Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Cinderella

Cześć, jestem świeżo po studiach (zarządzanie zasobami ludzkimi) i jestem bardziej niż zainteresowana pracą w rekrutacji. Widziałam stanowisko Młodszej Specjalistki w tym zakresie, pytanie mam następujące - czy to roczne doświadczenie to aż taki mus? Od razu zaznaczam, że to nie jest tak, że mając zerowe doświadczenie chcę się załapać na fajną posadkę. Po pierwsze, ogromna wiedza ze studiów w tym kierunku, po drugie byłam na stażach, które łącznie dają mi 9 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku. Myślicie, że jest szansa, że przymkną oko na ten 3 miesięczny ubytek? W sumie to prawie rok, nie powinno robić aż takiej różnicy...co myślicie?

@Cinderella

skoro jest wymienione w ogłoszeniu jako wymaganie to czy to nie jest oczywiste??

@Cinderella

oczywiście nie chce być w żaden sposób złośliwa, ale no wydaje mi się to dość logiczne rozumowanie. Skoro chcą doświadczenia to widocznie jest potrzebne

xa
@Kala

Ale staż też się liczy jako doświadczenie. Chodzi o to czy przymkną oczy na te 3 miesiące. Tak zrozumiałam.

@xa

ciężko powiedzieć co myślą konkretnie rekruterzy. Wydaje mi się że dużo może zależeć od tego jacy kandydaci będą się zgłaszać.

nadia
@Cinderella

słuchaj, możesz gdybać, mieć wątpliwości i zastanawiać się nawet wieki. dopóki nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć. też na logikę, skąd my mamy wiedzieć na co przymkną oczy, a na co nie? nie myśl za dużo, zgłaszaj się, na rozmowie przedstaw się z jak najlepszej strony, pokaż, że te 3 miesiące nie będą generowały żadnego problemu z twoją pracą, że będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu. a tymczasem życzę powodzenia

@nadia

no ja starałam się pomóc jak mogłam i na ile miałam wiedzę

@nadia

ale w pełni zgadzam się z tym co piszesz. takich rzeczy nie da się przewidzieć i trzeba samemu to sprawdzać bo nikt za nas tego nie zrobi

Cinderella
@nadia

Dzięki. Wysyłałam CV, czekam na jakiś kontakt. Może coś z tego będzie ;) Zobaczymy. Ale powodzenie i tak może się przydać :)

Roma
@Cinderella

daj znać w takim razie jak już dostaniesz odpowiedź

Roma
@Cinderella

wszyscy będziemy mieć pewną informacje ile czasu to zajmuje

anna
@Cinderella

Gdzie widnieje ogłoszenie na stanowisko młodszego specjalisty ds. rekrutacji? Nigdzie nie mogę znaleźć...

Vika
@anna

może po prostu już zniknęło albo kogoś znaleźli?

Vika
@anna

ale ja tak tylko gdybam nie jestem aż tak na bieżąco z ofertami

Judi
@Cinderella

Po co ci staż wiedza ,? chyba nie chcesz uczyć sprzątania sprzątaczki z 20stoletnim stażem ?!pani technolog na szkoleniu jak nas nauczyła to na drugi dzień wszystko robiło się tak samo jak przed szkoleniem ,każdy robi tak jak jak przez 5 ,10 ,czy 15 lat ,takich ludzi nie postawi do pionu ,chyba że będzie nad nimi stać ..a ja tej technoloszki 4 miesiące nie widziałam ...MA BYĆ CZYSTO! MA NIE BYĆ SKARG! TAK? więc jest ,do reszty niech się nie mieszają jacyś nowicjusze .TYLKO NIECH NAM DAJĄ ŚRODKI CZYSTOŚCI!!! a nie żebyśmy musiały w każdej firmie która wygra przetarg ,ŻEBRAĆ O ŚRODKI CZYSTOŚCI ,jeszcze jak pomyślę że brygadzistka daje mi płyn do garów do mycia podłóg to mnie zastanawia czy ja pracuję na zmywaku ,czy myję biura ,hale i łaźnie:P a zresztą chyba w każdej firmie sprzątającej ,kłamstwa i przekręty na dziennym porządku ...pozdrawiam świeżaków!

