Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

Gadacie Brednie

Witam widzę tu mase zdesperowanych frustratów którym w życiu coś nie wyszło ;] Niesiołowska Jesteś tu ?? :D.Ogólnie jak ktoś nie ma talentu i nie sprzedaje to wiadomo że nie zarobi cała reszta trzepie tam dobry pięniądz średnio 3k netto na ręke choć zdarza się że i dużo wiecej .Pozdrawiam Ekipe ello wariaty :D

@Gadacie Brednie

Jeśli chodzi o desperatów to masz na myśli tych , którzy zarobili pieniądze za sprzedaż usług , za które Netia nie płaci i którzy piszą wezwania do zapłaty adresowane na Wrocław , z którymi musi walczyć Pani Aleksandra ?? Jeśli jesteś RKS-em , lub jakimś liderem to odpuść sobie , bo mogę jechać po konkretnych nazwiskach , z dowodami w ręku. Przekroczony budżet na wypłaty dla PH, brak podstaw dla około mniej więcej 70% PH z całego kraju, śmieciowe umowy zlecenie tablety, które monitorują twoją obecność w terenie (a nie masz zagwarantowanej żadnej podstawy), a to dopiero początek zmian ;)

W związku z nie wypłacaniem przez Netia S.A wypłat dla pracowników na umowach zlecenie i umowach agencyjnych poszukuję osób do pozwu zbiorowego przeciw Netia S.A

asdfghjk
@były pracownik

Misiu, postępowanie grupowe nie będzie miało zastosowania do tego typu roszczeń.

aa

SOHO Będzin. Minimum 10 zł brutto za godzinę, grafik ile chcesz godzin, standardowo 160 układają, plus prowizja. Sprzedaż mi idzie średnio, i w tym miesiącu prowizji mam ok 500 na rękę. Średnio po odliczeniu wszystkich składek dostaje 1300-1400 na rękę. Mogą ci odciągnąć komplet składek albo tylko część, sam decydujesz. Nigdy nie spóźnili się z wypłata a pracuje od lipca.

zagubiony

Aktualnie trwa szeroka rekrutacja do netii na stanowisko Doradcy Kienta Biznesowego SOHO. Wiecie może, jakie sa warunki finansowe w wypadku współpracy na działalności gospodarczej?

@zagubiony

Jako doradca SOHO masz 900 zł "podstawy" jak Ci ja wypłacą i prowizja równa wartości sprzedanej usługi (jeśli uda się sprzedaż coś za 500 zł masz 500zł prowizji ... itd ) No nie polecam przejedziesz się

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ex-netia

pracowałam w Warszawie w centrali jako konsultant telefoniczny rynek HOME. umowa zlecenie, praca pn-pt w godz. 14:30-21:00 + 2 soboty pracujące. Stawka godzinowa przy najwyższym progu to 9 zł brutto + prowizje. można tam zarobić ok. 2000 zł brutto/mc. miła atmosfera. brak możliwości awansu na inne stanowisko. firma ma niepewną przyszłość- zwolnienia grupowe.

sylwia

ta krzak. idz gdzie indiej i zobacz

Józef

Ludzie, do takiej gownianej pracy to można chodzić, gdy jest się bogatym z domu, studiuje zaocznie i szuka mlodej (usunięte przez administratora) a nie, żeby zarobić na chleb.

szeregowy

zwolnienia grupowe i takie tam. zdecydowanie nie polecam, a przy okazji prawnicy sporo zyskają na pozwach przeciwko Netii, bo niebawem będzie tego sporo.

tishana

pracowalam w netii w krakowie 2 miesiace w głównym biurze. Ani ja ani moj koordynator nie dostalismy wypłaty.Czeka droga sądowa

Witam jak wyglądają zarobki w neti ile płacą za godzinie jakie są prowizje? Jest rzeczywiście możliwość uzyskania umowy o pracę? Jak pracowałem 3 lata temu to płacili 5zł brutto za godzine plus nie duze prowizje. Wychodziło mi łącznie ze wszystkim 1000zł netto czy coś się poprawiło? pr

Irek

Totalne bzdury o "pracodawcy roku" itp. Tu się nie szanuje pracowników. Netia wywala kilka miesięcy przed emeryturą, zatrudnia gamoniów. Jestem ze spółki przejętej. O kulturze organizacyjnej mogę powiedzieć, że zero kultury, chamstwo i buractwo, wynagrodzenia badziewne.

