Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Podobnie jak na stanowisku koordynatora . Amortyzujesz własne auto , do tego do niczego Ci nie dokładają , zepsuje Ci się auto naprawa jest po Twojej stronie . Nie znajdziesz pracownika kierownik karze Ci pracować za pracownika , lub jechać 60 km tylko po to , żeby posprzątać za pracownika a sprzątanie trwa 15 min , tłumacząc się tym , że masz to w zakresie obowiązków (usunięte przez administratora)

Mykie

Nowe osoby są uczone przez starszych stażem pracowników, czy są jacyś szkoleniowcy?

eko
@Mykie

raczej pracownicy uczą się od siebie nawzajem. przynajmniej przy sprzątaniu chyba że pytasz o biura

@eko

Nie nie, miałam na myśli sprzątanie.

Tak myślałam

eko
@Mykie

zresztą tam wcale nie ma dużo do nauki, szybko się wszystko ogarnia

@eko

Czyli ile mniej wiecej trwa wdrażanie? Czy to zależy od osoby?

@Mykie

Wszystko zależy od osoby. wiadomo że są takie co bardziej łapią i są takie co potrzebują więcej tego czasu. indywidualna kwestia

Adrian
@Boss

A powiesz też coś o zarobkach w Amluxie? Jakie są widełki na start? I czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe np w postaci opieki medycznej?

@Adrian

raczej nikt tu kwot nie podaje, z tego co zaobserwowałam

@Adrian

najlepiej iśc na rozmowę i zobaczyć ile zaproponują

@Adrian

ja mam taki zamiar w każdym razie

Soya
@buła

daj znać jak po rozmowie. co zaproponowali czy zaczynasz prace itp. to cenne informacje dla kandydatów

@Soya

okej, jak wszystko pójdzie po mojej myśli i się uda, to wpadnę opowiedzieć co i jak

gosiag

18,30 brutto za godzinę. 2800 brutto za cały etat

@gosiag

A wiesz coś na temat podwyżek w firmie, czy się zdarzają? Czy stawka była do negocjacji czy nie? I jak z awansem w Amluxie, jest możliwy?

janka
@gosiag

to jest stała stawka dla wszystkich czy zależy od czegoś

janka
@Paulina

o podwyżkach też chętnie doczytam ktoś więcej jak macie info

@Mykie

Uczeni są przez starych pracowników za darmo.Musza nauczyć nowych i zrobić swoją robotę.Mijac szerokim łukiem

Rakii
@buła

Firma zatrudnia ludzi tylko na grupie inwalidzkiej czy bez grupy też do sprzątania? I pewnie stawka najniższa krajowa?

Tad

Coraz częściej myśle o przejściu do tej firmy, bo w obecnej średnio mi sie układa. Myślicie, ze warto?

qqq
@Tad

tak naprawde jesli źle ci w jakiejś pracy i tak nie ma sensu w niej zostawać, tylko lepiej zmienić

qqq
@Tad

ze swojej strony moge ci powiedziec, ze dla mnie ta praca jest bardzo ok. ludzie są wporzo, na kase też nie narzekam, a obowiązki swoje znam, więc nie mam z czego robić problemu

No to od ciebie zależy

@Tad

Poza tym, nawet nie powiedziałeś o jakie stanowisko chodzi

@Tad

Także jak mamy doradzać...

@zebra

Myślałem o Przedstawicielu Handlowym, bo widziałem ofertę ostatnio.

@Tad

A to nie pomogę, nie moja działka

@Tad

Ale myślę, że tak czy siak warto spróbować

Rozumiem

Dzięki i tak za odp

@zebra

Myślę, że podejmę rękawicę.

Mear

Obiło mi sie o uszy, że firma zatrudnia sporo ludzi w biurze, a właśnie taka praca by mnie interesowała. Ktoś mogłby sie wypowiedzieć, na czym polegaja tam obowiazki i czy aktualnie jest sens wysyłać CV?