doma
@Judi

O czy ty mówisz w ogole? Najpierw czytaj ze zrozumieniem, zanim dodasz coś od siebie

ania

hej myślicie, że byłaby możliwość zatrudnienia się tymczasowo tylko na czas wakacji? jestem uczennicą, więc no na dłużej to na pewno zostać nie dam rady. zanim ktoś powie, że "młoda to nie ma pojęcia o robocie" chciałam uprzedzić, że pracowałam trochę z mama sprzątając budynek teatru, więc pojęcie mam i jakieś wyrobione tempo również dajcie znać jeśli coś wiecie z góry bardzo dziękuję

Yoda
@ania

kiedyś pracowałam w AMLUXIE ,tak kierownik przyjmował na czas wakacji ,ost raz była studentka chciała sobie dorobić a stali pracownicy mogli spokojnie iść na urlop ,bo pracowników nie dosyć że mało to według firmy ciągle za dużo ,a nam się pot po plecach i po (usunięte przez administratora) lał ..na szczęście to już przeszłość ...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ////

ania

super, bardzo dziękuję

Wika

to jest numer do kadr czy do przełożonego? czy jak się tam przedstawiać

Pols
@Wika

jak zadzwonisz to się dowiesz będziesz miała niespodzianke hehe

Lili

Jak wygląda praca handlowca w tej firmie? I jak tam z zarobkami? Zadaniamj?

Aquarius

Ogólnie firma ok, są działy bardziej przyjazne inne mniej. Firma proponuje pracownikom najniższą krajową na umowę o prac(usunięte przez administratora) Ja zostałam z lekka okłamana - gdyż zgoda była na moją stawkę przy rozmowie o pracę - natomiast w dniu gdy dostałam info telefoniczne z propozycją pracy poinformowano mnie, że na to stanowisko jest niższa i czy chce czy nie. W sumie myślę, że warto było o tym poinformować na rozmowie ... Na pewno nie polecam działu Umów. Akurat stamtąd ludzie odchodzą często i szybko. Coś jest ewidentnie na rzeczy. Słyszałam sporo słów o szantażu, manipulowaniu, kontrolowaniu każdego ruchu pracownika (nawet odbieraniu telefonu samodzielnie - co zmroziło mi wręcz krew w żyłach - bo nie pojęte to(usunięte przez administratora). Osobiście pracowałam w innym dziale, jednak zawarłam sporo znajomości z ludzmi w tej firmie i też miałam pewien ogląd sytuacji. Ogólnie mogę polecić firmę i pracę tam, jest w porządku, nie można powiedzieć, żeby ludzie szczególnie czuli się tam źle, (oprócz wspomnianego działu umów - więc nad tym bym się kilka razy zastanowiła), czy były jakieś problemy. Atmosfera fajna, zarobki bardzo przeciętne - zależy oczywiście od stanowiska, ludzie fajni. Myślę, że jak najbardziej dla kogoś kto lubi bardziej kameralne firmy, atmosfere, biura, to jak najbardziej warto aplikować.

Ona
@Aquarius

Zgadzam się z powyższą opinią jednak domniemam, że pomylone zostały działy-w tym pokoju jest dział umów i dział faktur. To w dziale faktur zmienia się co chwilę pracownik. Z moich obserwacji i zasłyszanych wielokrotnie informacji wynika, że z szefową działy faktur nikt nie umie wytrzymać i to ona stosuje powyżej opisane metody. Swoją drogą interesujące, że takiej osobie zostało przydzielone to stanowisko.

Ayden
@Aquarius

Zgadzam się. Podpisujesz z 5 - 6 umów i tyle masz też PIT-ów - problemy ze Skarbówką i wypłata nie w 1 przelewie tylko 3 z różnych spółek- celem "unikania płacenia podatków w PL". Musisz potem sprawdzać i użerać się czy Ci gdzieś nie ucięli a wyjaśnianie z księgowością we Francji, działem umów a już najgorsze z "dyrektorem" zarządzającym to droga przez mękę a i tak Ci nie przyznają racji. Co więcej musisz uważać jak się do kogo zwracać... SKOSTNIAŁA instytucja per wielmożny Panie Dyrektorze, choć na ten tytuł trzeba zapracować Szacunkiem i umiejętnościami a nie kolesiostwem. Omijajcie z daleka. Stracicie tylko czas i nerwy. A mało tego w dobie Pandemii pracuje 11 lub więcej osób w małym pokoiku. ŻADNYCH BENEFITOW nawet nie ma stołówki ani mikrofali. Jedzenie w tyle osób i pracowanie w takich hałasie to może za czasów średniowiecza skąd też pochodzą "prezesy". ŻAAAAAAL I (usunięte przez administratora)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Agus

W jaki sposób posprzątać dokładnie biuro?

