Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. w Łódź Josepha Conrada 37

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. w Łódź Josepha Conrada 37

Konsultant

Pensja dramatycznie niska, (przy calym etacie minimalna krajowa 2650) zatrudniaja na 3/4 etatu za 2tys ,niewspólmiernie do nakładu pracy. Obecne zmiany również nie wróżą niczego dobrego. Zmiana nazwy firmy nic nie da jeśli dalej pracownik będzie traktowany jak wyrobnik. Sam system rozliczania pexow jest też kulawy i controling robi wszystko by pexy nam sie nie policzyły - jak nie pilnujesz bazy umówionych klientow to polowy Ci nie nalicza. Ogolnie niefajnie bo w zasadzie jedyne na co mozna tu liczyc na jakies pieniadze to premia za sprzedaż.(ktora i tak nie porywa) Wcześniej wydawało mi się że jest to na prawde przyjemnie miejsce pracy. Prawda jest niestety taka że w pracy tutaj poznałem wielu na prawdę fajnych ludzi i wiele z tych osób w przeciągu roku odeszło z firmy. I to nie z powodu tego iz nie nadawali sie do tej pracy czy mieli słabe wyniki. Firma stawia ma ciągłą rekrutację i zmieniającą się kadrę. Pewno dlatego szkolenia trwają niecałe 2tygodnie.

Witam. Chciała bym się dowiedzieć czy przy umowie o pracę są wczasy pod gruszą oraz bony ba święta.

@Zainteresowany

Wczasy pod gruszą są, bonów na święta niestety nie ma :/

Pracownik Łódź

Czy prawda jest to że za szkolenie zwracane jest dopiero z następną wyplata. I ile można wyrobić premi jakościowej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pracownik Łódź

Tak za szkolenie wypłacają po podpisaniu umowy z kolejną wypłatą. Ciężko jest powiedzieć ile bo jest kilka czynników ale kilka stówek wpada :)

Konsultantka

Ale ostatnio jest dodatek finansowy na Boże Narodzenie

@Konsultantka

Nic mi nie wiadomo o dodatku, w zeszłym roku nic nie było :/

Gabriela

Z tym dodatkiem to oficjalne info? Ma przysługiwać wszystkim pracownikom Centrum?

Jaaaa

W roku 2018 był dodatek na święta do wypłaty, w 2019 były bony sodexo. Wczasy pod grusza też są.

dramat

Zarobki sa dramatyczne, 1900zl /msc przy pelnym etacie i naciaganiu ludzi na pozyczki. Nie polecam.

Zadowolony

Hejt za raz..dwa..trzy...START! Ja uważam że praca nie jest zła, co do zarobków to zawsze można podbić wynagrodzenie poprzez sprzedaż oraz dobry wynik z questa, jak komuś nie odpowiadają warunki zatrudnienia to po co się zatrudnia i pluje jadem? W każdej firmie są plusy i minusy, pracując w danej firmie powinno się być lojalnym wobec pracodawcy, jeśli komuś taka praca nie odpowiada niech idzie na produkcje i wtedy się przekona czy tu tak bardzo jest źle. Są gorsze CC w Łodzi i należałoby docenić to co się ma i dostrzec plusy a nie tylko minusy. Pozdrawiam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

No cóż, ludzką rzeczą jest się mylić, dlatego powiem że bardzo pozytywnie mnie firma zaskoczyła, a co do opinii to wynagrodzenie jest jakie jest, nikt nikogo siłą nie trzyma. Uważam że ktoś z potencjałem ma szansę rozwoju bo jest wiele opcji. Jak dla mnie jest to bardzo stabilne miejsce z fajną atmosferą. Ja polecam!