Benny
@Mear

Niedawno dzwoniłem zapytać w podobnej sprawie i dostałem info, że firma faktycznie ma około 70 stanowisk, na poczatku myślałem, że sie przesłyszałem, ale okazało sie, że jednak nie. Mnie interesuje praca w dziale handlowym i o to glownie pytałem, a nie wiem, co mogłoby ciebie interesować.

nie
@Mear

Przeczytaj opinie. Praca w biurze to jeżdżenie własnym samochodem 3 tys. km miesięcznie. Dodatkowo jak wrócisz robisz w biurze na kompie i przy umowach. Najniższa krajowa i umowa zlecenie. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Benny
@Mear

Może zastanów się po prostu co mniej wiecej chciałbyś robić, zadzwoń do nich i zapytaj, czy mieliby coś dla ciebie, a jak sie okaze, że tak, wtedy możesz wypytać o szczegóły.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Aplikacja na stanowisko Młodszy Specjalista w dziale kontrolingu. Rozmowa odbyła się parę minut po godz. 11 dnia 2021-09-21. Same stanowisko wydaje się dość interesujące, ale warunki współpracy polegające na zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę w wynagrodzeniem w wysokości minimalnej krajowej, a pozostała część wynegocjowanej stawki na podstawie umowy zlecenie wydaje się być nie tylko okazaniem brakiem szacunku dla kandydata(usunięte przez administratora). Wszystko wyjaśnia się, kiedy okazuje się, że tak naprawdę władzę nad firmą Amlux Sp. z o.o. sprawuje Solid Security (usunięte przez administratora) Firma, w której przepracowałem wiele lat i doskonale ją znam. Widać, że praktyki ma te same od ponad 15 lat. Dziwi dodatkowo fakt, że takie upokarzające warunki zatrudnienia są proponowane osobom, które jakoby miały być dbać o ich finanse. Poszukiwanie na siłę oszczędności mija się z brakiem kompetencji nt. strategicznego rozwoju firmy, gdzie powinno się podkreślać fakt, że firma to nie budynek, a załoga w nim pracująca. Za okazanie braku szacunku do mojej osoby ja odpowiadam tym samym. Takie firmy powinny przestać istnieć na rynku pracy.

były kandydat

Brak jakiejkolwiek informacji po zakończonej rekrutacji.

Abb
@były kandydat

a jaką chcesz informacje? jak jej nie ma to chyba logiczne ze nic z tego

Lolo
@były kandydat

O jakiej rekrutacji mowa?

Słabiutko...

Opinia o pracy jako koordynator - każde miasto (nie tylko Warszawa) Najniższa krajowa, umowa zlecenie, ok. 3000 km jazdy w miesiącu, średnio 2 województwa, własne auto (nie ma firmowego), brak pracy zdalnej. Oprócz tego jeszcze prace biurowe w biurze. Ogólnie lipa straszna, a powyższe warunki pracy jak w jakimś (usunięte przez administratora)za kromkę chleba... nie polecam

Wika

firma zatrudnia bezpośrednio pod siebie, czy za pośrednictwem jakiś agencji?

Mila
@Wika

raczej pod siebie zawsze zatrudniała, ja nie wiem nic o żadnych agencjach ale być może też jest taka opcja

@Mila

ok, to dobrze, zdecydowanie wolę bezpośrednio, a w tej branzy jednak często się agencjami posługują stąd pytanie

Lou
@Wika

Tak, bezpośrednio, ja się zatrudniałam od razu pod frimą i wiem

Renata

Serio są oferty tylko na koordynatorów?

@Renata

A co z osobami sprzątającymi?

@Renata

Nie chce mi się wierzyć, że serio null...

@Renata

Jak ktoś ma jakieś informacje, to proszę dajcie znać

@Renata

bo na pracuj to slabo sytuacja wygda

Wygląda*

nika

Dlaczego nie wierzysz?

nika
@Renata

droga wolna ;) gdzie ktoś podawał tu numer kojarzę

@nika

No bo wydawało mi się że na takie stanowiska zawsze jest zapotrzebowanie

@nika

A jeśli numer gdzieś był to chętnie z niego skorzystam

ei

nie rozumiem waszej strony

W sensie?

@ei

Z czym konkretnie masz problem?

@ei

Coś ci trzeba pomóc/objaśnić?