Graza

Pracowalem na sluchawce w Warszawie. Jezeli chodzi o zarobki to jezeli potrafisz sprzedawac, masz dobra bajere etc. to mozna naprawde niezle zarobic. Godzinowka jest smieszna bo z tego co pamietam to przy najwyzszym progu jest to 9zl brutto ale prowizje sa chyba najwyzsze ze wszystkich call center. Najlepsi potrafili tam wyciagac 5000zl netto. Atmosfera w pracy super. Wiadomo, ze jest cisnienie na sprzedaz, jak wszedzie, ale nikt nad Toba nie stoi, nie cisnie cie co masz mowic. Jezeli nie sprzedaz nic danego dnia to nic sie nie dzieje. Jezeli masz slabe wyniki sprzedazowe to robia ci re-treningi, wszystko fajnie, na spokojnie, z usmiechem tlumacza. Koordynatorzy na luzie, z dystansem, mozna sobie z nimi swobodnie porozmawiac, pozartowac. Ludzie tez fajni, luzna atmosfera, kupa smiechu. Ogolnie czujesz sie tam swobodnie i jak "u siebie". Polecam ta prace. I jako podstawowa i jako dorywcza bo spokojnie mozna pracowac gdzie indziej i przychodzic sobie nawet raz czy dwa w tygodniu zeby sobie dorobic.

XXX
@Graza

Totalne bzdury i kłamstwa nie wiem człowieku czy piszemy o tej samej firmie , ale odnoszę wrażenie że nie.Rotacja osób gigantyczna mało kto pracuje dłużej niż 2 miesiące . Umowa zlecenie i max 2200 zł dla najlepszych

Aninja

A jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy ? Może ktoś pracował w Toruniu czekam na info

pracuje w netii od wakacji i studiuje dziennie i ogólnie praca jest spoko trzeba nauczyć sie nie przejmować ludźmi którzy dzwonią, bo mogą zirytować, ale jak sie to opanuje to nawet dobrze sie robi. Jesli chodzi o ludzi w pracy to raczej poniżej 30 wszyscy i atmosfera jest pracy dobra, niema zadnego mobbingu ani niczego w tym stylu, z szefami tez mozna wszystko zalatwić i nie patrza na ciebie z góry, jedyne co irytuje to że wszedzie mowia pomoc techniczna a tak naprawde chodzi im o sprzedaż, ja nie znosze sprzedazy i nie umie sprzedawac, jedynie jak ktos cos chce to wtedy sprzedam, nie wciskam na siłe, wypłate mam mniej w zaleznosci najmniej 10 zł na reke a najwiecej ile mialem to 12,50 za godzine

ja nie mam stałej wypłaty wszystko zależy od Ciebie są miesiące gdzie zarabiam 800zł na rękę są i takie ze zarabiam 2tysiace nigdy nie wiadomo:)Ale stres okropny szczególnie u mnie na infolinii, musisz wiedziec wszystko: (

Manager sprzedaży

Zapraszam do kontaktu jestem managerem handlowców w Netii. Nikt obecnie na rynku lepiej nie płaci niż my!!! mamy najlepsza oferte Gigakablówki w Warszawie. tel (usunięte przez administratora)

tom

Netia to korporacja z zasadami z lat 90 ale tymi najgorszymi. Brak szkoleń dla handlowców, kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjne to norma. Obiecywanie handlowcom umowy i zarobków między 2500-10000 to po prostu fikcja. Tak naprawdę umowa zlecenie 800zł do tego dwa weksle jeden na 300 zł drugi na 2000 za tel i tablet. W sumie jak się przyłożysz to zarobisz w granicach 5 tys ale będzie to okupione duża ilością czasu i nie do końca etycznym zachowaniem wobec klientów. Nie polecam. Większość handlowców średnio zarabia około 2000 zł najlepsi w Netii którzy mieli rekordowy zarobek to 8 tys. Pamiętać jednak należy o tym ze rynek jest już mocno wydrenowany. I z każdym dniem coraz trudniej o klienta. Zasady spotkań porannych ja za czasów korporacji amerykańskich z lat 60. Przestarzały system zarządzania nastawiony na wyzysk i oszukanie klienta.

pracowity

Pracowałem w Netii przez 1,5 roku. Dobra stawka, oprócz tego elastyczny grafik, co dla mnie było bardzo ważne, bo studiuję. Fajnie, bo łatwo można pogodzić pracę z innymi obowiązkami. :)

Drodzy MOI jeśli interesuje was praca w sektorze sprzedażowym NETI gorąco zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania , oferta dotyczy Łodzi

kandydat

Pracował ktoś w netii w Lublinie jako przedstawiciel handlowy w sektorze MŚP? Zlecenie - podstawa 1000 zł + prowizja + premia. Oczywiście ponoć główną część pensji stanowi prowizja od sprzedaży, ale chciałbym spytać realnie ile średnio zarabia ogarnięty przedstawiciel w tym sektorze? Interesują mnie regiony Lublin, Białystok, Łódź, WArsazwa. Ale chętnie poznam opinie z całego kraju. Pozdrawiam.

darusia

ja na infolinii miałam masakryczne 8 zł za godzinę, jednak ponad 3tys. miałam za samą sprzedaż

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.