Opinie o Pekao Financial Services Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pekao Financial Services Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pekao Financial Services Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekao Financial Services Sp. z o.o w Warszawa

PFS

Cześć, brałam udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds obsługi klienta. Spotkanie rekrutacyjne bardzo miłe i nie tendencyjne, w tym samym dniu późnym popołudniem otrzymałam ofertę pracy wraz z wynagrodzeniem na tym stanowisku. Zgodziłam się gdyż warunki mi odpowiadały, 4 dni później dostaje SMS ze rekrutacje są wstrzymane i ze życzą powodzenia i sukcesów. Co to ma być? To jest poważne? U obecnego pracodawcy już zdążyłam powiedzieć co i jak żeby się dogadać za porozumieniem, a teraz to odkręcam i robię siebie kompletnie nie poważna osobę. Niestety nie spodziewałabym sie po takiej instytucji takiego zagrania. Serdecznie nie polecam bo powiedzą ze Was zatrudnia a za chwile sie rozmyśla.

ST95

Brutto niestety. Akurat teraz kilka osób odchodzi, także no...

Dramat

Niestety potwierdzam że człowiek z dnia na dzień dowiaduje się że ma nagle 70% więcej pracy za ZEROWE zwiększenie wynagrodzenia. Przerzucanie pomiędzy działami bez żadnego papierka jest na porządku dziennym. Dramat szukam pracy bo nikt mnie nigdy tak nie potraktował

Ktoś tu sugerował jakieś nowe zmiany w związku z nadchodząca wiosną, jak należy je rozumieć? Potrzebny jest główny specjalista ds. optymalizacji procesów. Większość ze wskazanych wymagań spełniam, zastanawiam się czy jest przy tym szansa by wziąć udział w procesie? I czy polecacie prace? Jakie są zarobki?

Trele
@Trelemorele

Chyba nie tylko żona i dzieci, a pracownicy na niższych stanowiskach zmagają się z ciągłą irytacją tych ciut wyżej nad nimi. W takich warunkach nie da się pracować. Pensja jest niska, obowiązków coraz więcej. Przenoszenie ludzi po działach bez ich zgody i zawalanie nowymi obowiązkami z dnia na dzień. Tu odbierasz telefony, robisz między nimi tysiąc innych spraw i wysyłasz listy. Jeden plus to praca zmianowa bo można się wyspać

xyz Nowy wpis

Dobry wieczór, Jak wygląda praca hybrydowa w Państwa firmie? Ile razy w tygodniu trzeba być w biurze, a ile z domu można pracować?

Pekao FS Nowy wpis
@xyz

Nie ma ogólnofirmowych wytycznych. Tryb pracy zależy od jej charakteru (czy może być efektywnie wykonywana zdalnie), stażu (lub bardziej kompetencji/samodzielności w zakresie swoich zadań) oraz ustaleń w ramach danego zespołu. Najlepiej więc zadać to pytanie przyszłemu przełożonemu w trakcie rozmowy rekrutacyjnej i w ten sposób uzyskać informacje dotyczące organizacji pracy w konkretnym biurze.

Domi Nowy wpis

witam. po opisie ze strony wiem już, że tester IT musi mieć minimum 2-letnie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku. jak wiadomo jednak doświadczenie doświadczeniu nierówne, więc może mi ktoś powiedzieć w jakiej formie przeprowadzona zostanie część techniczna?

Anetka Nowy wpis

Hej, nas tronie wypatrzyłam ofertę dla analityka / testera IT. już po opisie widzę, że na scrumie się działa, mam akurat doświadczenie. zastanawia mnie tylko tryb (usunięte przez administratora) czy to trzeba być stacjonarnie? Niczego nie napisano o hybrydzie

Zainteresowana

Jestem zainteresowana wysłaniem CV na stanowisko specjalisty do działu obsługi klienta. Przyszli koledzy napiszcie jak wygląda typowy dzień pracy i czy jest dużo telefonów każdego dnia? Jak wygląda biuro i czy są przerwy w ciągu dnia i ile ich jest? Czy zespół jest stały czy ludzie przychodzą i odchodza? Da jakieś awanse i podwyżki?

