Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

ktos

nie polecam tej firmy,uwazajcie na (usunięte przez administratora) jak zaczynaja sie jakies problemy to urywaja z wami kontakt wysyłaja do niemieckiego posrednika pracy i tam sie zaczyna meksyk, codziennie robisz w innej firmie w pracy po pare godzin warunki mieszkaniowe slabe. po zrezygnowaniu(usunięte przez administratora) po prawie 3 miesiacach dopiero otrzymalem czek ktory mozna zrealizowac majac konto niemieckie, a kolega do tej pory nie dostal wynagrodzenia. uwazajcie na niemieckiego posrednika pracy sps.

Iwona
@ktos

Nie wiem, czy zdajesz sobie z sprawę z tego, że na forum publicznym staramy się unikać używania danych personalnych konkretnych osób. Pamiętaj o tym szczególe następnym razem. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż problem stanowi brak zainteresowania pracownikiem ze strony Work Service. Dobrze jednak, że w końcu udało Ci się otrzymać należne wynagrodzenie. A powiedz, czy pracując za ich pośrednictwem miałeś dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Gruby Bartek

Worek service Erfurt to (usunięte przez administratora)

Bronek
@Gruby Bartek

Potwierdzam, omijac ich szerokim lukiem!

Blabka

MAM ZAMIAR WYJECHAĆ W APRZE DO LIBERECA PRZEZ TĄ AGENCJE JAKO OPERATOR WÓZKA A DZIEWCZYNA NA PRODKUCJI JAKIEŚ OPINIE?

Bobo
@Blabka

Witam. Co do tej firmy Work Service ja jestem z kuzynem zadowolony.Pracowałem przez nią w Niemczech i obecnie w Czechach Ontex.Co do zarobków jest ok.Płacą na czas,zaliczki można pobierać. Tylko jeśli o Ontex co dla niej wykonujemy usługi są nie szczerzy.Słyszałem na obiekcie i w okolicy,że będą zwolnienia oraz przystuj nie potrzeba będzie tylu ludzi iż produkcja nie będzie szła całą parą. Czy to prawda,ktoś słyszał o tej informacji?

Joanna
@Bobo

Czekaliśmy tu na taką wypowiedź. W sposób dosyć dokładny opisałeś nam czynniki, związane z zatrudnieniem w Work Service. Na ich oficjalnej stronie internetowej znalazłam informację, iż po pozytywnym odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej, w zależności od rodzaju zawieranej umowy, pracownik zostanie poproszony przez Konsultanta Personalnego między innymi o wykonanie badań wstępnych. Podpowiesz nam, o jakie konkretnie badania tu chodzi? Będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Jarek

Nie polecam pracy u nich w Niemczech. (usunięte przez administratora)z godzinami, zajtkontem, ciezki kontakt z koordynatorami. Nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na mejle. Nie polecam

Szukający pracy
@Jarek

Jarek Gdzie byles dokladnie w tych Niemczech?

Joanna
@Szukający pracy

Jesteś zainteresowany podjęciem się pracy za pośrednictwem firmy Work Service SA? Z tego co widzę informacje na temat tej firmy są różne. Jednak w większości zależą one od miejsca/ kraju w jakim zatrudniani są pracownicy. Jeśli tylko odbędziesz rozmowę rekrutacyjną proszę, koniecznie podziel się jej przebiegiem tu na forum.

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Policja

(usunięte przez administratora) pośrednicząca która zarabia na pracowników do kilku zł na godzinę. W Polsce należy zdelegalizować każdą mafię pośredniczącą przy pracy, każdego pośrednika pracy, dzięki temu wzrośnie wynagrodzenie pracy pracownika.

Poiup

Work Service, biuro w Poznaniu. Jakieś opinie? Właśnie wysłałem tam CV na stanowisko młodszego rekrutera

TAka
@Poiup

Nie znam poznania, ale znam inne oddziały. Jak stawiasz w życiu na rozwój to radzę przemyśleć sprawę

dominika
@Poiup

Ja nie polecam biura w erfurcie w niemczech na pieniadze trzeba czekac pobieraja za ubezpieczenie po czym sie okazuje ze wogule nie oplacaja składek wieksze stawki za mieszkanie niz w umowie a koordynatorzy to tatalna masakra jak ktos chce zlozyc wypowiedzenie to nie maja czasu !!!