Judi
@Agus

czy na głupie pytanie udziela się odp ...tak samo jak dokładnie sprzątasz pokój w domu!!!

ik
@Agus

Przyjdź, nabierzesz wprawy i będziesz umiała to zrobić na błysk ;)

Mia
@Judi

Czasami ktoś dokładniej posprząta u kogoś niż u siebie w domu...

Mia
@Judi

Ale to tylko moje osobiste przemyślenia i obserwacje ;) tak czy tak no również uważam że pytanie bez sensu. Człowiek się szybko nauczy jak bardzo dokladnie trzeba wykonywac swoje obowiązki.

nawet polecam

Perla
@Karina

no to chyba nawet dobrze nie. lepsze takie słowa niż żadne.

@Perla

rozgadywać się nie będę, ale jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania do mojej opini to odpowiem

@Karina

Ja w sumie mogłabym zadać kilka pytań, oczywiście nie musisz na wszystkie odpowiadać jak nie chcesz

@Karina

Pracowałaś na stanowisku fizycznym przy sprzątaniu czy w biurze?

@Karina

I czemu zdecydowałaś się odejść, zwolnić kiedy mówisz że było okej? jakies inne plany?

@Karina

Jeśli to zbyt wścibskie to przepraszam, pytam z ciekawości, interesują mnie różne aspekty

Gonia
@Dominika

no trochę wścibskie Dominika, nie każdy chce mówić o takich rzeczach na publicznym forum. może zalożyła własną działalność i dobrze jej się wiedzie ;)

@Dominika

sprzątanie

@Gonia

nie szkodzi, nie potrzebuje adwokata. Dominika, odeszłam bo szwagier założył firme i mnie zatrudnił, wiec po prostu wolałam robić u rodziny

Paulina
@Karina

A czy mogłabyś napisać za co 'nawet' polecasz pracę w Amluxie? :D Jak wynagrodzenie, atmosfera pracy?

@Paulina

bo mogłam robić swoje fizycznie i odciąć się od jakiś problemów w głowie. miałam fajnie dziewczyny w ekipie, więc atmosfera też była dobra. wynagrodzenie całkiem niezłe, ale to już zależy jakie kto ma potrzeby

Ciri
@Paulina

serio chcesz gadać o wynagrodzeniu? ja tam w portfel nikomu nie zaglądam. jak się chcesz dowiedzieć ile ci dadzą to idź na rozmowę i zapytaj

@Ciri

nie no, nie przesadzajmy, to jest temat, który dla nowej osoby może być istotny, ale no żadnych konkretów nie podam tutaj

donna
@Paulina

atmosfera ok chociaż w większości każdy pracuje sam i swoją robotą się zajmuje nie ma za bardzo czasu na pogadanki. bynajmniej ja nie mam

An
@donna

też nie mam :)

Woman

Pytam ponieważ co firma to inaczej i wolę takie kwestie doprecyzować na samym początku

Woman

Czy liczy się tutaj doświadczenie, albo to ile danej pracy się wykona czy może stawka jest stała i się nie zmienia

Woman

Witam, chciałabym zapytać o formę wynagrodzenia. oczywiście nie chodzi tutaj o podawanie konkretnych stawek

Iwa

dla mnie spoko robota. na różnych obiektach sprzątałam nie miałam z tym problemu bo lubię to robić. kiedyś też sprzątałam w hotelach na pokojach ale podziało się z hotelami jak się podziało więc przeniosłam się do bardziej pewnej firmy która zapewni pracę no i tutaj faktycznie tak było. różnie mogą mówić o takiej profesji ale mi to powiewa. nie muszę się nad tym zastanawiać, założe sobie słuchawki i biorę się do roboty i nawet nie zauważam kiedy kończe i jest po robocie.

