P.H. Tara Sp. J. Jolanta i Artur Olak

Toruń

Opinie o P.H. Tara Sp. J. Jolanta i Artur Olak

nastek88 2014-05-14 20:00:16
Witam! Pracowalem dlugi okres w tej firmie i nie polecam jej!! Jest to firma ktora wykorzystuje pracownikow!! Praca po 10-12 godzin, nocki od godziny 12stej w poludnie. Za nadgodziny nie ma zadnych premii, musisz pilnowac swoich godzin pracy(usunięte przez administratora)czasem jak osoba z dzialu na ktorym pracujesz pojdzie na urlop musisz zostawac dluzej ( moze sie zdarzyć, ze bedziesz zmuszony wtedy pracowac nawet 14-16 godzin za ktore nie otrzymasz zadnej dodatkowej premi). Jadalnia bez zadnej lodowki w malutkim pomieszczeniu. W lato jest tam tak duszno, ze jedzenie po 4-5 godzinach nadaje sie do wyrzucenia!!! Na samym magazynie panuje okropny bałagan, towaru jest więcej niż miejsca. Palety trzeba recznie rozladowywac czasem w takie alejki gdzie samemu trudno przejsc ( a co dopiero z ciezkim kartonem). Na porannej zmianie brakuje ludzi, czasem samemu trzeba ciezkie kartony ladowac na gore 2 metrowego regału. Istnieje również absurdalny wewnetrzny regulamin firmy. Jest jeszcze duzo innych negatywnych cech tej hurtownii ale nie mam juz czasu na opisywanie. Jedyną zaletą sa pozytwni ludzie ktorzy tam pracuja! Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o P.H. Tara Sp. J. Jolanta i Artur Olak - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Tara Sp. J. Jolanta i Artur Olak