były już pracownik

Pozwolę sobie zrobic krótkie podsumowanie po kilku miesiącach pracy. Powinno się zaczynać od pozytywów, więc zacznę od plusów. Jedyne co ratuje tą firmę to atmosfera i na tym plusy się końćzą. Brak jakichkolwiek procedur na szkoleniach uczą, że ma się mówić tak i tak na słuchawce jest coś zupełnie innego, grafik, który jest elastyczny jest elastyczny tylko z nazwy a preferencje nie są w ogóle brane pod uwagę. Zarobki marne - najniższa krajowa nawet nie podnieśli o wskaźnik inflacji, ale póki będą chętni, żeby za tyle pracować nadal tak będzie. Nie wiem jak firmie może się opłacać szkolić ciągle nowych pracowników, którzy po 3 miesiącach albo nawet wcześniej odchodzą. Ludzie tu siedzą, albo z przyzwyczajenia, albo z braku perspektyw. Brak jakiejkolwiek możliwości awansu. Chaos jeden lider mówi to a drugi zupełnie coś innego. Dorzucanie dopełnień z dnia na dzień przez co człowiek jest teoretycznie spóźniony do pracy. Jednym słowem robienie wszystkiego, żeby nie dac premii o której tyle się mówiło na spotkaniu rekrutacyjnym. I tak trzymając statusy co niekiedy graniczy z cudem, mając zrobiony target pracujesz i tak za podstawę, bo dadzą ci minusy za spóźnienie (rzekome bo ktoś przychodzi na zaplanowaną godzinę) i spadniesz w rankingu. Zmiana grafiku z dnia na dzień nagminna. Wrzucanie innych godzin niż było to ustalone.Ciągłe tłumaczenie się ze statusów, tam nawet jakby ktoś na pełnym automacie siedział i tak by mu statusy poszły. Notoryczne awarie na stanowiskach, komputery nie działają, włączają się godzinami, często brak miejsc trzeba czekać w kolejce i po raz kolejny się tłumaczyć dlaczego nie zalogowało się o właściwej godzinie. Niby system przydziela miejsca, a i tak jak sie przyjdzie są zajęte trzeba szukać. Kolejny minus czystośc biura - biuro chyba remont widziało w latach 80-tych albo i wczesniej. Sciany obdrapane, boksy brudne jakby latami tam nikt nie sprzątał. Kuchnia na co drugim pietrze, na innych piętrach stoliki i krzesła barowe. O czystości toalet nie wspomnę, bo to wstyd w XXI wieku. POdsumowanie: praca polecana tylko i wyłacznie osobom młodym bez doświadczenia, które chcą zdobyć doświadczenie w miłej atmosferze lub osobom starszym, które chcą sobie dorobić do emerytury. W innym wypadku szukajcie czegoś lepszego za najniższą nie wyżyjecie.

P24
@były już pracownik

Zgadzam się w pełni niestety. Zmiana nazwy firmy niczego nie zmieni na lepsze, z zewnątrz może i będzie nowocześnie, od wewnątrz smród brud i ubóstwo, kompy nadające się chyba do pracy na systemie Windows95, biuro wyglądające jak za czasów gierka, kasa nie porywa a nikt chyba nie pracuje dla misji, rotacja non stop, większość zaczepia się na chwilę bo co kto mądrzejszy to szuka czegoś lepszego. Praca dobra na chwilę.

Konsultantka

Praca sama w sobie jest ok, natomiast pensja już niekoniecznie, podstawa na start 2650brutto, czyli prawie najniższa krajowa w 2020r. Z premią da sie zarobić 2200-2300 na rękę, pod warunkiem braku L4 i pilnowania statusów oraz zrobionym targetem na sprzedaż. Panuje ogólny chaos i bałagan informacyjny, liderzy są ok ale czasem przekazują sprzeczne informacje. Niestety zarobki nie zachęcają do dłuższej współpracy. Ciągła rotacja ludzi bo Ci lepsi z wynikami odchodzą do lepiej płatnej pracy gdzie będą bardziej doceniani, drudzy odchodzą bo się poprostu nie nadają. Zostają Ci którzy nie mają perspektyw na lepszą pracę (są wyjątki). Dla porównania "siostrzany" bank oferuje na start 3500zl brutto, lepszy socjal i lepsze premie. Ja nie żałuje że odchodzę do tego banku, mniejsze obowiązki, większa kasa. Pozdrawiam

Konsultant

Dzis przyszło info o podwyżkach, dla wybranych jedynie, o tym kto i ile dostanie nikt nic nie wie, jak dadzą 100zł podwyżki to i tak będzie sukces...

Mak

Skontaktowałam się z nimi Powiedzieli, że rzekomo nie otrzymali zwolnienia a pozatym brałam jeden dzień urlopu na żądanie, więc działałam na szkodę firmy i pociągnęli mi za to z wynagrodzenia ;) jestem załamana, tak tego nie zostawie

xxx
@Mak

za urlop ci pociągnęli z wynagrodzenia? (usunięte przez administratora)

Cześć Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca w cbb, jakie obecnie sa zarobki, jak wyglądają przerwy/zmiany, jaka jest atmosfera. Czy warto rozważyć pracę jako pracę przejściową?

Gabriela
@Nowy

Trzymam kciuki za to, żeby ktoś dobrze zorientowany w temacie szybko Ci odpowiedział. Ale jestem ciekawa - jesteś już po wysłaniu CV do Centrum Bankowości Bezpośredniej, czy jednak czekasz na te informacje?