Mateusz
@dominika

Prima Aprilis? Ja byłem przez biuro z Erfurcie i za mieszkanie płaciłem tak jak w umowie, nie wiem co miałaś z ubezpieczeniami ale nikt z mojej ekipy nie miał problemu, do lekarza normalnie chodzili, też dziwi mnie dziwi, że jak chcieliście złożyć wypowiedzenie to nie pojechaliście do biura, które jest czynne do 17. Tam mogliście je złożyć, a nie czekać na koordynatora. Pamiętajcie, że Wy nie jesteście jedyni w firmie, a koordynator też nie pracuje 24/7h i tylko dla Was. To jest właśnie rzetelna opinia po pierwszym wyjeździe za granicę, gdzie się myśli, że ja "jestem najważniejszy". Ludziska oni też mają biura, którzch załatwia się całą biurokrację. Nie jest to może najlepsza agencja ale przewinałem się już po kilku w Niemczech i Holandii i moge polecić. Uwierzcie, że widziałem gorszych pracodawców. PS. Uważam, że niektórzy jak wyjadą za granicę bez mamy to zachiwują się jak dzieci we mgle. Jest XXI w., a nawet sami się nie starają coś załątwić tylko proszą aby firma im nawet 4litery podcierała....

Negatyw
@Poiup

Nie polecam. Kadra kierownicza zakłamana, nastawiona na maksymalne wykorzystanie pracownika przy praktycznie zerowym wdrożeniu i za śmieszne pieniądze. O premiach za wyniki nie ma co marzyć, ale obiecywać będą ciągle - manipulatorzy do granic przyzowitości. Absolutnie zero rozwoju, szkoleń. Nie mają żadnych nowych klientów i ogólnie olbrzymie problemy finansowe jako cała grupa kapitałowa - chylą się ku upadkowi. Reasumując niczego się tam nie nauczysz, szkoda czasu i przede wszystkim nerwów.

Seba

Firma bankrut

Mateusz
@Seba

Aha

Feder

Witam prosiłbym o opinie na temat pracy w Bor u Tachowa jakie warunki mieszkaniowe atmosfera w pracy itd.Dziękuję za rzeczową i prawdziwą odpowiedź

Fly
@Feder

Wybierasz się tam do pracy?

Daria1020
@Feder

witam masz może jakieś konkretne informacje o tej pracy?? wraz z chłopakiem mamy wyjechać w poniedziałek ale przez przeczytanie opinii na temat tej agencji zaczynamy mieć wątpliwości....

kasisko
@Daria1020

witam, czy wyjechaliscie juz tam do pracy? jakie warunki? faktycznie są problemy z wynagordzeniami w chwili obecnej?

Ziota2

Witam. Pracowal ktoś przy montażu foteli samochodowych w Mlada Boleslav? Jakie warunki zamieszkania i płacy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Siwy

Witam, proszę o opinie ws. pracy w Bor u Tachowa.

Adr

Zaprosili mnie po skierowanie do pracodawcy, jak głupi z innymi osobami czekałem chyba z godzinę w poczekalni, panie "nie miały czasu" a dzwoniły po nas, jakieś jaja sobie robią z ludzi. Nawet nie zdążyłem wejść do pokoju po skierowanie a już mam opinie o nich.

byly pracownik

Odradzam pracy przez agencje Work Service. Pani z tej agencji pracy na początku bardzo miła, później miałem wypadek i L4 to nawet nie odbierała telefonów jak się chciałem zapytać odnośnie prezedłuzenia umowy. Do końca mi nie powiedzieli, dopiero jak napisałem , że mam przedłużone zwolnienie to dostałem odpowiedź o nieprzedłużeniu umowy. W sumie i bardzo dobrze, za te grosze tyrać to też nieprozumienie. Teraz już czekam tydzień na świdectwo pracy, bo miałem mieć odesłane i jeszcze go nie mam. Porażka. Praca odbywała się w firmie Valmet Automotive w Żarach.

Pesto

To jakieś kpiny Work service nie dość że trzymał pit 11 do ostatniej chwili to jeszcze przysłali jakąś korektę pitu że została zdublowana składka na ubezpieczenie.społeczne a przed 10 dniami pit został wysłany do urzędu skarbowego,ten Work to banda (usunięte przez administratora)i przestrzegam inne osoby przed pracą w tym biurze pośrednictwa pracy

Kancelaria
@Pesto

Ciekawe? Jak pracodawca jest zobowiązany do przesłania drogą elektroniczną do US w terminie do 31 stycznia. Następnie można sobie samemu sprawdzić/pobrać. Jak ma się jeszcze profil zaufany to jest to bajecznie proste.

Jaaa
@Pesto

Mam to samo... I co zrobiłeś z tym problemem?

