Hotel Classic

Kraków

Opinie o Hotel Classic

była 2015-05-22 20:42
zastanawiałam się kiedy pojawią się pierwsze komentarze o pracy w tym hotelu. od kilku lat rotacja niesamowita: recepcja, rezerwacja, biuro... nie polecam!
też były dwutygodniowy :) 2015-05-27 10:59
Potwierdzam wszystko co powyższe.
Ona 2015-06-29 21:21
Hej, a co z obsadą biura-administracją!?Widziałam na ogłoszeniach-że szukają kogoś do tych działów? Jak tam jest bo wybieram się tam na rozmowę? Odpiszcie proszę szczerze, to czasu sobie zaoszczędzę!Dzięki wielkie
Pola 2015-09-05 13:02
Nie polecam pracy w hotelu Classic na jakimkolwiek stanowisku, szczególnie recepcja. Wygórowane wymagania, sztywna atmosfera , grafik pracy miał być elastyczny, a jednak robili wielkie halo na temat małych zmian.( usunięte przez administratora ). Pracownicy się boją o swoją prace i każdy udaje że nikt nic nie wie jeśli zapada decyzja o pozbycia sie jakiegoś pracownika. Pracownik się dowiaduję z dnia na dzień że stracił prace- przychodzi do pracy, a okazuję się,że jest skreśliony z grafiku do końca miesiąca. Wczesniej nikt z pracownikiem nie rozmawia na ten temat ani nie dostaję żadnego oficjalnego wypowiedzenia umowy ani powodów takich nagłych decyzji mimo że w umówie jest podany dwutygodniowy okres wypowiedzenia.Szefowa wtedy w sprytny sposób unika z pracownikiem rozmowy i boi się konfrontacji do momentu kiedy termin umówy zlecenia sam wygaśnie lub pracownik sam zloży wypowiedzenie.
romek 2015-12-02 18:50
potwierdzam wszystko stres stres brak poszanowania
A.D. 2016-06-09 17:04
Nie polecam.... brak mi słów....
Czepialski 2016-07-31 11:25
W Krakowie nie ma starówki jest Rynek i Stare Miasto , po starówkę to do Warszawki ;)
Wera 2016-09-23 17:32
Jaja sobie robisz? czy szefowa hotelu zmusiła cię do wypisywania głupot.
aklak 2016-10-04 19:48
Wiem, że to tylko jakiś tytuł @putek ale jednak mają za coś te 3 gwiazdki jakby byli ruiną i czekali na naprawę no to raczej nie reklamowaliby się w ten sposób i nie ustalali takich cen za dobę hotelową
gość 2016-12-02 17:00
Faktycznie, ten brak szacunku to prawda. Spotkanie w sprawie pracy było umówione, ale szefowa wyszła i nie wiadomo, czy wróci, zero informacji dla personelu. A przeciez wystarczył krótki telefon z info. Człowiek zwolnił sie z pracy, żeby przyjśc na spotkanie, ale kogo obchodzi ktoś inny. Wstyd na takim stanowisku, szefowie powinni świecic przykładem.
Iwona 2017-04-04 15:53
Pracujesz w Hotel Classic? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Hotel Classic - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Classic