Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

Marcin Plewik

Przepraszam Pana Kaczora Donalda i Panią Myszkę Miki za obraźliwie wpisy , których dokonywałem na portalu "gowork.pl". Dokonywane przeze mnie pod różnymi nickami , opinie są wymyślone i nie mają pokrycia w rzeczywistości. Marcin Plewik

Markus Aurelius
@Marcin Plewik

Przepraszasz za to, że pod różnymi wymyślonymi nickami obrażałeś postacie znane z kreskówek? Dobre ;)

Artur integrator

Jestem ciekaw kiedy Netia zainteresuję się pseudo Integratorami którzy sprzedają tematy do innych operatorów . Jednym z pierwszych do zainteresowania powinien być Pan Artur z Leszna Emak... ciekawe gdzie są dzisiaj aktywni utraceni Klienci na przestrzeni ostatnich lat? Aż dziwne, że nikt z tym nic nie zrobił do dzisiaj.

Luk

Przez niekompetencję pracowników cierpią klienci. Dziesiątki błędnych faktur i korekt. Zacznijcie płacić ludziom i od nich wymagać, a nie tanie miernoty zatrudniać.

Sebastian
@Luk

W trakcie Twojego korzystania z usług firmy Netia często miałeś sytuację, że wystawiona Ci była błędna faktura? Finalnie wyjaśniłeś wszystko z firmą? Tego typu zażalenia i wyjaśnienia najlepiej kierować bezpośrednio do firmy, ponieważ nie zawsze firma może tego typu wiadomości zauważyć. Ogólnie jesteś zadowolony z usług, które oferują?

orangutan

Stanowisko techniczne, zaawansowane. Praca zmianowa - o tym nic w ogłoszeniu, zdziwko dopiero podczas rozmowy kw. Rozmowa z jakimś gościem ze strasznie niskim poczuciem wartości, bo najchętniej to by szeptał, zamiast mówić głośno - taką miał depresję, że musi rodzinę utrzymać z tych ochłapów które dostaje. Stanowisko za jakieś 18k netto na FVAT. Powiedziałem że chcę 14k. Zaproponowano mi 11k. Grzecznie podziękowałem za pracę w kamieniołomach i znalazłem inną firmę, która zapłaciła mi 15k z uśmiechem. Wygląda na to, że netia to (usunięte przez administratora). A jak z jakością ich usług jest to każdy wie - metr mułu pod dnem. Mówcie największym wrogom że tam się dobrze pracuje, będzie beka.

@orangutan

Masz na myśli rekrutera? Jeżeli tak, to być może miał on po prostu mało donośny sposób mówienia, nie sądzisz? Nie oceniajmy życiorysu osób trzecich na podstawie jednej rozmowy. Czy jeśli warunki finansowe uległyby poprawie, zdecydowałbyś się na zatrudnienie w Netii?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pracowity

Witam. Czy jakiś instalator internetu i tv może się wypowiedzieć na temat pracy i zarobków? Dziękuję i pozdrawiam.

Obsrajdom

Pracuje w Netii tylko że w Katowicach na dziale Technicznym, i powiem szczerze że mi się bardzo podoba, kasa mogłaby by być ciut większa ale i tak jest Super. Przełożeni i ogólnie ekipa bardzo spoko, na start dostałem laptopa jest też możliwość pracy z domu. Do podstawy co 2 miesiące dostaje się premie od wyrobionych celów jakościowych, na tym dziale na którym pracuje nie ma sprzedaży. Jedynym minusem są dyżury w soboty i niedziele jak i dyżury nocne ponieważ zazwyczaj jest na nich w (usunięte przez administratora) roboty a nie są dodatkowo płatne, lecz to wszystko zależy od awaryjności usług są tygodnie gdy nic się nie dzieje.

Grażyna

Za to teraz firma ma opinie dobrego pracodawcy i pewnie zaskoczyłaby wiele osób!

@Grażyna

Bardzo możliwe, że byłoby tak, jak mówisz. Jeśli posiadasz informacje, na temat tego, jak firma funkcjonuje obecnie, podziel się nimi z nami. To na pewno wiele ułatwi i będzie ogromną podpowiedzią dla osób szukających zatrudnienia w Netii.

........