Majka
@Iwa

ludzie, którzy "różnie mówią o takiej profesji" chyba życia nie znają. Jak można nie szanowac pracy, w której utrzymuje się porządek - gdyby nas tzw. "sprzątaczek" (nie lubię tego określenia, no ale tak na nas mówią) zabrakło ciekawe jak tym wszystkim ludziom z "wyższych sfer" by się żyło w bałaganie i brudzie, bo sami sobie rączek nie ubrudzą i nie tkną takiej roboty...to jest zawód niedoceniany ale bardzo bardzo ważny. nigdy nie możemy sobie pozwolić nikomu wmówić, że jesteśmy gorsi, bo wykonujemy pracę, której duża część społeczeństwa wykonywac nie chce - bo to nie o nas źle świadczy. wkurza mnie to, bo nawet dzieciom się wpaja brak szacunku do nas mówiąc "ucz się dziecko, bo będziesz kible sprzątał". I co jak będzie? ktoś musi to robić i nie jest to nic ujmującego

@Majka

dokładnie, cieszę się że ktoś mnie poparł w tym wszystkim i ma podobne zdanie do mojego :) również nie lubię jak ktoś nie docenia tej pracy, która jest ważna i którą wszyscy musimy wykonywać, różnica jest taka, że jedni robią to tylko dla siebie, a drudzy robią to za pieniądze

Klient
@Iwa

Ja bardzo doceniam prace panstwa firmy. wielokrotnie sprzatane bylo przez panstwa biuro w ktorym pracuje i zawsze wszystko bylo pieknie zrobione. panie tez bardzo sympatyczne zawsze sobie mozna bylo jakas mila pogawedke uciac. takze w tej dyskusji calej sa i takie glosy ktore doceniaja i szanuja taka prace jak sprzatanie.

@Klient

dzięki to bardzo miło z Twojej strony ;) myślę że każdy to doceni

Przyjmują do was teraz?

@Fire

oooo no pewnie. ofert jest mnóstwo proponuje najpierw tam zajrzeć na pracuj pl i potem zadawać pytania

@Agora

Oj, miałam na myśli do sprzątania, a tu same biurowe i inne specjalistyczne. No nic.

@Fire

a no to wypadało się określić precyzyjniej w tej kwestii :) ofert na sprzątanie nie ma to fakt, ale może zgłoś się do kadr

@Agora

Może tak właśnie zrobię, dzięki za radę

@Fire

wiesz to taki zawód też że zawsze się ktoś przyda, a nie zawsze są ogłoszenia wystawiane, warto próbować zawsze. no i nie ma za co

@Agora

czyli jakaś aplikacja inicjująca jak najbardziej wchodzi w grę??

Lila
@Onyx

Wchodzi w grę. Oczywiście nikt nie zapewni Ci 100 % efektu ale tak możesz wysyłać spokojnie i być może się odezwą

@Lila

na jaki adres ją najlepiej wysłać?

Lila
@Onyx

Myślę że najlepiej na główny mail do rekrutacji czyli rekrutacja @ amlux.pl - oczywiście bez spacji, ale chce zapobiec usunięciu

@Lila

super, dzięki

Angela
@Fire

Jak możesz innej firmie pracować np. Jako Pani sprzątająca to lepiej idę z tej firmy wynagrodzenie nie adekwatne do sprzątania za taki sam odcinek co w amlux-sie sprzątasz innej firmie dostaniesz 1200 w amlux -sie 800 zł firma jest tylko dobrą do dorobienia sobie nędznych pieniędzy

deedee
@Angela

ja na kase nie narzekam...chce pracować tutaj to czemu jej odradzasz?

deedee
@Angela

kompletnie tego nie rozumiem

Si
@deedee

bo ludzie tacy właśnie są. lubią się wtrącać w nie swoje sprawy bez potrzeby i powodu

Poznan

Mimo podpisanja umowy nie otrzymałam jej a minął miesiąc. Nie mam żadnego dowodu na to że pracowałam dla tej firmy. Jesten ciekawa czy otrzymam wypłatę w terminie.

Magda
@Poznan

Ja mam taka sama sytuacje. Pracuje od grudnia i do dnia dzisiejszego nie otrzymalam umowy jak i drugiej czesci wynagrodzenia za grudzien. Wszelkie proby kontaktu w tej sprawie nic nie daja.

