawie weszli Ci W tylek a po maja Cie gdzies. Ciezko cokolwiek zalatwie. A gdy masz problem w weekend to musisz czekac do powiedzialu bo nie odbieraja telefonow. Szczerze ja odradzam ta firma ale jezeli chcesz to sproboj przekonasz sie na wlasnej skorze jak czlowiek potrafi szanowac czlowieka. Pozdrowienia Niezadowolony i rozczarowany pracownik.

ALA

W stu procentach zgadzam się z tą opinią. Człowiek przyjeżdża, meldują go na brudnej,śmierdzącej melinie. Często przeludnionej. I jeszcze trzeba za to płacić. Zero pomocy od koordynatorów.

Odradzam

Jestem pracownikiem Work i powiem wam ze czytajac te pozytywne opinie lub ze czlowiek przyjezdza tu chlac lub pozytywne opinie o kordynatorach zastanawiam sie czy pisal to pracownik work czy sam Pan kordynator zeby wybielic firme z tych negatywnych opini ktore sa pisane przez niezadowolonych pracownikow, ktorzy doskonale wiedza co ich tu spotkalo, jak zostali potraktowani i oszukani przez wsponialych kordynatorow, ktorzy zostali swietnie nauczeni klamiac Ci prosto w oczy, robiac przy tym dobra mine do nieuczciwej gry w ktorej na samym starcie jestes przegrany. Ludzie ktorzy chca pracowac za granica odradzam wspolprace z ta firma. Nie Pozdrawiam

D.W
@Odradzam

Święta prawda. Po ponad 2 latach zwolniono mnie, bo upomniałam się,że nie zapłacono mi przez pomyłkę za kilka dni. Poza tym,koordynatorzy są w tej firmie chyba szkoleni w kłamstwach. Polak Polakowi wilkiem.

Work

Witam. Firma Work srwise bardzo sie na niej zawiodlam, przy podpisowaniu umowy z Panem Michalem.S obiecywal wynagorodzenie 1100 euro na miesiac a rzeczywistosc okazala sie inna wypalata jedna wileka porazka, wiecej czlowiek zarobi w biedronce na kasie ???? Tyle co zarobisz wydasz na zycie i nic Ci z tego nie zostanie. Nie polecam. Kordynatorzy smieja Ci sie w twarz!

Anonimowy

Witam odradzam firmę work service. Koordynatorzy nie są na stanowisku którym powinni być. Przy podpisaniu umowy jest ładnie pięknie a rzeczywistość jest inna mają Cię gdzieś wszystko musisz załatwiać sam. Nie odbierają telefonów. A co do pieniędzy lepiej się nie wypowiadać obiecują góry a dostajesz sucha gałąź

Panek

Ile osób tyle różnych sytuacji i tyle opinii. Może nie wszystkie są pozytywne ale nie uważam żeby Work Service był złą agencją. To jest tylko życie w którym może być różnie.

Niezadowolony
@Panek

Nie uważa pan żeby była zła agencja ? To powiem panu tak zapalenie nerek kamienie w nerkach a pan kordynatora wysyła mi śmieszne 500 koro. Na lekarstwa ? I to jeszcze nie A darmo bo musiałem jechać z ludźmi na testy do fabryki nie polecam !!!

Lysy
@Panek

Jak cie kordynator poprosil o opinie to nie dziwne ze nie uwazasz worka za zla agencje. Fakt zycie przynosi rozne sytuacje ale work przynosi niestety tylko te negatywne sytuacje i doswiadczenia. I swiadczy o tym odsetek negatywnych opini. Pozytywne w wiekszej mierze pisane sa przez poplecznikow z work serwice kordynatorow itp aparat do wybielania i zacierania begatywnych opinii.

Łukasz - Erfurt HB
@Lysy

Nie jestem koordynatorem ani poplecznikiem żadnego z pracowników oddzialu w Erfurcie a mimo to mam same pozytywne odczucia odnosnie tej agencji. Każdy problem można było szybko rozwiązać dzieki szybkiej i skutecznej ich pomocy (tu wymienię Michaela Stiller. i Riberta Kaniewskiego -polskojęzyczni ). Trzeba tylko wiedzieć po co się tu przyjechało. Jesli do pracy a nie by chlać i ćpać w każdej wolnej chwili to wszystko z nimi można uzgodnić i załatwić. Polecam ten oddział.

By nie chodzić po sądach (jak ja chodzę) TO LEPIEJ nawet nie zaczynać PRACY POPRZEZ Work Service.Większego okłamywania ludzi i pomiatania ludźmi jeszcze nie widziałem..Za 10 dni przepracowanych i 5 dni zwolnienia wypłacili mi 260E.a musiałem jechać własnym autem 1000km i codziennie dojeżdżać do pracy...Więcej można zarobić w Polsce w ochronie.Byłem i jestem do tej pory w szoku jak można tak bezczelnie wykorzystywać ludzi potrzebujących pracy i pieniędzy....