Pracowałam Netii na Taśmowej od 2012 do 2015 roku. Byłam wtedy studentką. Umowa podpisywana na 1-3 miesiąca i tak w kółko tylko z innym stanowiskiem. Po roku pracy 1 zł podwyżki za godzinę, w kolejnym roku 0,50 gr. Trochę śmiech, ale cóż dla studenta i to dobre. Jeżeli chodzi o szansę umowy o pracę to raczej nikłe. Były rekrutacje wewnętrzne (na umowę o pracę), ale ustawione. Maila z informacją o takiej rekrutacji dostawały osoby, które miały taką umowę dostać. Rotacja pracowników bardzo duża. Najgorsze było to, że jak było mało pracy to trzeba było przyjechać na godzinę lub dwie, albo po przyjeździe do pracy okazywało się, że trzeba wracać do domu bo nie ma co robić. Dojeżdżałam pociągiem spoza Warszawy ok 1,5 h więc było to dość problematyczne. Pomijając to wszystko, ogólna atmosfera w całym dziale była bardzo przyjemna, dobrze wspominam pracę w tej firmie, ale kolejny raz nie zdecydowałabym się :)

Duże doświadczenie

praca call center Legnica. ludzie to jest dramat nie dajcie się. umowy śmieciowe traktowanie pracownika gorzej niż psa. Przestrzegam wszystkich przed nimi. Jestem doświadczonym pracownikiem w obsłudze klienta ponad 10 lat. To co dzieje sie przechodzi ludzkie pojęcie. Wszędzie tylko nie tam. obiecują umowy o pracę po czym wywalaja ludzi po 2 mcach. Wycieraja sobie nimi gęby. Nie i jeszcze raz nie.

@Duże doświadczenie

az dziw, ze jesteś tam az 10 lat,skoro,jest tak źle

@1111

@Duże doświadczenie pisał o 10 letnim stażu w obsłudze klienta. Obsługa klienta nie kończy się na call center Netii.

@Kris, a jak w końcu jest w Netii z tą umową o pracę? Bo wcześniej o to pytałam ale opinie mieszane, jedni piszą, że jest tylko zlecenie, inni, że na umowę o pracę też można liczyć. Może Ty wypowiesz się na ten temat skoro warunki pracy u tego pracodawcy Ci odpowiadają?

Opinie pracowników związane z pracą w Netia S.A. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Kris

Poziom wynagrodzenia zależy od danego biura w moim przypadku na spokojnie przez cały miesiąc wyciągam 6tys Premia jest za każdy kontrakt po za norme, który jest płatny 100% i możliwość szybkiego awansu

Pracownik wyzyskiwany

Witam jestem jeszcze obecnym pracownikiem Netii w jednym z Punktów obsługi klienta. To na mnie spada odpowiedzialność za wszystko nawet za coś czego ktoś nie zrobił. Czasami aż strach iść do pracy kiedy klient wydzwania do Ciebie po 20 razy kiedy obslugujesz klienta. Nie mam większego wsparcia ani od RKS ani od partnera. Wszyscy nastawieni są tylko na plan sprzedażowy który w mieście gdzie pracuje jest ciężki do wykonania. Pracuje za najniższą krajową dostając lub nie dostając premii za wykonany plan sprzedaży. Ponadto na mojej głowie jest również pomóc innym salonom które ma partner, ponieważ on sam zwyczajnie sobie nie radzi. Partner który również powinien być w pracy i pracować siedzi w domu twierdząc że zawsze ma mnóstwo pracy lub jeździ po salonach, wpadając i wypadając na godzinę. Problemem jest pójście na urlop lub zwolnienie L4 na które nie chodzę bo się boję, niezbyt przychylnego spojrzenia szefa, nie wspominając również o tym,iż mając wolną sobotę lub urlop muszę odebrać telefon od osoby która jest w sobotę w pracy ponieważ osoba ta nie zna się na niczym, a oferty są dla tej osoby czarną magią . Nie wspomnie o RKS który przyjeżdża tylko wtedy kiedy to ja jestem w pracy, a uważam iż powinien rownież ocenić pracę ajenta, który ludzi trakuje z góry i z wyższością. Marzę o tym żeby się stamtąd jak najszybciej zwolnić jednak ze względu na moje zobowiązania finansowe muszę się jeszcze pomęczyć mimo,iż chciałabym jak najszybciej zakończyć moją przygodę z tą firmą. Nikomu nie polecam pracy za najniższą krajową z klientami którzy potrafią zniszczyć zdrowie psychiczne.

