Opinie o Evva Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Evva Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Evva Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evva Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nie wiecie może jaką podstawę mają teraz przedstawiciele handlowi? z zeszłorocznej oferty nie mogę się tego za bardzo dowiedzieć, bo nie zostało to wpisane ale w treści pojawiła się wzmianka o tym, że dodatkowym atutem będzie znajomość branży systemów zamknięć i kontroli dostępu. Czy to w ogóle na cokolwiek wpływa?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Evva Polska Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 2 stycznia kilka ogłoszeń.

Vlad Nowy wpis

Teraz firma szuka kogoś na produkcję. Byłem na rozmowie - jasno określone zakres roboty. Nie dostalym praca ale firma na 5!

Prawda czyni cuda.

Firma, która miała potencjał, miała tradycje, miała klimat, miała dobrą atmosferę, dawała stabilne zatrudnienie, dbała o swoich pracowników... Piszę, że miała ponieważ po objęciu stanowiska kierownika filii w Polsce przez Dominikę Z. wszystko się zmieniło, niestety na gorsze. Pracownicy są szantazowani, wyzyskiwani, mobbingowani, poniżani, stawiani w niezręcznych sytuacjach. Odradzam komu kolwiek pracę w tej firmie pod kierownictwem wyżej wymienionej "dyrektor zarządzającej". Kobieta z kompleksami, o niskiej pewności siebie, nieznająca się kompletnie na branży w której pracuje. Łamie wszystkie zasady firmy jakie postawiło szefostwo w Austrii. "Nowy" zespół jaki stworzyła to jedynie pachołki którzy nie znają produktów których sprzedają. Omijajcie szerokim łukiem oferty pracy. Zarobki niskie, wymagania wysokie. Krzywo spojrzysz, coś źle powiesz i dostajesz wypowiedzenie. Może gdy Ci z Austrii się dowiedzą co się dzieje to zrobią z tym porządek. Nie pracowałam/em dlugo w tej firmie ale zdążyłam/em zauważyć co się tam odwala. Stosowne pisma zostaną wysłane do szefostwa. Nie pozdrawiam.

@Prawda czyni cuda.

Hej, a ja właśnie odwiedziłam forum, bo zainteresowało mnie stanowisko asystentki działu obsługi klienta :( Słabo się to czyta. Miałeś może styczność z obsługą klienta, tam gdzie chce startować? Są szanse, że w dziale jest trochę lepiej? Czy te niskie zarobki i wysokie wymagania to do całej firmy się odnoszą? Czytam obowiązki, i niby nic takiego strasznego tam nie ma w ofercie. Podałbyś co to znaczą dla Ciebie niskie zarobki? chyba płacą więcej, niż minimalna? ;) O premii firma wspomina, jest tylko na papierze, czy realnie można ją dostać?:D PS Czemu takie zmiany w zarządzie nastąpiły, skoro wszystko dobrze funkcjonowało?

Czy Evva Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Iwona

Witam. Z tego co widziałam na stronie firmowej ostatnio szukali do siebie kogoś na początku lutego. Wiadomo kiedy można spodziewać się jakichś konkretnych ogłoszeń do Wiednia? Firma tworzy nowe stanowiska pracy czy raczej należy oczekiwać rotacji? Na forum była wzmianka na temat szerokiego zakresu szkoleń. Jak to przekłada się na potencjalne awanse?

Maciej
@Iwona

Jeśli chcesz pracować w Wiedniu to musisz śledzić ogłoszenia austriackie :)

LukiMan

Przedsiębiorstwo doskonałe dla nurków! Dno i (usunięte przez administratora) mułu, to naturalne warunki pracy jakie oferuje ta "pseudo" austriacka firma. Himalaje niekompetencji jednoosobowego zarządu, doskonale tłumaczą niesamowitą rotację kadry. Jakość pracy? W 21 wieku firma pracuje na arkuszach Excel, standardy obsługi klienta i procedury zapisane są chyba na papierze toaletowym, bo działają analogicznie do tego papieru. Niestety jako pracownik jesteś tu zwyczajnie w czarnej odbytnicy, atmosfera jest typowa dla całkowitego braku umiejętności zarządzania zespołem produkcyjno - sprzedażowym. Mamy tu publiczne obgadywanie i wzajemne szczucie na siebie pracowników, spychologię wszystkiego z czym zarządzająca sobie nie radzi, do tego groźby zwolnienia i ogromne przekręty z ewidencją czasu pracy. Podsumowując - jeśli lubisz chłostać się pokrzywami po plecach, biegać boso po stłuczonym szkle posypanym solą, to Evva jest idealna dla Ciebie!

