Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.

downa

No jakieś tam małe przesunięcie w czasie jest jeszcze do przeżycia @wergb, ale tu nie ma z tym problemu akurat. Dobre jest też to, że zatrudniają na umowę o pracę.

zadowolony

Plany jak najbardziej do osiągnięcia. Trzeba trochę się wysilić, ale spokojnie daje się radę. Odpowiednio wysokie pieniądze? Firma nie jest duża, więc nie spodziewaj się kasy jak w koncernie. Jak na toruńskie warunki jest całkiem ok, ale szału też wielkiego nie ma. Za to robota bezstresowa, management na średnim poziomie, zamienił się jakiś czas temu, ale nie czepialski zasadniczo.

zadowolony

warto, choć pieniądze może nie kosmiczne, ale praca bezstresowa, bez napiętych planów jak to bywa gdzie indziej, atmosfera też dobra, szef ok

Deskjet
@zadowolony 12.11.2014 08:29

Dzięki za informację, a możesz mi jeszcze napisać na jaką mniej więcej podstawę można liczyć oraz jakie premie mniej więcej się osiąga oraz czy to jest praca z hurtowniami/ sklepami czy na inwestycjach. Pozdrawiam

@Deskjet 13.11.2014 10:24

O kasie nie ma co mówic na forum, system premiowy jest przejrzysty, a plan realny do osiągniecia. praca z hurtowniami, klientami indywidualnymi, a jak znajdziesz inwestycje, to też. Fajny zespół jest, poza jednostkami, więc nie ma się co bać. Tylko firma mało znana, ale produkty już tak.

Deskjet

Witajcie może ktoś się wypowiedzieć jak tam wygląda praca Przedstawiciela Handlowego: zarobki czym jeżdżą i jaka atmosfera. Mam w tej firmie rozmowę więc chciałbym wiedzieć dzięki z góry za pomoc

mlody

Ktoś się wypowie o zarobkach inżynierów?

lola

Nieprawda,nie jest.

inszu
@lola 02.11.2012 23:23
Nieprawda,nie jest.

Bywa różnie, kolorowo tez nie jest

ola

Jest uczciwie. A to bardzo rzadko się zdarza.

Zostaw opinię o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.