Ministerstwo Finansów

Opinie o Ministerstwo Finansów

anonim 2011-01-19 19:07:38
Nie polecam MF jako miejsca pracy. Panuje tam swoisty zamordyzm, tj. jeśli ktoś lubi być \\\"krótko trzymany\\\" przez przełożonych oraz non stop obrażany to jest to praca dla niego. Dotyczy to praktycznie wszystkich departamentów. Co bardziej zdolnych i ambitnych pracowników, dyrekcja skutecznie zmusza do zmiany pracy (wiadomo, konkurencji nikt nie lubi). Zero możliwości awansu. Często jest też brak możliwości zmiany departamentu, nawet jeśli w innym departamencie wynegocjujemy lepszą stawkę (po wcześniejszym wygraniu postępowania konkursowego). Argument podają, że przecież niedopuszczalne w MF jest podkupowanie pracowników. W ten sposób skutecznie dyrekcja blokuje możliwość pracy na wyższym stanowisku za lepszą stawkę. Bardzo, bardzo zła atmosfera pracy.
Zostaw swoją opinię o Ministerstwo Finansów - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Finansów