@Zainteresowana

Nie idź. Za nic. Tam jest młyn, gromada ludzi w jednym pomieszczeniu, mnóstwo procedur, upierdliwi klienci , nie polecam jeśli szanujesz zdrowie psychiczne i swoje gardło.

@Kasia

Jakie procedury w tym momencie można mieć na myśli? nie jestem jeszcze do końca w temacie, fajnie jakby ktoś mnie w to wdrożył, zwłaszcza że odradzacie spróbowanie. Są osoby o dłuższym stażu mimo wszystko?

Agacia

Brzmi trochę jak chaotyczna praca, nie mam w czymś takim doświadczenia. Szkolą tu z tego tak w ogóle? Ciekawe czy bym ogarnęła

Firma Pekao Financial Services Sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista w Biurze Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
A jakże.

Widzę jeden z działów ostatnio najbardziej osławiony. Ten co odbiera mnóstwo linii i dostał ostatnio nowe obowiązki. A będzie ponoć jeszcze wiecej więc tylko współczuć . Niech się góra zastanowi nad sensem wszystkiego a nie patrzeniem w kuferek z liczbami z excela. Wiemy wszyscy że odpowiedni dział to czyta. Czy wyciągnie wnioski?

Xyzz

I co się dziwisz? Ktoś oficjalnie protestuje czy każdy się godzi na takie traktowanie?

Rekrutacja

Dzień dobry, na Państwa stronie pojawiło się ogłoszenie o prace na stanowisko Specjalista w Biurze Obsługi Klienta. Proszę o podpowiedź jak wygląda rekrutacja czy pytania są ogólne co do doświadczenia bądź są to pytania dotyczące wiedzy merytorycznej? W ogłoszeniu nie wskazano również widełek co do wynagrodzenia, gdzie można znaleźć taką informacje? oraz jaka jest przyczyna braku wskazania przez Państwa widełek, taka informacja pozwoliłaby nakierować osobę zainteresowaną i oszczędza czas, czy w związku z tym można liczyć na wynagrodzenie >5000? Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Rekrutacja

Pewnie nie uzyskasz jasnej odpowiedzi bo obecnie zatrudniona załoga się zdenerwuje, ze nie jest doceniana i lepiej wychodzą na wszystkim nowozatrudniani- oto najpewniejszy powód dlaczego nie masz widełek w ogłoszeniu. A może już się wszyscy zdenerwowali? Odpowiedzią są chyba pozostałe komentarze… w głowie się nie mieści, ze wolicie stawiać na dużą rotacje niż docenić osoby z doświadczeniem, które są w pełni samodzielne, masakra..

Rekrutacja
@320

Bardzo Ci dziękuję, właśnie od rana czytam wypowiedzi tutaj i raczej podziękuję, szukam stabilizacji, docenienia i godnej wypłaty a z komentarzy wynika że chyba dorobię się wrzodów.

Dramat

Lokikoki

Jakby to powiedzieć… zarobki są słabe, ale ciężko stwierdzić jednoznacznie bo może nowym osobom na wejściu potrafią zaoferować lepsze warunki niż długoletnim pracownikom (jak to jest??? Nie wiadomo Ktokolwiek widział ktokolwiek wie wystarczy poczytać nizej… :)), atmosfera w pracy raczej średnia- wiadomo są lepsze i gorsze dni, ale frustracja i przepracowanie robią swoje. Góra to chyba udaje, że nic nie widzi bo przecież wszyscy kochają swoją wspaniałą prace i jest wspaniale… Cóż przykro pisać ale pracodawca zasługuje na pozytywną ocenę tylko pod względem wypłaty na czas wynagrodzenia i całkiem w porządku socjalu, nic poza tym…Niestety! Jeżeli jesteś ambitną osobą i chcesz być doceniany za swoją pracę to nie polecam marnowania swojego czasu i energii na prace w tym miejscu tak w skrócie- najpewniej przemielą cię i wyplują a ty ostatecznie zostaniesz z wypaleniem zawodowym, ale jeżeli szukasz pracy byleby ją mieć i coś ci wpadało na konto od przysłowiowego „1 do 1” to śmiało! także widzisz zależy czego oczekujesz od przyszłego miejsca pracy :)