Jarek

Firma Work Service zaproponował mi pracę w Czechach w miejscowości Hodkovice nad Mohelkou. Proszę o opinie. Chciałbym się dowiedzieć jakie sa tam warunki? Czy firma wypłaca na bieżąco wypracowane wynagrodzenie za pracę? Jak wygląda zakwaterowanie?

Kancelaria Adwokacka i Prawa P

Jeśli jest w umowie, że wypłata jest do 10 każdego miesiąca to najpóźniej w dniu 10 musi być na rachunku bankowym pracownika. Jeżeli 10 wypada np. sobotę i tego dnia nie ma możliwości aby banki realizowały przelewy między sobą, to wypłata musi być na rachunku bankowym pracownika 9 dnia miesiąca. Nie dotrzymanie tego terminu upoważnia do rozwiązania umowy z winy pracodawcy, gdyż pracodawca nie przestrzega warunków umowy którą sam zaakceptował podpisując się pod nią. Pozdrawiam Kancelaria Adwokacka i Prawa Pracy.

Zawiedziony

(usunięte przez administratora)Nie polecam!

bart
@Zawiedziony

Work service erfurt brak ubezpieczenia i meldunku nie wypłacaja wynagrodzen w terminie i zatrudniaja samych kryminalistów!!!

Preses

Work service nie placil w ostatnich miesiącach 2018 roku pelnych składek ZUS. Sprawdzcie sobie na ZUS PUE kto ma konto ile nalezne a ile zaplacone. Smiech na sali żeby firma co nic nie robi, tylko bierze prowizje za każdego pracownika, nie miala pieniedzy.

Weronika
@Preses

Dlatego nie wysyłają dokumentów PIT? Do tej pory, mimo wysłania prośby o dostarczenie PITu, oni dalej tego nie zrobili. To są jakieś żarty! Nie polecam. Pracowałam kilka miesięcy w Czechach przez tą agencję. Warunki zamieszkania, jak piszą inni, totalnie nie sprawdzone. Byle by tylko wcisnąć gdzieś ludzi. Wszystko co tutaj inni ludzie piszą, potwierdzam. Zabierają od wypłaty dodatki, wypłacają ją 25-tego. Ogólnie jeden wielki bałagan.

Nie. Polecam pracowałem 4 miesiące w Odry w Semperflex. Wypłata co miesiąc około 16000 koron. W ostatni miesiąc przeprowadziłem się na ubytovnie i tam kibel brudny bez klapy na suficie grzyb. Za ostatni miesiąc jak się zwolniłem dostałem 5500 koron a pracowałem cały miesiąc. Nie polecam

Nie polecam !!!

Nie polecam work service Czechy oferta BMW oraz przy pracy lamp samochodowych. Firma niby zapewnia zakwaterowanie oraz transport. Jeden z pracowników work service przesłał filmiki w jakich warunkach mieszkają poniżej krytyki. Wynagrodzenie od najniższej krajowej do 4000 zł (są to oferty zakłamane bo na umowie minimalna krajowa lub 150 zł więcej niż minimalna krajowa, doliczają swoje bonusy ale jeśli się im coś nie spodoba zabierają) Wynagrodzenie wypłacają do 25 kolejnego miesiąca czy bezprawnie oszukują. Jeśli się nie przepracuje z nimi rok wtedy zabierają z wypłaty za lekarza medycyny pracy oraz odzież roboczą itp. Transport darmowy hmmm pisze wyraźnie jeśli blisko praca wtedy na pieszo (zgaduje że u nich blisko to 2.5 km) a jeśli daleko to wtedy niby zwracają za transport.. Zakłamana agencja pracy, problemami finansowymi

Tobiasz

O co chodzi z tym Erfurtem, co tam sie wyprawia? Pytam, bo mam od nich oferte pracy i nie wiem czy zgodzic sie na nia

aga
@Tobiasz

Nie polecam work service w erfurcie to (usunięte przez administratora) nie wyplacaja pieniedzy na czas za mieszkanie pobieraja wiecej niz powinni oszukuja na grupach podatkowych i zanizaja godziny pracy

aga
@Tobiasz

Nie polecam work service w erfurcie to zlodzieje i klamcy nie wyplacaja pieniedzy na czas za mieszkanie pobieraja wiecej niz powinni oszukuja na grupach podatkowych i zanizaja godziny pracy !!!

Alex
@aga

Ty masz pojecie kobieto mila co Ty piszesz? Jakie grupy jakie mieszkanie? Chyba sama nie wiesz, gdzie pracowalas, a teraz wylewasz zale na gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.