CBB w Pekao SA

Łódź

Opinie o CBB w Pekao SA

Bruneta 2012-11-06 19:00:04
T-R-A-G-E-D-I-A !!! Kiedyś firma dawała niezbyt duże zarobki ale w zamian była przemiła atmosfera i elastyczny grafik. teraz się człowiek tylko nastresuje, pensje ciągle obcinają, socjali żadnych nie ma a kierownicy potrafią tylko wymyślać problemy
bebek 2016-04-10 22:50:11
Pracowałem w CBB na Piotrkowskiej od lutego, przez ok 2 mc. Ogólnie... średnio. Atmosfera miła (daje plusa), elastyczne godziny pracy - nawet niektórzy nie wyrabiają tych 120 godzi,które wymaga umowa ;-), szkoda tylko że za szklolenie płacą dopiero po 2 przepracowanych mc (gdzie łącznie musisz wypracować 180 godzin)- słyszałem opinie że trzeba zacząć trzeci mc pracy, na wszelki wypadek, nie zwalniałem się wcześniej. Dział sprzedaży, oczywiście gdzie trzeba sprzedawać, ale z drugiej strony, jestem kiepsim sprzedawcą a i tak moja stawka wynosiła 10 zł netto (czyli nie była to najniższa :)) Ale; praca strasznie monotonna.
kurs 2016-04-11 18:25:37
praca dla studentów(tych pedagogicznych, i innych ciężko zapracowanych), praca żeby zarobić na piwo i wizytę w Galerii łódzkiej. Nie dla ludzi marzących o najniższej krajowej-niepewność, nuda i oszustwo. Wyzysk. Wstyd dla Banku. Chińska Fabryka za miskę ryżu.
hapik 2016-04-24 10:40:02
bebek, no dobrze miałes 10 złotych netto za godzinę, ale do tego jeszcze dochodzi możliwośc premii i prowizji od sprzedaży. Do tego jest uczciwa umowa i kasa na czas, więc bardzo fajna oferta dla studenta moim zdaniem.
Zostaw swoją opinię o CBB w Pekao SA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBB w Pekao SA