Boo
@Lokikoki

Dobry socjal? To chyba pracujemy w innej firmie. Benefitów nie ma żadnych oprócz multisportu do którego i trzeba dopłacać. Premia jest uznaniowa, jeden dostanie, a inny pracujący od kilku lat nie zobaczy grosza

Lokikoki
@Boo

@Boo Masz racje „dobry” to za duże słowo, raczej „standardowy” ale o czym tu dyskutować skoro plusów jak widać trzeba szukać na siłę :)

Trelemorele
@Lokikoki

Gratulacje dla HV i lokikoki 100% szczerości, aż oko cieszy fakt, że ktoś przerwał milczenie. Dzień w dzień te same sytuacje, irytacja i złość sięgająca zenitu, moja żona i dzieci niepotrzebnie obrywają ale rozregulowane emocje przez to wszystko o czym inni wspominali powyżej robi swoje. Unikaj! nie przychodź! uciekaj !!!

Karierowicz
@Boo

@boo premia uznaniowa ??? od kiedy ?!?! 8 lat i nigdy jej nie widziałam, zmieniłam pracę i w końcu wiem co słowo „premia” oznacza. Benefity hmm no dopłata do nich o wiele za duża w porównaniu z konkurencją.

Trele
@Trelemorele

BuffMe

Nikogo nie szanują mają misję wykorzystania pracownika do zera, prowadzą nieuczciwe podziały wobec wynagrodzeń nieadekwatne do stanowisk. Klimat się zmienia ale oni nie.

Pol96

Kurczaki no nie da się pracować normalnie, człowiek nie jest dla pracy a praca dla niego! I tak codziennie nowe wytyczne jakieś nowe obowiązki, ludzi rzucają po działach a potem zszokowani że nikt nie jest zmotywowany??! Może pora się obudzić tam wyżej? Nie sztuką jest znaleźć nowe osoby i pięknie ująć call center w ogłoszeniu ale sztuką jest zatrzymać i docenić obecną kadrę która ma wiedzę. Idzie wiosna czas na zmiany, nowe motywacje, nowego pracodawcę.

Dajecie zły przykład

Usuwanie komentarzy to tutaj standard ! Że się dużo pracuje odbiera 100 telefonow dziennie ma się kilka różnych klientów i linii produktów jednocześnie ? To tak boli? Nie polecam. Starzy pracownicy mają dość. A nowym polecamy się zastanowić nad złożeniem CV.

PoliSz

To ja podziękuję pracy tutaj. Praca w caal center tylko ukryta pomiędzy innymi obowiązkami.. żenada.

@PoliSz

Ukryta pomiędzy innymi obowiązkami? Jakie jeszcze Ci przypadają w miedzy czasie? W ogóle skoro już piszesz, że jak w CC to w zasadzie ile czasu na słuchawce spędzasz? Tu po 8 godzin się robi? jaka część z tego to telefon?

Luźny 1999999999

Jakie obowiązki? A jakie się da. Od zmieniania jakiś danych w kompie po wysyłkę listu jak na poczcie. Kwestia gdzie trafisz. A telefony się odbiera non stop. Niby masz przerwy a i tak musisz odbierać bo musisz. Po całym dniu łeb pęka i nie ma się ochoty z nikim widywać .

Ogłoszenie

Są ogłoszenia na Państwa stronie. Ile odbiera się telefonów dziennie? To jest telefon biurkowy i dzwonią jak w filmie czy to typowe call center tylko inaczej określone?Pięknie opisany zakres obowiązków więc i zapewne pensja minimalna na wejście to około 6500brutto ,czy może jest inaczej? Bo nie wiem czy tracić czas...

Jakion1990
@Ogłoszenie

Mordo ile telefonów? Minimum 100 dziennie codziennie.masz słuchawki jak w call center I pykasz co chwilę. Jednocześnie dziesiątki spraw do sprawdzenia wyprostowania plus nie zapomnij zadzwonić do klientów. Pracowałem . Pensja? Temat tabu.

