Opinie o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop w Warszawa

haha

nie wiem jakim trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować. Aelia Kraków Balice- tragedia. Zwykły obóz pracy, rygor i chamstwo,. Traktowanie pracownika jak śmiecia. Marna płaca jak na wstawanie na 4 rano, jak sie spóźnisz minute to obetną Ci pensję. Straszny młyn, nie możesz iść na przerwe kiedy chcesz, wody sie napić też nie za bardzo bo już ktoś wywraca oczami że chcesz sie napić a nie "zapieprzasz"jak wszyscy, a jak masz 5 minut to końca pracy to bierzesz mopa albo miotłe i w garniturze podłogi myjesz. Kierownictwo masakra, pryszczaci wieśniary i wieśniaki z okolic Balic. Jak chcesz się poniżać i czuć się jak śmieć , to AELIA jest doskonałym miejscem dla Ciebie !!

LordJamu
@haha

Wszystko zależy od tego jakiego masz kierownika. Jest lider i jest szef. Tego drugiego nie polecam.

Witold

Jeśli ktoś choruje to nie widzę powodu żeby dostawał premie. Ona należy się tym którzy pracowali na zysk firmy!!!

LordJamu
@Witold

A nie choruje bo pracował ciężko ? Bo nie jest robotem ? Bo musisz wylewać tu swoją zazdrość i złość? Idź sobie pohejtuj sprzątając piwnicę.

Izabela

@anonymous Szkoda by mi było czasu żeby pisać o takich bzdurach. Jak nie odpowiada Ci praca w dobrej firmie, o wysokich standardach to ją zmień i nie marudź

Veha
@Izabela

1800 na reke zabieranie premii za chorobe to sa wysokie standatdy???

Dominika

Aelia Polska Duty Free Shop poszukuje sprzedawców, między innymi do sklepu na lotnisku Warszawa - Modlin. Pracodawca oferuje między innymi zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię prowizyjną wypłacaną w każdym miesiącu, elastyczne godziny pracy, rabat pracowniczy, prywatną opiekę medyczną. Więcej konkretów na stronie: https://aelia.pl/praca/ Czy ktoś pracował w tym konkretnym sklepie na lotnisku Modlin? Warto aplikować?

Sprzedawca

Spotkanie przebiegło idealnie ,szybko i treściwie. Jednak pani A która je przeprowadza nie ma zielonego pojecia o tym co dzieje sie na lotnisku. Bedzie wam obiecywała cuda , które w rzeczywistości nie znajdą nawet najmniejszego odzwierciedlenia. Nie ma pojęcia o pracy tam i opisuje rzeczy,które juz tam od lat nie sa praktykowane. Powie wam ze dostaniecie ubranie do pracy..niektórzy pracują tam rok i na oczy go nie widzieli.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Henryk

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania bzdur??

Haha
@Henryk

Jakich bzdur ?! Mogę przed sądem opowiedzieć jak tam jest , 100% prawdy , kto tam pracował to wie ! Bzdury to macie w głowach ze tak ludzi traktujecie!

Dominika

@Dariusz, masz taką opinię, bo pracujesz w Aelia Polska Duty Free Shop? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat tego pracodawcy - w tym momencie Twoja opinia nie wnosi zbyt wiele do dyskusji. @xxx, a jak socjal w tej firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna?

Dariusz

Dobrzy pracownicy zawsze dają radę i są zadowoleni z pracy

Ludz

Ile razy w miesiącu jest na tą godzinę 4:30 rano ? Proszę o info , czy więcej jest popołudniówek czy na rano ?

Aeliaaa
@Ludz

Szczerze nie ma reguły.. Ale raczej układają na zmiane - tydzien na rano, tydzien na popołudniu, potem rano potem popo. Ja tam wole ranki, bo czas szbciej leci i potem całe po południe wolne :)

wert

Jak wygląda grafik w Aelia ? czy jest się zawsze na jednym sklepie na kasie ? czy różnie ? za każdym razem się stoi na kasie czy są też dni kiedy jest się na sklepie konsultantem ? Ile dni w tygodniu wolnych ? proszę o opinie. Z góry dziekuje :)

