Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

mechanik

nowy kierownik utrzymania ruchu to dla mnie porażka, na niczym się nie zna. Czyżby to był znajomy dyrekcji i został przyjęty? Bo tutaj to wszystko po znajomości się załatwia.

heniek
@mechanik

No tak kolego na niczym się nie zna..... Ty właśnie jesteś fenomenem i od razu jak się przyjąłeś za mechanika to na wszystkim się znałeś. Pewnie zielony byłeś jak te ciuchy co na sobie nosisz. Chłopak z obcego zakładu przyszedł więc wydaje mi się że powinien się wdrożyć. A jak to zrobi to z jego inteligencją napewno Cie wypier....oli z działu utrzymania ruchu.

bosak
@heniek

Z jego inteligencją to z normalnym zakładzie to już by go nie było(facet zachowuje się jakby był z innej planety).Chociaż na hali słychać że z poprzedniego zakładu go wywalili.

op

A co do Ukrainek, pani Dyrektor się za nie wzięła, widziałam jak rozmawiała z nimi, że nie mają sobie pracy wybierać. Po rozmowie trochę się wzięły za prace, ale to Pani Dyrektor musiała by być cały czas na hali, bo kierownicy nie reagują w ogóle.

www
@op

To może słyszałaś też w jakim języku rozmawiali? Po ukraińsku to pani dyrektor nie rozumiu jak i w każdym innym języku. Chyba że udaje, jak zwykle.A kierownicy nie reagują bo nie mogą. Widać po ich minach.

op

ma magazynie jest taki sam zapieprz jak na produkcji

nowy
@op

Zapieprz jak w każdej robocie, ile można zarobić pracując na magazynie? czy jest jakaś szansa na prace?

nowy

witam!może ktoś coś napisze o pracy w magazynie? jakie zarobki i ogólna atmosfera?

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Dobre za 1600zł trzeba (usunięte przez administratora) niestety wyzysk w biały dzień masakra i będzie jeszcze gorzej.....Bo wasza Dyrektor lubi się lansować,a wy czarne murzyny zapierdalacje na to...

www

A właścicieli nie obchodzi co się dzieje z ich zakładem?

kiki

Pani dyrektor ale naprawde jest porażka z tymi Ukrainą niektórzy widac chcą pracować a reszta przyjechała odpocząć ale jak widać nasze dziewczyny też już sobie Bimbaja już im też nie zależy tylko żeby 8 godzin przepracować nawet te osoby co kilka lat robią są na zmianie albo na brygadzie 2 siostry mają się za pepki świata żądza nie chcą wytłumaczyć nowym tylko się dra co jednakowo mamy na godzinę są one ważniejsze niż kierowcy zastanowcie się co będzie za parę miesięcy czy ten zakład będzie jeszcze istniał co teraz się wyprawia dobrze ze ja juz nie pracuje bo chyba psychiatra by mi byl potrzebny A

Wczoraj na 6-ce zbierało 10 osòb podwójną foremke i itak leciały ciastka do kosza. A ukrainki dobrze się bawiły i mówiły, że to my mamy zbierać ciastka. Czy nikt niewidzi, że pracownikom już niezależy,tylko żeby jak najszybciej zleciało te 8 godz. OCKNIJCIE SIĘ ! Kierownictwo się dobrze bawi na imprezkach. A w Delicpolu zamiast produkcja wzrastać, to rośnie ilość odpadu i zwolnień od psychologa. Porażka.

A co myślicie o nowych, przyjezdnych pracownikach? Dla mnie, to jest nieporozumienie!

casandra

nie bawi mnie to ja zapiepszałam bo nie miałam wyjścia niestety !

olka2

casandra bawi cie to ale zabawne

pollina

anonimowa tereso ty chyba się naćpałaś! myśleć o firmie i działać na jej dobro?! Szkoda tylko że dyrekcja,kierownicy i brygadziści nie myślą o bobru swoich pracowników Według nich dobro pracownika to: wypie....ć pracowników na brygady nie patrząc z kim kto jeździ a tym samym jest to praca w soboty i niedziele za 1300zł wieczny problem z przerwą bo wymiana jest na godzinę przed pójściem do domu Brygadziści tylko się drą a jak przyjdzie poprawić ciastka które są dziurawe jak ser szwajcarski to najlepiej wpisać naganę pracownikowi na linii postawią osoby które nie mają pojęcia o zbieraniu i zapierda...sz za tą osobę za 1300 a ta osoba zbiera po 3 ciastka i jeszcze zjeb..e dostaniesz za tą osobę bo ciastka do kosza się sypią Twoim zdaniem ta praca jest bardzo dobra? nie ma na co narzekać jak przez 8 godz nie masz jak do toalety wyjść albo zrobić łyka wody? Zastanów się co piszesz Bardzo dobra jest może dla ciebie ale nie dla większości

