Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

Ktoś

Właśnie, że pracowałem. Stąd wiem. Więc nie oszukujcie ludzi. Jestem świadomy, jak to w netii wygląda i krew mnie zalewa, jak czytam takie bzdury. Jeszcze raz ostrzegam ludzi przed pracą w tej korporacji. Zresztą firma sama sobie szkodzi, wciskając swoje produkty tam, gdzie nie ma żadnych możliwości technicznych.

ww

Ostrzegam przed nieuczciwymi, nieprofesjonalnymi rekruterami z Katowic. Oferta pracy przedstawiana podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie ma nic wspólnego z ofertą zamieszczoną w internecie. Celowe wprowadzanie kandydata w błąd!

Ktoś

Że co? Umowa o pracę? Pakiety socjalne? Niezła kasa? BZDURY. To wszystko jedna wielka ściema. Tak naprawdę jest umowa śmieciowa, żadnych pakietów socjalnych, siłowni (w ogóle skąd ten pomysł?). Albo ktoś sobie żarty robi, albo chce naiwniaków do pracy złowić. Ostrzegam przed tą firmą. To co tam się dzieje jest żałosne, a zarazem komiczne. Tyle o tej pracy, zarobkach, traktowaniu pracowników.

konsultant

Ja byłem na spotkaniu w Netii niedawno, ogólnie było ogłoszenie na telesprzedawcę. Na spotkaniu okazało się, że to praca D2D.... 1000zł brutto podstawy zaproponowali plus prowizje... Jeśli chodzi o samą rozmowę to przebiegła sympatycznie i panią, z którą rozmawiałem próbowala mnie przekonać do tej pracy...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
sza

Niewiem co tak wszyscy narzekacie :) Prowizje sa zalezne od uslug ktore sprzedacie, przykladowo za pakiet TV + @ + TEL placone jest 370pln! No, ale raczej srednio 200zl na umowe. Do tego bonusy za osiaganie progow efektywnosci, ktore podnosza wynagrodzenie o 25%, gdzie z 1000 robi sie np 1250. Czysta matematyka, wystarczy podpisać jedną umowę tygodniowo, żeby z podst wynoszącą niecały 1000 wyjść około 2000 netto, czyli jak na polskie realia - świetnie. A to jest przy podpisaniu umowy na tydzień. Jeśli się rzecz jasna podszkolicie, podpisujecie tego więcej i więcej, 20 umów na miesiąc nie jest żadną przeszkodą. Jedyną przeszkodą jesteście wy, i wasz wstyd - jeśli nie potraficie iść do człowieka i MÓWIĆ, to ch*ja zarobicie, i będziecie siać zamęt po forach internetowych ;) PS: Zapomnialem wspomniec o atmosferze - mega luźna, mega pozytywna - nigdzie nie spotkałem się z tak luźnym podejściem do pracy jak właśnie tam - w Netii.

Do sza
@sza

Takiego mądrego udajesz, a takie błędy w pisowni robisz he he he:). Pewnie nigdzie indziej Cię do pracy nie przyjęli, to siedzisz tam i zachwalasz. Nawet wszystkich konsultantów z sali pewnie nie znasz, bo taki przemiał pracowników. Kto mądrzejszy to ucieka. A jeśli chodzi o umowy, to bajki opowiadasz.

waw

Jezeli chodzi o analityka to srednia krajowa w maju wynosila 4,2k odejmij od tego 15% i masz kwote, oczywiscie brutto

dziadostwonetii

pracowałam na Bielsku na infolinii, szkolenie 3 tyg (warunkiem zapłacenia kasy za szkolenie jest przepracowanie 100 godzin-co za debilizm),zwolniłam się z kilku ważnych dla mnie powodów: - brak pomocy ze strony koordynatorów (zajęci swoim życiem, pogaduchami, piciem kawy) -klienci którzy wyzywają, a Ty i tak nie możesz nic zrobić -docenianie pracowników, którzy pracowali już na telefonie i mają wieksze doświadczenie, a lekceważenie reszty początkujących. -wciskanie wkurwionym ludziom dodatkowych usług

