Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Zły

Witam powiem krótko o waszej firmie nie potraficie nawet dobrze premi powysylac dla pracowników mercedesa chodź mieli zagwarantowane że będą pieniądze na czas lecz ich nadal nie ma nie pozdrawiam a z tymi umowami co 3 miesiące ozecie sobie je serdecznie w 4 litery wadzić

lider

(usunięte przez administratora) totalne. Pitu nie potrafią dostarczyć. Zero możliwości kontaktu. Zaden numer telefonu nie odpowiadu. Na miejscu niekompetentne (usunięte przez administratora) i zrzucanie odpowidzialności na innych. Podawanie niezgodnych z rzeczywistością informacji

@lider

Dzień dobry. Dziękujemy za zgłoszenie dotyczące trudności ze skontaktowaniem się z nami. Niestety nie wiemy, o który oddział chodzi. Prosimy o skorzystania z naszego formularza reklamacyjnego https://www.workservice.pl/kontakt/kandydaci/. Znając szczegóły sprawy będziemy mogli pomóc. Pozdrawiamy

Kinga
@Work Service S.A.

Czego zapięcie że mamy normy w hm na bookingu jak nie mamy przez agencję

Basia

Czy ludzie z work service pracowali w tym roku na komisjonowaniu na knv w erfurcie lub rhenus logistic? Pozdrawiam

@Basia

Wyrzucili ich za to że oszukiwali ludzi, Niemcy się dowiedzieli jak WS postępuje z ludźmi,i ich wy.. li na zbity pysk

Jacek

Stanowisko koordynator pracowników tymczasowych to praca 12-16 godzin na dobę. Niby Work Servise to korporacją, jednak główna zasada przyłożonych, to oszczędność. jak będziesz dawać rade w prace bez narzędzi, to nikogo nie obchodzi. Z czego wynika, że ta oszczędność dziadowska i traci na niej przede wszystkim sama firma.

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jacek

Izabela

Proszę o opinie pracy w Mohelnicach w Czechach przez WorkService.

@Izabela

Dzień dobry. Dziękujemy za wiadomość. W skrócie: jest to produkcja reflektorów, z możliwością zakwaterowania lub codziennym zorganizowanym dojazdem z Kłodzka, Bystrzycy, Międzylesia. Umowa na rok czasu w Work Service Czech sr.o.. Wynagrodzenie wynosi 3500-3700 zł netto/miesiąc. Nie wymagamy znajomości języka czeskiego! Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://www.workservice.pl/praca/operator-produkcji-oswietlenia-samochodowego/77998942/ Tam również znajduje się kontakt do naszego rekrutera, który odpowie na wszystkie pytania związane z tą ofertą. Pozdrawiamy

??????

Definitywnie (usunięte przez administratora) tego kraju, Urojona praca osób w tej firmie opiekunów itd próby odczłowieczania brak reakcji na łajno od stałych pracowników z firm, nikt u was nie zarządza, strach ma wielkie oczy gdy firma upada. Szok jaka patologiczna agencja pracy. Boże co Polak musi przejść w życiu to jeszcze o pracę trzeba zebrać. Wstyd to jest kraść a jak nie potraficie osobie poszukującej pracy pomóc że znalezieniem oferty pracy to należy firmę zamknąć. Leży się u was się należy w tej centrali to na 300%!!!!!! Podziwiam jak ta firma funkcjonuje???? P. S. najniższa krajowa to 17zl na h jakby ktoś chciał może zmienić w systemie hahah szok youhuuuu tu Ziemia do kosmitów z Work service

@??????

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Niestety nie jesteśmy w stanie zareagować na Pana uwagi, ponieważ posiadamy za mało informacji. Nie wiemy o jakiej sytuacji Pan pisze, więc trudno nam się do niej ustosunkować, a przede wszystkim – pomóc. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza reklamacyjnego https://www.workservice.pl/kontakt/kandydaci/. Każda sytuacja jest przez nas rozpatrywana indywidualnie. Czekamy na kontakt. Pozdrawiamy

Robert

Myślę że ta agencja to (usunięte przez administratora) nie polecam z nimi współpracować zero profesjonalizmy etyki zawodowej.

@Robert

Dzień dobry Robert, z czego wynika Twoja ocena? Czy swoje zastrzeżenia zgłaszałeś na kontakt reklamacyjny? Każda reklamacja jest przez nas rozpatrywana, tylko musimy wiedzieć o co konkretnie chodzi. https://www.workservice.pl/kontakt/pracownicy/

robert
@Work Service S.A.

nie poprostu dopytuje sie co do ubytowni warunki bo sie nie raz naciolem

student

nie polecam bardzo tej agencji, (usunięte przez administratora) przy wypłatach, pracownicy narzekają na wypłaty, ponieważ są o wiele niższe niż powinny być ,trzeba się prosić o własne zarobione pieniądze.

Sabi
@student

Hej czy moglbys napisac dokladniej gdzie pracowales i o ile cie oszwabili? Mam od nich oferte i szukam informacji. Dzieki

gość

Już miesiąc czekam na świadectwo pracy z Work Service. Jak do nich dzwoniłam do mi mówiły że wysłały i zwalały na Pocztę Polską że się spużnia. Poszłam na pocztę i okazało się że nie mają opóżnień z listami. Ani świadectwa ani ubezpieczenia zostałam bez niczego. I to nie są kłamstwa to sama prawda.

Kłamcy
@gość

Racja

Ona
@gość

Jestem byłym pracownikiem i musze powiedzieć, ze z wlasnego doświadczenia wiem, ze problemy z poczta zdarzały się często. Tak samo jak kwestia wypłat pracowników do rąk własnych, którzy twierdzili, ze listonosza nie było. Ludzie ogarnijcie się.

mizwi

Jakieś opinie o pracy w centrali we Wrocławiu?