Jak coś to pytaj.

Kara

A jakieś opinie na temat pracy przedstawiciela handlowego? Może są tutaj obecni lub byli pracownicy i mogą się wypowiedzieć? Będę wdzięczna :)

@Kara

Co właściwie chcesz żeby opiniować tutaj?

@Kara

obowiązki czy atmosfere czy warunki pracy??

@Boss

Podejrzewam że obowiązki przedstawiciela są mniej więcej takie same lub bardzo zbliżone wszedzie

Kara

Atmosfera i warunki pracy

@Kara

Atmosfera w firmie ogólnie jest okej jeśli dajesz to samo od siebie

@Kara

Nie wiem jak jest stricte u handlowców bo mnie tam nie ma ale podejrzewam że działa to w ten sam sposób

@Kara

Tak czy tak proponuje iść na rozmowę i zapytać jakie warunki są w stanie ci zaproponować

Ans

no to po co w ogóle tutaj wchodzi i piszesz nic nie wnoszący post.. bez sensu

@Ans

Do kogo się odnosisz? Bo coś mi się nie klei

Ans

nie ma już tego wpisu

sasanka

Zaczęłam niedawno, na początku trochę ciężko, ale teraz już lepiej, jest całkiem ok

Anka
@sasanka

a komu nie jest ciężko na początku. szczególnie jeśli się jest nowym w takich obowiązkach . trzeba tempo swoje wyrobić

sasanka
@Anka

To prawda, ale wszystko do ogarnięcia jeśli ma się chęci

Anka
@sasanka

otóż to i zapewne jesteś tego najlepszym przykładem, no chyba że miałaś jakies doświadczenie to zwracam honor

@sasanka

Mogłabyś opowiedzieć o swoich początkach w Amluxie? Jak wyglądały i jak przebiegały wstępne szkolenia? Czy można zwracać się do przełożonych jak ma się jakieś wątpliwości? Napisałaś, że na początku jest trochę ciężko... Po jakim czasie się wszystkiego nauczyłaś?

@Paulina

też jestem ciekawa ile trwa to całe wdrożenie itd

@Paulina

ale w sumie chyba wszędzie na poczatku jest ciężko, jak się jest świeżakiem

@Paulina

grunt, żeby ludzie pomocni byli

@buła

jak dobrze trafisz to są pomocni, poza tym też to ich praca zeby nauczyć następnych pracowników

@buła

a czy na początku jest ciężko? zalezy czy się miało już styczność z taką pracą, jak ktoś nie ma o tym pojęcia to sie może trochę zdziwić

@buła

ale też nie mówię że jest tragicznie, nie chce nikogo straszyć, praca jak każda inna, trzeba złapać rytm

Ksenia89

Nadal nie mam wynagrodzenia za miesiąc kwiecień pisze o dzwonię maja mnie gdzieś

Adrian
@Ksenia89

Czy taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz? Jak długo już pracujesz w Amluxie i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź. ;)

...
@Adrian

wynagrodzenie zawsze jest na czas. nie bez powodu pani już się nie odezwała skoro pisała o 12 w południe a pewnie pare godzin później już dostała kase.

Ksenia
@...

Nie nadal nie dostałam wynagrodzenia i już myśle że raczej go nie zobaczę

...
@Ksenia

przestań opowiadać kłamstwa nigdy nie mialam takiej sytuacji pracując tu więc jeśli masz faktycznie jakieś problemy to widocznie ze swojej winy do czego tutaj się nie przyznasz.

@...

Ja również nigdy nie miałam opóźnienia z wynagrodzeniem.

Ela

praca w porządku. pozdrawiam.

@Ela

Na jakim stanowisku robisz?

@Ela

W biurze czy na sprzątaniu?

@Mika

już nie pracuję:)

@Ela

A to przepraszam nie zobaczyłam tego statusu. nie zwróciłam uwagi

@Ela

Rozumiem że samą firmę dobrze wspominasz skoro tu wracasz po czasie i zostawiasz dobre słowo

@Mika

gdyby było inaczej nie pisałabym pozytywnej opini

gerda

przyjmują do pracy tylko osoby z doświadczeniem w sprzątaniu tego typu obiektów, czy nie ma to takiego znaczenia i pokażą na wstępie co i jak?

