Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. w Łódź Josepha Conrada 37

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. w Łódź Josepha Conrada 37

Mieczysław

@Ruda, a ile to dokładnie godzin? Pytałam o szkolenia ale niestety nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Może szkolenia, które być może zapewnia CBB mogłyby zrekompensować osiągane wynagrodzenie?

mick

Z wpisów wnioskuję, że zatrudnionym się jest na umowę zlecenie? Nie ma umów o pracę ? Umowa zlecenie może i fajna , ale dla studentów...Czy przy umowie o pracę i pełnym wymiarze czasu pracy, da się wyciągnąć bez jakiś dodatkowych premii 3 tys brutto , lub przy 3/4 etatu chociaż 2500zł ? I jaka jest realna przybliżona premia za jakość , sprzedaż.

Ruda
@mick

3/4 etatu w porywach 1400 zł

Ola

Zacznę od plusów : - szczegółowe i ciekawe szkolenie - elastyczne godziny pracy - możliwość zdobywania dużych premii za wysoką sprzedaż - świeta atmosfera, brak konkurencji Minusy: - sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż ... nieważne jak dobra jakościowo jest Twoja rozmowa i rozwiązanie problemu klienta, nie sprzedałeś mu pożyczki? wielki minus do oceny pracy na koniec miesiaca (od tego zależy stawka) - minusy za przekroczenie przerwy o kilka minut - minusy za ewentualne zmiany w grafiku, minusy za wszystko - duża rotacja pracowników, nie starają się zatrzymać tych dobrych, bo i tak na ich miejsce przyjdzie jakiś student Podsumowując, praca świetna dla studentów, lub osób, które np. w weekendy lub popołudniami chciałyby sobie dorobić kilkaset zł. Zarobki? Zależą od jakości pracy (plusy i minusy). Stawka to od 10 zł netto wzwyż, plus premia za sprzedaż. Najlepsi moga wyciągnąć ponad 3 000 zł. Większa część pracowników to studenci, w większości umowa zlecenie ale umowa o pracę też jest możliwa. Nie polecam osobom, które myślą, że zrobią tam karierę i przebiją się na wyższe stanowiska. Nierealne

lolnope

Strata czasu

logo firmy Serwisant rowerowy
hapik

bebek, no dobrze miałes 10 złotych netto za godzinę, ale do tego jeszcze dochodzi możliwośc premii i prowizji od sprzedaży. Do tego jest uczciwa umowa i kasa na czas, więc bardzo fajna oferta dla studenta moim zdaniem.

kurs

praca dla studentów(tych pedagogicznych, i innych ciężko zapracowanych), praca żeby zarobić na piwo i wizytę w Galerii łódzkiej. Nie dla ludzi marzących o najniższej krajowej-niepewność, nuda i oszustwo. Wyzysk. Wstyd dla Banku. Chińska Fabryka za miskę ryżu.

bebek

Pracowałem w CBB na Piotrkowskiej od lutego, przez ok 2 mc. Ogólnie... średnio. Atmosfera miła (daje plusa), elastyczne godziny pracy - nawet niektórzy nie wyrabiają tych 120 godzi,które wymaga umowa ;-), szkoda tylko że za szklolenie płacą dopiero po 2 przepracowanych mc (gdzie łącznie musisz wypracować 180 godzin)- słyszałem opinie że trzeba zacząć trzeci mc pracy, na wszelki wypadek, nie zwalniałem się wcześniej. Dział sprzedaży, oczywiście gdzie trzeba sprzedawać, ale z drugiej strony, jestem kiepsim sprzedawcą a i tak moja stawka wynosiła 10 zł netto (czyli nie była to najniższa :)) Ale; praca strasznie monotonna.

Szalona
@bebek

A w którym miejscu na Piotrkowskiej ? ????

Bruneta

T-R-A-G-E-D-I-A !!! Kiedyś firma dawała niezbyt duże zarobki ale w zamian była przemiła atmosfera i elastyczny grafik. teraz się człowiek tylko nastresuje, pensje ciągle obcinają, socjali żadnych nie ma a kierownicy potrafią tylko wymyślać problemy

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 54 ocen.

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.