Ina

Deklaracja od starszego pracownika co do własnego odejścia? I co w zasadzie wtedy? Zastanawiam się na jaka prace można sobie pozwolić, po dłuższym stażu tutaj? Jakie kompetencje wpadają na konto? Co można napisać w CV? ciekawie gdzie ludzie przechodzą jeśli już

Siaki maki
@Ina

I coo w zasadzie wtedy ? A j.... ;) Jaki problem odejść z (usunięte przez administratora) Nic tu człowieka nie trzyma . No może praca zdalna i to jedyny plusik. Jeśli jesteś ciekawa jakie kompetencje to ci nie powiem gdyż chcesz wiedzieć z jakiego to działu:) Napewno wielozadaniowość I to dosłownie tysiąc rzeczy ogarniasz na raz. A na jaką prace można sobie pozwolić? A na jaką chcesz szczególnie na taką gdzie nie ma takiego stresu i nerw .

Jak

Jest nie fajno. Zmieniają ludziom działy bez pytań. Zero podwyżek . Zaraz będzie się zarabiać jak w Biedronce . Nie pozdrawiam .

To „x czasu” to ile tak na oko? Sugerujesz przy tym, że wcześniejsze warunki mimo wszystko były warte uwagi? O jakich mowa? mnie by chodziło o prace jako specjalista w biurze operacyjnym, jest to praca hybrydowa przy zarobkach do 5 tys. czy są one adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Elżbieta

Obecnie nie macie jakiejś sporej rotacji? Upewniam się, bo widziałam jedna aktualną ofertę na BOK. Już wcześniej myślałam o pracy przy Postępu a teraz widzę, że jest faktycznie na to prawdziwa szansa. W jednej opinii ktoś pisał o tym, że o każdym dziale można książkę napisać. Co się dzieje zatem w obszarze IT? jaka jest atmosfera i jakie projekty są obecne wdrażane?

Biuro Rozwoju Biznesu
@Elżbieta

W ostatnich miesiącach powiększaliśmy różne zespoły ze względu na rozwój usług – stąd powtarzające się rekrutacje. Wśród początkujących pracowników naturalne jest, że nie wszyscy z nami zostają, bo próbują różnych ścieżek rozwoju. W gronie osób z dłuższym stażem rotacja jest niewielka, a pracownicy wywodzący się z BOK pracują na różnych stanowiskach (w tym menadżerskich) praktycznie w całej firmie. Większość naszych zadań to obsługa dużych instytucji finansowych i ich klientów, temu też podporządkowane są projekty po stronie IT. Dużo prac dzieje się w back-office, jak np. zmiany podatkowe dotykające funduszy lub dostosowania do Centralnej Informacji Emerytalnej, a z aplikacji dostępnych dla indywidualnych użytkowników rozwijamy np. inPZU, e-PPK, Esaliens24 czy serwisy OFE dla PTE PZU, Allianz i Aegon.

Ok
@Biuro Rozwoju Biznesu

No rotacja starych pracowników jest znacząca i to bardzo.

Luiza Edyta lucek piotr
@Ok

Świetnie wszystko opisywane jest a rzeczywistość inaczej wygląda. Nie polecam tu pracy i tyle. Firma kasę kisi a starzy zarabiają mniej niż nowi. Nie miło jest w firmie.

Biuro Cofania się w rozwoju
@Luiza Edyta lucek piotr

usuwanie komentarzy to standard. ktoś pięknie opisał dział bok i cyk usunięte.???? zarobki mizerne. cudują, tworzą ,zamieniają ludziom działy.-dowiadują się z dnia na dzień... niedługo znowu będzie coś pozmieniane i tak się kręci i tak się udaje ze nowe projekty...meh. niedługo znowu sporo osób znowu poskłada wypowiedzenia...