Bylypracownik

To nie jest poważna firma.. Byłem pracownikiem przez 2 miesiące. Ponad miesiac czekałem na materiały do pracy i chodziłem ze swoimi. Drukowałem plakaty itp. Do tej pory nie dostałem wypłaty za te dwa miesiące. Nikt nie potrafi powiedziec dlaczego, a każda osoba której sie pytałem kiedy bedą pieniądze wysyłała mnie do innej osoby (lider, Pani ktora zajmuje sie wypłatami) do tego dwa tygodnie temu moj adwokat wysłał pismo do netii odnośnie wypłaty. Do tej pory cisza. Najprawdopodniej skończy sie pozwem do sadu. Nie polecam tej pracy, wystarczy poczytać opinie na internecie. Wiele osob zostało oszukanych..

abc

Pracowałam w Netii 3 lata w siedzibie głównej na Taśmowej. Nie była to sprzedaż ani słuchawka, tylko praca biurowa. Pieniądze nie były ciekawe, ale pracowało mi się tam bardzo dobrze... do czasu zmiany prezesa. Szanowny prezes Adam zrobił tam totalną rewolucję, pomijam fakt, że zabrał wszystkie przywileje pracownikom (samochody służbowe, darmową kawę itd) bo to nie jest najważniejsze. Po objęciu jego prezesury, zaczęły się grupowe zwolnienia, obcinanie pensji. Zrezygnowała z pracy po 3 latach, ponieważ zaproponowano mi stawkę, od której zaczynałam 3 lata wcześniej. Gdyby nie to pewnie pracowałabym tam dalej bo atmosfera w moim dziale była super :)

Ściema

Tak tak na pewno...:)jest tak jak mówisz:) hehe:) ciężko się rekrutuje bo ludzie przejrzeli na oczy to trochę retuszujecie fora co???:)wiem też to robiłem jak pracowałem w tym syfie...powodzenia bo się przyda!

Były DKB Rynku B2B
@Ściema

Umowa zlecenie ma podstawę określoną na poziomie 900 PLN brutto, wypłacana w przypadku odbycia i zaraportowania 20 spotkań. Jak nie wykona się spotkań, to się nie sprzeda więc spotkania wykonuje się obligatoryjnie. To nie jest umowa o pracę.

@Ściema

to UZ

bakster
@Były DKB Rynku B2B

Witam,pracowałem w netii jakies pol roku zanim polecialem na wyspy. to co pisza to bzdura. jest podstawa 1000 plus prowizje za kazdy pakiet. najmniej zarobilem 2200 najwiecej 3800, niepowiem nachodzic sie trzeba i nawieszac ulotek przez jakies 6h na dzien.jak ktos "nie boi"sie ludzi polecam

to Umowa Zlecenie

były Doradca Klienta Biznesowego w Netii na rynku

Pracowałem jako Doradca Klienta Biznesowego w Netii, ale na rynku B2B, a nie SOHO, to zupełnie dwa różne Departamenty. Są DKB na rynku B2C czyli SOHO i są DKB dla rynku Biznes czyli B2B. Płacą co miesiąc rzetelnie 900 PLN za odbycie 20 spotkań, jeżeli nie odbywa się spotkań, nie ma podstawy jest to jasne. Za każda sprzedaną usługę płacą 1,4 lub 1,68 wartości abonamentu czyli za sprzedaż 4000 PLN dostałem 5600 PLN dodatkowo za sprzedaż na poziomie 4000 PLN jest bonus 1500 PLN. Czyli razem 8000 PLN brutto, jako student podatek 15%. Są tacy Doradcy, którzy nic nie sprzedają i dostają jedynie 900 PLN jak odbędą spotkania, ale są też tacy, którzy co miesiąc mają przelewy ponad 10000 PLN, ale oni pracują ponad 3 lata. Kto sprzedaje ten może zarobić i to bardzo duże pieniądze. Polecam, ale tylko pracę na tym Rynku.

Ostrzegałem Was przed Netia już dawno temu (przejrzyjcie wpisy) oby nie było więcej osób uczących się na własnych błędach . Skorzystajcie z naszych rad i doświadczeń.