Maniek.
@Magda

Pragnę dodać iż jest to zakład pracy chronionej który nie respektuje jakichkolwiek zasad.Ostatnio w dobie pandemii poszedłem na zwolnienie lekarskie(problemy z zatokami) by się podleczyć i wrócić do pracy.W ostatnim dniu zwolnienia zadzwonił kierownik i oznajmił mi iż już nie pracuję.Co śmieszne wcześniej mówiłem kierownikowi iż mam takowe problemy i zaznaczałem iż pracę z czyszczeniem chłodni nie są dla mnie wskazane.Pracowałem w Auchan w Łomiankach co o ciepłą wodę nie można było się doprosić ani kierownika,ani dyrekcji Achan. Podobno za drogi koszt (wymiana grzałki w termie obliczyli na 1000zł)Warunki w którym siedzą pracownicy firmy Amlux (próbują odpocząć) wołają o "pomste " do nieba,z czego są jeszcze bacznie obserwowani przez kamerę ochrony.Każde pięć czy dziesięć minut jest nagrywane i wysyłane mailem do kierownika.Takie właśnie warunki zapewnia zakład pracy chronionej Amlux.

Marlena
@Poznan

Dokładnie pracowałam tam brak szacunku od kierownika i kordynatora zero kultury

Marlena
@Maniek.

Dokładnie pracowałam tam dwa tygodnie na odrzywolku koło Grójca pani brygadzista jak zachorowałam i po powrocie oświadczyła że już nie pracuję a ten kierownik brak slow

ANA

TO U NICH NORMA

Kris
@Poznan

Moja żona pracuje u nich od początku grudnia i umowa podpisana w grudniu na początku i ..... Nie widać ani umowy ani kasy

####:
@Poznan

U nich tak jest.a z wyplata to jak sie uda.najlepszy jest koordynator w Opocznie he he .doslownie postrach, a moze brak szacunku dla swoich pracowników i nietylko dla nich.tylko krzyk i ponizanie, a jesli ktos oczekuje odpowiedzi to nawet nie potrafi jej udzieli.uwaza sie za wielka kierowniczke.moze wkoncu ktos sie zajmie tym .przeciez nie ma ludzi niezastapionych.a szacunek nalezy się kazdemu.osoby. chyba juz skonczyly sie te czasy gdzie sie stoi z batem nad innymi.naprawdę szkoda slow.cale szczscie nie mam do czynienia z ta osoba.

Nasser
@Kris

Mój drogi, istnieje coś takiego jak inspekcja pracy. Skoro uważasz, że brak umowy i kasy, zgłoś to po prostu. Amlux jest firma wyjątkowo zmęczoną kontrolami UP więc jeżeli są dowody na pracę inne niż umowa (świadkowie widzący pracownika na obiekcie w uniformie Amlux), to nie ma co czekać... Pozdrawiam

Megi

Aplikowałam na koordynatora czego mogę się spodziewać? Może ktoś coś w temacie...

Majlo
@Megi

spodziewać odnośnie pracy czy samej rekrutacji??

@Majlo

Spodziewać się w sensie co mnie będzie czekać w pracy bo szczerze opinie o firmie nie są zbyt ciekawe

Majlo
@Megi

daj znać coś więcej to postaram się jakkolwiek pomóc

@Majlo

Interesuje mnie mniej więcej zakres obowiązków jak wygląda rozliczenie za używanie swojego samochodu socjal i czy firma nie wymaga cudów za marne grosze

Pegi

Trzeba spróbować, doświadczenie -bezcenne

Tamara
@Megi

Próbowałaś coś? ciekawi mnie efekt? daj znać jak jeszcze tu wpadasz chociaz minął już miesiąc to mogli wszyscy o tym pozapominać.. nie mniej jednak chętnie przeczytam jakąś świeża opinie , pozdrawiam

K.K.
@Megi

Napewno spodziewac mozesz sie tego ze kadra zarzadzajaca( prezesi, dytektorzy, kierownicy) swoja niekompetencje przerzucac bedzie na Ciebie. (usunięte przez administratora)Zdwcydowanie nie polecam.

Pracuje się grupowo czy indywidualnie?

alka

Pewnie od obiektu zależy, nie?

alka

Tak mi się w każdym razie wydaje, że na większe to wysyłają w grupach, a na jakieś mniejsze może indywidualnie...ale ja tak gdybam tylko

@alka

No właśnie dlatego się pytam, też mi się wydaje że to może zależeć od obiektu, ale chciałam po prostu informacje z pierwszej ręki :)

Niunia

Unas na ministerstwie też tak jest że bez wiedzy kierownika nie możesz jechać bo zaraz o wszystkim wie i się wyzywa na tobie

????

