Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

Ile jest zmian w Netia S.A.?

Penwesatylkozmiany

Zmian jest 12 rocznie , co miesiąc zmiana zarobków na niższe.

COK

Dołożyli obowiązków tj np finansówce dodatkowo technikę za tą samą najniższą krajową . Tylko klientów szkoda. Jak to mówią jaka płaca taka praca więc...

@COK

Do firmy zatrudniani sa totalni imbecyle bez wiedzy i kompetencji w branzy tzw lapanka. Efektem tego jest paraliz różnych pionów w firmie. Brakuje podstawowej komunikacji na mail czekasz na odpowiedz 30 dni na telefon tydzien. Poniewaz kogo tylko sie da wypycha sie na outsourcing nie istnieje cos takiego jak czyjas odpowiedzialnosc za bledy. Do tego w firmie okradaja pracownikow obgaduja i pomawiaja kazdego kto nie wykonuje rozkazow lub nie spodoba sie. Firmy instalatorskie to jakies pseudo firemki budowlane maja w d.. klientow firmy stad na google taki spam i placz na netie. Oprócz kradziezy zarobkow w firmie jest tysiac powodow zeby ci za cos niezaplacic dlatego sredni czas nowych pracownikow to 2 miesiace pozniej wieja do innej pracy. Ddoatkowo z tych okradzionych srodkow oplacaja admina gowork i innych do usuwania niewygodnych postow. Nie macie odwagi publikowac zmiencie prace na lzejsza.

Odpowiedź

"Awanse" na tzw. ekspertów, czyli więcej obowiązków za tą samą najniższą, możliwą stawkę.

Netia

kolesiostwo i układziki, brak możliwości rozwoju, brak podwyżek, kierownictwo pożal się boże, dużo niekompetentnych kierowników (filozofia jest prosta, aby jak naj dłużej utrzymać się stołka), jeśli jesteś dobrze umocowany to nie ważne są twoje kompetencje

ByłaNetia
@Netia

Jak widać, nic się nie zmieniło od wielu lat. Podobnie jak na "Wiejskiej".

Jagoda

Słaby pracodawca. Pieniądze najmniejsze jakie aktualnie gdziekolwiek można zarobić a praca stresująca, sporo obowiązków. Klienci się męczą bo każdy robi szybko, byle jak bo i tak starań się nie docenia. Dla firmy liczą się tylko zyski, sprzedaż a ludzi mają w czterech literach. Ciągle wymyślają nowe parametry i targety do spełnienia a już najgorsza na świecie jest praca na infolinii.

@Jagoda

Pan Truskawka

Nowe prowizje dla PH są żałosne. Tak samo jak przymus sprzedawania simek, jak nie to -10% od wypłaty. Firma taka nowoczesna, a nie potrafią przenieść numeru z innej sieci

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Netiozaur

Firma ma coraz mniej do zaoferowania swoim pracownikom. Cele nieustannie rosną, pieniądze jak za tak ciężką, obciążającą i bardzo odpowiedzialną pracę są żadne. Jak wiemy, Pracownik który nie jest odpowiednio nagradzany, nie stara się jakoś bardzo, albowiem dobrze wie, że bez problemu znajdzie następną, najpewniej lepszą pracę niż taka. To z całą pewnością odczuwają klienci firmy Netia, bo bardzo często narzekają co mnie nie dziwi nawet w najmniejszym stopniu.

Nn

Netia???Wciaz awarie tv+internet Torun-Wrzosy...brak tvz internetem ..czeste awarie...routery wymieniali tez bo cos tam...nie polecam...Konczymy umowe-sama wygasnie...

umowa
@Nn

umowa w Netii sama nie wygaśnie ( nie kończy się). Gdy kończy się termin umowy, umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony z prawem do miesięcznego wypowiedzenia, zgodnie z warunkami umowy zawartymi w regulaminie, który jest integralną częścią umowy.

Axel
@Nn

Nie można się zatem dziwić, że tak to wszystko działa... Netia nie dba o swoich pracowników, nie szanuje ich to później klienci też nie są zadowoleni. Wpływa to na całokształt. Infolinia jest wizytówką firmy a jeśli tam zarabiają grosze no to.... Netio! Dbajcie o swoich Ludzi!!!!

Krzysztof

Czy ktoś wie na jakie zarobki można liczyć na stanowisku: Specjalista ds. Przenoszenia Usług i Komunikacji z Operatorem?? Pozdrawiam

Nie polecam
@Krzysztof

Pewnie 2 tys. na rękę. W Netii wszysy zarabiają 2 tys. na rękę.

