Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Wściekła

I bardzo dobrze że nie ma chętnych do pracy w tym chorym zakładzie!!!!! Nie ma i nie będzie!!!!!!! Skończyły się czasy ,że to delicpol dyktuje warunki!!!!! Teraz warunki dyktuje pracownik ,a jak wam się nie podoba to dziękujemy znajdziemy gdzie indziej!!!! Tylko że macie kłopot bo nawet nie ma chętnych pracowników co by warunki dyktowali.Umowy zlecenia wsadzcie sobie w d.....e wyzyskiwacze !

ktoś tam

Którego ?

Mija

Co za kiera zwolnili???

Gosc

Za co kierownika magazynu zwolnili ??

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Olga

A te " brygadzisty" ukrainki? Śmieszne.Sami nic nie mogą, a ile w pafos...

Aga
@Olga

Tylko mogą biegać do kierownika i "donosić"

Zawiedziona

DELICPOL rządził się zawsze swoimi prawami, ale szkoda zakładów : Cuprod i Chojecki. Po przejęciu rozwalili "normalne" firmy, atmosferę między ludźmi itd... Panowie to ludzie tworzą organizację - nie zapominajcie o tym

@Zawiedziona

To nie Delicpol jako zakład rozwala wszystko.To nowy zarząd dla którego liczą się cyferki i tonaże. Nie liczą się ludzie a tym bardziej atmosfera między nimi.Uwierzcie ze do puki byli starzy właściciele było inaczej .Jak tylko koncern kupił Delicpol jest źle.Nie liczyłbym aby było lepiej.Trzeba chyba coś zacząć brać na uspokojenie żeby nie zwariować.

obserwator

i pani dyrektor chce zachęcić ludzi z zewnątrz do podjęcia pracy?czym OBIECANKAMI

misia
@obserwator

W tym zakładzie dużo się obiecuje ale nigdy tego nie realizuje

Kizia

Ale za to jeden ze sponsorów lodowiska i różnych innych imprez w Ostrowach. Taki zakład ,z taką marka a pracownicy na święta dostali parę opakowań ciastek i to wszystko.Paczka może za ok 20 zł.WSTYD.Zresztą tam zawsze tak się docenia pracowników.

Misiak

I jak zwykle skończyło się na obiecankach. WSTYD.Taki zakład a dla pracowników na święta guzik z pętelkom. Najlepiej zabrać urlopy,dołożyć pracy itd.

ADELAJDA

Szukać to szukają do pracy tylko głupich znaleźć nie mogą za te pieniądze.Ludzią już się znudziło poniżanie,wyśmiewanie,ubliżanie.Pracując tam 15-20 lat nie masz umowy na stałe to chyba normalne nie jest?!! Jaką masz perspektywę na przyszłość umowę śmieciową?!i wieczną niepewność przedłużą umowę nie przedłużą? Nawet jak się starasz i nie chorujesz za bardzo to i tak wręczą wymówienie tak dla przykładu żeby inni za bardzo na chorobowe nie chodzili Szantaż i mobbing to w tym zakładzie chleb powszedni a już szczyty w tej dziedzinie zdobywa żółta DREMORDE! Widząc odpływ pracowników dali umowy na rok ale tylko dlatego że ci biedacy ze śmieciówek nie pójdą na urlop bo go nie mają dostając nową umowę na delicpol tak sobie wymyślili żeby ludzie na urlopy 2 tygodniowe nie szli. A z tego co pamiętam,atrykuły 161-163KP regulują udzielania urlopu ;Pracodawca ma obowiązek udzielić pracownikowi urlopu w roku w którym ma do niego prawo można go podzielić na części przy czym jedna z tych części musi trwać minimum 14 dni co w tym zakładzie w chwili obecnej chyba jest nie realne CHORY ZAKŁAD Więc nie wiem Wiktor gdzie ty się tam chcesz pchać poczytaj sobie wszystkie strony tego forum. Wszystko co złe jest napisane o tym zakładzie to prawda KONIEC TEGO ZAKŁADU JEST BLISKI

Gosia
@ADELAJDA

Bzdury . Pracowałam tam do 2005 r i juz wtedy mówili , ze koniec zakładu bliski !!!!

Rollo

Witam, Mam rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko- Specjalista ds. opakowań. Ktoś coś mi powie, podpowie?

