Opinie o Pekao Financial Services Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pekao Financial Services Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pekao Financial Services Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekao Financial Services Sp. z o.o w Warszawa

Benito no one else

Cicho tu coś. A nie wspominacie ile to osob odeszło ostatnio? Sporawo nie? Hihi coś takiego świadczy jak tu jest...

@Moni
@Benito no one else

Ja chętnie podejmę się zatrudnienia :)

Sonia

Jest to ogłoszenie dla Specjalisty w BOK. Skupiliście się tutaj na odwołanej rekrutacji, cieszę się, że nawet kwotę startową dla nowicjusza podano :) Ale może ktoś napisałby jak się pracuje, kiedy się już tam ostatecznie znajdziesz, tj. od tej strony koleżeńskiej, czy jest wsparcie na starcie, można swobodnie pytać o niejasności, pogadać, może zintegrować się też?

Jak wygląda ścieżka kariery w Pekao Financial Services Sp. z o.o? Czy trudno jest zdobyć awans?

Biuro Rozwoju Biznesu

Ścieżka kariery w Pekao FS nie jest z góry założona - pracownicy mają możliwość awansu zarówno w ramach swojej komórki jaki i zmian poziomych pomiędzy działami i departamentami, zależnie od wyników pracy i preferowanych obszarów rozwoju. Co warto podkreślić, również większość managementu Spółki, w tym Prezes Zarządu, ma za sobą wewnętrzną ścieżkę kariery, często od stanowiska młodszego specjalisty czy też konsultanta infolinii.

@Biuro Rozwoju Biznesu

No to super, że takke możliwości są . A można przedstawić system premiowy? Jestem ciekawa jak on wygląda.

@Weronika

Pula premiowa jest dzielona przez menedżerów poszczególnych jednostek organizacyjnych, na podstawie wyników pracy i zaangażowania pracowników.

Wiktoria
@Biuro Rozwoju Biznesu

Jak wysoka jest ta pula premiowa?

@Wiktoria

Wysokość puli dostosowana jest do bieżących okoliczności i zależna jest od wielu czynników. Po szczegółowe informacje dotyczące warunków na poszczególnych stanowiskach zapraszamy do aplikowania: https://www.pekao-fs.com.pl/oferty-pracy.

@Biuro Rozwoju Biznesu

Nie można publicznie tutaj nawet poczytać o widełkach? To zdaje się element tzw transparentności :) Wiele firm się nią szczyci teraz. Dlaczego?

Misiek
@Weronika

Bo cóż premie są śmieszne a szczególnie jak dostaniesz raz w roku hahahah także nie ma co miesiąc chyba że jesteś kierownikiem

Jerzy
@Misiek

Raz w roku? To znaczy że to taka premia od rocznych zysków? To powinna być przynajmniej w wysokości jednej pensji. Tak jest czy raczej mniej?

Andrew
@Jerzy

W moim przypadku pula na dział została przez "managera" podzielona na wszystkich pracowników po równo niezależnie od wyników pracy.Jakieś śmieszne pieniądze były nawet nie pamiętam bo tak rzadko są te premie (oczywiście dla zwykłych pracowników). Jakby to była wysokość jednej pensji to nikt by tu nic nie pisał ????

Jerzy
@Andrew

Jak nie ma premii albo są rzadko to może jest system benefitów które to rekompensują? Dają tu coś z socjala żeby można było być zadowolonym? Napiszesz?

Śmiesznie
@Jerzy

Benefits? Hahaha Karta Multisport i owocowe wtorki Premia ? Raz w roku i to nawet nie połowa pensji także.... A podwyżki inflacyjne? Nie wiem czy nawet to było na bilet miesięczny. Robi się tutaj nieciekawie. Ratuje tą firmę tylko praca zdalna. A jak nie byłoby pracy zdalnej to 60% ludzi by uciekło. Niestety ale czas na zmiany

Startowałam na stanowisko Specjalista w Biurze Operacyjnym. Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Jednak wolałam się upewnić co do jednego punktu z opisu stanowiska. Niestety ogłoszenie okazało się zawoalowaną ofertą na typową infolinię. Ktokolwiek wpadł na tak szatański pomysł nie ma szacunku do kandydatów. Zrezygnowałam i polecam trzymać się z dala od firmy, która w tak perfidny sposób kłamie ściągając CV. Jednym słowem nie polecam.