Jak często w Evva Polska Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

EVVA Polska

Pracownicy zatrudnieni w EVVA Polska mają szerokie możliwości rozwoju: posiadają dostęp do szkoleń na firmowym intranecie (szkolenia produktowe/sprzedażowe). Dodatkowo wszyscy pracownicy Grupy EVVA mogą korzystać ze specjalnej platformy szkoleniowej, gdzie znajdują się różnego rodzaju kursy, szkolenia sprzedażowe, marketingowe itp. Firma zapewnia także szkolenia w siedzibie firmy w Wiedniu.

Iwona

I ostateczny efekt z tej możliwości jak oceniasz? Platforma faktycznie się sprawdza i ludzie czynnie korzystają? I byłeś już na tym szkoleniu w siedzibie? Jak tam jest i jak to całe szkolenie wygląda?

Zmiany w EVVA Polska

Od 2021 roku, w firmie EVVA Polska zaszło bardzo dużo pozytywnych zmian. Nowe kierownictwo i nowy dział sprzedaży mocno stawiają na rozwój polskiego oddziału. Nowi ludzie to nowa energia, dlatego w wielką przyjemnością podjąłem się pracy w tej firmie.

Maria
@Zmiany w EVVA Polska

A ten rozwój polskiego oddziału to w sensie przez zatrudnianie nowych osób?

@Zmiany w EVVA Polska

Zdecydowanie zgadzam się z opinią.

@Zmiany w EVVA Polska

Firma przechodzi duża przemianę. Bardzo pozytywnie postrzegam nowy zespół.

EVVA Polska

Bardzo dziękujemy za tę opinię i cieszymy się, że zmiany są widoczne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca na rzecz Partnerów i Klientów była jeszcze lepsza.

@EVVA Polska

Czy ten chwalony jeszcze w czerwcu nowy zespół do dziś pracuje tutaj w niezmiennym składzie? Jakie jeszcze zmiany po drodze mogły tu zajść i czy wszystkie były pozytywne? Czy od nowego roku coś stało się z zarobkami, wzrosły?

Jakie są warunki zatrudnienia w Evva Polska Sp. z o.o.?

EVVA Polska

W ofertach pracy dla kandydatów na określone stanowiska, warunki pracy są zawsze jednoznacznie określone. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji, jeśli jednak jest Pani/Pan zainteresowana/y pracą w EVVA Polska zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: office-warszawa@evva.com Pozdrawiamy EVVA Polska

Czy w Evva Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

EVVA Polska

Szanowny Pytający, Warunki finansowe w firmie EVVA są określone w Umowach o pracę podpisywanych indywidualnie z każdym pracownikiem. Podobnie, jak w większość tego rodzaju umów są one niejawne. Obecnie nie prowadzimy nowych rekrutacji, ale zapraszamy do złożenia swojego CV. Pozdrawiamy EVVA Polska

@EVVA Polska

A tak na przyszlość - na jaką umowe można liczyć u państwa? zlecenie, czy umowa o pracę?

@Iwona

Zatrudnienia pracowników w Spółce EVVA Polska odbywają się w oparciu o umowy o pracę.

Natalia

Cześć, jak wygląda rekrutacja w Evvie? :) Widziałam, że jeśli ktoś nie znalazł w ogłoszeniach interesującej go pracy może aplikować poprzez wysłanie do firmy swojego CV. Jak to w takim przypadku wygląda? Po jakim czasie można liczyć na jakąś odpowiedź i zaproszenie na rozmowę? Czy dostaje się feedback nawet jeśli firma nie jest nami zainteresowana?

@Natalia

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana pracą najlepiej proszę o kontakt z biurem oraz osobą decyzyjną, wówczas otrzyma Pani wszelkie informacje. Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :)

Nie polecam chyba że chcesz tyrac za marne grosze u pseudo [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Evva Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evva Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evva Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evva Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evva Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evva Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evva Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pelplińska 10 B
    01-683 Warszawa