Kolejnyoszukany

Widzę że wazeliniarze z netii śledzą fora i starają się tuszować aktualną sytuację firmy prymitywnymi wpisami "lubię pracę gdzie można walczyć o prowizje" Więc walka owszem jest ale z netią o wypłatę własnych pieniędzy wypracowanych uczciwie...Przestrzegam KAŻDEGO komu przychodzi na myśl żeby z tą "firmą" wiązać zarobienie jakichkolwiek pieniędzy zwłaszcza początkującym PH... Firma się aktualnie wykrwawia i tnie koszty na tych którzy nie mogą się bronić czyli Handlowcach oraz tuszuje niekompetencje i brak profesjonalizmu swoich regionalnych kierowników...Prezes już uciekł, co mądrzejsi już uciekli, innych którzy walczyli o swoich ludzi i zarobione pieniądze oszukali i się pozbyli...Nawet Kot z reklamy się wypisał:) Dobrze Wam radzę nie róbcie sobie tego...Nie traćcie cennego czasu! Pozdrawiam

Wolna

Wolne związki z internetem? To takie liberalne hehe Mi się podoba ta oferta.

miki ninja

ja akurat na netię nie mogę narzekac -nigdy zadnych problemow, a obsluga techniczna niezmiennie super ;) przynajmniej korzystam spokojnie i bez zadnych przerw w dostawie a u sasiadow ktorzy korzystaja z innych operatrow podobbno roznie bywa..

Ostatnio masakra.Zmieniają umowy i zasady prowizji.Teraz płacą za umowy akktywowane a nie wprowadzone. Czyli, zupełnie nie mamy wpływu na to ile sie zarobi.W Ostrowcu św. gdzie jest największe call center, ludzie zarabiaja po 4,40 brutto na h. Podstawa 700 zł brutto.Wyzysk w biały dzień.

Staszku żadna to fajna oferta obowiązuje od listopada 2014 (poza wekslami, które są od 2 miesięcy). Racz jeszcze wspomnieć iż NETIA płaci za aktywacje (bardzo słusznie) lecz niestety z uruchamianiem klientów jest bardzo źle , więc niema co liczyć na prowizję , a jak masz pecha to twoja umowę przywłaszczy sobie telecentrum (wystarczy zmiana nr PESEL aby umowę wprowadzić ponownie do SWS (czy Clary fly)i mała pomyłka w nr mieszkania) proste co Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania pytajcie z chęcią odpowiem na każde ;)

Klimek

Miejsce pracy zdyskwalifikowane przez niekompetentne kierownictwo. Przede wszystkim uważajcie na Małgorzatę M. (wiek ok. 40 lat), jednego z kierowników ds. obsługi klientów biznesowych. Jest to osoba niesłowna, zakłamana, wykorzystująca pracowników do własnych celów. Własnym przełożonym "wchodzi bez wazeliny" dlatego mimo licznych niekompetencji pozostaje na etacie. W firmie zasłynęła z donosicielstwa i wsadzania nosa w nie swoje obowiązki. Współczuję wszystkim którzy będą mieli z nią styczność. Uważajcie na nią i trzynaście się z dała.

Staszku po twoim wpisie widzę, że jesteś związany z Netią więc prawdopodobnie doskonale się orientujesz , że SOHO jest zarządzane przez innego dyrektora i na razie jest ok. Co prawda szału niema ale może być Oferują: dwu-składnikowe wynagrodzenie : podstawa + prowizja za każdą sprzedaną usługę bonusy i konkursy motywacyjne system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń, niezbędne narzędzia pracy np. telefon, miejsce pracy w biurze regionalnym pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju kariery zawodowej w dużej korporacji, współpracę na podstawie umowy zlecenia lub agencyjnej. Ale jeśli chodzi o rynek Home (bo o nim piszę) i decyzje Pani Iwony to wszystko co opisałem jest zgodne w 100% z prawdą. Trzymajcie się wszyscy z daleka bo skończy się brakiem wypłat i jeśli wam się uda skrzyknąć w grupę z innymi "poszkodowanymi" to co najwyżej pozew zbiorowy+wezwania do zapłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.