Ona
@mizwi

O centrali nie wiem ale pracowałam w oddziale w Krakowie i atmosfera była super. Fajny zespół i pomocny kierownik. Kwestia klientów jak w każdej agencji pracy tymczasowej. Klient nasz Pan wiec trzeba się podporządkować.

Przypuszczam, że połowa kandydatów rezygnuje ze zgłoszenia aplikacji do pracy po 4 nieudanej próbie wysłania cv. Szanowni Państwo zróbcie coś z formularzem zgłoszeniowym.

robek

CZECHY - oferta pracy - Operator produkcji (Mohelnice) chciałem sie dowiedziec o ubytowni jaka jest jak z placa bo mam zamiar wyjechac

Kruszon

Nie polecam nikomu pracy przez tą agencję a zwłaszcza w firmie Renus Logistic w Swarzędz Jasin ...Praca jest na umowę zlecenie za nędzne 17 zł brutto a jest to praca podobna do pracy w Amazonie .Wymagania jeżeli chodzi o normy są duże a płacą beznadziejna ledwo 2000 zł .Ponadto trzeba pracować z Ukraińcami którzy są bezczelni aroganccy Szkoda zdrowia o czasu .Agencja ma gdzieś ludzi którzy pracują w tym magazynie

byly pracownik
@Kruszon

Bo to typowa agencja ukrainska.Polakow maja gdzies.Nie polecam gorszej nie ma agencji

GOŚĆ

TYLKO PRACA DLA STUDENTÓW I UMOWA ZLECENIE , TĄ FIRMĄ JUŻ DAWNO POWINIEN KTOŚ SIĘ ZAJĄĆ !

@GOŚĆ

Drogi Gościu, mamy w swojej ofercie bardzo różne oferty, zarówno jeśli chodzi o branże i pracodawców, jak i formę umowy - są to zarówno oferty na pracę tymczasową, pracę stałą jak, a także na umowę zlecenia (często preferowaną przez studentów). Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z naszą ofertą - https://www.workservice.pl/

Aa

Bardzo dobry pracodawca

mkplay5

Nie polecam agencji Work Service nikomu są to oszuści którzy polecają lipne oferty pracy tymczasowej dla załatania swoich niedociągnięć szkoda czasu i nerwów prawdy nie dowiesz się dopiero w praktyce zrozumiesz gdzie jesteś inaczej mówiąc jest to Ukraińsko-Niemieckie gówno !!!!!!!!!!! Mariusz Komuda podpisuję się.

@mkplay5

Dzień dobry, Panie Mariuszu, oferujemy tylko sprawdzone, legalne oferty pracy. Jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Działamy transparentnie i zgodnie z prawem. W swojej opinii nie podaje Pan żadnych konkretów. Czy zastrzeżenia jakie Pan ma zgłosił Pan na kontakt reklamacyjny? Jeśli nie, proszę to zrobić. Każda sprawa jest wyjaśniania. Wystarczy wypełnić krótki formularz reklamacyjny: https://www.workservice.pl/kontakt/pracownicy/

Angela

Dzień dobry, czy w tym roku również będziecie mieli ofertę do Ulm na komisjonowanie?

Rybcia

Były Pracowniku znając życie zostales zwolniony z magazynu w miejscowości Rangsdorf bo wynosiłeś kawę którą kradłeś i sprzedawałeś na bazarze. Takich Byłych Pracowników jak ty jest bardzo dużo. Wykradacie towar z magazynu do kiedy ktoś was nie przyłapie a póżniej wyrzucacie swoje żale na forach społecznościowych żeby się usprawiedliwić.

Work Service

Drogi Panie, Pana niepotwierdzone opinie wprowadzają w błąd pracowników i kandydatów do pracy. Jeśli z jakiegoś powodu jest Pan poszkodowany zawsze może się Pan zwrócić w pierwszej kolejności do nas, w ten sposób będziemy mogli Panu pomóc, rozpatrujemy z dużą uwagą każdą reklamację. Jest to dużo skuteczniejszy sposób załatwienia Pana sprawy. Zapraszam do wysłania reklamacji z dokładnym jej opisem poprzez stronę https://workservice.pl/kontakt/pracownicy/

Były pracowmik
@Work Service

Frajerów wy nie macie nas za Polaków tylko frajerów, Polak Polakowi wilkiem,dziadostwo ,te agencje towarzyskie powinni wystrzelić w kosmos,(usunięte przez administratora)

Predator
@Były pracowmik

Dokładnie, te ich agencje zostały wymyślone tylko po to żeby żerować na osobach poszukujących pracę, które chcą zwyczajnie zarobić na chleb. Dają umowę zlecenie, a wymagają żeby pracować jak by się miało umowę o pracę bo sobie wymyślili jakieś regulaminy niezgodne i tak ze statusem umowy zlecenie. Tym powinna się zająć jakaś instytucja państwowa albo sąd.

nic nie uzyskasz
@Work Service

drogi pracodawco, wszytko jest tuszowane i ukrywane a zgłoszenie reklamacyjne nie jest z cała pewnością rozpatrywane przez nikogo, mam dowody w postaci zdjeć na których wszytko widać. odwiedź jest jak zwykle tu cytuje „dziękujemy za zgłoszenie problemu i blablabla” ROBICIE CO CHCECIE Z LUDŹMI KTÓRZY NA WAS PRACUJĄ ALBO PRACOWALI. PARANOJA

Kłamcy

Formulka rodem z przedszkola

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.