Misiek

A czemu reorganizacja? Po co ona? To pięknie się dzieje... Faktycznie nie ma po co tu pracować. (usunięte przez administratora)

Łup nie

Niech się nie zdziwią jak w tych ich zmianach sporo osób zaraz sama odejdzie. Koniec czasów średniowiecza żeby robić dla chłopów. Niech niektóre panie nie myślą że ludzie nie wiedzą co się dzieje i co się planuje. Za taką kasę i ogólnie atmosferę nikt nie będzie walczył. Jedynie jedynie zdalna praca trzyma 40% ludzi. Więc elo.

Racja racja !

Masz rację kolego koleżanko. Tak tu jest a nawet gorzej można rzec... Dziwi mnie że to jeszcze jakoś funkcjonuje bo szczerze to o każdym dziale możnaby książkę napisać ... jeśli chcą zmian to cóż mogą zwyczajnie się zdziwić jak nadejdzie czas kiedy zabraknie ludzi solidnych. Pominmy fakt że rotacja jest spora;)❤️

Podobno pracując w firmie Pekao Financial Services Sp. z o.o można liczyć na zarobki 9000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Biuro Rozwoju Biznesu
@PFS

Z przykrością musimy przyznać, że z uwagi na uwarunkowania wewnętrzne rzeczywiście musieliśmy w pewnych przypadkach wycofać się, mimo zaawansowanego już procesu rekrutacji. Nie jest to w żadnym wypadku regułą w naszych działaniach. Staramy się zawsze transparentnie komunikować z kandydatami na każdym etapie rekrutacji, by nie marnować wysiłku żadnej ze stron. Nie zawsze jednak mamy wpływ na wszystkie okoliczności. Przepraszamy, że ta sytuacja dotknęła akurat Ciebie i spowodowała opisane problemy. Dziękujemy za Twoją opinię, traktujemy ją jako okazję do refleksji, co moglibyśmy zrobić lepiej w przyszłości.

@Biuro Rozwoju Biznesu

Zgadzam się że mogą się zdarzyć sytuacje nagłe, tylko z obietnica zatrudnienia poszło wypowiedzenie u obecnego pracodawcy i pozostanie tak naprawdę „na lodzie”. Tu raczej ciężko już wybrnąć z sytuacji gdyż w oczach aktualnego pracodawcy jesteśmy po prostu niewiarygodni co za tym idzie pozbawieni zaufania.

@Biuro Rozwoju Biznesu

Rekrutacje „niby” wstrzymane a wszędzie na portalach pracy oraz nawet na Państwa stronie ogłoszenia dalej wiszą… Tym bardziej dziwna i niezrozumiała dla mnie sytuacja.

Weronika
@PFS

A napiszesz, jakie wynagrodzenie ci zaproponowali? Jeśli to oczywiście nie jest żadna tajemnica, ale bardzo by mi pomogła ta informacja. Plus, umowy jakie na start?

@Weronika

5k

Ja cię chrzanie
@PFS

5 k? Tyle to mają starzy pracownicy po 4 latach. No ładnie naprawdę, starym się mówi że nie mają pieniędzy a nowym z ulicy rzucają grubego robaka . Chyba trzeba głośniej mówić o tym. Specjalista w którym biurze? Tzn do jakiego produktu?

@PFS

Jeśli to prawda co piszesz, to Konsultant pracujący ponad rok czasu ma taką stawkę. Szok, a tak mówią, że firma nie ma pieniędzy. Okazuje się, że dla nowych pracowników jest, a dla tych co już pracują, to pozostają owocowe wtorki, czwarty i figa z makiem...

@ST95

Ale to jest netto, tak? Z drugiej strony skoro piszecie o tych czwartkach i zerowych podwyżkach, to jaka jest reakcja Pracodawcy w przypadku złożenia wypowiedzenia przez kogoś o długoletnim stażu? Zdarzały się teraz takie odejścia?

ST95

Brutto niestety. Akurat teraz kilka osób odchodzi, także no...

Benito no one else

Cicho tu coś. A nie wspominacie ile to osob odeszło ostatnio? Sporawo nie? Hihi coś takiego świadczy jak tu jest...

@Moni
@Benito no one else

Ja chętnie podejmę się zatrudnienia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pekao Financial Services Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pekao Financial Services Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekao Financial Services Sp. z o.o?

Pekao Financial Services Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Postępu 21
    02-676 Warszawa