Agata
@Nie polecam

Muszę powiedzieć, że bardzo zaskoczyło mnie to, co napisałeś. Niezwykle rzadko zdarza się, by wszyscy pracownicy danej firmy zarabiali dokładnie tyle samo. Czy zatem naprawdę w Netii nie bierze się pod uwagę, jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, obejmowanego stanowiska czy chociaż liczby przepracowanych lat? Nalegam, żebyś jeszcze sprecyzował swoją poprzednią myśl.

Potwierdzam
@Agata

Tak, dokłądnie tak jest, wszyscy specjaliści zarabiają 2 tys. na rękę, nie ma znaczenia ilość przepracowanych lat ani wyniki. Benchmarki wykonywanej pracy są co chwilę podnoszone,tak aby premie był awykonalne. Ludzie w Katowicach bardzo słabo zarabiają - cała obsługa i technicy. Handlowy zarabiają również bardzo mało - pensja minimalna = ewentualna prowizja,jeśli uda się wykonać target, co jest bardzo trudne. Nie ma dodatkowych benefitó jak w innych firmach, oprócz bardzo słąbego pakietu lux med, ktoy polega na tym że i tak musisz za każdą wizytę zapłacić. Nie ma nagród rocznych, podwyżek, podwyżek inflacyjnych. Netia to bardzo słąbe miejsce pracy, wewntualnie dla dyrektora i prezesa jest ok. Albo ludzi pracujących w warszawce. Ogólnie nie polecam.

em
@Potwierdzam

Opinia kompletnie od czapy. Pracuję trochę w firmie i mediana zarobków (IT) przekracza 4k netto, więc niestety fałszywa informacja. Z podwyżkami faktycznie jest ciężko, natomiast to nie oznacza, że się zarabia minimalną krajową.

Aga
@Agata

Zgadza sie, na infolinii najniższa krajowa dla każdego konsultsnta. Nie ważny staż pracy, kompetencje. Zarobi tyle co nowy.

Małgosia

Macie ktoś może info jakie są warunki pracy na infolini przychodzącej w Będzinie? Słyszałam , że praca bardzo stresująca i że jest tam po prostu najniższa stawka. Czy da sie tam premie wyrobić? takie normalne realia przeciętnego konsultanta?

Markus Aurelius
@Małgosia

Pokaż mi jedną infolinię, na której praca nie jest stresująca i drugą, gdzie stawki są wysokie ;).

Przemysław
@Markus Aurelius

Zaczynając pracę w nowej firmie, trudno jest od początku otrzymać od pracodawcy wysoką stawkę wynagrodzenia. Przeważnie na wyższe uposażenie trzeba sobie zasłużyć swoją sumienną i rzetelną pracą. Zastanawia mnie, dlatego, czy firma Netia potrafi docenić zaangażowanych pracowników poprzez podarowanie ewentualnej premii? W jaki sposób nagradzani są pracownicy? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Nie polecam
@Przemysław

Nie potrafi docenić. Pracują osoby 10 lat za tą samą pensję. W tej firmie nie ma podwyżek, aniszans, że będą. każde pytanie o podwyżkę jest zbywane ze strony przełożonych (któzy mówią że nie ma budżetu). Brak jakichkolwiek szans na podwyżkę i rozwój.

Przemysław
@Nie polecam

Brak rozwoju, możliwości awansu i podwyżki to duża niedogodność dla osób, które chciałby związać z firmą swoją karierę. Może warto wyjść z inicjatywą atrakcyjnego szkolenia, które podniosłoby motywację do pracy. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/netia-s-a,13 pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne i w każdym z nich Netia oferuje pakiet benefitów firmowych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, więc jeżeli komuś ta oferta się spodoba można aplikować bezpośrednio na podanej stronie.

Potwierdzam
@Małgosia

Nie idź tam pracować, jest dużo lepszych firm na śląsku i okolicach.

Wiktoria
@Potwierdzam

Zawsze warto jest samemu wyrobić swoje zdanie. Warto bowiem mieć na uwadze, że każdy z nas oczekuje czegoś innego od swojego pracodawcy. Tobie akurat praca w Netii nie odpowiada. A możesz napisać, dlaczego? Nie napisałeś tego poprzednio, więc dopytuję.

@Nie polecam

Jak ktoś pracuje 10lat z tą samą stawką, to znaczy że jest śmierdzącym leniem. A pracodawca nie jest tu niczemu winien.

