Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanko

Ile jest osób zatrudnionych bezpośrednio do sprzątania w firmie? To jest praca w samej Warszawie czy gdzieś dalej?

Bona
@Pytanko

Amlux zatrudnia około 4000 osób także jest tego naprawdę spooroooo. A co do pracy no jest na terenie całej Polski, nie tylko w Warszawie. Są różne, oddziały, biura regionalne. Można się kontaktować i pytać o szczegóły

Bona
@Bona

Dzięki wielkie :)

Pytanko
@Bona

Haha teraz się skapnęłam, że podpisałam się Twoim nickiem, tak to jest jak się pisze, ale nie myśli :) Wybacz

JOANNA

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników jak tez kandydatów do tej pracy.Nie wierzcie brygadzistom którzy zapewniają,że się o drobiazgi nie czepiają bo to nie prawda.W rozmowie w Polskim Radiu Trójki pani brygadzistka złożyła mi wlaśnie taką deklarację lecz szybko okazałosie co innego.Głównym zarzutem łazienki.cały czas nie takie lustra,mydło cieknące wzystko zle.Cała przygoda trwała tylko 12 dni pomimo iż miałam umowę o prace do listopada a kierowniczka jest fantastyczna babka i bardzo się lubimy,

@JOANNA

no albo dokładnie albo wcale taka praca taka branża czego ty oczekujesz

joanna
@Janka

Nie zaczyna się zdania od więc i od no jest to niegrzeczne.Branżę znam bo wniej jestem.Na codzień mam do czynienia z łazienkami i lustrami i nikt mi niczego nie zarzuca.Zanim więc wyjdziesz z jakąś wypowiedzią przemyśl czy jest to grzeczne wobec osoby dzielącej się swimi spostrzeżeniami

@joanna

nie jestem tutaj po to by ćwiczyć zasady ortografii, interpunkcji czy poprawnego rozpoczynania zdania :) jestem tu po to by uświadomić Ci, że praca w takiej branży zobowiązuje do dokładności i jeżeli ktoś uważa, że coś nie jest zrobione tak jak powinno ma prawo Ci zwrócić uwagę ;) a Ty powinnaś to przyjąć po prostu i tyle, a nie potem żal wylewać w internecie, bo niczego to nie zmieni

JOANNA
@Janka

widzę,że w dalszym ciągu się nie rozumiemy.Jestem tu tak samo po to jak i ty i żali nie wylewam.Jak będę chciała wylać Gorzkie Żale to się wybiorę do Kościoła.Mam takie same prawo wyrażać swoje zdanie jak każdy internauta.Nie musisz mi uświadamiąć dokładności bo od trzech lat niczego innego nie robię.Na swoim obiekcie mam umowę na kolejne trzy lata więc chyba o czymś to świadczy prawda?Także jeśli chcesz uświadamiąć o charakterze tego typu pracy to proszę;zmień adresata.

@JOANNA

no nie rozumiemy się, ale nie będę się dalej kłócić, bo i po co :) pozdrawiam

Iwona

Pracowałam w tej firmie dwa lata. Przez pandemię firma zredukowała ilość personelu. Przez cały ten czas pracowałyśmy z jedną dziewczyną po czym dostałam telefon, że od jutra mam już nie przychodzić. Na moje pytanie czy nie mogłybyśmy pracować obie ale po 50% dostałam odpowiedź, że mamy się same dogadać.

iki
@Iwona

Moim zdaniem raczej ładnie że była opcja się dogadać między sobą, ale ty możesz mieć inne zdanie

ols
@Iwona

niestety, czasy ciężkie, wszędzie są cięcia

Mitka
@Iwona

Rozumiem smutek itd no ale to nie ich wina że musieli robić redukcje.. i tak fajnie że mogłyście się w jakiś sposób dogadać ale rozumiem że z tego nie skorzystałyście

Patryk

A czy teraz zmieniło się coś w kwestii otrzymania pracy? Warto więc aplikować?

veto
@Patryk

zawsze warto aplikować jeśli są ogłoszenia, które Ci odpowiadają ;p i ktorym Ty odpowiadasz :D