@Kandydat

Obsługa infolinii dla klientów funduszy jest jednym z elementów pracy w naszych biurach operacyjnych. Została wymieniona w zakresie obowiązków w ogłoszeniu – punkt ten opisaliśmy możliwe szczegółowo. Wiedząc, że praca „na słuchawce” nie każdemu odpowiada wskazaliśmy, czego można się spodziewać (rozmowy przychodzące – udzielanie informacji o obsługiwanym produkcie, pomoc w rozwiązywaniu problemów, przyjmowanie zgłoszeń). W ogłoszeniu wymieniliśmy również inne obowiązki przyszłych Specjalistów – szukaliśmy osób, które są gotowe wykonywać je wszystkie. Rozumiemy, że nie był to rodzaj pracy, której szukałaś, nie znaczy to jednak, że nie może ona odpowiadać komuś innemu. Staramy się jak najlepiej konstruować ogłoszenia, żeby trafiali do nas kandydaci faktycznie zainteresowani danym stanowiskiem. Oszczędza to czas obu stron: mamy w firmie niewielką rotację, więc skupiamy się na konkretnych rekrutacjach, a nie tworzeniu jak największej bazy potencjalnych kandydatów. Twoje zastrzeżenia traktujemy więc jako wskazówkę, na co jeszcze możemy zwrócić uwagę w przyszłości.

Borys
@Kandydat

Powiedzieli chociaż jaką stawkę oferują?

PFS
@Biuro Rozwoju Biznesu

To nagle jest rekrutacja? Jeszcze 2 tyg temu była wstrzymana, boże ale Państwo kłamią...

Firma Pekao Financial Services Sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista w Biurze Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Klaudia

Noo to kadry będą się teraz domyślać kto to ;)))))))))) Pracuję ile? Wystarczająco. Mało osób zatrudniają tam gdzie trza, Jest rozstrzał z pensjami, jeden ma o 700 Ziko więcej niż drugi co robi teoretycznie to samo i nie mówcie kadrowe że doświadczenie i bla bla bla bo to mydlenie oczu. Pensje stoją w miejscu chyba że cudem dostaniesz inflacyjną 200 zł brutto co jest śmieszne. Ogólnie to można trafić na dział gdzie się człowiek nudzi, widać jak niektórzy łażą i drą się po piętrze bo nie mają co ze sobą zrobić

@Klaudia

za to jest czas na różną integrację i zaciśnianie bliskich więzi pomiędzy niektórymi pracownikami a przemiłą dyr

@Klaudia

Skoro faktycznie wyjaśniane jest to różnicą w doświadczeniu na papierze to jak ono jest wycenianie? Przytaczasz 700 zł jaki to miałby być rozrzut w latach? Piszesz, że teoretycznie to samo czyli można jakoś wyniki pracy weryfikować? Robią to?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Luiza

Nie

Na jakie wynagrodzenie zasadnicze-podstawowe bez uwzględnienia dodatków, premii, prowizji itd. może liczyć Specjalista w Biurze obsługi klienta? Proszę o podanie widełek, ponieważ nie zamieścili Państwo tej informacji w ogłoszeniu o pracę, co robi już większość firm i co pozwala bardzo usprawnić proces rekrutacji i zaoszczędzić czas zarówno pracodawcy jak i kandydata do pracy na dane stanowisko. Jawność wynagrodzeń i podawanie widełek pensji zasadniczej w ogłoszeniu powinno być podstawą, ponieważ ma ogromne znaczenie dla procesu rekrutacji, co powinno być priorytetem dla działu HR.

@Kandydat

W zależności od prowadzonych rekrutacji podajemy w publikowanych ogłoszeniach widełki płacowe. To zależy m. in. od specyfikacji stanowiska na które rekrutujemy.

Czy Pekao Financial Services Sp. z o.o zatrudnia studentów?

Biuro Rozwoju Biznesu

Tak, zatrudniamy studentów, nie organizujemy jednak bezpłatnych staży. Proponujemy relację opartą o umowę o pracę.

@Biuro Rozwoju Biznesu

Czyli od razu umowa, nie "bawicie" się też w staże z Urzędu Pracy przypadkiem? bo wielu pracodawców tak robi. Ufff

@Weronika

Nie prowadzimy żadnych programów stażowych - nasi pracownicy od razu otrzymują umowę o pracę, przy czym pierwsza zawierana jest na trzymiesięczny okres próbny.

QQ
@Biuro Rozwoju Biznesu

Dlaczego nie zawieracie bezpośrednio umowy z pracownikiem tylko zatrudniacie przez agencję?

@QQ

Z usług agencji pracy tymczasowej korzystamy incydentalnie, wyłącznie wtedy, gdy pilnie potrzebujemy dodatkowych osób do określonych zadań w krótkim okresie czasu, np. obsługi chwilowego zwiększenia ruchu na infoliniach. Jest to więc współpraca tymczasowa. Na stałe stanowiska prowadzimy bezpośrednie rekrutacje i oferujemy zawarcie UoP.

Sami

Firma ok, ale pensje ponożej średniej krajowej.

Wojciech
@Sami

Wiesz, jeśli to tylko delikatnie poniżej, to i tak dobrze. Na jakim stanowisku tam pracujesz w ogóle?