Pink Lobster
@wert

Sklep jest czynny od 4.30 do 22.00 często opóźnione loty i trzeba zostać do 23,24 lub 1. Taksówek do tej pory nie ma. Dążą do tego aby sklepy były otwarte od 4 do 24. Zmiany różne od 4.30, 7,8,10,12,14 zależnie od stanowiska. Odrabiasz przerwę -realnie jesteś w pracy 8.5h a płacą za 8,gdzie zapomnij iż wyjdziesz po 8.5 g pracy do domu. Duża rotacja pracowników jak za taką place 12 zł za godzinę zbyt duży nadzor. Z szatni do sklepu idziesz ok 5 min czas pracy liczony od wejścia na sklep- to samo z przerwą w jej skład wchodzi spacer na przerwę i spowrotem. System pracy równoważony -nie ma większej stawki za niedzielę i święta. Obiekt otwarty 365 dni w roku 4.30-23.00 zależy jak opóźnienia. Kierownicy z kompletnie nielogicznej łapanki bez doświadczenia i wykształcenia w tym kierunku. Część pracowników w porządku część to typowe korposzczury do celu po trupach-donosicielstwo,sianie fermentu. Jak nie dasz sobie wejść na głowę do zniesienia. Premię przyznawane wg nikomu nieznanego klucza. Ostatnia zmiana sprząta obiekt-zamiatanie,odkurzanie i mycie obiektu w garniturze lub garsonce w białej koszuli w odświętnych laczkach;) trzeba się samemu przekonać i zadecydować czy to komuś odpowiada czy nie. Jak na takie warunki-wstawanie o 2 żeby dojechać na 4 do pracy lub siedzenie po nocy w świątek piątek czy niedzielę to płacą marnie.

Wert
@Pink Lobster

Dzięki, a ile jest dni wolnych ? Czy się chodzi codziennie cały tydzień ? Praca jest tylko na kasie czy jako ekspedient tez ?

Aeliaaaaaa
@Wert

Dwa dni są wolne w tygodniu. Jeśli chcesz sie zatrudnić jako kasjer to jesteś cały czas na kase, ewent na chwile wysyłają Cie żeby stanąc za kogoś w zastępstwie, ale to rzadko.

Mango
@Aeliaaaaaa

Kto lotniska lubi, ten wytrzyma w aelii nawet za 10 zlotych 24 grosze extra za nocki miesiecznie oraz 81 zlotych premii uznaniowej (w styczniu tak zarobil kolega w Gdansku). Wyzyskiwaczy omijac szerokim łukiem!

Mira

Interesuje mnie praca w firmie tym bardziej , że słyszałam sporo dobrego. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera.

Dominika

Na jakich stanowiskach pracujecie w firmie Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop na każdym są inne warunki pracy. Dostaliście jakąś podwyżkę? I po jakim czasie pracy?

Kamil

Marne zarobki na bazie podstawy 1735 zł netto na pierwsze trzy miesiące i brak możliwości podwyżki po okresie próbnym. Jak za trzy weekendy pracujące wypełnione często 11 godzinnymi sobotami i przynajmniej 7 dniami ze wstawaniem w środku nocy (o 3:45 zaczyna się zmiana) zaburzającym cykl dobowy to kiepski argument żeby chodzić superhurra nastawionym na sprzedaż perfum . Sztuczna atmosfera wielkiego hurra, wiele rzeczy na zasadzie " domyśl się " wiele niejednoznacznych sytuacji. Dla nowej osoby może spowodować zmieszanie. Plusy + umowa o prace + czysta w miare lekka praca + pracownik schludnie wygląda + zdarzają się ciekawi pasażerowie + zniżki na perfumy minusy - zarobki 1700 zł netto za wybudzanie się w środku nocy i zapieprzone 3 weekendy) to bardzo słabe pieniądze. minium to obecnie 1500 - sztuczna atmosfera, niejednoznaczne sytuacje - brak możliwości podniesienia kwalifikacji ( zawsze kasjer sprzedawca) i stawki podstawy po okresie próbny Praca dla hobbystów jak ktoś lubi lotniska i perfumy do tego zapierdzielać za taka kasę Raczej się tu nie zarobi a trzeba chodzić ciągle zadowolonym i uśmiechać się do każdego bo zostanie to odebrane źle.

coooooooo

Pracowałem w Warszawie ponad dwa lata. Widziałem wiele i powiem tak. Nie ma dramatu, bogaty socjal, jak nie dasz sobie wejść na głowę to kierownictwo też krzywdy Ci nie zrobi. Z kasą jest bardzo w kratkę, jak wejdą prowizję jest super, ale one nie zawsze wjeżdżają. Jeżeli chodzi o rozwój to raczej było z miesiąca na miesiąc coraz ciężej. Godziny pracy absolutnie szalone, ale są ludzie, którzy się przyzwyczaili.

Alicjasmilingtoday

Pracuje w Aelii od kilku miesięcy. Niestety praca na kasie nie należy do łatwych trzeba stać cały czas na nogach. Z powrotami jest problem ponieważ gdy jest opóźnienie lotu wszyscy muszą zostać. Tłumaczą to tym ze byla informacja na rozmowie o godzinach pracy, ale w Warszawie pracownicy mają zapewnione taksówki do domu i ogólnie lepsze warunki. Jak ktoś ma blisko lub jeździ samochodem to wtedy ma ok. Dużo młodych osób, ludzie są fajni, góra raczej zdystansowana.

