Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

eri

mi sie dobrze pracuje, fizycznie bywa troche ciężko, ale przynajmniej bezstresowo

Pola
@eri

no sprzątanie do łatwych robót nie należy w żadnym razie, no i poza tym to chyba trzeba to po prostu lubić. bo jak się nie lubi to nic z tego w sumie nie będzie bo nigdy nie zrobi się tego dokładnie i tak jak nalezy. ale to moje zdanie, nie każdy musi sie z nim zgadzać

eri
@Pola

ja się zgadzam raczej

Pola
@eri

dzięki, czyli to nie tylko mój wymyśl a jest w tym faktycznie dużo prawdy jeśli chodzi tez o innych pacowników

Nieznajoma

Ja mam pytanie od nosnie firmy Amlux Dino w Krotoszynie na magazynach czy ludzie jeśli pracują jako firma sprzątająca ma prawo rozmawiać z ludźmi którzy pracuję w Dino na magazynie i czy mają jakieś swoje prawa?

@Nieznajoma

Kiedyś byłam pracownikiem firmy Amlux po 2 latach pracy dowiedziałam się że mamy zakaz rozmów z pracownikami zakladu w ktorym sprzątaliśmy oraz z ochroną >tylko że zaczęłam w Amluxie,a zakończyłam pracę w córce Amluxa ....a najlepsze jest to ,że pracownicy sami nas zachęcali do rozmów ,dodam że nie były to rozmowy na temat firmy w której pracowałam ,obecnie pracuję w innej firmie ,nie ma z tym problemow .... ,

Niunia
@Yoda

Unas na ministerstwie też nas naczelnik zaczepija A potem jest tak że to my ja zaczpiamy i z nią razmawiamy

Grzegorz
@Nieznajoma

Skąd wzięłaś takie głupie pytanie?

skol22@wp.pl
@Yoda

Po dłużym ciągu lubie tu przyjść. Poruszać sie solidnie. Na kaca najlepsza chodzona praca.

Tala
@skol22@wp.pl

W sensie że tak dorywczo też tutaj można się zatrudniać??

ara
@Tala

Skąd taki wniosek? Nie o taki "ciąg" chyba chodziło xd

Eryk

Witajcie. Szukają teraz dyrektora operacyjnego. Wiecie może czym taki człowiek ma się zajmować i jakie ma warunki pracy? Może ktoś coś w tym temacie powiedzieć?

@Eryk

bez urazy, ale jeśli nie wiesz co wchodzi w kompetencje na takim stanowisku, to chyba nie jest ono dla ciebie. na dyrektora trzeba minimum kilka lat doświaczenia na takim samym stanowisku...

Sisco
@Loopy

no może wie czym się zajmuje ale chodzi mu o konkretne obowiązki w tej firmie. no nie wiem nie wiem ale chyba nie ma co tak od razu atakować, nie nasza broszka rekrutować ludzi

@Sisco

w ogłoszeniu jest cały zakres zadań i kompetencji

@Sisco

poza tym ja nie atakowałem, to nie była moja intencja tak gwoli wyjaśnienia

Ja z amluxen dlugo pracowalam ale amlux zatrudnia nie wlasciwe osoby na dane stanowisko jak to sie stalo na chorzowie alstomie I na dyrekcji w katowicach

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
elka

W jakich godzinach się pracuje?

@elka

ciężko podać tak naprawdę podać jednoznaczne godziny które zawsze się sprawdzą

@elka

bo rozumiem ze pytasz o dział sprzatający

@elka

jeśli tak no to godziny pracy zależą od tego jak pracuje dany obiekt na którym aktualnie jesteś

Tak o dział sprzątający

@Bunia

No tak to w sumie logiczne, ale myślałam, że może są jakoś ujednolicone przedziały czasowe

@elka

no to niestety nie jestem w stanie ani ja ani zapewne nikt inni tego podać tak dokładnie, bo tak jak mówię to zależy ;) jeśli się zatrudnisz, pójdziesz na jeden obiekt no to zobaczysz jak to się tam wszystko odbywa . Nie jest źle, jeśli to lubisz i nie przeszkadza Ci taka praca no to myślę że Ci się spodoba

@elka

daj znać jakbyś jeszcze miała jakieś pytania, albo zdecydujesz się zatrudnić ;) pozdrawiam

@Bunia

Dzięki, jak coś to się zwrócę

Megi
@Bunia

Hej Bunia szukam pracy jak koordynator firmy sprzątającej czy poleciła byś ta firmę i się tam zarabia ?