Klikol
@Wojciech

W sumie nie napisał o ile niżej, może być sporo mniej

Jaki dress code obowiązuje w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Biuro Rozwoju Biznesu

W naszej firmie nie obowiązuje ścisły dress code. Ubiór dostosowujemy do okoliczności i charakteru pracy oraz ewentualnych spotkań z Klientami.

AS

Jak najbardziej polecam, polityka firmy jest taka, aby każdy czuł się swobodnie. Niby korporacja, ale nie lubi się tu tego sformułowania. Pracuje dość krótko, ale bardzo mi się tu podoba. Jeśli chodzi o doświadczenie z firmami to jest ono bogate. Mam co porównywać... Jako jedna z nielicznych firm ma się czym pochwalić - ma bogate zaplecze socjalne, wspaniała atmosferę i wiadomo czasem jest dużo pracy, ale na pewno znajdzie się czas by wypić przysłowiowa herbatę. Owocowe poniedziałki, wyjazdy integracyjne. Nie ma mowy o mobbingu (co ma miejsce w dużych firmach, jak ta), przyjacielska atmosfera. Jeśli chodzi o finanse są one uzależnione od doświadczenia, stanowiska i stażu pracy. Zawsze można negocjować, naprawdę jest dobrze. Docenia się tu pracownika. W mojej ocenie nie mogę nie wspomnieć o nowym Zarządzie. Cały Zarząd są ta świetni ludzie. No i to jest ta Wisienka na torcie bez której ani rusz. To ona tu trzyma wszystko w pionie. Panowie są to wspaniali ludzie, którzy dbają o swojego pracownika :) Dlatego taka wysoka nota z mojej strony.

Kadry

Szanowny Panie, Pana komentarz nie zawiera żadnych informacji o pracy w naszej firmie, a jedynie pomówienia oparte na niemożliwych do zweryfikowania domysłach. Nie zgadzamy się na personalne ataki na naszych pracowników i zwróciliśmy się do GoWork o usunięcie wpisu w oparciu o par. 4 ust. 3 Regulaminu serwisu.

AS

Szanowny Panie, niestety nie trafił Pan, autorem komentarza jestem ja, do tego moja płeć jest przeciwna niż ta którą Pan wydedukował. Może zamiast kariery detektywa skupi się Pan na czymś innym, niestety Pana umiejętności w tej dziedzinie są niezadowalające. Dla sprostowania -AS nie ma nic wspólnego z inicjałami - chodziło o AS’a w kartach...

Wiecie czy Pekao Financial Services Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kadry

Spółka udostępnia wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy w formule zdalnej. Pozdrawiamy, Kadry.

Maja

@Kadry a czy czas pracy jest regularny?

@Maja

Wszystko zależy od tego co miała Pani na myśli pytając o regularny czas pracy :) Pracujemy od poniedziałku do piątku w ruchomym czasie pracy, co oznacza, że godzinę rozpoczęcia pracy ustalamy bezpośrednio ze swoim przełożonym. Pozdrawiamy Kadry

Czy Pekao Financial Services Sp. z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kadry

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Biuro Rozwoju Biznesu

Do każdego przyszłego pracownika podchodzimy indywidualnie a rozmowy rekrutacyjne przebiegają w różny sposób, zależnie od rodzaju stanowiska, na które kandydat aplikuje. Niekiedy, oprócz swobodnej rozmowy, podczas której chcemy poznać kandydata, jego kwalifikacje i omówić wzajemne oczekiwania, kandydat jest proszony o wykonanie zadania potwierdzającego jego kompetencje w danej dziedzinie.

Czy Pekao Financial Services Sp. z o.o organizuje staże dla studentów?

Biuro Rozwoju Biznesu

Pekao FS obecnie nie prowadzi programu stażowego. Ważne są dla nas długotrwałe relacje, dlatego zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

Okga

@AS z tego co piszesz to nic do zarzucenia i tylko składac cv? A powiesz jak przygotować się do rekrutacji?

@Okga

Dokładnie tak, polecam, choć chętnych jest sporo... Chyba tak, jak do każdej rozmowy, wrzucić na luz i wziąć ze sobą dobry humor ;)

A ile trwa okres wypowiedzenia ? Ktoś wie ?

Biuro Rozwoju Biznesu Pekao FS
@Michał

Zgodnie z Kodeksem pracy, okres wypowiedzenia jest uzależniony od okresu zatrudnienia, czyli od długości stażu pracy u danego pracodawcy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Biuro Rozwoju Biznesu Pekao FS

Tak, pierwsza umowa zawierana jest na trzymiesięczny okres próbny, większość kandydatów zostaje z nami dłużej.

Ola

Opinia pozytywna.

Zuzanna
@Ola

To super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Może napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jakie są według Ciebie największe zalety pracy w firmie Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Zostaw merytoryczną opinię o Pekao Financial Services Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pekao Financial Services Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Pekao Financial Services Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Postępu 21
    02-676 Warszawa