Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

:D

Na Facebooku siedzą wszyscy cały czas ! Pani napewno tez ! (usunięte przez administratora)Zajmijcie sie swoim życiem a moze dojdziecie do tego co ciężka praca pani (usunięte przez administratora)osiągnęła choć watpię bo skoro nie robicie nic innego oprócz wciepywania na kogoś w internecie bedzie wam ciężko ! Tak pani (usunięte przez administratora)pracuje dla dobra firmy bo gdyby nie ona to pracownicy Lambertz nie mieli by takich wypłat a możliwe ze nawet tej pracy ! A wiec radzę sie zastanowić nad tym co zawdzięczacie Pani (usunięte przez administratora)a nie nad tym co by wymyślić zeby podłożyć jej kłody pod nogi !

onaaaa
@:D

Nikt jej nie śledzi w internecie, to że pani dyrektor siedzi na fb to my widzimy schodząc z szatni, no niestety ma okno prosto na nasze schody , wiec nastepnym razem niech pani dyrektor zamknie okienko w swoim laptopie jak wchodzą panie na druga zmiane na hale ;). Uwierz mi że nas wogóle zycie prywatne pani dyrektor wogóle nie interesuje

:D

Witam , przepraszam ze wtrące sie do dyskusji , osobiście wiem co sie działo w firmie Lambertz i jak to wpłynęło na panią dyrektor. Pani dyrektor w firmie Lambertz pracowała tylko dla dobra firmy, a to chyba jest najważniejsze ! W nowej pracy tez pracuje tylko dla dobra firmy! Skoro pracownika Lambertza żal (usunięte przez administratora) ciska ze pani dyrektor tak dobrze sobie radzi w życiu osobistym i w pracy to lepiej zajmijcie sie swoim i dazcie do bycia takim człowiekiem jak ona .

onaaaa
@:D

Tak nam cholernie żal dupe ściska że szok ;) . Apropo pracy dla dobra firmy, otóż nie wiem czy do obowiązków pani dyrektor należy bywanie na znanym chyba wszystkim portalu okolicznościowym jakim jest facebook podczas zaznaczam podczas godzin pracy, pełen profesjonalizm podziwiam

---

A co jest fajnego w pani dyrektor piłaś z nią kawe

Pani dyrektor jest fajna. Nareszcie będzie porządek na zakładzie.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Chętny

Mam małe pytanko czy są przyjęcia na produkcje lub na magazyn macie jakieś info ?

ktoś

a kto zmienia nick? Niko pisz poprawnie bo nie bardzo można zrozumieć twoje wypowiedzi bo jak czytać "zmieniasz nick podszywaczy się pod inne osoby foch" itd o ile można się domyślać że "podszywaczy" to ma być podszywasz lub podszywacie się, to foch ni hoo hoo mi nie pasuje i tak za każdym razem kiedy się czyta twoje wypowiedzi trzeba się domyślać o co ci chodzi, bo to jest trochę pisane językiem "Kali być głupi"

Niko

Zmieniasz nick podszywaczy sie pod inne osoby foch nie pisze z wami bo nie widzę sensu Nara

taki tam

Jak już to ciekawy !! (usunięte przez administratora)

Niko

Pracuje w wesołym miasteczku jak jesteś taka ciekawa .

Niko

Zachowujecie sie jak byście zazdorocili i tak jest na pewno ! Zostawcie p.(usunięte przez administratora) w spokoju i weźcie sie za robotę i pomóżcie pani(usunięte przez administratora)... Zeby było lepiej i zeby ta produkcja "szła pełna papą" bo sami wiemy jak jest a dla was pracownicy delic pol spotkamy sie za pol roku na tym forum i sami napiszecie jak jest pozdrawiam

ksarita
@Niko

Niko my i pracownicy Rudy na pewno niczego nie zazdrościmy bo i nie ma czego zazdrościć! jak na razie to wszyscy nam współczują a tak bez powodu by nam nie współczuli i powiem Ci Niko że u nas nikt bąków nie zbija wszyscy pracujemy równo (usunięte przez administratora)

omega

witam "wasza nowa szefowa użądziła sobie z naszego zakładu osobiste eldorado.. stworzyła krainę ludzkiej rozpaczy, obdarła swoich pracowników z godności i człowieczeństwa, długoletnich pracowników i dobrych ludzi publicznie poniżała, terror krzyk, zmuszanie do przychodzenia w dni wolne za free... za jej kadencji panował strach i stres.. teraz jej stanowisko objęła dobra kulturalna i przede wszystkim uczciwa i wykształcona kobieta ..drodzy pracownicy dp.. poczekajcie... zobaczycie...u nas jest wreszcie spokój...uczciliśmy jej odejście ..produkcja idzie pełną parą... pozdrawiamy :)

Milagros

no to będzie,będzie "zabawa" będzie się działo i znowu dniówki im będzie mało będzie głośno,będzie mało radośnie Znowu prze drżą razem całą pierwsza zmianę

ruda śl.