@gerda

ogólnie to nie ma to żadnego znaczenia

@gerda

nie jest to nic na tyle skomplikowanego żeby nie dalo się tego wszystkiego nauczyć w miarę szybkim tempie

@gerda

także w tej kwestii nie masz się czego obawiać. wytłumaczą ci co i jak masz robić na co zwracać uwagę itp

@Marika

Czyli chcąc pracować przy sprzątaniu w Amluxie nie trzeba spełniać określonych wymagań? Każdy ma szansę na przyjęcie? I jeszcze zapytam, jeśli ktoś jednak doświadczenie posiada to może liczyć dzięki temu na wyższą stawkę godzinową na start?

Ifka
@Paulina

Nie ma żadnych konkretnych wymagań także tak, każdy może próbować

Mańka

Po ile godzin się pracuje?

Róża123

Jak to teraz wygląda, jest mniej obiektów do ogarniania? Bo w sumie biura pozamykane, ludzie pracują z domu....

@Róża123

Chyba, że mimo, ze nie ma ludzi, to i tak sprząta się obiekty?

@Róża123

I jakie w ogóle obiekty ogarniacie? Nie tylko biura, nie?

@Róża123

A nie dało się tego napisać w jednym poście tylko trzeba było tak to rozklepać na trzy???

@Róża123

Chociaż w sumie też mogę się tak rozdzielić na dwa bo to dwa inne tematy. Nie martw się praca zawsze jakaś jest, jak nie biura to inne obiekty

@Ama

Przepraszam jeśli to jakiś problem....

@Ama

Poza tym sama napisałaś w dwóch różnych ;)

Ale dzięki za odp

@Róża123

Daj znać jak uda Ci się dostać do pracy, sama jestem ciekawa jak teraz przebiegają rekrutacje i czy faktycznie się odbywają.

Elna
@Ama

Takich informacji to chyba każdy kandydat oczekuje który tutaj wchodzi :)

Elna
@Ama

Trochę zamieszałam ze składnią, ale wiadomo o co chodzi. Sama tez chętnie poczytam więcej informacji które pomogą w rekrutacji

@Elna

Odnośnie rekrutacji gdzieś tu hulał numer pod który można było zadzwonić w tej sprawie

Coras

no i w sumie co się dziwić. nie wiadomo czyj to numer czy to nei jakiś prywatny a to jednak takie dane dość poufne jeśli ktoś sobie nie zyczy, a na pewno nie sprawdzają na internecie do kogo dany numer należy tylko usuwają wszystkie

Vicki

Można wybrać na jakim obiekcie chce się sprzątać, czy losowo przydzielają?

@Vicki

to zależy w sumie najbardziej od tego jakie jest zapotrzebowanie na danej lokalizacji

@Vicki

możesz zaznaczyć na jakim obiekcie chcesz lub na jakim masz już doświadczenie no ale tak jak mówię to zalezy więc nie ma żadnej pewności że trafisz tylko tam gdzie chcesz

@bravo

Czyli w ten sposób, ok dzięki

@Vicki

życze powodzenia żeby udało się tam gdzie ci będzie najlepiej , daj znać jak coś jak poszło

@bravo

Jak nie zapomnę to oczywiście napiszę, chyba że wpadnę w wir pracy :)

Micki

Pewnie,że można sobie wybrać

Baila
@Micki

no ale tutaj pytanie czy faktycznie nawet jak sobie ktoś wybierze to czy właśnie tam pójdzie. nie wydaje mi się żeby to było takie proste, nie zawsze może tam być praca gdzie ktoś akurat chce

@Baila

Jakie to ma znaczenie właściwie, wszędzie praca taka sama

Macie dni otwarte w firmie?

Iga
@Marek

Nie kojarze...może dla biura są czy coś

Iga
@Marek

My i tak pracujemy na obiektach, więc niejest to zbytnio potrzebne

Jolka
@Marek

dni otwarte w firmie? to ktoś praktykuje takie rzeczy????