Kama
@veto

a jak oceniasz firmę poza tym że ogólnie uważasz że warto.. bo myśle że tutaj właśnie chodzi o ogólną ocenę

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jako inspektor jeździsz swoim samochodem , masz płacone grosze za każdy przejechany kilometr , jak zepsuje Ci się samochód to jesteś w (usunięte przez administratora) i musisz radzić sobie sam , zero kasy za amortyzację. Ogólnie to mają gdzieś pracowników , kierowników , inspektorów , dla nich liczy się hajs na górze i żeby im zgadzało się na koncie . Serwis maszyn - przyjeżdża jakiś (usunięte przez administratora) po dwóch tygodniach od zgłoszenia , ogląda maszynę , mówi , że trzeba wymienić turbinę, czeka miesiąc na akceptację (usunięte przez administratora) i po 3 miesiącach maszyna działa . Co tu można polecać ? Jak odchodziłem z tej pracy to naliczyłem kilku pracownikom premie na święta ( obiekt był na bardzo dobrym plusie , więc pomyślałem , że amlux nie straci ) - zadzwoniła(usunięte przez administratora) i zabiła mnie śmiechem jak powiedziałem, że to kasa dla ludzi na święta ... (usunięte przez administratora)ma wpojone zasady manipulacji , kręcą ludźmi jak mogą, obiecują złote góry ... Nie polecam nikomu , szkoda czasu i życia .

@Michał

Zgadzam się z Panem. Totalne (usunięte przez administratora) Liczy się tylko kasa dla właściciela. Pracownik w tej firmie jest nikim. Jeśli inni nie wierzą to proszę się przekonać na własnej skórze. Pracowni otrzymuje 250zł za pracę przez cały miesiąc w banku. Żenada. Dyrektorom się poprzewracało w głowach, myślą, że krzykiem i strachem wszystko załatwią. Co do jazdy własnym samochodem to również sama prawda, marne grosze za kilometr i zero za amortyzację.

mizuno

Po co pisac ze sa umowy o prace? Przeciez jest wyraznie napisane ze nikt nie moze ubiegac sie o umowe o prace chyba ze ma sie grupe.

Stasia
@mizuno

W którym dokumencie jest to napisane.. ja nic takiego nie widziałam.

alla
@Stasia

To idź i zapytaj czy dają umowę o pracę zwykłemu pracownikowi. Odpowiedź brzmi nie!!! Chyba, że ma się odpowiedni poziom niepełnosprawności. A dla niepełnosprawnych i tak najniższa krajowa. I te ich konkurencyjne stawki. Śmiechu warte.

alloy

Absolutnie nie warto krzyki groźby i pretensje to sposób w jaki szefostwo się komunikuje.

alla
@alloy

Wreszcie ktoś mówi prawdę. (usunięte przez administratora)Szkoda zdrowia dla takiej firmy

Majka

Witam, czy na koordynatora serwisu sprzątającego wymagane jest doświadczenie z zakresu zarzadzania ludźmi?

libi
@Majka

z tego co mi się kojarzy to tak, trzeba mieć już takie doświadczenie żeby być koordynatorem

@libi

Hmm.. to w zasadzie dobrze, myślę że spełniam ten wymóg i może warto spróbować

margarita
@Majka

Myślisz? takie rzeczy chyba się wie...

@margarita

Tak mi się po prostu powiedziało, już nie szukaj powodu do doczepienia się na siłę :) to może od razu powinnam napisać, że mi się tak napisało a nie powiedziało, bo może to też jest istotny szczegół

margarita
@Majka

Okej, okej, tylko się zapytałam, już nie trzeba takiej defensywy od razu stosować ;)

COCOLA
@Majka

Nie wiesz co mówisz. Inspektor to bardzo wszechstronne stanowisko. Jeszcze pytanie ile obiektów dostaniesz pod opiekę. Zamawiasz zatowarowanie, jak nie ma ludzi do pracy to odbierasz również towar i wykładasz w magazynie. Nadzorujesz kadrę, rozliczasz kadrę. Jak nie ma ludzi do pracy zasuwasz za nich. Obiekty są różne. Prace całodobowe, prace nocne, prace od świtu do 14.00. Więc powiem szczerze, robota jak się patrzy. Pensja dodaje jeszcze plusów. :-)