He he to jest jakas żenada!!!!!!wydaje mi sie ze w pracy nie powinno byc takiego czegoś.to jest 21 wiek!!!!!!!ludzie kochani.duzo slychac np.w Opocznie, pewnie wiecie gdzie to jest, tam dopiero slychac kierowniczke, cala produkcja ja słyszy jak traktuje swoich pracowników.skad taka osoba na tym stanowisku , ja sie pytam?szkoda tylko tamtych ludzi.moze jakas kontrol by sie przydala, bo kazdy ma jakies prawa.

????
@Niunia

Moze niech sie wyzyje w domu na ścianie a nie na kimś, ale mi kierownik ktory nie potrafi postępować z pracownikiem.moooooze dodatkowe szkolenie?????

Perrry

Zasadniczo to wszędzie tak jest.Firma sprzątająca ,jako podmiot zewnętrzny, nie powinien być w kontakcie ze zleceniodawcą.Jednak jesteśmy tylko ludźmi, i dobrze/ fajnie, że ( pracownik zleceniodawcy) chce normalnie po ludzku rozmawiać z pracownikiem sprzątającym ( zleceniobiorcą ) sprzątającym biuro,kuchnię,toaletę.....Chcę powiedzieć, że zakaz takich prostych ludzkich relacji jest zły i niedopuszczalny, ponieważ takie praktyki działają na niekorzyść firmy

Boa

Hej, co w sytuacji jak obiekt, na którym miałabym pracować jest w trudno dostępnym miejscu, w sensie nie dojeżdża tam komunikacja, a nie mam samochodu? Czy firma jakoś organizuje transport?

Majorka
@Boa

Ogólnie z transportami to wygląda tak - że jak masz auto to zwracają za paliwo, jak jeździsz komunikacją to zwracają za kartę itd, a jeśli tak jak mówisz obiekt jest w takim miejscu do którego komunikacja nie dojeżdza i nie masz możliwości dojechania to tak wtedy organizują

Boa
@Majorka

No właśnie o tą ostatnią sytuację mi chodziło, to świetnie nie mam się czym martwić w takim razie gdybym trafiła na taki obiekt

Majorka
@Boa

Zdecydowanie nie, zapewniają takie rzeczy, w sumie to wypadałoby, przecież nikt nie ma helikoptera :D

@Majorka

Co ty bredzisz? Amlux i organizowanie dojazdu??? Ta firma ma gdzieś dojazd pracownika

@Boa

Proszę nie słuchać takich bredni. Niczego nie załatwiają.

Kaa
@Boa

oczywiście, taxi można zamówić, Amlux zwraca pieniądze, tylko fakturę trzeba dostarczyć

Kamila

Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z państwa usług, serdecznie dziękuję

Domi
@Kamila

Polecamy się :)

Kamila

Miałam okazję współpracować z firmą AMLUX i bardzo polecam, rzetelnie wykonane obowiązki, sympatyczne pracownice

Domi
@Kamila

Miło to słyszeć., chociaż nie wiem czy odnosi się to konkretnie do mnie hihi :)

Daga

Witam ogólnie nie mam złego doświadczenia z firmą wypłaty na czas zawsze się zgadzalo . Ale wypłata za Grudzień i styczeń niestety nie zgodna ,pani w kadrach twierdzi że pobierają mi za jakieś ubezpieczenie ppk czy jakoś tak gdzie ja podpisując umowę z tego zrezygnowałam na wstępie .pani z kadr usilnie mi wmawia że pobierają mi od samego początku pracy gdzie jest to bzdura bo wypłata z godzin toczka w toczkę zgadzała mnie się za każdym razem . Może nie jest to duża kwota bo ok 50zl . Więc jeżeli oto chodzi to nie wiem co to za kobiety tam pracują . I na dodatek pani twierdzi że wcale nie musiałam wyrażać zgody na to ???? a później mowila że mogłam z tego zrezygnować gdzie ja jej tłumaczę że podpisując umowę odrazu zrezygnowałam i dziwne że od czerwca do stycznia dopiero grudzień i styczeń zostało mi to policzone BEZPRAWNIE . WIEC JEST TO KRADZIEŻ .

NICK

Było ok, tylko czasami niesprawiedliwe traktowanie i brak rzetelnej rozmowy z pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.