Jolka
@Marek

tym bardziej że większość pracy wykonuje się poza firmą bo w końcu pracujemy dla innych, więc nie wiem.. oprowadzka po biurze miałaby to być?

Ada
@Jolka

W większych korporacjach są takie rzeczy, dla studentów danych kierunków np.

Łowicz
@Ada

W korporacjach może i są, jednak skąd pomysł, że to korporacja jest?

Ada
@Łowicz

No nie ja to wymyśliłam, ktoś się wyżej dziwi, że kto takie rzeczy praktykuje, to odpowiadam gdzie są tego typu akcje

Łowicz
@Ada

Ada, jak sama napisałaś ( dla studentów danych kierunków są takie akcje ) to sobie odpowiedz, która uczelnia kształci personel sprzątający ? I czy do obsługi mopa, ścierki i odkurzacza potrzebne są studia? jaki kierunek?

Nasser
@Łowicz

Zaawansowane techniki konserwacji terenów wszelkich ;)

Deedee
@Nasser

I tak byłby to bardziej przydatny kierunek niż niektóre, które teraz otwierają...

Deedee
@Nasser

znam osoby, którym mogłoby się przydać ;)

Rita
@Deedee

No śmiejcie się wszyscy śmiejcie ale nie każdy potrafi sprzątać, nie każdy się do tego nadaje i nie każdy umie robić to zarówno szybko jak i dokładnie :) uważam, że ten zawód jest wysoce niedoceniany

Rita
@Deedee

Ja np robię to bo po prostu lubię sprzątać, nie myślę wtedy o niczym zbędnym tylko zajmuje się tym i czas mi szybko leci

@Rita

To prawda

Ruth

Jest tu ktoś z działu handlowego?

Bali
@Ruth

to zależy co potrzebujesz wiedzieć, jak nic bardzo skomplikowanego to może się ktoś znajdzie haha

@Bali

Jak wygląda rekrutacja, jaka atmosfera, czy ciężko się dostać?

@Ruth

No dział handlowy to już nie takie proste jak na fizyczny. Na pewno doświadczenie to przede wszystkim, jakaś wiedza, wykształcenie w tym kierunku na pewno potrzebne. No i pewnie też wszystko zależy od tego jak pójdzie Ci rozmowa, czy jesteś wygadany, czy ich sobą zainteresujesz, czy masz coś do zaproponowania swoją osoba. Tacy ludzi są poszukiwani do działów handlowych

@Perry

Myślałam o asystentce w tym dziale tam ponoć nie trzeba doświadczenia w sprzedaży, ale nie wiem jak z prawkiem, bo nie mam...

Perrry
@Perry

W działach handlowych obowiązuje zasada " dobra gadka - pół roboty" .

@Ruth

No to nie napisałaś tego od razu, nie czytam w myślach jeśli chodzi o to co miałaś na myśli

@Perrry

A Ciebie bym prosił o nie podkradanie nicka i odpowiadanie za mnie w sposób niezgodny z tym co mówię ;)

@Ruth

Nie musisz mieć, ale no mile widziane jest jednak

@Wika

To trochę kiepsko dla mnie, bo zakładam że jak konkurencyjnie pojawi się ktoś z prawem jazdy, to pewnie jego wybiorą..

@Ruth

No raczej tak, chyba, że zrobisz super wrażenie na rozmowie ;)

@Wika

Zawsze się staram robić jak najlepsze, ale tak naprawdę są takie rzeczy których nie jestem w stanie po prostu przeskoczyć i nic na to nie poradzę, a to jest właśnie chyba jedna z takich rzeczy

@Ruth

Nie trać wiary w siebie na starcie, przecież szanse nie są skreślone , to nie jest przeszkoda nie do przeskoczenia :)

@Wika

Dzięki za trochę motywacyjnej gadki, przyda się bardzo, fajnie że są jeszcze tacy ludzie którzy chcą pomóc

Do usług, daj znać jak się rozwinie sytuacja ;0

@Ruth

Miał być uśmieszek ;) ale źle mi się kliknęło

@Ruth

Dużo tu jest pomocnych osób

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.