Nikt
@Rollo

Ile czasu czekales na odzew z kadr po złożeniu cv

Xxx

Obietnice obietnice i nic więcej.

Paryska

Nie wierzę w to co czytam, wy się jeszcze łudzicie, że w tej firmie będzie lepiej?- nie sądzę. Wzięli nas za naiwniaków, którym można naobiecywać i olać, bawią się ludźmi jak sami chcą. Teraz organizują spotkania i ,,rozmawiają normalnie' bo mydlą nam oczy, że będą zmiany, niby na lepsze?- szkoda, że to nierealne. Robią szum, zwalniają ludzi a i tak wszystko wraca do punktu wyjścia jaki (usunięte przez administratora) był taki jest i nikt tego nie zmieni. Warto nie jest i nie będzie... OBUDŹCIE SIĘ!

xxxxxxx
@Paryska

Oj Edytka Edytka ;)

xxxxxx

Ludzie , każdy pracownik Delicpolu wie ,że odkad pojawila sie (usunięte przez administratora)warunki pracy i płacy znacznie sie pogorszyły. Jak wiadomo ktos stara sie nam pomóc to zmienic i chwała mu za to, wiec poczekajmy, nie negujmy, dajmy sobie wszyscy czas i starajmy sie odbudowac ten zaklad na nowo

Waldi
@xxxxxx

Nareszcie jakiś mądry głos w dyskusji. Może jak wszyscy się po trochu postaramy to powoli będzie lepiej. Nie da się wszystkiego naprawić teraz w ciągu jednego miesiąca...

Olo
@Waldi

Waldi dobrze mówisz... niech się unormuje. Faktycznie zaczyna być widać że komuś zależy na ludziach na dole. Ktoś z nami zaczął rozmawiać normalnie. Czekajmy ale nie z założonymi rękami tylko jak sie da to też się wykażmy. Teraz jest warto

Muniek

Ogólnie jeśli chodzi o firmę to poszukuje masy ludzi, więc warto spróbować wysłać do nich CV, z tego co wiem to mają dobre oferty pracy, niezły social i dodatkowo opieka medyczna, dlatego ja polecam ich.

@Muniek

Kto ma socjalny chyba towarzystwo z biura.Pracownicy produkcyjni nie a do tego najniższa krajową. Premie mają zasłużone osoby reszta nie.Opieka medyczna jaka,zakładowa pielęgniarka i lekarz którego kto widział.Na badania okresowe trzeba jechać np.do z Kłobucka i nie ma dnia wolnego gdzie w innych zakładach tak jest.Co do odejścia pani D to super tylko nie Liczmy na to ze wszystko się zmieni na lepsze.W tym zakładzie juz nie.Musieli by przyjąć nową załogę,nowych kierowników żeby nie było znajomości.To może wtedy.Ale cieszmy się chwilą.Jedna odpadła i nie będzie trud.

olus
@misiek4

typowe polskie.... olać, opluć i zdeptać, żadnych plusów. Nie widać tego, że stabilna praca, nie widać tego że umowa o pracę już pod Delicpol na czas nieokreślony... tego nie widać. Ważne żeby ponarzekać.... i tyle!

@olus

Kto ma umowę na czas nieokreślony?Bardzo mało osób tych którzy pracują przeszło 10 lat i dłużej. Po interwencji u pana dyrektora dostały dziewczyny umowy na 6 i 8 miesięcy i to na IPS lub Work Serwis a nie na Delicpol.Stabilna praca owszem ale nie wiem czy do końca byłbyś zadowolony z pensji 1350 netto?Jeśli tak to przyjdź na produkcję i pracuj za taką kasę a nie chwal tego o czym nie masz pojęcia. SOCJALNEGO nie ma dla fizycznych.Gdyby tak było świetnie to tylu ludzi by się nie zwolniło a kolejni by chcieli tam pracować. A nie chcą.

jachu

naprawdę???? to można wracać do pracy

ziom

faktycznie, chyba czas wracać...

konkret

mam na myśli jej elokwencje

Rene
@konkret

Miła, ładna, zgrabna, grzeczna , wie wszystko to co powinna - a Ty chciałbyś coś więcej ?...

konkret

Pani z okienka kasowego najlepsza

tester

Ten gość (kiero z magazynu) był aż taki zły, że mu podziękowano? Ciekawe komu bardziej ulżyło - pracownikom czy dyrekcji, że go nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.