Wanda
@Paweł

Ale Twoim zdaniem Netia jest w ogóle chętna do rozmów związanych z podwyżkami? Mnie akurat interesuje praca na stanowisku księgowej w Warszawie. Chciałabym poznać opinie o tej konkretniej posadzie.

ksiegowa
@Wanda

Ja otrzymałam podwyżkę po 3 msc pracy. Super atmosfera, fajna szefowa. Polecam

g
@ksiegowa

Po 3 miesiącach owszem, natomiast potem już są tylko podwyżki związane z awansem, a co roku kilkanaście netto za KPI.

ITT

Jeżeli chodzi o dział IT to przyznam, że pracuje się przyjemnie, doświadczeni specjaliści z dużą wiedzą i fajnym podejściem. Z problemów: otrzymanie pieniędzy na projekt / upgrade systemu etc. jest bardzo trudne. Spora biurokracja, ale w firmie ICT uważam nie jest to minus. Ogólnie polecam pod kątem IT, praca zdecydowanie rozwijająca, duże wymagania, zarobki nie są tragiczne, ale raczej przeciętne.

Asdfgh

Praca w salonie Netii porażka, brak wypłat na czas (notorycznie, nie raz czy dwa), nie polecam nikomu, kto nie chce się prosić o własne pieniądze. Szefostwo ma w głębokim poważaniu swoje podstawowe obowiązki wobec pracowników i nie dociera, że jak 10. wypada w weekend czy w święto, to pieniądze muszą być wysłane szybciej... Inspekcja Pracy zaciera rączki na takich imbecyli

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Netia S.A.?

Jak w każdym Corpo.

Nie przyszły admin

Z zarobkami w IT firma zatrzymała się w latach 90. Podczas rozmowy rekrutacyjnej gdy odpowiedziałem na pytanie o oczekiwane wynagrodzenie osoba próbującą sprawdzić moje kompetencje powiedziała, że sama chciała by tyle zarabiać. Nie warto tracić czasu.

Czy ostatnio przypadkiem nie było masowych zwolnień w Netii?

Witam, czy ktoś wie jak obecnie wygląda praca przedstawiciela handlowego w Katowicach ?

Magda

Jak z językami w netii? Trzeba mieć angielski na wysokim poziomie czy nie zwracają na to uwagi?

Xala

Rekrutacja do HR - po prośbie o zmianę daty spotkania słuch po rekruterze zaginął. (usunięte przez administratora) nie potrafi elastycznie podejść do procesu, więc jeśli jesteś aktywny zawodowo lepiej nie aplikuj. Oczywiście iformacji zwrotnej brak.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Netia S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

an

2 lub 3 etapy

Stanisław

W dniu dzisiejszym tj.10.12. 2019 r. załatwiałem sprawę dotyczącą nowej umowy w punkcie obsługi klienta Netii, znajdującym się w markecie " FERIO GAJ " przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Dotychczas nie miałem zbyt dobrej opinii o pracy wymienionego punktu obsługi klienta. Dzisiaj zmieniłem zdanie i byłem mile zaskoczony tym, co mnie tutaj spotkało. Bardzo dziękuję Pani, która niedawno rozpoczęła pracę w tym punkcie, ponieważ była bardzo miła, uprzejma, wykazała się pełnym profesjonalizmerm oraz szybko i sprawnie mnie obsłużyła. My jako klienci życzylibyśmy sobie, aby w każdym miejscu obsługi pracowali tacy fachowcy jak wymieniona Pani. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam z Wrocławia.

