Opinie o Multiman Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multiman Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Multiman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiman Sp. z o.o. w Pruszków

Cleo vel Multiman

Cleo i Multiman to ta sama osoba czyli "wiarygodność" 100 %, ha, ha ciekawe czemu się tak oburza na pytanie o kwalifikacje.

XXX

Hm, "artykuł" a nie "artykół", gramatyka z I klasy szkoły podstawowej :) odnośnie biustu to chyba jedynka wklęsła :)

do Multiman
@XXX

bo to forum o pracodawcach

xxx
@XXX

aha, były zajęcia, pracownica zarabiała podobno 6 000, zł czyli pani przelewała na rachunek komornika 3000,- zł miesięcznie? Bo nie wyobrażam sobie, że pani ukrywała faktyczne zarobki pracownicy i okłamywała komornika. Bo jeżeli pani nic nie potrącała to coś tu nie gra i kto jest w tej sytuacji odpowiedzialny cywilnie wobec wierzycieli i karnie?

Multiman

Ciekawe, że nikt dotychczas nie zadał pytania o kryminalną przeszłość panienki, et konsortes. Że nikt nie zainteresował się dokumentacją złodziejki, która otworzyła spółkę. Zoo na syna, żeby ukryć swoją przeszłość. Spytajcie panienki, kiedy komornik wyrzuci ją z mieszkania? A sprawa z mojego zawiadomienia dojrzewa... Jest jeszcze artykół penalizujących usunięcie majątku spod egzekucji... Pogadamy w sądzie karnym....

xxx
@Multiman

bo to forum o pracodawcach. A jak tak są traktowani i obrażani pracownicy to tylko świadczy o firmie.

Multiman

A numer biustu też? Bezczelność równa głupocie!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
zainteresowany

czy ta pani będąca pracodawcą i krytykująca nieprofesjonalizm byłych pracowników ma jakieś szczególne wykształcenie? Czy jest radcą prawnym, doradcą podatkowym czy ma chociażby licencję MF? Jeżeli tak to proszę o nr wpisu na listę.

do Cleo

art. 119 kp. a te przelewy na 6000,- to chętnie zobaczę

Multiman

Zamiast oczerniać swojego pracodawcę u którego zarabiała Pani ok.6.000 zł do spółki z męźem, który, zgodnie z oświadczeniem w trybie 233 KK nic nie robił, proszę sobie przeczytać art. 122kp a potem pisać głupoty. Taka pani nowa firma jak prawdziwość informacji tu pisanych. A chętnych do zapoznania się z dowodami w sprawie zapraszam na Staszica 1 w Pruszkowie.

do Ewa

Jakiś pacan kilka wypowiedzi wstecz, produkował się jak to oskarżył jakąś byłą pracowbicę o 170.000. Niestety nie mogę tego odnaleźć. Trzeba się leczyć. Przecież pracownik odpowiada do wysokości 3 pensji. Haha od kiedy pracownik w biurze rachunkowym zarabianie 170.000 /3. Jeżeli jest tak faktycznie,że został ktoś o tyle pozwany przez swojego pracodawcę to albo szef jest niespełna rozumu albo brakuje mu pieniędzy. Niestety w obydwu przypadkach nie świadczy to dobrze o pracodawcy. Do "Cleo" skoro tak zaciekle ich bronisz to się tam zatrudnij. Uważam że jesteś właścicielem a to nie jest portal dla właścicieli tylko dla pracowników i byłych pracowników. Więc dowodzenia z tego portalu. Czytałem wasze ogłoszenia o pracę nawet w nich są błędy. Szukam pracy, niestety szkoda mojego cennego czasu, wiedzy. Już chciałem wysłać swoje CV. Mam zwyczaj czytać opinie o produktach, usługach i pracodawcach. Dziękuję nie skorzystam.

do Ewa i Cleo

tak przy pensji pracodawca może żądać 3 krotności pensji natomiast przy świadczeniu usług odpowiedzialność jest nieograniczona do trzech i można żądać pełnego odszkodowania za poniesione i udowodnione szkody. Cleo nie mylę pojęć, proceder o jakim piszesz jest omijaniem prawa a czegoś nie rozumiem, Ty miałaś kontrolę z ZUS czy firma o jakiej tu piszemy?A jeżeli uważasz, że miejsce nie ma nic do rzeczy zapraszam do art. 22 kp i przeczytanie ze zrozumieniem.

do Ewa

Twoja pomyłka musiała być ogromna skoro spłacasz 12 tys. albo miałaś kiepskiego prawnika bo odszkodowanie nie może być większe niż szkoda jaką wyrządziłaś.