@Megi

firmę polecam jak najbardziej ze swojej strony, niestety jednak nie jestem koordynatorem i nie mam pojęcia ile taki koordynator może zarabiać więc w tej kwestii nie pomogę

Milka

Ja dla odmiany, bo z tego co widze dużo się tutaj piszę o dziale sprzatającym, chciałabym zapytać o dział administracyjny. Czatuje już od jakiegoś czasu, ale nie widze ofert pracy. Czy to chwilowy przestój i aktualnie nic nie ma, czy od dłuższego czasu tak już to wygląda?

@Milka

To ja nie wiem moja droga jak Ty patrzysz bo ja w tym momencie widzę co najmniej kilka ofert administracyjnych

@Milka

Nie wiem czy coś z tego Ci odpowiada, no ale nie jest tak że nie ma ich wcale bo są

lejdi

ego
@lejdi

Na stronie w sumie też

@ego

dokładnie dzięki z podpowiedzi bo zapomniałem już tutaj wpaść potem, praca praca i brakło czasu

Sabina
@Milka

Niestety pracę w administracji dostaje się po znajomości więc proszę nie liczyć na cuda z resztą wynagrodzenie nie adekwatne do zakresu obowiązków

Zainteresowana

Dzień dobry czy firma skupia się na młodych czy kobieta lat 52 też może podjąć u Państwa pracę. SIłę jeszcze mam, pracy się nie boję, przy 4 dzieci nasprzątałam się w życiu, że ho ho, więc nie jest mi to straszne. Proszę o informację.

odp
@Zainteresowana

nie ma skupiania się na wieku, jeśli masz siłe i chcesz pracować to nie ma to takiego znaczenia

@odp

To wspaniale bardzo bardzo dziękuję

@odp

Gdzie powinnam się zgłosić? Mogę prosić jakieś namiary?

@Zainteresowana

Amlux ma serwis sprzątający w róznych miastach powinnaś raczej zapytać w który mieście obecnie są przyjęcia ,gdzie masz najbliżej bo przecież nie pojedziesz do pracy 100km

@Yoda

a skąd wiesz? może pojedzie :D

@heh

riposta nie potrzebna ,tu się gada o poważnych rzeczach nie dowcipkuje

Interesuje mnie Warszawa i okolice

@heh

Mam samochód i jestem mobilna więc np. do sąsiedniej meijscowości mogłabym jeździć ale o lokalizację chciałam już zapytać poprzez namiary, o które Państwa pytałam

@Yoda

Odrobina humorku nie zaszkodzi :)

@Yoda

to nie była żadna riposta ani dowcipkowanie, tylko fakt który mógłby okazać się prawdziwy. Różną ludzie mają sytuację nie ;p

@Yoda

nie chciałem Cię urazić :)

niki
@Zainteresowana

W Warszawie jest z reguły spore zapotrzebowanie

@niki

Dziękuję za konkretną informację w temacie ;)

@niki

tak zgadza się, tam zawsze najwięcej pracy sie znajdzie

olla

To co, nowy rok, nowa energia? :D

@olla

a co jestes zainteresowana powrotem do pracy czy pytasz sobie tak o

@Mirka

Na razie chciałam się zorientować w temacie jak to wygląda u was, jak atmosfera aktualnie przebiega itp no takie szczegóły z aktualnej pracy

@olla

w sumie bez większych zmian, leci powolutku, atmosfera ok

@Mirka

Czyli ewentualny powrót na stare śmieci nie byłby takim złym pomysłem?

@olla

jeśli tylko masz takie ciągoty, to nie widzę przeciwskazań :)

Edi
@Mirka

czy obecnie są przyjęcia do jakiejś firmy gdzie sprząta serwis AMLUX W POBLIŻU OŚWIĘCIMIA?

@Edi

ooo tego to nie wiem, czy koło Oświęcimia coś tam działa teraz. bardzo możliwe, ale najlepiej będzie jak zadzwonisz do biura

Marlena
@Edi

Obejrzałam oferty i niestety w okolicach nic obecnie nie ma

Edi
@Marlena

Dziękuję:) takie życie ...będę szukąć dalej ,nie poddaję się

@Edi

może po prostu wyślij zgłoszenie i sami się odezwą jak będą kogoś tam potrzebować

Marlena
@Mirka

Nie zaszkodzi zrobić i tak, może się popłacić, może docenią zaangażowanie i inicjatywę

@Edi

i jak tam udalo sie cos zalatwic? tak z ciekawosci tylko pytam chociaż wiem że za duzo czasu nie minęło

życzenia

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim

Nik
@życzenia

eee no jeszcze 2 dni, pospieszyłeś się trochę z tymi życzeniami :) ale dziekujemy

życzenia
@Nik

A trzeba składać przed samym faktem, nie można wcześniej? Kartki na święta rodzinie też wysyłam przed świętami.