Emi

Tak czytam te opinie,że mnie aż ściska :/ Ponieważ idę jutro w sprawie pracy do tej firmy.I mam obawy :/

lucky
@Emi

a te ukrainki to pracują etatowo pod Delicpolem czy przez zewnętrzną firmę?

a
@lucky

idż do biura i się spytaj bo dla nich to znaczenia nie ma liczy sie tylko kasa i ze mogą sobie dobrze dorobić a ciekawość to pierwszy stopień do piekła

hela

Zaczyna to być nudne .Czepiacie się najpierw Kielc potem nowych teraz Ukraińców.Dlaczego nie wypowiadacie się oficjalnie na zebraniach itd.nic nie robicie aby wszystkim się lepiej pracowało tylko narzekacie i to na forum a jak przyjdzie dyrekcja to siedzicie cicho.Wszyscy przyjezdni są chronieni i każdy o tym wie.Jakby polowa załogi robiła to co do nich należy to praca w Delicpolu wyglądała by inaczej.Niech każdy robi swoje i nie liczy że inni zrobią to za niego.Pozdrawiam

XX

NIE MACIE CO ROBIĆ W DOMU TYLKO TAKIE GŁUPOTY WYPISUJECIE CAŁA POLSKA SIĘ Z WAS ŚMIEJE .JAK KTOŚ TO CZYTA TO PEWNIE SOBIE MYŚLI ŻE TAM PRACUJĄ SAME DE...E I RASIŚCI.POZDROWIENIA Z KIELC.

sisi
@XX

Ty akurat już nie masz co robić! pozbyli się was z dnia na dzień i żadni z nas de..... ani rasiści jedź za granicę zarobić a na pewno nie będziesz składać kartonów przez 12h nawet jak trafisz do podobnego zakładu Byłaś tu i co składałaś 12h kartony?? gonili was do roboty czy wam się podobało czy nie stawiali was na linii od 1 dnia więc się nie wypowiadaj jak nie wiesz co się teraz tu dzieje

fiona

głupie baby Ukrainki są ok. Przyjeżdżają po to aby pracować i zarobić a te f..... z Kielc po to żeby zarobić a się nie narobić.Było ze 3 dziewczyny młode i pracowite a reszta to lebry do kablowania.

Tytus,Romek i Atomek
@fiona

Fiona Ty to chyba ślepa jesteś!Jakbyś nie zauważyła to te Ukrainki przez 12 godz robią kartony tak to i te z Kielc potrafiły pracować a pań z Kielc było więcej które potrafiły świetnie zbierać nie jednokrotnie lepiej od zielonych beretów a lebrów do kablowania jest sporo w śród zielonych! Brygady dają możliwość poznać innych ludzi na różnych zmianach i np na zmianie E na linii nr 1 na ostatnim miejscu siedzi sobie pani która kabluje więc panie z brygad przy tej pani milczymy!!!! Ukraińcy robią tylko kartony nawet faceci którzy powinni pracować jako ciastowi i paletowi a robią wielkie gów....... i na obecną chwile to jest z nimi gorzej niż z Kielcami bo akurat Ukraińcy nic nie robią a zarobią tyle co ty się namachasz przez 8 godz i nie mają totalnie żadnych obowiązków leżą w hotelu po pracy więc Fiona wybierz się do okulisty bo masz coś ze wzrokiem!

smyk

zarabialy panie po 2000 a panowi po 3000 i nikt zakladu nie zamknol, a czy kadra tez ma placone wedlug tego co pani Kopacz ustalila

praca

da się tam pracować, zarabia się tu jak wszędzie po 1180zł miesięcznie plus setki za soboty i niedziele, ale nie ze wszystkimi można tam żyć gdyż za dużo mają czasu na plotkowanie i wieczne narzekanie, jak pani Kopacz wam podniesie płace do 3000zł to zakład zamkną bo nikt PARTY po 20 zł nie kupi.

wasza

nie pasowały kielkczanki to macie ukrainki!!! haha... jesteście chamscy dla swoich jak i dla obcych, bo wy tylko Polacy.

hahaha

Uwaga Ukraina atakuje! Co dalej, Chiny ?

proszek
@hahaha

po ukrainie w delicpolu ,będzie polska

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.