@Nowy

Sama w sobie obsługa klienta jest ok, nic poza tym, wieczny bałagan i chaos, wszystkiego trzeba pilnować i przypominać, z każdego statusu trzeba si3 tłumaczyć. Żenująca podstawa i premie z których łącznie średnia pensja daje 2300-2500 na reke. Ludzie przychodzą i odchodzą jak zobaczą jaki panuje bałagan, system to jeden wielki PRL. Nie polecam

To chyba w wiekszości cc jest chaos i dezorganizacja. Jaka jest atmosfera między ludźmi? 2300-2500 netto rozumiem, że masz na mysli cały etat. O tych statusach to dowiedziałem się na rozmowie rekrutacyjnej. Jesli ktoś by mógł jeszcze napisać o benefitach czy obowiązują od pierwszego dnia czy trzeba czekać jakąś ilość czasu?

Anka

@pracownik możesz powiedzieć coś więcej o zarobkach w tej firmie ?

@Anka

Podstawa na wejscie to 2650zl brutto na caly etat. Do tego dochodza premie za sprzedaz oraz jakosc. Srednio ok 700-800zl brutto.

Praca jak praca, finansowo mogło by być lepiej ale nie ma tragedii, współpracownicy bardzo pomocni, nie narzekam i polecam!

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią jak wygląda praca na pekao24? Ciężko? Jak ktoś nie wyrabia targetów na PEXy to zwalniają? Pensja taka sobie ale pytanie czy warto. Z góry dzięki.

Weteran
@Zainteresowany

Hej, nie tak łatwo zostać zwolnionym bo są spore braki kadrowe. Raczej będą z Tobą pracować żeby poprawic wyniki. Ale szczerze polecam bardziej Zespół Sprzedaży - na pekao24 ostatnio więcej się dzieje i jest nieustanne zamieszanie. W sprzedaży też jest spore tempo ale jak się trochę nauczysz to będą z tego większe pieniądze.

@Weteran

Hej, dzięki za informację :) Narazie jestem na szkoleniu, we wtorek już praca samodzielna ale tylko na instancjach także zobaczymy jak będzie. Pozdrawiam :)

Mieczysław

@Ola, pozwolę sobie dopytać o szkolenia. Czy jest tylko jedno wdrażające do pracy, czy są co jakiś czas też takie które podnoszą kwalifikacje zawodowe? Wspomniałaś również o sprzedaży. Praca z klientem przy sprzedaży jest wymagająca oraz potrzebne są do niej odpowiednie predyspozycje. Jak zatem oceniasz pracę z klientem? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzane są umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych? Jeśli tak, to napisz w jaki sposób.

Buuu
@Mieczysław

Szkolenia nauczą Cię jedynie procedur obowiązujących w CBB oraz przedstawią zarys produktów. Wiedza którą tam nabyłam przydaje mi się jedynie do tego jak moi znajomi zablokują sobie PeoPay.

Lulu

Pracuje w CBB od ponad roku i nie jest aż tak źle. Co do atmosfery w pracy jest ona genialna. Bardzo mili ludzie, którzy zawsze pomogą jeśli przyjdzie się do Nich z jakimś problemem. Nigdy nie spotkałam się z komentarzem, że ktoś mi nie pomoże. Co do zarobków to zależy. Ja na początku pracowałam w najniższym dziale i tam, umówmy się bez dobrej sprzedaży kokosów się nie wyciągnie. Po jakimś czasie przeszłam na dział wyżej i tam zarobki wyglądają całkiem nieźle. Oczywiście sprzedaż jest jedym z priorytetów. Plusy, minusy oraz ocena rozmowy na której bazuje i od której zależy stawka w dużej mierze zależy od lidera (w moim odczuciu kierownicy zawsze chcą jakoś pomóc żeby ta stawka była wyższa). Szkolenie oczywiście jest na początku oraz już w trakcie pracy co jakiś czas zdarzają się dłuższe, albo krótsze szkolenia (które są płatne). Ja pracuje na umowę zlecenie, ale istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Praca idealna dla student, ponieważ można samodzielnie ustawić sobie grafik w pracy. Ogólnoe nie jest najgorzej, ale też nie jest to wymarzoną praca. Plusem też jest to, że można dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach przydatnym w codziennym życiu.

Buuu
@Lulu

Z tego co piszesz wnioskuje że jesteś na umowę zlecenie i fakt możesz zarabiać dobrze. Weź pod uwagę że firma od jakiegoś pół roku nie zatrudnia ludzi na umowę zlecenie tylko na umowę o pracę gdzie proponują 2000 brutto

Xyz

Proponują 3/4 etatu za 2000brutto, brak możliwości umowy na pełen etat, niby mówią że można sobie dopełniać( pod warunkiem że są godziny ). Zaproponowali mi pracę, odmówiłem. Szkoda zachodu...

Nie poszedłem tam na rozmowę

Śmiech na sali, firma dla studentów albo nieporadnych życiowo, jak można pracować za tak głodowe wynagrodzenie? I to w firmie która reklamuje się jako najlepsze call centre w Polsce?

Anita

A ja znam takie mądre powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 54 ocen.

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.