Opinie o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Toruń

Zastanawiam się nad podesłanie firmy swojego cv na stanowisko telemarketera. Trafiłem akurat na starą ofertę i trochę sobie poczytałem. Dwa lata temu zarobki godzinowe określono jako zaczynające się od 20,70. To stawka godzinowa netto czy brutto? Ile jest aktualnie płatne za taką godzinę? Czemu pracownicy tak rzadko zaglądają na forum? Wiele pytań od kandydatów, odpowiedzi 0.

Marcelina Nowy wpis

Cześć, Czy 77 CC Sp. z.o.o jeszcze istnieje? Maja gdzieś aktywne ogłoszenia?

Sylwek Nowy wpis

Ponoć 300 złotych ona wynosi, więc miło, że jej nie stosują. Jakie odczucia z rozmowy i jakie konkretne info po niej? Jeśli jest tu sprzedaż, to jakie targety do premii? No i jaka podstawą?

Cześć czy ktoś pracuje w tej firmie lub miał styczność, potrzebuje teraźniejszej opinii

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ kandydat na stanowisko DORADCA KLIENTA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Pracownik do pracy na produkcji opakowań
Toruń
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zawiedziony

Tak dużo, ze na sali nie ma tlenu żeby oddychać, a okna nie otworzysz bo w regulaminie jest kara 300 zł za otwarcie okna Biurka tak małe i ciasne jak w chowie klatkowym

Renata
@Zawiedziony

Czytałam twój inny wpis o tych karach. Dużo tego. Ok spóźniać się nie można a czy sami oczekują zostawania po godzinach? Nadgodziny tutaj płatne chociaż?

Mońka
@Zawiedziony

Może zamiast tematu kar, powiesz, czy można liczyć na jakieś pozytywy? Współpracownicy w porządku? Atmosfera ok? Podasz aktualne widełki zarobkowe dla nowych pracowników?

Izabela

Mistrz sarkazmu widzę :D No a tak na poważnie, to co tam się właściwie robi? Im więcej szczegółów, jak taki dzień pracy wygląda, tym lepiej dla mnie. Można tam się czegoś nauczyć nowego?

Czym właściwie zajmuje się ta firma/spółka??? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji

@Ewa

Serio na necie nie ma? Bo z tego co widziałam o po prostu usługi telemarketingowe, no chyba że ktoś mnie poprawi?

@Teresa

Fotowoltaika

Joanna
@Nati

Jestes może pracownikiem? Wiesz na czym polega polityka firmy? Pracuje sie na przykład na słuchawkach czy w terenie? Ja tez właśnie nie mogę znaleźć informacji na ten temat a sam temat fotowoltaiki mnie ciekawi.

Interesnt

Cześć. Tak wspaniale mówicie o tej firmie, a może powie ktoś coś na zimno?

Rafał

Powiem wprost. Praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Jeżeli starasz się dobrze wykonywac swoje obowiązki (trudne czy nietrudne zależy od człowieka ale wielkiej filozofii niema,wystarczy słuchać zaleceń i dołożyć troszkę skupienia). Kiedy będziesz dobrym i sumiennym pracownikiem to będziesz miał jak w Niebie, wszelkie problemy i pytania są niezwłocznie rozwiązywane przy pomocy przełożonych.Raz tylko I wyjątkowo wypłata spóźniła się jeden dzień, dobre wyniki to naprawdę dobra premia , świetna atmosfera wśród współpracowników jak i szefostwa. Odszedłem tylko z racji tego że wyprowadzam się z Torunia. Nigdy niemiałem żadnych problemów czy to z wypłatą,premią czy gdy potrzebowałem wolnego. Praca specyficzna i nie dla każdego ale warto spróbować.przyszedłem bez doświadczenia, Odszedłem doceniony. Jeżeli myślisz o pracy na słuchawce to polecam tą firmę.

Sandraaaa

Pracuje w firmie okolo rok czasu i jestem bardzo zadowolona . Szefostwo bardzo w porzadku , bardzo fajna atmosfera , częste wypady do miasta np na bilard . Temat rozmow nie trudny do ogarnięcia , polecam każdemu :)

Rafał
@Sandraaaa

To znaczy macie imprezy firmowe czy sami spontanicznie wychodzicie? Bo ciekawy jestem co jeszcze dają z benefitów.

