Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Work Service

Panie Romku, w siedzibie głównej w Centrali na ul. Gwiaździstej, nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych. Czy może Panu chodzić o inną firmę? W budynku jest co najmniej jeszcze jedna agencja pracy. Zachęcamy do zgłaszania reklamacji dotyczących Work Service bezpośrednio i oficjalnie przez nasz formularz reklamacyjny na stronie www.workservice.pl

Romek
@Work Service

Faktycznie, przepraszam bardzo!

marta

Nie polecam agencji w Erfurcie a w szczegolnosci kontakt z panem michałem to jakas totalna masakra nie zgadzaja sie godziny pracy wypłata równiez nie jest na czas i totalnie olewaja ludzi!!!

Hanna
@marta

Możesz napisać coś więcej o godzinach pracy? Napisałaś, że nie zgadzają się - co miałaś na myśli? Czy chodziło Ci o nadgodziny, inną godzinę rozpoczęcia pracy czy inne dni tygodnia?

Gosc

Pan Michal od 3 miesiecy nie pracuje w Erfurcie

marek
@Gosc

Skoro nie pracuje bo widocznie było cos na rzeczy z tego co słyszalem to oszukiwal ludzi na pieniadze obiecywał premie za polecenie pracownika po czym jej (usunięte przez administratora)

marta
@Hanna

Chodzi mi o to ze pracowałam wiecej godzin a wypłate dostałam za mniej godzin a jak dzwonilam do koordynatorow mowiac ze cos sie nie zgadza to juz póżniej nie odbierali tel i nie odpisywali za moje emaile

Robert

(usunięte przez administratora)5 lat temu I zapewniam,ze michal nie angazuje sie uczuciowo w pracy zawodowej!

Maciek
@Gosc

Mi też proponował,przyniòsł alkohol do mojego pokoju,jakos dziwnie gadał że firma jest ze mnie zadowolona,bede miał podwyżke I zaliczke 2 razy w tygodniu,ale nic za darmo tak powiedział I chwyciľ mnie za krocze,naszczescie 2 lata cwiczylem judo!

John
@marta

Tak robia od 1999 roku ,(usunięte przez administratora)Na godzinach.

On 233

Dziś jest 20 i wypłat nadal nie ma nie dosyć że wypłaty dostają 10 tego to trzymają twoja kase 10 dni nie polecam.

WS
@On 233

Trzeba było nie pić I przychodzic punktualnie do pracy!

Igor

Zostalem (usunięte przez administratora) przez firme work service nie dostalem wynagrodzenia za 3miec,nie pozdrawiam

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Ja dostalam za 142 godziny 160e, praca KNV Niemcy, mòj tato zgłasza to do prokuratury

Robert
@Ania

To ile mialas na godzine nie cale 2e??? Haha,sasiadka z wioski obok tez wyjechała przez ta firme na jakies komisjonowanie, zarobila za miesiac pracy 350e,a jej siostra nic nie dostała bo w firmie powiedzieli ze za mieszkanie odciagneli.to jest zlodziejstwo!

Rafał

Za 186 godzin pracy dostałem 220e wyplaty,zero zaliczek, work service w erfurcie ostrzegam !

Produkcja Zary

Work Service Zary. Tragedia! Zakłamanie,obłuda, kręcenie, wieczne problemy z pieniędzmi, z wypłacalnościa, z wyplatami, (usunięte przez administratora) jak się tylko da! Nie szanują pracowników! Pani M.ciagle kłamie, wyrwana z rzeczywistości, sama niewie co się dzieje na jej stanowisku pracy, obiecuje pomoc po czym wypina się na pracowników, nie ogarnia papierów najprostszych, wciąż trzeba się jej o wszystkim przypominać, żadnej sprawy nie umie doprowadzić do końca, niby koordynatorka a w rzeczywistości odnoszę wrażenie że to "nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu".

@Produkcja Zary

Dzień dobry, zaniepokoiła nas Pana/Pani opinia. Jeśli ma Pan/Pani zastrzeżenia do współpracy z nami, zachęcamy do podzielenia się opinią przez formularz reklamacyjny https://workservice.pl/kontakt/pracownicy/. Każde zgłoszenie jest przez nas weryfikowane. Pozdrawiamy serdecznie.

Doggebi

Do kierownictwa on work przestańcie (usunięte przez administratora) ludzia że awaria itd nikogo to nie opchodzi waszym (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest wypłacać zgodnie z umową jeśli tego nie rozumiecie to powinniście zająć się wypasaniem bydła a jeśli nie to przestańcie ludzi okłamywać

Gl

No raczej nie w tym problem. Pracuje w tej firmie od 2 lat. Zawsze pieniądze były na koncie. Jest 12.01 i niestety ich nie ma..

Adreee

Ja wypłaty nie dostałem pracuje Jarexs Wroclaw

Ela

U nas nikt nic takiego nie wybrał, w umowie mamy na konto i tak była wyolavony w grudniu.

