Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

XXX

wykształcona góro.może nie którzy mają w waszych szeregach wyższe wykształcenie ale doświadczenia nim nie zastąpisz. a jeżeli na tych studiach uczą takiego słownictwa i odzywek do dziękuje bogu że dalej się nie uczyłem.

ooo

Czepiacie się małej kobietki ze zmiany E a nie chcieli byście mieć doczynienia z nowo mianowaną brygadzistką ze zmiany F koszmar,koszmar i jeszcze raz koszmarne babsko

nikson

Jak na razie to góra przyciągnęła nowe mało operatywne osoby jak już to po lub w trakcje studiów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku Było parę młodych osóbek które szybko uciekły!!!!!

uwielbiam czytać

Moim zdaniem to właśnie od wykształcenia kadry kierowniczej powinno się zacząć dla mnie nie do ogarnięcia jest fakt, że kierownik produkcji bądź zmiany, brygadzista, może nie mieć wyższego wykształcenia! Też się zgadzam z Medison.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
onazakrecona

pieknie to ktoś napisał, zgadzam się w 100%, a i dobrze, że kadra kierownicza jest wyszkolona, każdy skończył studia i ma magistra..

czytelnik

ostatnie panie które przyszły nie są pierwszej młodości i chyba nie po studiach po prostu chcą pracować a nie myślą o głupotach.Apel do starszych stażem dajcie im pracować.Żadna z was jak pamiętam nie była wykształcona w tym fachu,a dzisiaj jesteście WIELKIE CWANIARY.p9R

zdziwiona

Jaka kadra kierownicza taka i załoga na łajbie :) Od kogoś się uczymy zachowania, a poza tym takie straszenie, ze przyjdą nowi i starych wygryzą.. żenada, czekam na to z niecierpliwością! bo już tak od paru lat idą i coś dojść nie mogą.

uwielbiam czytać

Ty przemawiasz jako przedstawiciel "góry" czy jesteś prorokiem?? :) Bo te Twoje mądrości to takie nieudolne, wyświechtane pseudo mądrościowe wywody. Naturalne, że każdej firmie "dobrze robi" młody, prężnie rozwijający się personel ale w tej firmie potrzebne są inne zmiany, niekoniecznie wykształcone panie do pakowania ciastek. W ogóle język na tym forum też pokazuje poziom większości, jak można napisać o kimś "niewykształcone kłótliwe bydło" ? aż tak źle jest?? I domyślam się kto to pisał wyżej :D ktoś kto nie dawno "jest na górze" ??

góra

Na górze mówią że najgorsza jest zmiana E i taka jest prawda. Będą przyjmować nowych pracowników żeby się poprawiło na zakładzie. Chodzi o nowe osoby z wykształceniem bo stara kadra to zawistnicy i uważają że jak się paczkarkę nauczyli obsługiwać to już wyższa sfera jest. Obecnie zakład stawia na młode osoby z wykształceniem i one dostają automatycznie wyższe zarobki bo coś sobą reprezentują. A te matoły stare myślą że jak umią ciastka zbierać czy jedną maszynę obsługiwać to że są tacy mądrzy i doświadczeni. Dziś do delicpolu przychodzą ludzie po studiach, mają różnoraką wiedzę i oni wiedzą że są przyszłością tego zakładu i wiedzą że swiat nie kończy się na jakiejś paczkarce. I najważniejsze że góra to wie. Taka jest właśnie polityka żeby przyjąć osoby które coś sobą reprezentują i dać im zarobić żeby byli dobrymi pracownikami, a kłótliwe panie ze zmiany E mają nauczyć nowe wszystkiego i mogą sobie odejść z pracy bo tak naprawdę nie są potrzebni, sieją tylko niezgodę bo to są ludzie bez wykształcenia którzy nic nie osiągneli. Góra zdaje sobie z tego sprawę i stara się przyciągnąć nowe operatywne osoby żeby wyplenić dziadostwo z zakładu i zacząć dorównywać poziomem do europejskich standardów. Stara kadra dziwi się że młodzi awansują i są zazdrośni ale oni nie zdają sobie sprawy że bez wykształcenia są tylko wołami do pracy. Naprawdę zrozumcie że obsługa koła to za mało żeby być brygadzistą choćbyście i sto lat przy tym stali i "zbierali doświadczenie" którym sie tak chełpią. Śmiech! Dobrze że idą zmiany w strukturze zatrudnienia i na pewno będzie lepiej, niech tylko młoda wyuczonaa kadra zacznie dochodzić do głosu i zarządzać batem na to "doświadczone" i niewykształcone kłótliwe bydło.

naster
@góra

Pewna kobietko ze zmiany E. Bycie brygadzistką to nie jest poniżanie pracowników tylko odpowiedzialność za nich.Jesteś na przyuczeniu a już pozjadałaś wszelkie rozumy.Nikt nie chce Ci odebrać tego stanowiska, a Ty płaczesz i pomawiasz niewinne osoby. Niby uważasz siebie za osobę wykształconą , ale dla mnie jesteś chora psychicznie! Może poczytaj o manii wielkości.

