Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Ulla laa

Awanse moi drodzy w delic polu dostaje sie na ladne oczy a umiejetnosci ptacownikow ktorzy naprawde cos umieja sie nie licza,,,, piwodzenia zycze(usunięte przez administratora) juz ja widze jak ustawia paczkarki,,,

greg
@Ulla laa

Widać że uczucie przykrości i żalu spowodowane czyimś powodzeniem nie daje Ci spokoju. Każdy zapewne wie że pod tymi zawistnymi komentarzami kryje się(usunięte przez administratora) która miała ogromną 'chrapkę' na to stanowisko. Pamiętaj tylko że u przyczyn zazdrości leży niska samoocena a sama zazdrość wpływa na człowieka destrukcyjnie i wpędza w kolejne kompleksy!

afro

"bo was tam wszystkich zwolnie" hmmmmmmmmmm no tak juz slyszalam o tym ze pani dyrektor ma busem przywiesc ludzi do pracy ze slaska ale myslalam ze żartowala :P no teraz to sie poważnie boje hahaha

afro

cóż za słownictwo, niczym spod sklepu burżuazja :P

sosela

tak się wypowiadać może tylko ktoś kto nie skończył nawet podstawówki,bo osoba na poziomie i po podstawówce słownictwo ma o wiele bogatsze!

wiki

zero szacunku dla podwladnych,traktuje ludzi jak smieci

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
filip

Afera????? hehe

wiki

jest coraz gorzej,pracowalem na magazynie tam dopiero sie dzialo,kierownik to jest dopiero zawodnik

afro

To prawda, ze takiego (usunięte przez administratora)to u nas daaaawno nie było.Aco do zwalniania to z tego co słyszałam to ok10 nowych osób sie juz zwolniło. Tak trzymac :P

zdziwiona

widać widać, idą wszystkie linie i nie ma ludzi do pracy...(usunięte przez administratora)

no i co

no i co,tyle bylo pyskowania ,gadania o zwalnianiu sie i co -jakos nie widac ubytku w ludziach!!!!!

czytelniczka

to co wy tu piszecie to mi się chce śmiać Jedno przez drugie zazdrość przemawia Ale ja im nie za zdroszcze tych stanowisk niech się uczą SZKODA WAM!!!!! pracuje już tam 15 Lat były czasy spokojne a teraz jest dom wariatów niech się męczą ja mam swoją prace i ją wykonuje jeśli chodzi o te nowe no to jest problem mają 10 zł na godz. a ruszają się jak muchy w smole a my na czysto 5 zł i tyramy na nich to ja stara a lepiej się poruszam jak one

ciastowy

Ja sie nienienienieboje.!! ciastowy ze zm. F

zdziwiona

tyle, że te 1600 dostał ciastowy, a nie pani z produkcji. KPINA

NienieBoje

Ja sie nienienienie Bojeeee~!~

lola2

Co żeście się tak uczepili tej (usunięte przez administratora)? Ok dostała awans słusznie czy nie to już sprawa tego kto ją wytypował.Co do notowania to ciekawe że wszyscy tak wszystko łapią.Jeśli dziewczyna nie miała styczności z pewnymi rzeczami to niestety musi się tego nauczyć.Nikt nie jest doskonały.A teraz zapewne wychodzi urażona duma pewnych zapewne Panów którzy mieli chrapkę na to stanowisko i niestety przeleciało kolo noska!!!

lola2

Jak ktoś chce pracować to będzie bez względu czy jest nowy czy nie.I będzie się starał a nie chodził i kablował.Drogie Panie jesteśmy wszyscy dorośli i nie zachowujmy się jak dzieci z przedszkola.I proszę nie dziwcie się że ,,starsze " pracownice są wkurzone bo niby jak tu się cieszyć(usunięte przez administratora)

ajki

to Ty bogatą wypłatę dostałaś/eś 1600 inni dostali mniej ale cóż tak już teraz będzie marnie Proponuję linie podkręcić szybciej i co drugą to nową postawić a co a jak będzie lepiej na pewno będzie mniej odpadu! Ale za to szybciej się na chorobowe pójdzie bo psycha i ręce wysiadają a nowe jak te księżniczki zbierają i nie odezwiesz się bo na kablują że je popędzasz albo jeszcze co wymyślą

RóbmyWedla

Mraśna Wypłatka była ! ledwo 1600zł. ! Oby tak Daaalej! Szybciej Linie Puśćcie.!Mniejsze Wyplaty Dajcie !!!!!!!. 10-cio Brygadówke Zróbcie ! NAKUR&IAĆ DELICJE !