Nik
@życzenia

spokojnie, tak tylko powiedziałem, nie miałem nic złego na myśli przecież :) już po wszystkim, czas wracać do pracy, ale ja się tam ciesze bo w domu to już sie człowiek wystarczająco wysiedział

przychodze robie swoje wychodze dostaje hajs tyle mnie interesuje

hehe

no jest to swego rodzaju opinia na temat pracy nie da się ukryć, krótka i konkretna

Miko

dokładnie. mam takie same odczucia jeśli chodzi o pracę.

koko

Ilu osobowe są zespoły sprzątające tak mniej więcej

Mamiko
@koko

to zależy tez jaki obiekt tak naprawdę, bo są mniejsze biura, a są wielkie galerie gdzie trzeba dużo więcej ludzi

@koko

a jakie to ma znaczenie????? sprzatac i tak trzeba! nie ma miejsca na lenistwo czy spycholandie

była

cześć ja tu pracowałam dosyc długo i w sumie było całkiem spoko...

@była

Jak długo pracowałaś? Czemu już nie pracujesz, skoro było spoko?

@elka

ojej jak dużo pytań.. pracowałam koło 2 lat, nie pracuje bo myślałam że znalazłam coś innego co będzie lepsze, ale chyba nie do końca to była dobra i przemyślana decyzja

była

czemu ma mi nie wierzyć? bo mam inne zdanie niż ty? nie narzucaj innym swoich poglądów, ja powiedziałam jak było w mojej opinii...weź się ogarnij i daj ludziom wypowiedzieć nie tylko w takim tonie w jakim ty chcesz.

@była

i co się stało że już nie pracujesz?

Zofia

przyjmuja teraz to pracy czy sa jakies przestoje bardzo mi zalezy na pracy mam doswiadczenie w sprzataniu powierzchni biurowych prosze o informacje pozdrawiam Zofia

Eleni
@Zofia

Tak przyjmują. Są oferty w internecie.

Bujka
@Zofia

no to jak masz juz jakies doswiadczenie to zdecydowanie dobrze dla ciebie. chociaz nie zawsze sprzata sie biura, obiekty sa rozne

?
@Bujka

galerie też się sprząta????

@Bujka

ale ja mam doswiadczenie na takich wiem o innych obiektach napisałam o sobie i swoim doswiadczeniu pozdrawiam

Bujka
@Zofia

rozumiem chciałam napisać jak to wygląda. Pani zrobi to co uważa, na pewno doświadczenie pomoże w zdobyciu pracy niezaleznie od tego jakie to były powierzchnie

dziękuję za radę pozdrawiam

Marianna

Praca jak praca. Ja byłam zadowolona. nie mam problemów ze sprzątnaiem bo zawsze to lubiłam, po czasie człowiek już wie co w jakim czasie powinien zrobić żeby wszyscy byli zadowoleni. pracowało mi się dobrze, z przełożonymi żadnych problemów nie było.

@Marianna

czy moglabym zatem zadac pare pytan

@Marianna

na jakich obiektach się pracuje i czy jest na jakiś lepiej a na innych gorzej

@Marianna

aha i czy jest opieka zdrowotna

@kazia

Nikt nie będzie Cię ganił za zadawanie pytań :)

@kazia

Głównie duże obiekty biurowe, banki, galerie... Raczej nie potrafię określić, że na jednych jest gorzej, a na drugich lepiej, i tu i tu trzeba zrobić swoją robotę.

Tak, Lux med

@Mysza

no tak to pewnie kwestia juz preferencji czy ktos woli biura czy wieksze powierzchnie

@Mysza

bardzo dziekuje za odpowiedzi to wazne dla mnie przed podjeciem pracy

@kazia

w porządku, jakbyś potrzebowała wiedzieć coś jeszcze to pytaj :)

Perra

W jakich godzinach pracuje dział obsługi klienta?