medison
@góra

Dokładnie jaka kadra kierownicza taka załoga Już są nowe od 4 tygodni i o dziwo z tej najgorszej zmiany E tylko jedna pani zrezygnowała reszta się trzyma a na innych zmianach nowe zmieniają się jak rękawiczki więc z tą najgorszą zmianą nie jest tak do końca najgorsza "GÓRA" Ty naprawdę sądzisz że do DELIC-POLU przyjdą pracować młodzi wykształceni ludzie?!A co im DELIC-POL zaoferuje?pracę w systemie 3 zmianowym z szybką przerwą 15 min albo wcale bo nie ma kto wymienić!!!!!,umowę śmieciową lub na zlecenie?! stawkę 10zł brutto?! pracujące weekendy bo zamówień jest dużo?! brak własnego stanowiska?! wiadro i szmatę trzeba sprzątać bo akurat nie masz swojego stanowiska?!nerwowe tygodnie bo na zmianie E wiecznie robisz na innych liniach i wiecznie musisz stać przy ścianie i szukać się gdzie "jaśnie państwo cię wypisało"chore miesięczne brygady i pracujesz wtedy świątek piątek i niedzielę!!Wątpię by ludzie po studiach chcieli mieć taką pracę owszem są i przychodzą tacy ludzie ale tylko na chwilę bo w między czasie szukają czegoś innego i tak robią też ci którzy studiów nie mają ilu to się już zwolniło? Tak ludzie którzy tu pracują to wiedzą że na DELIC_POLU świat się nie kończy .Nie rozśmieszaj mnie że ludzie po studiach są przyszłością zakładu ,bo ludzie po studiach nie chcą takiej przyszłości i w takim razie góra gów...wie co chcą młodzi ludzie bo oni są zapatrzeni we własne stołki Masz rację trzeba dać ludziom zarobić to będą dobrymi pracownikami i wcale nie potrzebne są do tego osoby z wykształceniem bo one jak zarabiają marne grosze to nawet wykształcone mają to głęboko gdzieś Góra to niech się przyzwyczaja do tego bo są skazani na "starą bez wykształcenia kadrę" a swoją drogą to co prześwietliłaś papiery każdego że nazywasz nas "bez wykształcenia" nikt z rozkazu nowych nie będzie uczył wszystkiego nie od dziś wiadomo że jak nowa sama się wszystkiego nie nauczy to nikt jej tego nie nauczy.Młode operatywne osoby w dziadostwie nie będą pracowały bo mają większe ambicje niż DELIC-POL Do europejskich standardów to Delic-Pol dzielą lata świetlne najpierw dajcie pensje europejskie a później myślcie o standardach

qqq
@medison

A ja tam widzę że niektórzy muszą pracować i dostają jeszcze ochrzan ze pracuja wolno a nie którzy z zmiany F cała zmiane przesiedza w szatni badz chodza bez celu i im nikt nic nie powie bo są pupilami

rafael
@qqq

takich pupili to na każdej zmianie się znajdzie

uwielbiam czytać

Trochę to smutne, że kobiety same sobie stwarzają taki klimat w pracy :( Na jakimś forum kłócą się (najprawdopodobniej) koleżanki stojące obok siebie przez 8h na zmianie. W mojej firmie zawsze stawiałam na atmosferę w pracy, wiadomo konflikty były ale szybko się je rozwiązywało bo w końcu w pracy spędzamy bardzo dużo czasu. Dużo też w tej sytuacji winy samej firmy i jej struktur ale z tego co wiem mają być zmiany w wynagrodzeniu i podział na stanowiska może to spowoduje lepszą atmosferę.

czytelnik

nudna coś ta lektura,czy inne zmiany tego nie czytają i nie piszą tylko zmiana E nuda,nuda i dziecinada

anonimowy

No tak Pani E.J miala ochotke na brygadzistke ale coz (usunięte przez administratora)charakterek masz zbyt wredny, i swoje zachowanie ala Księżniczka nie uczyni Cię kimś wielkim ;) Może i wiedze jakąś masz za to obycia na zakładzie żadnego. I jakbys byla brygadzistka to chyba by sie kazdy zwolnil. Na szczescie to gora decyduje kto dostaje awans i na szczescie byla to (usunięte przez administratora)nie Ty!

amanda
@anonimowy

No proszę Cię "anonimowy" pani E.J księżniczką??? chyba samozwańczą księżniczką, jakąś tam wiedzę to każdy posiada nawet dzieci w przedszkolu z obyciem to już różnie bywa zwłaszcza jak się ma wysokie mniemanie o sobie to nic się nie widzi poza końcem swego noska zresztą postu zgadzam się w 100%

zuza
@amanda

Non stop piszecie o E a same jesteście zazdrosne księżniczki jak można obmawiać koleżankę ze swojej zmiany to na pewno panie jednego stanowiska zbieraczki ciasteczek