@COCOLA

Dlaczego "nie wiem co mówię"? Przecież ja tylko zadałam pytanie, nie mam bladego pojęcia o konkretnym stanowisku i nic o nim nie pisałam...chyba sobie dopisałaś jakąś historię, której w rzeczywistości nie ma, bo inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

COCOLA
@Majka

"Nie wiesz o czym mówisz" miałam na myśli praktykę w Amlux na tym stanowisku. Opisałam Ci, jaka jest odpowiedzialność i zakres prac Inspektora. Nie podobało się, trudno. Masz dużo czasu, zdrowia i siły? Idź do roboty w tej firmie.

page
@COCOLA

ale po co się wcinasz skoro zupełnie nie o tym był wątek

Zgadzam się. Wyzysk straszny i za kiepskie pieniądze. Klientom obiecują cuda, a tak na prawdę to tylko wielka improwizacja. Byle tylko klient zapłacił fakturę, a jakość nie ma znaczenia.

Lakiluk

Jak wygląda sprawa ze sprzętem? Czy jest to faktycznie spoko jakość?

@Lakiluk

O jakim sprzęcie mówisz? Tym do sprzątania?

@Wolta

Tak, dokładnie to mam na myśli

@Lakiluk

no to sprzęt jest jak najbardziej dobrej jakości, nie pozwolą sobie przecież też na byle co

@Wolta

Dzięki, wiesz jak jest, czasami różnie się zdarza, wole się upewnić

@Lakiluk

nie no ogólnie rozumiem różne się rzeczy słyszy po firmach ale zapewniam że jest tak jak być powinno. Czy zamierzasz aplikować? pytam z czystej ciekawości

@Wolta

Tak, taki mam plan na razie

@Lakiluk

okej, no to chyba pozostaje mi tylko życzyć powodzenia ;)

@Wolta

A mi pozostaje podziękować :)

Paula
@Lakiluk

Ze sprzętem jest różnie. Podręczny jeszcze może być ale czasami jak maszyna dociera na obiekt to wstyd przed klientem. A jak zepsujesz maszynę to każą płacić za naprawę.

Inspektor

Amlux Warszawa, od kilku lat w trakcie rozmowy proponują dla inspektorów do (usunięte przez administratora)tys i plus cos około (usunięte przez administratora) gr za przejechane jednego kilometrów . W praktyce,, (usunięte przez administratora)gr nie pokrywa co do pokrycia paliwa, już nie wspomnę o amortyzacji samochodu. A jak zepsuje się , to klapa, jesteś zdany na komunikację miejską, co mija się z celem. Inspektorzy, nawet w ochronie, każdy ma służbowy samochód i nie mając tyłu pracy, a zarobki (usunięte przez administratora) zl. Więc, tak wygląda warunki pracy w Amlux i do tego zero benefitow,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich, którzy cenią sie..

nie rozumiem
@Inspektor

co ma Warszawa do Poznania ?

Honorata
@nie rozumiem

Amlux ma swoją siedzibę w Warszawie na Ochocie. Jest to firma, która świadczy usługi związane z serwisem sprzątającym na obiektach znajdujących się w Warszawie i w obrębie województwa mazowieckiego. Poznań nie ma tu nic do rzeczy. W chwili obecnej firma się rozwija, co sprzyja wzmożonemu zatrudnieniu. Czy ktoś odbył niedawno rozmowę rekrutacyjną i mógłby napisać nieco więcej o warunkach pracy, jakie świadczy ten pracodawca swoim podopiecznym?

@Inspektor

Zgadzam się w 100%. Żadnych benefitów. Firma nastawiona wyłącznie na zysk po trupach.

