Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

X

I jak po wyplatach

frick

Może nie porównujmy naszej pracy...Jak narazie to nam głównie roboty dokładają

Cuprodka

Hej pakowaczki napiszcie ile macie dodatku bo chcemy coś wywalczyć żebyśmy my też miały.

misia
@Cuprodka

Pakowaczki czyli kto ?Jeśli chodzi o panie które stoją na kole to nie mają nic.Operatorki min paczkarek mają 2040 brutto.Oblewarki po 150 premiera. I oczywiście zasłużone chodzą na tzw rozruch w niedziele i maja setki ale to tylko zaufane .Reszta najniższą krajowa

Cuprodka

A jeśli można wiedzieć to ile macie tego dodatku? Bo my nie mamy w ogóle samą gołą wypłatę najniższą krajową masakra.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pakowacz

Tak.

Cuprodka

Hej laski mam takie małe pytanko bezpośrednio do pakowaczek. Macie jakiś dodatek do swojego stanowiska??

laleczka

Pan Marek zawsze pomógł, wytłumaczył , doradził nabiegał się po tej hali...był w porządku myślę , że był bardzo dobrym kierownikiem. Pozdrawiam Pana Panie Marku ! Marta Trojak

laleczka

A kto powiedział ,że ja pracowałam po 12 h hm>>?? Masz złe info bo pracowałam do końca stycznia przedłużyli mi umowę ale musiałam zrezygnować z powodów osobistych. Pracowałam na brygadzie K moim Kierownikiem był Pan Marek więc wiem co mówię :> i zdegradowali kilku brygadzistów jeszcze jak byłam więc nie mów jak nie wiesz:> A do tych z Kielc czy Kluczborka nie miejcie pretensji to też są ludzie i też mają potrzeby chcą zarobić. Przynajmniej jeden drugiemu potrafił pomóc , a nie kłody pod nogi. Odkąd nas nie ma co Ty piszesz za brednie? Laleczka ? jak Ja , może się podpiszesz co? To wtedy porozmawiamy.

x

CZEKAMY!!!

Olxc

Laleczka to żaden operator maszyn to jedna z czerwonych beretów,a jak się było czerwonym beretem to wszystko było OK brygadziści kierownicy bo pstrykali na nich jak na kelnerów a kiedy kelner się zjawił to było składane zamówienie typu bolą mnie plecy na zbieraniu Stare babka może się i ociągają ale takie laleczki podobne do ciebie wcale do pracy się nie rwały zawsze mówiąc źe wy tu 12 h odkąd was nie ma to wszystko jest w jak najlepszym porządku

Czerwone
@Olxc

Spokojnie, wrócimy. haha.

Tym razem bez premii. :-(

Laleczka

Moi drodzy ...pracowałam kilka msc w Delic-polu. Moje odczucie?hmmm...praca ok. kierownicy?ok. jeżeli Ty jeteś ok. to wszystko jest ok.: Jedyną przeszkodą są te STARE babska , które pracują tak kilkanaście lat i nic im wiecznie nie pasuje: Z robotą się ociągają jak KIEROWNICY kontrolują , a gdy jest okazja Bąki Zbijają ! Próbują się wysłużyć nowymi pracownicami...Robią wszystko żeby Nowe poległy. Zero pomocy, wskazówek dla nowych. Jak stoi kilka kobiet przy taśmie stałych i dojdzie jedna nowa tak te stare się ociągają z robotą żeby tą nową zasypało:hmmm Wszystko idzie w złym kierunku, brak nowych pracowników...a te stare przecież do 80 tam robić nie będą???? Tylko kogoś zwolnią lub sam odejdzie to już pierdoły sieją ...zamiast brać się ostro za robotę! Do Pani Dyrektor ...też wielkie pretensje, że paznokcie pomalowane i chodzi po hali? A co Wam żal ? Jest na stanowisku kierowniczym musi się prezentować...Kierownicy też w porządku , szkoda tylko ,że tych co się najwięcej narobili, nabiegali zdegradowali. Płaca ? zawsze w terminie , pełny wymiar czasu...urlop płatny wszystko jak się należy. Ktoś obrażał Panie w Kadrach? Nie słusznie ...Bardzo miłe młode kobietki, które wszystko należycie wytłumaczą. Moja rada jest taka dać ludziom wolną rękę albo chcesz pracować , zarobić albo zwolnij się ...bo w tej chwili została grupa osób , która nie nadaje się do pracy w grupie. Jeden drugiemu świnie podkłada. Pracują kobiety, które twierdzą ,że chcą się zwolnić ale ich nie chcą zwolnić...? 60+ co to za brednie ? Jeśli nie odpowiada mi praca, pensja, atmosfera zwalniam się i tyle ?! Pani Mario...która nie mogła patrzyć jak Ja z koleżanką zawsze zadowolone i uśmiechnięte z pracy wychodziłyśmy. Pozdrawiam Jole:

szaliczkowa
@Laleczka

Operator Maszyn i Urządzeń

ben

Witam, chciałem zapytać kto jest obecnym dyrektorem w firmie delicpol w kamyku. I jakie stanowisko pełni tam Marek Czupryna (jeśli jakiej jeszcze pełni wiem ze kiedyś był tam dyrektorem)

Zmiany,zmiany,zmiany i co dalej?

A co to za zmiany mają być po 15-stycznia?

Czy to prawda że jedna z pań z kadr " wypadła z gry"?

lala6

Myślą że jak dają marne ciastka to z rekompensują nasze socjalne.Śmieszne. Zarząd powinien się wstydzić chyba że o niczym nie wie.Miejmy nadzieje ze kiedyś to się zemścić bo dobro wraca do człowieka ale zło podwójnie.

olo

a gdzie nasze socjalne? Rozliczyć górę!

olo

a gdzie nasze socjalne? Rozliczyc górę!

lola2

Doskonalić można stalowe nerwy aby komuś nie walnąć. Co tam się dzieje to szok.Emeryci z kieleckiego to porażka. Ludzie my za nich pracujemy.Oni nie są zdolni do pracy ale liczy się sztuką. Nawet na święta nic zakład nie dał.Wstyd.Zamówienia są ,dyrektorów od groma a dla nas podkręcanie taśmy.Źadnych pochwał dla pracowników a przecież to oni zapiepszają na cały ten syf T

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.