@Ela

Wypłacona

@Gl

Dzień dobry, wypłaty nie zostały zrealizowane wg planu w związku z ogólnopolską awarią banku Santander w dniu 10.01.2020 r. Przelewy zostały przeniesienie do banku Credit Agricole, podpisane i zrealizowane 10.01.2020 o gody 15.48 czyli po sesji bankowej. Dzisiaj pracownicy będą mieli na swoich rachunkach wynagrodzenie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mieliśmy na nią wpływu.

@Adreee

Czemu nie dostałem wypłaty za grudzień a powinno być 9-10 Jestem z firmy jarexs mój bank to mBank

Wyplata

Pracuje Jarexs przez Work Service Wrocław czy dostanę wypłatę dzisaj?? Proszę o odpowiedz

@Wyplata

Dar

Dostał ktoś przelew 8-10 za grudzień wie ktoś cos na ten temat czemu wypłaty nie ma?

Xxx
@Dar

I nas w Gliwicach też ludzie z work'a są bez wypłat

Daria
@Xxx

Kiedy będą wypłaty jestem bardzo wkurzona bez odzewu z Firmy za Grudzień?wie ktoś na ten temat

Xxx
@Daria

U nas też nic nie wiadomo, tylko dostaliśmy SMS że zmienia nam się pracodawca

@Dar

michał

tez nie dostałem wypłaty za grudzien widac jakas grubsza sprawa skandal (usunięte przez administratora) zgłaszam sprawe do pip

@michał

Ja również

@michał

Ela

Pracuje przez ws, nie miałam żadnych wypłat typu zaliczki, a nadal wypłaty nie ma, nie tylko ja bo mnóstwo osób czeka. Ostatnio normalnie byka na koncie 10 a teraz co?!...

Ela

Nie sądzę bym skorzystała skoro nie placicie

@Ela

N

Warunki mieszkalne są ok, w porownaniu do innych agencji to wyższy standard

N

W jakiej? I nie musisz mi wierzyc, jak taka jestes zainteresowana to moge przeslac zdjecia w jakich pokojach my mieszkamy. Nie wiem o jakie ci chodzi oddzialy worka w niemczech, bo jest ich wiele. Bierzesz pierwsza lepsza oferte z neta, nie sprawdzisz i pozniej narzekasz na firme bo ci sie nie podoba po przyjezdzie

N

A mi chodzi o niemcy, i nie pisz do mnie jak do osoby z worka. Robota tez spoko, latwa ale jak wyjezdzacie do pierwszej lepszej oferty np w holandii gdzie (usunięte przez administratora) to 3/4 ludzi to co sie dziwic

vip

Myślę że ta agencja to dno nie polecam pracy na płocku u Natalia Kunecka zero profesjonalizmy etyki zawodowej. Na spotkaniach rekrutacyjnych zero info kadrowego,brak kontaktu niby opiekun kl nie polecam praca Dr Otker, wielka tajemica osoby po zawałach na 8 godzin (usunięte przez administratora) 9 ton towaru a praca miała byś lekka na taśmie mam nadzideję ze kontrachent zrezygznuje odsortingu tej firmy gdzie pracownik nie jest szanowany a pani Natalia na łebkach zarabiać nie będzie i pojdzie do posredniaka bo ludzie odchodzza po 1 dniu a daje to do myslenia ze firma krzak i ten włocławek

Beata
@vip

Proszę o konkrety zanim zacznie Pan/i oczerniać i najlepiej statystyki odejść bo z tego co wiem to jest stała ekipa i nawet już rekrutacji i przyjęć nie ma na Płock. Pracuje się po 8 godzin zgodnie z kodeksem pracy. Umowa jest na pełen etat. Oddział najblizszy znajduje się we Włocławku a centrala we Wrocławiu. Proszę sobie popatrzeć i poczytać o Work Service a nie oczerniać. Nie podobała się praca to trzeba było się zwolnić...

WS

Wszystko jest w porzadku,mamy chwilowe problemy z systemem,wyplaty beda na koncie do 30 stycznia,przepraszamy grupa WS.

Bozena

To jest kpina ludzie muszą zapłacić za mieszkanie itp a wy ludzi (usunięte przez administratora) o nie wpłacie terminie!!!!gdzie wypłata za grudzień!!!!

Ada

Kara wynosi 5-30 tys za opuznuenie wypłaty terminie po 10 można iść do Adwokata takie są przepisy

Patrycja

(usunięte przez administratora) dzwonią mowia ze praca aktualna prosze sie szykowac a później sie okazuje inaczej mówią ze ci ktorzy sie pierwsi zapisali to maja pierwszeństwo nie informuja ze wybieraja osob tylko mowia prosze przyjechac w tym w tym dniu na miejscu okazuje sie ze nie ma zakwarerowania i pracy i trzeba wracac do polski bo nawet telefonu nie ręczą odebrac tak oszukują polakow zeby tylko pieniedzy nie mieli najgorsza firma uciekac szerokim ukiem

@Patrycja

Ludzie czy wy nie widzicie że ta agencja to kompletne bydło jest? Szukajcie pracy przez inne agencje!

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.