Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Nieważne jak pracują, im wystarczy umowa śmieciowa i parę groszy.

eee

Czy Polakow juz nie przyjmuja jak tak mozna

anonimowy

i jak fajnie bez Ukrainy jest, czyściutko, (na jadalni!) i jakoś też dajemy rade

@anonimowy

Chyba tak

xyz

Kolega Rafał Sz.?

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
sznek

Niestety kolega już nie pracuje, a taki był zadowolony

sznek

Mój kolega tam pracuje i jest zadowolony. Faktem jest że ciągle jest problem z umowami o pracę

Dox
@sznek

Z Tymi umowami jest już problem od ponad 5 lat śmieciówki nawet na cały etat nie dawali :(

Dmx

Usuwają niewygodne wypowiedzi dla zakładu moderator to (usunięte przez administratora) :)

#

Coś ci się pomyliło, biszkopt ma iść teraz cały czas.

Ala

Witam jednak widzicie sami jak tylko nie ma tych pań z biszkoptu to jest ok nikt na nikogo nie wydziera się a produkcja idzie bardzo dobrze więc widzicie sami cisza i spokój

bezrobotny

Witam wszystkich pracujących w delic-pol Proszę o szczerą odpowiedz Czy firma daje umowę o prace Czy pracuję się w nadgodzinach i czy jest to płacone 100% Ile max można zarobić? Czy są wolne miejsca pracy? Dziękuję za odpowiedz. pozdrawiam Za szczerą odpowiedz z góry dziękuje

Henio ;)

Z Ukrainy ami będzie tak jak z muzułmanami wpuścimy ich do siebie a za chwilę będą nam dyktować swoje wartości i przywileje trzeba tępić robactwo co by się nie rozprzestrzeniało

zadowolona

Pracuje w Delic-polu pare ładnych lat i uważam że praca jest spoko tylko ludzie troch zaszczuci.Co do Ukraińców to tak jak Polacy jedni są opierdalacze a drudzy poradzą sobie na każdym stanowisku.

Henio ;)

Szykuje się duża akcja nowy napływ sił z Ukrainy i będą zwolnienia pewne info z biura pozdro.

caridad
@Henio ;)

Henio tobie się chyba pojęcia pomyliły raczej będzie odpływ sił z Ukrainy niż przypływ bo już ich coraz mniej a i zamówień tyle o ile Zwolnienia może i owszem ale....Kto czyta gazety ten wie że niebawem powstanie nowy zakład w pobliżu więc szykują się małe kłopoty dla Delic Polu ludzie będą się zwalniać sami bo przecież nic ich nie trzyma w tym zakładzie nawet umowa bo są śmieciowe dla większości

nick
@caridad

Witaj gdzie dokładnie ma być 2 zakład czyli konkurencja...Sorki ale nie czytasm gazet więc nie wiem!

aga
@caridad

z umową o prace to raczej zapomnij zeby ci dali jedynie jak cos to umowa zlecenie a zarobisz 1200 zł a i uważąj bo są osoby ktore donosza ka zadych tam nowych pracowników wiem coś na ten temat bo tam pracowałam 6 miesiecy i nawet nie doczekałam sie umowy o prace a potem przyjeli ukraińców i ci co mieli umowe zlecenie to kopnieli ich w (usunięte przez administratora) to doradzam tam prace i nie polecam nikomu

lala

I jak zwykle odezwało się kilku ,,mądrych''którzy na forum obrzucają się błotem.Ludzie jesteście dorośli więc się tak zachowujcie.Nie wszyscy muszą mieć wyobrażenie o Delicpolu że tam tylko taki element pracuje.Bo tak nie jest.Forum jest po to aby wyrazić swoją opinię na temat pracy itd.a nie wyzywać się bo to jest na bardzo niskim poziomie.Ma ktoś coś do kogoś to powiedz mu w oczy jeden z drugim a nie zgrywaj chojraka za klawiaturą komputera pod pseudonimem!

xxx

i tak sie wlasnie ucisza bande hejtujaca biuro jakie to proste hehehe

@xxx

Naucz sie pisac poprawnie b.....

@xxx

Wielka pani z biura sie znalazla co obraza ciezko pracujacych ludzi

alexia

Moi drodzy,po co kłótnie,po co wasze swary głupie,wnet i tak to upadnie!!!!

aaa

Boże!

xxx

I tak nie zgadniecie kto to taki matoly ktore roboa za najnizsza krajowa bo nie zaslugujecie na nic wiecej hahaha

olka2

Te Xxx straszysz? Pilnuj się.Uważaj na słowa ty patologio!!

eee

To pewnie pisze jakas samozwancza kierowniczka ale domyslamy sie kto to taki

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.