Witam. Pozwólcie, że się wtrącę w dyskusję na temat p.(usunięte przez administratora). Tak się składa, że pracuję w rudzie śląskiej od 12 lat. Wiem jak wygląda praca w biurze, gdyż na co dzień właśnie tam siedzę. Muszę z przykrością stwierdzić, że '' pracownik lambertza '' ma rację we wszystkim co pisze na temat p(usunięte przez administratora). Niestety, ale ona wykończyła całą załogę psychicznie i fizycznie. I nie powiesz nam '' Niko '', że wszyscy jesteśmy leniami i nie chce nam się pracować. Tworzymy tą firmę od kilkunastu lat i zawsze dobrze prosperowała(usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy w Lambertz.

Zeta

Ty naprawde Niko nie masz zielonego pojecia nie pogrążaj sie!Jak czytam twe posty to lapie sie za glowe i smieje !rozbawiasz!!! dobra lektura przed snem i mniej emocjonalnie NIKO to jest forum dyskusja itp jeśli wiesz cokolwiek to znaczy pozdrawiam

Niko

Ha ha ha te zwroty to do ciebie .A stanowisko w Lambertz nic sie nie ukryje z zarobkaminladne kity tu piszesz ty na prawdę nasz mały móżdżek jak sie rozbudowujesz to normalne ze oszczędzasz (usunięte przez administratora)

pracownik lambertza

Widac ze mam do czynienia z panią ktora jest na stanowisku " pakowaczka ". Rozbudowa owszem bedzie, ale chodzi o wynagrodzenia i premie na ktore zaklad nie ma pieniedzy. Porozmawiaj rowniez z pracownikami rabena(usunięte przez administratora) Oj dziewczyno mylisz sie i to bardzo.

Niko

Wiesz co piszesz brednie jak sie firma nie pozbiera to ona pracowała w dziale handlowym ? Ty nie masz pojęcia chyba o firmie i jak sie ja prowadzi :-) szykują sie dwie rozbudowy w dwóch siedzibach a ty piszesz takie głupoty to chyba na któreś Portierni siedzisz bo kompletnie nie wiesz co sie dzieje a ze zwolnili hmmm a może juz miała dosyć i sie porozumieli . A teraz w naszych rękach zeby ta firma była prężną firma .bo ona pracowała od początku i dała z siebie wszystko i może dzięki temu sie roznudowywujemy bi na pewno nie zarobili w ostatnim czasie na ta rozbudowę tylko od początku . A ty sie zajmnie sobą a nie kimś bo szkoda czasu na pisanie z tobą

jajo koguta
@Niko

Czy nkt nie zauwazył ze niko to dziura

pracownik lambertza

Droga kolezanko Niko.... Ja nie obrazam naszej firmy i nie wypowiadam sie zle na jej temat. Teraz jest o wiele lepiej. Sa osaby na odpowiednich stanowiskach. Widze ze jestes mali poinformowana na temat tego co Edzia narobila, bo jesli uwazasz ze placimy za swoje bledy yo sie grubo mylisz. Firma jeszcze dlugo nie pozbiera sie po wybrykach bylej pani dyrektor, a skoro ja tak bronisz i uwazasz ze byla taka wspaniala to dzis w labertzie byla by prezesem. Procowala tam od poczatku i chyba Niemcy mieli powazne powody by ja zwolnic.

Niko

Nie umowy wszyscy mamy normalne z tym nie ma problemów jedynie ze nie wszyscy na czas nieokreślony . Ale jeszcze mamy ludzi z agencji oni takie umowy maja bo tak zaczyna chyba teraz każdy. A co do organizacji pracy to zobaczycie nie będziecie narzekać

gość

u nas umie prace zorganizować a przede wszyskim rozruchy i weekendy super

---
@gość

Widzę ze jesteś zachwycona praca w niedziele weekendy odpowiadają ci pracujace

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.