Z tego co mi wiadomo to od 7-21 można tam dzwonić na ich specjalny numer

@Aria

Bardziej pytałam pod kątem pracy, nie muszę do nich dzwonić, ani nic :) Dziękuję.

@Perra

a sory jakoś nie doczytałam, no ale godziny pracy analogicznie takie same :)

Byly Pracownik

Od godziny 8-16

@Byly Pracownik

Hmm, to mam już dwie wersje, pytanie, która jest właściwa?

@Perra

Ja tą informację mam z oficjalnej strony firmy, więc zakładam że jest prawdziwa

@Aria

Hmm, okej :) Może jeszcze ktoś potwierdzi. Niemniej, dziękuję :)

Maria

Dzień dobry. Czy znajdzie się wakat w dziale księgowości? Mam 5 lat doświadczenia, jestem po studiach. Niestety straciłam pracę i szukam czegokolwiek innego, ale najchętniej w zawodzie. Będzie wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Misiek
@Maria

Tu znajdziesz pracę tylko do biura trzeba jechać na gròjecka 77

@Misiek

A gdzie znajdę jakiś kontakt, mail czy telefon, bo tak od razu do biura przyjeżdżać to trochę zbyt odważnie jak dla mnie ;)

@Maria

na stronie w zakładce kontakt, albo masz formularz do wypełnienia , albo podany numer i możesz sama dzwonić

@.

Świetnie, jak jest formularz aplikacyjny, to z niego właśnie skorzystam. Dzięki.

Jola

Polecam dobra praca i mili ludzie jestem bardzo pozytywnie zadowolona mimo że nie pracuję ale odeszłam sama ze względu swojego stanu zdrowia bardzo polecam firmę Amlux

pracownica
@Jola

To szkoda, że musiała Pani odejść, życzę dużo zdrowia i powodzenia :))))

Jola
@pracownica

Dziękuję ale naprawdę kierownik i kordynatora naprawdę bardzo dobrzy ludzie ibuczyni zawsze mnie wspierali i zrozumieli też zaluje że zdrowie nie dopisało ale polecam z całego serca obiekt na odrzywolku i pana kierownika

Pytanko

Jeszcze jedno - przyjmują teraz do pracy, czy raczej przestój? Czy w ogóle zależy to od konkretnego punktu/lokalizacji?

Misiek

Firma Amlux jest super

@Pytanko

ale wiesz że wystarczy wpisać w google amlux praca i masz odpowiedź :D

@Pytanko

ale no nie będę taka i powiem Ci. Oferty pracy są, jest ich całkiem sporo i na różne lokalizacje na pracuj pl

@Lidia

Czyli przestoju nie ma. Ta odpowiedź mnie urządza. Dziękuję za informację.

@Pytanko

no myślę że właśnie oferty świadczą o braku przestoju :D

@Lidia

No tak, moje połączenia w mózgu działają jak należy, przecież doszedłem do tego samego wniosku chwilę temu.

@Pytanko

hahah no to wspaniale, że działają, teraz proponuję wykorzystać je do szukania pracy ;) powodzenia życzę

Co do płacy to bardzo średnio najniższa krajowa + zlecenie całość to 2500 zł - 2800 netto oraz zwrot kosztów paliwa bo jeździsz własnym samochodem, nienormowany czas pracy, pracujesz teoretycznie od 8:00 do 16:00, jako inspektor to się nie sprawdza, jak nie masz obsady na swoim obiekcie to sprzątasz sam to standard. Jak lubisz pracować jako wolontariusz na prowizję Handlowca lub Kierownika działu handlowego ( prowizja wypłacana po trzech miesiącach dla Przedstawiciela ) to polecam.

Hania

jak dla mnie to wcale nie brzmi to tak źle jak to próbujesz przedstawić

Olis

Czy Amlux zajmuje się też terenami zewnętrznymi??

Ben
@Olis

Jest w ofercie projektowanie zieleni i inne prace tego typu

@Ben

o naprawdę? projektują zieleń? nie spodziewałabym się :D to bardzo ciekawe info

@Olis

Też znalazłam taką informację na stronie i byłam zaskoczona, ale faktycznie tak jest. Podejrzewam, że zajmowanie się zielenią to mniejszy odsetek zleceń, które ma firma i jednak skupia się na czystości dużych obiektów, ale spoko, że zahacza też o inny sektor :)

@Pytanko

a to wiadoma sprawa, myślę że wiele osób może o tym nie wiedzieć, bo tego tak nie reklamują, a szkoda, ciekawa usługa

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.