Opinie o Primus Teresa Antoszkiewicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Primus Teresa Antoszkiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Primus Teresa Antoszkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primus Teresa Antoszkiewicz w Łódź

link Nowy wpis

szukam pracy w ubezpieczeniach i dlatego zainteresował mnie Primus Teresa Antoszkiewicz. Miałem nadzieję na pracę ale po spotkaniu pani Antoszkiewicz okazało się że firma jest tylko jednoosobowa i nic z tego

oszukany Nowy wpis

Bajkopisarz, który jest niewypłacalny. Chcesz, żeby zrobiono z ciebie barana to podejmij współpracę z firmą Primus.

DAMIANKA Nowy wpis

Firma niewypłacalna ten niby pan dyrektor to oszust na dowód mojej opinii mam wyrok sądowy, który nakazał wypłatę moich zarobionych pieniędzy. Te opinie pan dyrektor he he he samozwańczy pan dyrektor he hehe to sobie chyba sam wystawił. Firma zarejestrowana na mamę pana dyrektora i to ona bidulka musi tłumaczyć się za synalka.

marshall Nowy wpis

Popieram w całej rozciągłości. Prowizje zdecydowanie wyższe niż w innych firmach, a kilka już zwiedziłem np. open Fajans, czy A-Z. Ponadto brak limitów ale za to są zachęty w postaci naprawdę ciekawych konkursów bądź nagród rzeczowych albi dodatkowych premii. I co mi się jeszcze podoba to, że wysokość prowizji można negocjować. Oczywiście najpierw trzeba pokazać co się potrafi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Primus Teresa Antoszkiewicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
mart

Nareszcie trafiłem na normalną firmę doradztwa finansowego. Dyrektor to naprawdę porządny gość, ma cholernie dużą wiedzę. Ale najważniejsze, że prowizje są zdecydowanie wyższe niż gdzie indziej. Tutaj wreszcie wiem za co pracuję.

tab

Pracowałem w exilion ale po tym jak firma padła poszedłem do Primusa. Miła atmosfera pracy, dobre szkolenia a przede wszystkim szef, który naprawdę zna się na finansach i potrafi tą wiedzę przekazać.

Zostaw merytoryczną opinię o Primus Teresa Antoszkiewicz - Łódź

Primus Teresa Antoszkiewicz