Wiecie czego się boję? Że w naszej branży za każdy błąd pracodawca może zażądać 3 pensji odszkodowania. Przegrałam taką jedną sprawę i spłacam 12000 zł. Im większa pensja tym większe odszkodowanie. A błąd popełnić łatwo

Cleo

Mylisz pojęcia. Wystawiam faktury za umowę o wykonanie prac księgowych dla kaźdej firmy dla której pracuję. Jeśli mam umowę o pracę, to fakturę mogę wystawić za inne czynności niż mam w umowie pracy. A lokal nie ma z tym nic wspólnego. Miałam kontrolę z zusu w sprawie samozatrudnienia i nic nie powiedzieli. A na stronie hejtują ludzie, co się nie znają.

Jak masz swoich klientów i świadczysz im usługi w lokalu własnej firmy, masz z nimi podpisane umowy jako biuro rachunkowe, wystawiasz poszczególnym podmiotom faktury, masz OC działalności to ok,to się nazywa działalność gospodarcza, ale jak wykonujesz pracę na sprzęcie pracodawcy, jego klientom, z którymi ona ma podpisaną umowę jako biuro, w określonych godzinach i pod jego kierownictwem i tylko jemu wystawiasz fakturę to wyczerpuje znamiona umowy o pracę i każda inna forma jest obejściem prawa pracy, ustawy o ubezpieczeniach społecznych i przepisów dotyczących pdof. Jesteś jak to napisałaś, księgową samodzielną i nie widzisz różnicy?

Cleo

Jak czytam te posty to myslę, że to te ksiegowe to piszą. Nikt kto nie zna tej firmy nie wypisywałby takich rzeczy... Ja byłam, rozmawiałam z szefową, jest kulturalna i nikogo do niczego nie zmusza. W firmie jest czysto i sympatycznie, nawet dostałam kawę przy rozmowie. Reszty nie znam, ale myslę, że te posty są złośliwe. Ja prowadzę działalność i płacę swój ZUS, bo jako księgowa samodzielna w poprzedniej firmie też wystawiałam faktury. coś tu nie jest czyste...Za dużo szczucia.

do Cleo

Nie później się będziesz martwić. Skoro zarabiasz tyle to tyle powinno być na umowie. Może US powinien się tym biurem zainteresować i ZUS. Ja bym omijał takie biuro szerokim łukiem. Jak nie mają zasad to nigdy nie będą mieli skrupułów również do klientów. Przy tak olbrzymiej (tam jest cały czas nabór)rotacji pracowników również uważam, że coś jest nie tak z pracodawcą a nie z pracownikami. Tak obserwuje to forum i coś mi się wydaje, że wszystkie negatywne komentarze to są opinie klientów (byłych) oraz byłych pracowników, natomiast pochlebne wypisują sami właściciele. Proszę się nie doszukiwać że jestem byłym klientem bądź byłympracownikiem. Jestem postronnym obserwatorem.

Ela

ha, ha 5000,- dobre sobie pokaż mi tę osobę co tam 5000,- zarobiła.

Cleo

Jak zajdę,to się będę martwić. A 5000 to nie dają za darmo. No nie wiem. Może znajdę coś innego niż biuro

ktoś

Dostaniesz tylko z umowy o pracę. A tak swoją drogą to zastanawia mnie to dlaczego biuro rachunkowe postępuje w sprzeczności z prawem. Przecież nie można mieć działalności z własnym pracodawcą. Dobre biuro nie ma co.

Jak to na fakturę? Czyli jak np zajdziesz w ciążę lub zachorujesz to dostaniesz tylko połowę?

Cleo

Mnie zaproponowali polowe na umowę i połowę na fakturę

Zostaw merytoryczną opinię o Multiman Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiman Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiman Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Staszica 1
    05-800 Pruszków