Jest to jedna z najgorszych firm w jakiej pracowałam. I(usunięte przez administratora) Pracownik nie ma nic do powiedzenia. Trzeba podpisywać kilka umów ( z różnymi spółkami) i wypłata przelewana jest z kilku spółek. Pracowałam w firmie kilka lat i nigdy nie słyszałam dobrego słowa - ciągle źle, ciągle mało. Jeszcze wprowadzili jakieś ubezpieczenie oc dla osób, którzy zarabiają powyżej 500zł ( oczywiście pracownik ponosi koszt ubezpieczenia - czyli zarabia już nie 500zł a 480zł), rzekomo dobrowolne ale naciskają aby je podpisywać bo ubezpieczenie jest zawarte w spółce należącej do właściciela - czyli zbicie kasy. (usunięte przez administratora)Pracownicy zarabiają poniżej minimalnego wynagrodzenia i jeszcze te (usunięte przez administratora)umowy o dzieło. Dyrektorzy przyjeżdżali i tylko potrafili się drzeć. Jak ktoś nie wierzy w to co napisałam to proszę się zatrudnić w tej pseudo firmie i się przekonać.

Lublinianka
@Anonim

Zgadzam się z tą opinią. Doprosić się o jakies zaświadczenie to cud. Na umowę też trzeba długo czekać, a te ich stawki to żenada - 250 zł za cały miesiąc

Vania

Z jakich środków chemicznych korzysta firma? Jest to coś na poziomie?

Kiara
@Vania

ktoś poruszał ten wątek chyba niżej, ogólnie jak chodzi o środki i sprzęt w jakie jesteśmy zaopatrzeni, to lipy nie ma, są to dobre produkty

Vania
@Kiara

własnie było o sprzęcie, ale o środkach nie doczytałam, jak ktoś zna konkretnie firmy to w sumie by było spoko :)

Jakiego typu firmy czy miejsca obsługuje AMLUX? To są raczej jakieś wielkie powierzchnie, czy może małe sklepiki?

Inka

Obiekty są różne, ale głównie duże tj. galerie, powierzchnie biurowe, banki, magazyny

@Inka

A widzę, że jesteś pracownikiem. Jak to jest w takim razie pracować na tak dużych powierzchniach?

Inka

Nie wiem dlaczego mój komentarz zniknął i nie wiem czy ktokolwiek zdążył go przeczytać.. nie mam porównania, bo od zawsze pracuje na dużych powierzchniach, więc jestem juz po prostu przyzwyczajona, mi to odpowiada, a czy będzie każdemu no to nie wiem. Ale człowiek jest w stanie się do wszystkiego przyzwyczaić

@Inka

Nie zdążyłam przeczytać także dziękuje Ci że napisałaś jeszcze raz. Zdaje sobie sprawę, że jest się w stanie każdy do wszystkiego przyzwyczaić, jednak zastanawiałam się po prostu jak jest łatwiej, no ale w takim razie sprawdzę to sama :)

@Inka

Bo tak swoją drogą będę aplikować, póki są oferty, bo zaraz mogą poznikać

Inka

A, no to w takim razie powodzenia :)

@Inka

Wielkie dzięki dam znać jak już coś będzie wiadomo, o ile nie wciągnę się w wir pracy i nie zapomnę bo różnie to bywa :p

Marynia

czy są rekrutacje na pracowników fizycznych? chodzi mi o okolice warszawy/samą warszawę

RaRa

Tak, jest dużo ogłoszeń

Iga
@Marynia

rekrutacje często jakieś są, trzeba tylko trochę chęci i zaangażowania, a więc trzeba ich poszukac w necie :d

Marynia
@Iga

oczywiście będę szukać, chciałam się dowiedzieć o pracowników ze źródła tak mniej więcej, konkretów będę szukać dalej w necie

Iga
@Marynia

No to jakiś konkret już jest, z dalszą częścią musisz sobie sama poradzić, także życzę powodzonka

Luisa

Czy są jakieś uzgodnione godziny pracowników fizycznych, czy to wszystko zależy?

Coco

nie, zależy od obiektu

Luisa
@Coco

Tak myślałam, dzięki za odp na moje pytanie

Monia
@Luisa

i raczej nie można sobie wybrać obiektu tylko przydzielają tam gdzie jest zapotrzebowanie?