Jeśli szukasz negatywnych opinii śmiało możesz przewijać dalej ;) Pracuje w Netii od blisko 10 lat. Przeszedłem przez "słuchawę", działy HR, szkoleń, sprzedaż b2c, b2b, aktualnie pracuje jako Handlowiec i zajmuje się Klientami Korporacyjnymi - po tym krótkim opisie każdy w Netii już mnie namierzy ;) Ale do rzeczy: 1. Pieniądze - Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Natomiast szczerze muszę przyznać, że przez ostatnie 10 lat zawsze zarabiałem dobrze, ba nawet lepiej niż większość moich znajomych spoza firmy. Nawet przy sprzedaży telefonicznej nigdy nie mogłem narzekać na wysokość wypłaty. Myślę, że pod względem pensji Netia nie odbiega od konkurencji. Są pewnie stanowiska mało specjalistyczne, na których nie zarabia się kokosów, ale osobiście nigdy na takim nie pracowałem. 2. Rodzaje umów - Dawno, dawno temu... zaczynałem od umowy zlecenie. Pracowałem na niej przez 5 lat i... nie było w tym nic złego. Kolejne 5 lat pracuje na pełnym etacie i też nie jest to nic złego. 3. Benefity - przysługują w zależności od stanowiska. Standardem ostatnio są oferty pracownicze, a więc tańsze oferty na produkty firmy. Mi osobiście przysługuje auto służbowe do celów prywatnych, służbowa komórka, laptop, trochę sprzętu (ip phone, słuchawki, rzutnik, speakerphone), konta uzytkownika w sprzedawanych przez nas usługach (cloud, szyfrowanie netia safe, UC, i inne), multisport i pewnie inne z ktorych nawet nie korzystam. Fajnym dodatkiem są prezenty dla dzieci na mikolajki i Boże Narodzenie. 4. Atmosfera - Jak to w korporacji na open space'ie, dobrze jest dobrze żyć z ludźmi wtedy każdy chętnie Ci pomoże. Oczywiście działa to również w drugą stronę, jeśli sam nie jesteś w porządku nie licz, że ludzie będą w porządku wobec Ciebie. Zawsze przyjemnie mi się tu pracuje i pracowało. Podsumowując: Ciężko znaleźć coś co by mnie kiedykolwiek skłoniło do zmiany pracy i nie były by to pieniądze ;)

Zuzanna
@Piotr

Szmat czasu już jesteś związany z tym pracodawcą i widać, że masz dużą wiedzę na temat pracy w Netii. Który dział polecałbyś na początek osobom, które chciałyby dopiero rozpocząć swoją zawodową karierę w branży? Czy ścieżka awansu i rozwoju jest jasno określona w tej firmie?

Markus Aurelius
@Piotr

Co nam po opinii o pieniądzach, kiedy rozpisujesz się, a nawet nie podajesz widełek dla stawki którą masz/miałeś. Taka opinia nic nie wnosi.

Ona
@Piotr

Pracuje w Netii 8 lat. Przez ten cały okres moja stawka wzrosła o CAŁE 400 zł brutto, pomimo jednych z najlepszych wyników wiecznie się słyszy, że nie ma pieniędzy, a targety są podnoszone i dokładna praca. Atmosfera zależy od zespołu i przełożonego. Jeśli trafisz na spoko ludzi, to chociaż tyle trzyma w tej robocie. Co do rozwoju i awansu, nie ma nawet szans. Benefity standardowe jak w każdej corpo: opieka medyczna, karta sportowa i w zasadzie tyle. Oferty pracownicze to żart, ceny w zasadzie takie jak dla Klienta. Zwykłemu pracownikowi nic nie przysługuje, jeśli chodzi o 'narzędzia służbowe'. Ogólnie nie jest najgorzej, ale nie jest to miejsce dla ludzi chcących się rozwijać i robić karierę.

@Ona

Cóż, osoby mające jedne z najlepszych i najlepsze wyniki awansują i maja b. wysokie wynagrodzenie w B2B. Zaczynając od LOB-a do KAM-a wzrost x 4. LOB 2500 + premia (historycznie) KAM (SKAM) 10000 + premie Jak pracujesz w B2C przenieś się d o B2B. Z resztą się zgadzam i potwierdzam.

Wiktoria

Dzięki za wyjaśnienie. A jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc awansować? Interesują mnie szczegóły na temat tej pracy w Netia.

@Wiktoria

@Wiktoria ponadprzeciętna realizacja targetu na każdym stanowisku. Więcej niż 120% w każdym miesiącu. Jeżeli będziesz sprzedawała na poziomie min. 12 kPLN miesięcznie, to będziesz jedna z najlepszych na stanowisku SKAM. Z "wazeliną" także można szybko awansować, ale to już inna droga, której nie polecam.

Maciej

Powiedź jeszcze ile mniej więcej godzin dziennie trzeba poświęcić, aby wyrobić ponad 120% celu? Zakładam, że to będzie więcej niż 40h tygodniowo.

Daniel

(usunięte przez administratora) chyba firma zbankrutowała....

Janusz
@Daniel

Jesteś osobą, która nie otrzymała wynagrodzenia za pracę w firmie Netia? W internecie nie ma żadnych informacji o tym, że firma mogłaby zbankrutować. Mógłbyś przedstawić swoją sytuację bardziej szczegółowo? Chciałbym zweryfikować, czy jest to pierwsza tego typu sytuacja, że nie otrzymałeś wynagrodzenia. Odpowiedz, proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.