GOSIA

JUŻ TAM NIE PRACUJĘ , ALE TO CO PRZEŻYŁAM Z WAMI - CZYLI PRACOWNICAMI TO BYŁ HORROR MOJEGO ŻYCIA- MAM NADZIEJĘ ,ŻE BĘDZIE TYLKO GORZEJ-DLA WAS!!!!

noel
@GOSIA

A co my przeżywamy z Wami nowymi to horror naszego życia do kwadratu bo co niektóre to takie mimozy że szlak człowieka trafia Więc nie pierdziel bo ten horror rozkłada się prawie po równo Owszem są pracownice co to do nowych wrogo nastawione ale te nowe niektóre to takie oporne na wiedzę a nikt za nowe zbierał nie będzie bo Wy macie 10zł a my marne 7,30zł brutto a robić musimy więcej niż Wy masakra!!!

Kowalski/Nowak

Moim zdaniem ta wypowiedź (usunięte przez administratora) pozbawiona jest trochę sensu bo skoro pisze ze żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ,to przepraszam bardzo a co wszyscy robią na tym forum???? wyrażamy swoje zdanie tyle że w formie pisemnej To też jest wolność i swoboda wyrażaniu swojego zdania na jakiś temat Co do rozmowy w cztery oczy:Błagam Cię Ty nie mów o cywilnej odwadze bo sama masz gorzkie żale do innych i sama wiesz najlepiej do kogo największy w zaistniałej sytuacji Miej tą cywilną odwagę i powiedz tej osobie w cztery oczy o swoich gorzkich żalach ,a później wymagaj tego od innych

zuza
@Kowalski/Nowak

A czy (usunięte przez administratora) chciałby by jego nazwisko było wypisane na forum dajcie już spokój tej (usunięte przez administratora)bo czy to że jest ambitna to jest złe

uwielbiam czytać

Uwielbiam czytać to forum. Dzięki bogu to co tam się dzieje nie dotyczy mnie bezpośrednio :)

Ewelina J

Jezeli ktos ma jakie kolwiek zastrzezenia do mojej osoby to niech ma ta cywilna odwage powiedziec mi to prosto w oczy a nie wypisuje w necie nagonki na moj temat,,, zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie na jakis temat wiec takie teksty na necie to wg mnie dziecinada,,,, a ja powiem nawet tutaj prosto i otwarcie ze sa lepsze osoby na stanowisko zoltego i jesli ktos mysli ze mam siebie na mysli jest w bledzie,,, wiec nastepnym razem zapraszam na rozmowe w cztery oczy a nie swoje goszkie zale na moja osobe wypisywac na necie pozdrowienia dla zmiany E

xxx

teraz awansują ludzi co nic nie potrafią.ale to nic pasują do tych co nie potrafią rządzić.

była

Jakby ktoś chciał wiedzieć to awans w Delicpolu dostaje sie w kolejności 1)bliska rodzina, 2)dalsza rodzina 3)koleżanka/kolega, 4)donosiciel(ka).Tak więc skończcie te dyrdymały ,że ktoś coś umie a jak nie umie to się nauczy, a jak się nie nauczy to ktoś inny to zrobi.Tak było jest i będzie.

nikol
@była

Była Ty to chyba pracowałaś w Delic Polu wieki temu bo nie znasz dzisiejszych realiów tego zakładu dyrdymały to ty napisałaś i chyba do ciebie pasuje ostatni podpunkt tyle że za ostatni podpunkt nikt cię nie awansował

amanda

Ulla laa widać od razu że pracujesz na tych paczkarkach i Twój staż w tym zakładzie jest dłuższy niż Żanety,a przepraszam bardzo jak Ty zaczynałaś karierę w Delicpolu to umiałaś wszystko? bo chyba nawet zbierać nie umiałaś a o obsłudze maszyn nie wspomnę wszystkiego nuczyłaś się stopniowo a znam takie co długo pracują w Delicpolu szczycą się swoim długim stażem tym co to nie umieją robić a tak naprawdę to gów..... umieją wielkie pracownice jednej maszyny ,koła! Nie mówię obsługa paczkarki nie jest łatwa ale droga Ulla laa dla chcącego nic trudnego Ty się nauczyłaś obsługiwać paczkarkę to i Żaneta się nauczy Nie wiem że Wy wszystkie z tych paczkarek tak wytykacie (usunięte przez administratora)że nie umie obsługi paczkarki,a zajrzeć na własne podwórko i zobaczyć czego jedna z drugą,nie umie Ulla laa widać masz mało piękne oczy skoro Cię nie mianowano na brygadzistkę

:-)

Dajmy (usunięte przez administratora) szanse,musi się dopiero nauczyć wszystkiego,a jest tego duuużo.Jak do tej pory to radzi sobie dobrze.Wielu jej zazdrości tego awansu,ale wydaje mi się że niema czego. P.S. Dziękuję za wolne weekendy.

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.