Doremi
@Luisa

A biuro w jakich godzinach?

Stick
@Doremi

pewnie 8-16 jak wszędzie, chyba, że się mylę?

Lelo
@Monia

No raczej sama sobie nie wybierasz, a jest to zależne od pracodawcy przede wszystkim i od tego gdzie jest wakat

Monia
@Lelo

Już nawet zapomniałam, że o to pytałam, ale dziękuję za fatygę nawet po dłuższym czasie, rozumiem wszystko, myślałam że czasem ma się na to jakiś wpływ :)

Liko

Czy tutaj przypadkiem ktoś już o to nie pytał? tak czy tak, to wszystko zależy od zespołu i jak to tam będzie innym pasowało, raczej się pracuje całe etaty ale możesz iść i się pytać

Milena

Jak prezentuje się kwestia atmosfery w firmie AMLUX?

amba
@Milena

wydaje mi się, że jest całkiem w porządku, nie znam wszystkich i nie orientuje się w każdej relacji, ale jakich większych problemów czy kłótni to raczej nie ma.

Stasia
@Milena

Jeżeli czytasz wszystkie opinie to są szczera prawda.Tylko nie z tą firma.Stracisz nerwy.

amba
@Stasia

No tylko, że możemy się w tym momencie wykłócać (czego nie mam zamiaru robić), bo ja mówię, że jest dobrze i w porządku i to też jest szczera prawda. Ile ludzi tyle opinii niestety, dlatego nie można się tym sugerować, można podpytać z ciekawości, a najlepiej sprawdzać i oceniać samemu

Eh

ty to też nieźle kulturkę pokazałaś piszą o innych publicznie i ich obrażając, nie ma co

Karolina.

Siemka.Jestem zainteresowana praca w Amlux.Moze mi ktoś napisać jak wygląda tam rekrutacja.Intetesuje mnie umowa o pracę, ..czy dobry jest kontakt z przełożonym..czy szanują pracownika.

Helo
@Karolina.

Jest umowa o pracę, a co do rekrutacji to zależy na jakie stanowisko, bo rożnie mogą etapy przebiegać (w sensie np to jest zależne od tego kto będzie na rozmowie), ale tak to raczej standardowa kwestia czyli rozmowa telefoniczna i spotkanie na miejscu, raczej nie czeka się długo na odpowiedź

Lidia
@Karolina.

Siemka a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? są jakieś oferty?

kawka
@Lidia

są oferty na pracujpl i jest ich dosyć sporo, tam sobie obczaj jak chcesz

Lidia
@kawka

Faktycznie wybór jest dość spory, dzięki za informację w tej sprawie ;)

Tina
@Helo

a jeśli ktoś chciałby pracować na umowę zlecenie, jest również taka możliwość???

Miko
@Tina

No tak, są zleceniówki też

Tina
@Miko

no to jak dla mnie ekstra, wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Miko
@Tina

Jasne, nie ma problemu

Tamara

Jakie są działy w firmie jeśli chodzi o stanowiska biurowe? Chciałabym wiedzieć, czy znajdzie się dla mnie coś konkretnego jeśli chodzi o moje wykształcenie. Skończyłam administrację, więc praca typowo w papierach jeśli o mnie chodzi, ale mogłabym spróbować różnych rzeczy, jeśli tylko będzie taka szansa.

ivi
@Tamara

jeśli chodzi o biurowe to między innymi adry, sekretariat, faktury, umowy, dział sieciowy, dział kontroli, dział zakupów, dział handlowy, rekrutacja, kancelaria, dział obsługi klienta - tyle pamiętam, ale coś by się pewnie jeszcze znalazło

Tamara
@ivi

Hmm, to mam w czym wybierać. Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Będę się w takim razie rozglądać za pracą.

ivi
@Tamara

no to też zależy tak naprawdę jakie masz jeszcze inne doświadczenia jeśli chodzi o pracę, bo sama administracja nie daje konkretnych umiejętności w jakiejś dziedzinie

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.