Opinie o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. w Toruń

Kris Nowy wpis

Witam, jaki system szaf jest produkowany w firmie ? Pozdrawiam

Marek Nowy wpis

Słyszałem wprawdzie, że firma dobra opinię ale taka cisza? Dlaczego przestaliście pisać?

downa Nowy wpis

No jakieś tam małe przesunięcie w czasie jest jeszcze do przeżycia @wergb, ale tu nie ma z tym problemu akurat. Dobre jest też to, że zatrudniają na umowę o pracę.

zadowolony Nowy wpis

Plany jak najbardziej do osiągnięcia. Trzeba trochę się wysilić, ale spokojnie daje się radę. Odpowiednio wysokie pieniądze? Firma nie jest duża, więc nie spodziewaj się kasy jak w koncernie. Jak na toruńskie warunki jest całkiem ok, ale szału też wielkiego nie ma. Za to robota bezstresowa, management na średnim poziomie, zamienił się jakiś czas temu, ale nie czepialski zasadniczo.

Aplikowałeś do firmy Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
zadowolony

warto, choć pieniądze może nie kosmiczne, ale praca bezstresowa, bez napiętych planów jak to bywa gdzie indziej, atmosfera też dobra, szef ok

Deskjet
@zadowolony

Dzięki za informację, a możesz mi jeszcze napisać na jaką mniej więcej podstawę można liczyć oraz jakie premie mniej więcej się osiąga oraz czy to jest praca z hurtowniami/ sklepami czy na inwestycjach. Pozdrawiam

zadowolony
@Deskjet

O kasie nie ma co mówic na forum, system premiowy jest przejrzysty, a plan realny do osiągniecia. praca z hurtowniami, klientami indywidualnymi, a jak znajdziesz inwestycje, to też. Fajny zespół jest, poza jednostkami, więc nie ma się co bać. Tylko firma mało znana, ale produkty już tak.

Deskjet

Witajcie może ktoś się wypowiedzieć jak tam wygląda praca przedstawiciela handlowego: zarobki czym jeżdżą i jaka atmosfera. Mam w tej firmie rozmowę więc chciałbym wiedzieć dzięki z góry za pomoc

mlody

Ktoś się wypowie o zarobkach inżynierów?

lola

Nieprawda,nie jest.

inszu
@lola

Bywa różnie, kolorowo tez nie jest

ola

Jest uczciwie. A to bardzo rzadko się zdarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.