Żałosne....

Pracowałem w Będzinie - dramat wyzysk tutjanie tylko z ulubieńcami i tylko liczy się SPRZEDAŻ Sprzedaż i jeszcze raz Sprzedaż wolałbym pracować gdzieś charytatywnie niż w tej Netii.

@Żałosne....

No chyba ta praca na tym polega :-P

Załamany
@Żałosne....

Ja też pracowałem w Będzinie. Co tam się dzieje ... Mobing, brak jakiejkolwiek pomocy ze strony przełożonych .. kasa ... Najniższa krajowa , obiecane premie ... Śmiech na sali 2-4 zł .. zawsze za mało umów , zawsze coś nie tak ..

CzasNaZmiany

Byłoby dużo lepiej dla całej Netii, gdyby pomiędzy obecnym Departament IT a Biznesem postawić grupę technicznych Change Managerów. Taki odpowiednik tej roli z T-Mobile. Wówczas Biznes rozmawiając o rozwiązaniach technicznych miałby od razu za partnetów mega techniczne osoby, które potrafią od razu precyzować co wymaga doszczegółowienia. Obecnie to pieść przyszłości, gdyż komunikacji występują humaniści, co nie usprawnia procesu. Nawet zaś jeżeli pojawia się osoba, która to rozumie i próbuje zestawić komunikację w sposób bardziej bezpośredni pomysły giną w gąszczu korporacyjnych meandrów. Rola technicznych Change Managerów zmieniłaby wszystko.

@Asja może zaaplikuj i jeżeli firma Netia S.A. Cie zaprosi na rozmowę to się przekonasz jak z tą umową. Bo nie ma co gdybać. Możliwe jest to, że umowa zlecenie jest na okres próbny lub dla studentów, a reszta osób ma umowę o pracę. Czy jest tak jak podejrzewam? Czy ktoś może z pracowników się wypowiedzieć?

Funia
@Karolina

Witam.Netia oferuje umowę zlecenie i to długą mnie od razu dano na rok.Warunki pracy ok,cieplutko kawka herbatka.Nie jest źle.Jestem pracownikiem infolini.Nie narzekam.

Duże doświadczenie
@Funia

umowa zlecenie zapomnijcie o pracę. gniot i (usunięte przez administratora)

W firmie Netia jest możliwość odbycia stażu i praktyki: https://my.netia.pl/kariera/praktyki-i-staze Czyli firma chce dać szansę młodym osobom bez doświadczenia na zdobycie tego. Czy wiecie czy jest szansa na stałe zatrudnienie w Netii po dobyciu takiego "przyuczenia"?

Assiik
@Karolina

Jeśli się sprawdzisz i będzie wolne miejsce to bez problemu. :)

@PrzedPrzejęciem nie ma możliwości stworzenia takiego miejsca, bo to przecież ogólne forum o firmie Netia S.A. I też nic nie poradzisz, że osoby z Departamentu IT się nie wypowiadają na forum. Nikt ich nie zmusi, ale możesz liczyć, że jednak osoba z tego działu zajrzy na forum i się czegoś od niej dowiesz.

PrzedPrzejęciem

Na forum brakuje punktu dla wpisów o warunkach pracy w Departamencie IT. Pojawiają się niemal wyłącznie opinie handlowców. Proszę o rejestrowanie swoich komentarzy, szczególnie teraz w okresie zakupu Netii. Jak się pracuje? Jakie są różnice w pracy w poszczególnych Centrach Kompetencji? Czy przyjemnie się pracuje na styku biznes i IT ? Czy kierownictwo profesjonalnie organizuje projekty? Co sądzicie o Departamencie IT w tej firmie?

@Wind z pakietu office był jakiś test? Bo nie wiem jak rozumieć to sformułowanie. Możesz napisać co dokładnie robiliście przez godzinę? To dość długo, jeżeli chodzi o rozmowę o pracę, dlatego wszyscy zainteresowani aplikacją do Netii, byliby wdzięczni za taką relację.

Wind

Rozmowa jak każda inna. Trwała ok godzinę. Pytanie o doświadczenie, studia, pakiet Office. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.