sylw
@RóbmyWedla

jestem nowa i już widze,ze stare pracownice to klamczuchy- pytalam ile mozna zarobic i wszedzie slyszalam ze bez weekendow 1200 a tu widze ze duzo wiecej.Mnie sie praca podoba procz ludzi,ktorzy koniecznie chca nas nowych przekonac,ze jest zle!!!Jak jest tak zle to co wy stare (pracownice)tam jeszcze robicie- to wy robicie ta złą atmosferę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@sylw

A gdzie niby widzialas ze duzo wiecej zarabiamy? Na onecie pisało ?;) Jesli chodzi o atmosfere to sie z Toba zgadzam, tyle jest "dyrektorek" na zmianach i każda madrzejsza od drugiej ;)

rariti
@sylw

tak jesteś nowa dostałaś umowę zlecenie i 10zł brutto a my mamy jakieś 7,60 przynieść ci umowę do pokazania? Tak praca Ci się podoba bo za przeproszeniem na razie gów... robisz my przebieramy 2 razy szybciej żebyś ty mogła na luziku sobie zbierać a my przez ciebie to nawet foremek nie ma jak dołożyć

kasandra
@sylw

Ciekawe czy praca nadal będzie Ci się podobała jak przestaniesz mieć status "nowej"bo na razie nowe są traktowane jak święte krowy wszystko im wolno bo jak pisze Rariti (usunięte przez administratora)uczą was spokojnego zbierania z jednego rządka zbierasz na razie co drugie ciastko reszta pań z linii nie poganiaja bo nowa na razie św. krowa to mnie taka robota też by się podobała tyle że Wy nowe później w takim tempie zbieracie już cały czas Ciekawe czy jak skończy ci się status nowej to tak będzie ci się podobało jak parę razy na przerwę nie pójdziesz teraz chodzisz o czasie bo przysyłają żebyś się nie wystraszyły i nie zrezygnowały z pracy bo nie ma kto tu robić a jak skończy się okres ochronny dla nowych to zaczną wami pomiatać idź tam zrób to dostaniesz szmatę i przez pół zmiany będziesz sprzątać zależy na której jesteś zmianie to jak przeprowadziłaś takie wnikliwe śledztwo to chyba za uwarzyłaś że na jednej ze zmian nie stoi się całe życie w jednym miejscu (usunięte przez administratora)l mi tu że tak fajnie jest bo to co ci mówiły "stare" pracownice jest prawdą masz umowę zlecenie i 10zł ale jak zaczną zapraszać cię do pracy 2 razy w tygodniu albo w miesiącu jak będą zamówienia na ciasteczka to przestaniesz się tak cieszyć z tej cudownej pracy

kinia

chyba sobie złoże swoją stronę internetową bez cenzury bo na tej stronie wpisy w dziwny sposób znikają nawet taki niczego nie tyczący się wpis lola2 która sie pożaliła że jej post wyparował że administrator usuną wpis z życzeniami na Dzień Kobiet rano jeszcze był wpis że cenzura jak za komuny i już wyparował to o czym mamy tu pisać o POGODZIE!!!!!!!!!!!!!!!!

stasiek

Najlepsze jaja to będą na dziale Utrzymania Ruchu. Kłobuck opanowuje kierownicze stanowiska powoli.

Alojzy Moll
@stasiek

Tak.., ostatni awans potwierdza regułę - do pracy potrzebna jest wiedza i umiejętności , do poganiania wystarcza posiadanie bata. To obowiązuje w całej firmie i pewnie w większości firm w Polsce. Mamy kapitalizm w wersji feudalnej.

rariti

proszę,proszę (usunięte przez administratora)miał ochotę na stanowisko brygadzisty a tu taka niespodzianka ktoś sprzątną posadkę przed nosa Kto ją awansował?Ktoś kto widział w niej potencjał na to stanowisko.Co nim kierowało?Zapewne rosądek . Jakie kryteria przyjął? zapewne wypisał sobie wszystkie za i przeciw i wyszło tej osobie-uczciwa i rzetelna praca,otwartość,komunikatywność,bystrość, brak repertuaru,dre-mordę,a co mnie to obchodzi,eeeeeeeeeeee zapchało się ja stoję na kole więc panie z linii niech sobie odblokują ! brak samozachwytu nad sobą! Jakie ma doświadczenie? a jakie doświadczenie ma ,myk,że się tak piekli że to nie Ciebie wybrano na to stanowisko?Podaj swoje doświadczenie to zweryfikujemy z doświadczeniem Pani Żanety Bo Żaneta na pewno ma spore doświadczenie niż nie jedna z 10 letnim stażem, a chora zadrość myk nie jest dobra Ten wybór brygadzistki był pstryczkiem w nos dla Ciebie i wszystkich tych którzy są tak pewni siebie i swoich umiejętności Więcej dystansu do siebie DROGIE PANIE i PANOWIE

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.