@Rafał

W 100% organizujemy w spotkania integracyjne. Zaliczyliśmy już kilkukrotnie bilard, ASG, kluby typu HEX, imprezy w lokalach oraz spontaniczne "posiadówki" po pracy :) Do wyboru do koloru! :) Aktualnie mamy konkurs na lot paralotnią po Toruniu przy cudnym zachodzie słońca, wygrać może każdy pracownik, nie mamy limitu bonów :)

@Pracodawca

A na czym polega ten konkurs tak właściwie, żeby móc wygrać? ;) Czy to po prostu losowanie jakieś?

pepsi
@Rafał

Są imprezy firmowe.

@pepsi

One są takie dość "większe"? Jak często?

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w przedsiębiorstwie 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w miejscowości Toruń. Twoja opinia się liczy!

Słuchawka

Cztery przerwy w ciągu dnia. Premie i wypłaty na czas. Kilkudniowe płatne szkolenie przed pierwszym dniem w pracy. Jasno określone zasady pracy. Otwarcie na pomysły i inicjatywę pracowników. Możliwość awansu. Świetna atmosfera w zespole. Spotkania integracyjne nie tylko przy pizzy :) Szkolenia dla zwiększenia umiejętności. Bardzo przyjazna atmosfera i pełna gotowość szefostwa do słuchania uwag pracowników. Proste zasady: za dobrą pracę dobre bezkonfliktowe traktowanie. Tak to działa.

Aktualność
Hej Hej kochani! ;)
Mamy w tym miesiącu okres z super wakacyjnym konkursem! Oprócz super premii na wynik, swój własny progres i konkursy dzienne zorganizowaliśmy wyzwanie, za które można zgarnąć Voucher na lot paralotnią po pięknym Toruniu przy zachodzie słońca!

Voucher może być do wykorzystania przez pracownika, który go wygrał lub może być wykorzystany przez niego jako prezent :).

Konkurs sam w sobie jest super! A wiecie co jest najlepsze? nie ma ograniczonej ilości bonów! WYGRAĆ MOŻE DOSŁOWNIE KAŻDY i podejrzewamy, że nasze kolejne spotkanie integracyjne odbędzie się właśnie przy paralotniach z jedzonkiem i piciem gdy CAŁY NASZ TEAM 77 wygra!

Mocno trzymamy kciuki za każdy nasz oszlifowany diamencik, powodzenia!

A każdego z zainteresowanych pracą u nas zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego nie ma u Was umowy o pracę? Praca na słuchawkach u Was jest: pod kontrola pracodawcy, na jego rzecz, w miejscu i w czasie wyznaczonym przez pracodawcę. Wszystkie przesłanki umowy o pracę spełnione...

Aktualność
Aktywna niedziela z 77CC

Staramy się robić różnego rodzaju integracje! Ostatnie wyjścia na piwo, bilarda i pizzę skończyły się super odzewem, ale tym razem postawiliśmy na coś niestandardowego!
Załogą 77CC spotkaliśmy się na arenie Extra Paintball & ASG. Zaczęliśmy od szybkiego przeszkolenia z zasad Areny, wyboru broni i prędko polecieliśmy grać! Każdemu kto nie próbował sportu ASG gorąco polecamy. My jeszcze nie raz tam ruszymy, więc tym bardziej zapraszamy Was do naszego TEAMU 77
Integracja zakończyła się ogniskiem z wyskokowymi napojami! Wspomnienia niezapomniane!

Zapraszamy do 77 Contact Center! Do zobaczenia!

Pozazdrościć :)

Nati

I fajnie że nie samą pracą człowiek żyje. Chyba pora zmienić pracodawcę. Macie jakieś wolne stanowiska??

Paulina

Pracuje już ponad rok i jestem bardzo zadowolona.Super premie i system motywacyjny dla pracowników,przyjazda atmosfera. Polecam

Seba

Super atmosfera najlepszy telemarketing !

Bardzo dobra atmosfera w pracy, dbanie o to wykracza poza biuro ponieważ organizują często jakieś wspólne wypady. Dodatki nie tylko w postaci bonusów pieniężnych ale także nagrody rzeczowe. Super miejsce do rozwoju ????

Teresa

Wypady, takie kilkudniowe czy o imprezę chodzi? A gdzie odbył się ostatni z nich?

Dawid

Przyjazna ekipa, zawsze pomoże gdy potrzeba. Wypłata na czas. Konsekwentny zarząd. Polecam!

Dominika

Bardzo miła atmosfera ,wypłaty na czas polecam firmę ..

Miki

@Agata chyba pomyliły Ci się firmy. Nigdy taka sytuacja nie miała miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Toruń

• Jak się pracuje w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