Hotel Classic

Kraków

Opinie o Hotel Classic

była 2015-05-22 20:42
zastanawiałam się kiedy pojawią się pierwsze komentarze o pracy w tym hotelu. od kilku lat rotacja niesamowita: recepcja, rezerwacja, biuro... nie polecam!
też były dwutygodniowy :) 2015-05-27 10:59
Potwierdzam wszystko co powyższe.
Ona 2015-06-29 21:21
Hej, a co z obsadą biura-administracją!?Widziałam na ogłoszeniach-że szukają kogoś do tych działów? Jak tam jest bo wybieram się tam na rozmowę? Odpiszcie proszę szczerze, to czasu sobie zaoszczędzę!Dzięki wielkie
Pola 2015-09-05 13:02
Nie polecam pracy w hotelu Classic na jakimkolwiek stanowisku, szczególnie recepcja. Wygórowane wymagania, sztywna atmosfera , grafik pracy miał być elastyczny, a jednak robili wielkie halo na temat małych zmian.( usunięte przez administratora ). Pracownicy się boją o swoją prace i każdy udaje że nikt nic nie wie jeśli zapada decyzja o pozbycia sie jakiegoś pracownika. Pracownik się dowiaduję z dnia na dzień że stracił prace- przychodzi do pracy, a okazuję się,że jest skreśliony z grafiku do końca miesiąca. Wczesniej nikt z pracownikiem nie rozmawia na ten temat ani nie dostaję żadnego oficjalnego wypowiedzenia umowy ani powodów takich nagłych decyzji mimo że w umówie jest podany dwutygodniowy okres wypowiedzenia.Szefowa wtedy w sprytny sposób unika z pracownikiem rozmowy i boi się konfrontacji do momentu kiedy termin umówy zlecenia sam wygaśnie lub pracownik sam zloży wypowiedzenie.
romek 2015-12-02 18:50
potwierdzam wszystko stres stres brak poszanowania
A.D. 2016-06-09 17:04
Nie polecam.... brak mi słów....
Czepialski 2016-07-31 11:25
W Krakowie nie ma starówki jest Rynek i Stare Miasto , po starówkę to do Warszawki ;)
Wera 2016-09-23 17:32
Jaja sobie robisz? czy szefowa hotelu zmusiła cię do wypisywania głupot.
aklak 2016-10-04 19:48
Wiem, że to tylko jakiś tytuł @putek ale jednak mają za coś te 3 gwiazdki jakby byli ruiną i czekali na naprawę no to raczej nie reklamowaliby się w ten sposób i nie ustalali takich cen za dobę hotelową
gość 2016-12-02 17:00
Faktycznie, ten brak szacunku to prawda. Spotkanie w sprawie pracy było umówione, ale szefowa wyszła i nie wiadomo, czy wróci, zero informacji dla personelu. A przeciez wystarczył krótki telefon z info. Człowiek zwolnił sie z pracy, żeby przyjśc na spotkanie, ale kogo obchodzi ktoś inny. Wstyd na takim stanowisku, szefowie powinni świecic przykładem.
Iwona 2017-04-04 15:53
Pracujesz w Hotel Classic? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
kasia 2017-05-09 18:34
to praca bez perspektyw, taki hotelik, motelik, w dobry miejscu ze złym prowadzeniem, odradzam
Iwona 2017-05-22 14:25
@kasia co masz na myśli mówiąc o złym prowadzeniu? Na jakim stanowisku pracowałaś? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała Twoja praca?
recepcja 2017-09-19 11:41
nie polecam!!!!!!!!!! !!!!!
Iwona 2017-09-22 14:55
@recepcja co sprawia, że nie polecasz innym pracy w firmie? Możesz powiedzieć co jest powodem Twojej negatywnej oceny? Konkretne informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Warto też pamiętać, że to co nie odpowiadało Tobie, dla innej osoby może nie mieć takiego znaczenia.
number 2017-09-22 17:22
Kompletny brak szacunku dla pracowników. Wymagania nieadekwatne do zajmowanego stanowiska.
Iwona 2017-09-27 11:17
@number piszesz o nieadekwatnych wymaganiach. Możesz rozwinąć swoją opinię? Jakiego stanowiska dotyczy Twój komentarz?
dolo 2017-10-09 15:14
rureczka wlascicieleczka to dno nawet nie jest w stanie w naturze placic z obu kolan, szkoda na nia moczu, a o dziwo kał lubi. Chicken & cow sleeping
Zostaw swoją opinię o Hotel Classic - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Classic