Edyta

@chwdm ale skoro uzbierasz 150h to dlaczego możesz wymienić je na 7h wolnego? @anonymous a w jaki sposób czujesz się oszukany? Co takiego się wydarzyło, że uważasz, że powinno być inaczej? Wyjeżdżałeś za granicę czy pracowałeś w Polsce z agencji Work Service SA?

chwdm
@Edyta

bo jeden dzień wolnego jest liczony jak 7 godzin pracy czyli za 150 godzin masz 21 dni urlopu i 3 godziny Ci zostaną no i oczywiście muszą Ci się jeszcze zgodzić na ten urlop.W praktyce wygląda to tak że te godziny są tak długo zamrożone aż się nie zwolnisz i na koniec Ci je wypłaca i potrącą od tego wysoki podatek

chwdm
@Edyta

nie czuje sie oszukany poprostu mi nie pasuje taki system wolalbym miec co miesiac wyplate za tyle godzin co przepracuje a nie ze pracujesz nadgodziny ale wypłatę masz taką samą co miesiąc bo Ci te godziny odkładają na to zeitkonto

anonimowo

Work Service to firma, która w tym samym roku potrafi zapewnić pracowników o tym, że chce o nich dbać, pomóc im się rozwijać, wprowadza benefity, a niedługo po tym ogłasza, że ze względu na oszczędności musi zredukować część etatów. Niskie wynagrodzenia i brak możliwości rozwoju powoduje, że nie jest to firma, w której chciałoby się zagrzać miejsce na dłużej. Najmocniejszym plusem firmy są jej szeregowi pracownicy, przyjazna atmosfera, którą tworzą. Firma daje możliwość zdobycia trochę doświadczenia na początek kariery, ale później już jest tylko stagnacja. Brakuje szkoleń, możliwości jasnej ścieżki awansu, nowych projektów/wyzwań oraz podwyżek.

pan s

Pracował ktoś w firmie mann hummel sonneberg z firmy Work Service proszę o opinie

NAWET NIE MYŚLCIE PRACOWAĆ dla tej (usunięte przez administratora) i bezlitosnej "firmy" to co przeżyłem i jak mnie potraktowali i OSZUKALI,NAWET OKRADLI to nie mieści się nawet w głowie..i nie tylko mnie...gdybym napisał prawdę to i tak nikt nie uwierzy...ale mam swoje lata i sporo przeżyłem..ale to co oni wyprawiają niby zgodnie z prawem,to przekracza wszelkie granice...ODRADZAM STANOWCZO!!!!!!!!!

Tom

Jak wygląda praca w miejscowości Bor u Tachova i zakwaterowanie., mam tam jechac,czytając opinie o agencji to mnie poraza

Marian

Witam wszystkie opinie na temat "pana" Marka z Köln sa jak najbardziej prawdziwe !!! Nierozgarniety burak ! Czy ktoś ma podobne "wspomnienia" z tym pożal się "kierownikiem" ?

maly
@Marian

Tak masz racje ten Marek z Köln to zwykly burak zamulony.Od tego ziola pewnie tak mu sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo

Edyta

@Juz nigdy work serwice a możesz opisać jak wyglądały te warunki mieszkaniowe? Jaką prace wykonywałeś przy współpracy z agencją Work Service SA? Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? To powinno innych zainteresowanych zaciekawić.

Zniesmaczony
@Edyta

Pracowalem w biblis a mieszkalem w pokoju bez okna, lazienke i kuchnie mialem pietro nizej do ktorej mozna bylo zjechać jedynie winda. Tak winda. Schodow nie bylo. Podobno pozniej jak winda ulegla uszkodzeniu to ludzie musieli latac dookola budynku za potrzeba, pod prysznic i do kuchni po dworze. Na mieszkaniu ktore okazalo sie hotelem pracowniczym mieszkalo okolo 20osob zbieranina roznej masci. Ogolnie takie mega super warunki daje work ze na zbiorach w stodole podobnie sie zyje. Z reszta po przeczytaniu wiekszosci komentarzy, moje zdanie i doswiadczenia tylko sie potwierdzaja. Lokuja ludzi byle gdzie jak szczury byle mieli z nich kase. Ludzie wracali z pracy przez work biedniejsi niz przyjechali. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTOW. KAZDA ROZMOWĘ TELEFONICZNA Z KAŻDYM ICH PRACOWNIKIEM NAGRYWAJCIE. TYLKO TAK POZNIEJ DOJDZIECIE SWOICH PRAW.

Vafankulo
@Zniesmaczony

Bardzo mocno popieram !

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.