Poldek93oeieii

Każda zla sytuacja będzie opisywana na tym forum łącznie z nazwiskami jeśli nie będziecie ok w stosunku do pracowników miejcie tego swiadomosc

melon

moze ktos napisac co oferuja na stanowisku magazyniera ?

pedroska

Lagardere w Krakowie MASAKRA !! była na rozmowie kwalifikacyjnej i pani ktora ja przeprowadzala to istny koszmar .jak oni maja tam takich kierownikow to ja dziekuje i to jeszcze chyba od dzialu gdzie znajduja sie kosmtyki. niekompetentna , kiedy zadaje jej sie pytania o prace na tym dziale dziwnie sie wymiguje i do tego jej wyglad napewno nie zacheca. do tego stosunek warunki -wyplata to istna zenada. moze ja akurat trafilam na tak niekompetentna osobe , ale bardzo sie zrazilam

Luzar

Jeżeli chodzi o zarobki to 2000zl po okresie próbnym na rękę o ile będziesz każdego dnia w pracy bo za 1 dzień !! Tak 1 dzień masz -50% premii. Wiec w biedronce na tym samym stanowisku dostaniesz więcej kasy, możesz sobie usiąść i najważniejsze to normalne godz pracy i dodatkowo płatne weekendy bo w tej firrmie pracujesz każdy dzień w roku !!! Za ta sama kwotę. Jeżeli chcecie spróbować swoich sił czy na tym stanowisku czy na innym to juz wyjasnie jak przujdziecie na rozmowe bedzie tak miło ze będziecie w szoku lista waszych zalet i kursów bedzie doceniona w 100% ale jedynie słownie. Kiedy zdecydujecie sie na prace , po 3 miesiącach próbnych na rozmowie kiedy masz podpisać umowę na stałe to nagle mimo tych Twoich oczywistych zalet oni widza ze jednak nie starasz sie tak bardzo i nie mogą Ci zaproponować tyle $$$ ile Ci obiecali na rozmowie ale oczywiście Haha jak będziesz sie starać to napewno Cie docenia !! Przy następnej umówię za 2 lata Haha i tak w kółko. Dlatego rotacja pracownikow w tej firmie jest tak ogromna ze nie ma ludzi do pracy !! Zapytajcie sie na rozmowie jak wyglada sprawa z rotacja w tej firmie :) jak długo pracują pracownicy, albo jak wypada ta firma jako pracodawca w oczach pracownikow w anonimowych ankietach przeprowadzanych co jakiś czas !!' Jeżeli pomimo tych oczywistych "zalet" dalej jesteś chętny na prace w tej firmie przeczytaj sobie co sie dzieje po tym jak zostajesz pracownikiem w tym artykule : http://wyborcza.pl/duzyformat/1,153402,20393558,pomyl-sie-a-wylecisz-po-reportazu-o-konsultantkach-kosmetycznych.html?disableRedirects=true

iga

Powinni oferować w takim razie może więcej szkoleń dla pracownikow w sumie na produkcji może to nie jest aż tak bardzo wymagane by posiadać duża wiedzę, natomiast co innego w sklepie gdzie przychodzą kobiety i pytają jak działaj niektóre kosmetyki

Kulf

Jeżeli będziesz 100% dyspozycyjny to 2000zl na rękę. Jeżeli nie ma Cię w prracy 1 dzień! TAK !!! 1 dzień , zabierają Ci 50%premii!!! Wiec wtedy juz wogole nie opłaca sie pracować bo w biedronce na kasie zarobisz więcej, do tego praca w godz 4-24 , każdy dzień w roku . A jak pójdziesz na rozmowę to wszystko pięknie ładnie, obiecują gruszki na wierzbie a kiedy kończy sie okres próbny i masz dostać umowę na stałe to specjalnie beda Ci wymyślać ze w sumie to nie jesteś super extra pracownikiem i dużo musisz jeszcze popracować dlatego dostaniesz mniejsza kasę. Haha!!! I tak jest z KAŻDA osoba nowo przyjęta dlatego jest taka rotacja pracownikow!! Zapytajcie sie o to czemu ludzie nie podpisują umowy po okresie próbnym !! O tym co sie dzieje jak mimo wszystko podpiszesz umowę możesz poczytać tutaj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop - Warszawa

• Jak się pracuje w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

Zobacz opinie na temat firmy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

Kandydaci do pracy w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop