Opinie o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w sklepach Aelia. Panuje tam bardzo słaba atmosfera i (usunięte przez administratora) pracowników. Pani dyrektor Małgorzata na wszystkich się wydziera i jest bardzo niesymaptyczna. Cieżko jest wyjść nawet do tolalety, nie wspomne o zajerzenie w telefon co często kończy się awanturą. Jak najdalej od tego miejsca!!!!

Agata

Czemu ostatnia oferta jest z 2016 roku? Nie szukają od tamtej pory? W sumie to myślałam, czy się inaczej z nimi nie skontaktować i nie upewnić, ale może tutaj ktoś coś powie. Bardzo zależy mi na pracy, szukam w całej okolicy. O ile oczywiście są wypłacalni itp? to przy okazji też bym chciała wiedzieć, czy wszystko jest w porządku?

Marek Nowy wpis
@Agata

Jeśli Pani M, nazywaną wredną Merry wciąż jest Dyrektorką to nie ma co się dziwić, skazana za (usunięte przez administratora) prawomocnym wyrokiem sądu, firma Aelia zapłaciła za nią karę i wciąż siedzi na stołku. Odradzam ze względu na jej toksyczną obecność.

Czy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop zapewnia kartę multisportu?

Hmm

@Totem serio tak tutaj to działa?

Totem
@Hmm

Niestety ale tak.

Masza
@Totem

W Biedronce na kasie płaca więcej - serio. Start w Biedronce jest od min 2300 netto, w Aelli od minimalnej krajowej czyli 2061 PLN przez 3 msc Później nie jest lepiej :-P

PaniPrzecinek
@Masza

Nie 2300 netto tylko 2379 netto/miesięcznie :-) Tyle wynosi start dla kasjera w Biedronce.

Łucja
@Masza

Czekaj, czyli w Aelii na 3-miesięcznej umowie próbnej sprzedawca ma 2061 PLN netto? A to "później", to ile na rękę wychodzi? Pytam nie bez powodu, na FB 23 czerwca była oferta pracy na lotnisku, prosto z posta można było kliknąć do e-rekrutera, a tam jest rubryczka 'oczekiwania finansowe', więc wiadomo...

Agata
@Masza

Tzn. jak nie jest lepiej, to ile w końcu dają potem po okresie próbnym? Powiedz konkrety, dzięki. Bez porównania ciężko coś powiedzieć.

KUALAZ
@Agata

Kilka lat temu tam pracowałem, max 500 netto w górę, ale może się coś zmieniło. Wrzucam moje wypociny sprzed kilku lat, a z tego co widzę to nic się nie zmieniło Pracowałem, widziałem, poczułem, zobaczyłem i odszedłem. Pracować mi przyszło w AELIA DUTY FREE KRAKÓW i powiem tak. Jedyna rzecz dla której mógł bym się nie zwalniać to tych kilka ( z całej załogi) dziewczyn z którymi pośmialiśmy się i jakoś czas (8/9 a czasem i 11 godzin) leciał. Dla potomnych - dostać tam pracę to pikuś, sama praca hymm dwie zmiany 4:00-13 13-22 czasem do północy a czasem ( czartery lub opóźnione loty do krajów skandynawskich) dłużej. Nie wolno usiąść, delikatnie się oprzeć nawet jak nie ma nikogo na sklepie (wielki brat czuwa), musisz się uśmiechać, rozmowy z osobami w pracy zabronione, chyba że jesteś dupowłazem i jesteś w jakimś układzie to spoko. Sama praca prosta ale nie lekka - w szczycie odlotów kasa, face'owanie produktów i nie daj Boże jeszcze dostawa.(usunięte przez administratora) Dodatkowo ichniejszy system obsługi klientów - proste, partykularne zasady dobrego wychowania i obsługi swojego klienta - pod wzniosłym tytułem którego już nie pamiętam. Teraz jak się tam pracuje. Dzień zaczynamy od przydziału kasy lub „obszaru działania” pozniej face’owanie, sprzątanie, wycieranie kurzy. Odbiór dostawy i jej wykładanie. Robi się młyn – robisz wszytko obsługujesz klientów, kasujesz, jeśli zobaczysz braki to trzeba wziąć i face’ować produkty (bo ma być na najwyższym poziomie) jak ktoś leci poza UE dochodzi pakowanie w bezpieczne torby, jak nie stoisz na kasie no to na non stopie witasz i żegnasz klientów, pytasz czy czymś możesz pomóc i tak cały czas, doradzasz podajesz biegasz skaczesz recytujesz, (wyżej wymieniony system obsługi klienta). Na okresie próbnym dosłownie liczone są przypadki kiedy nie przywitasz klienta Nie daj Bóg wpada dostawa w trakcie „burzy” i robi się totalny zapieprz. Jeśli jest bezruch robisz byle co, byle by robić, chociażby wszystko było zrobione ( tak to już jest w „naszych” „zagranicznych” obozach pracy). OOO zapominał bym picie wody - bo kawy nie wolno herbaty nie wolno - jest jedną z najbardziej żenujących rzeczy z jaką się w tej pracy spotkałem. Wyjść nie wolno – do tego służy 30 minutowa przerwa – więc pije się tą wodę na kolanach za ladą. BO PRZECIEŻ KLIENT TO NAD LUDŹ , KTÓRY GDYBY ZOBACZYŁ ŻE W ODPOWIEDNIM MIEJSCU PRZY TWOJEJ KASIE JEST ŁADNY KUBEK FIRMOWY Z KTÓREGO W WOLNEJ CHWILI, W MOMENCIE W KTÓRYM W SKLEPIE NIE MA NIKOGO ŁYKNĄŁEŚ SOBIE WODĘ -DOSTAŁ BY BIAŁEJ GORĄCZKI, ZARZĄDAŁ ROZMOWY Z PRZEŁOŻONYM A NA DOKŁADKĘ NAPISAŁ BY DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTÓW ZE SKARGĄ ŻE ZOSTAŁ ZNIEWAŻONY. Ale dzięki mądrym głowom, klient podchodzi do kasy i widzi dwie osoby klęczące i pijące z plastikowych kubków, które po sekundzie wstają jak go tylko widzą i uśmiechają się z zażenowaniem…. Kasa Jak wyżej ktoś mówił 1400 netto na okresie próbnym i nic więcej, dodatkowo jakaś tam zniżka na żarcie w sklepach na lotnisku. Prawdę mówiąc jak dojeżdżasz samochodem na lotnisko + mieszkanie zostaje CI na kilka piw na rynku lub kilkanaście w domu. Dodatkowo jako plusik raz na jakiś czas np. święta można liczyć na pakiet w 50% wykorzystanych testerów, comiesięczne konkursy w których za targery można dostać jakieś fikuśne alko albo w 100% nowke fukniel tester do wyboru. Teraz najlepsza rzecz – NAPIWKI !!!!! No to ich nie ma, znaczy się zdarzają się – czasami fajne sumy, mój największy 101 zł – ale ich się nie przyjmuje. (w gwoli ścisłości – TIPS are not ALLOWED – ale zalecenia firmy są takie Klient – keep the change – Sprzedawca – thank u, have nice flight. I wkładamy gotóweczkę do kasy) Oficjalnie to dla tego, że jako sprzedawcy „nie” ponosimy odpowiedzialności za ewentualne braki przy rozliczaniu. Nie doradzam nie odradzam. Kwestia indywidualna. Może się coś pozmieniało i jest lepiej;] PS. Gdyby zmieniła się polityka firmy i można by było napiwki były by dla sprzedawców ( hejterzy nikt nie wyciąga napiwków na (usunięte przez administratora) – jeśli są, to strasznie fajnie, jeśli nie ma to tez ok ;] i jeszcze często podnoszona kwestia - jesteśmy ekskluzywni nie wypada. (usunięte przez administratora) swoją pracą, osobowością i umiejętnościami możesz sobie na napiwek zasłużyć i jeśli ktoś chce cię dodatkowo wynagrodzić to ma do tego prawo a Ty masz prawo te pieniądze otrzymać a to, czy poźniej masz mankow w kasie czy nie jest kwestią indywidualną do rozliczenia bez problemowo) to można by tam było pracować dużo dłużej, znacznie wydajniej i lepiej. Pod koniec to i tak wyciągałem napiwki z kasy (usunięte przez administratora).

X Nowy wpis
@KUALAZ

Dokładnie tak samo to wygląda na lotnisku w Pradze. Wymyślanie miliona zadań jak już ktoś tutaj napisał. Z taką różnicą że tutaj przynajmniej swobodnie możesz sobie zrobić kawę lub herbatę i spokojnie się napić na stanowisku pracy.

Sprzedawca

Spotkanie przebiegło idealnie ,szybko i treściwie. Jednak pani A która je przeprowadza nie ma zielonego pojecia o tym co dzieje sie na lotnisku. Bedzie wam obiecywała cuda , które w rzeczywistości nie znajdą nawet najmniejszego odzwierciedlenia. Nie ma pojęcia o pracy tam i opisuje rzeczy,które juz tam od lat nie sa praktykowane. Powie wam ze dostaniecie ubranie do pracy..niektórzy pracują tam rok i na oczy go nie widzieli.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Mark

Jeżeli chodzi o samą pracę w tej firmie, niestety nie było mi dane przekonać się jak ona wygląda.Za to mogę coś napisać o ŻENUJĄCYM i UWŁACZAJĄCYM procesie rekrutacji na stanowisko sprzedawcy.Mianowicie miałem niewątpliwą przyjemność rozmawiać z Panią M.Nie wdając się w szczegóły odpowiedziałem na wszystkie pytania zadane mi przez panią robotHR oraz odbyłem dłuższą konwersację w języku angielskim.Pani corpoHRrobot powiedziała, że jest ok, musi tylko porozmawiać z kierownikiem sklepu i wszystkie informacje prześlę mi następnego dnia.Cóż to było za zaskoczenie, kiedy przeglądając maila natrafiłem na wiadomość, i tu nie wiem czy od sztucznej inteligencji czy od człowieka, być może od czegoś pomiędzy, tak zwanej hybrydy HR, że jednak nie I życzy mi Pani powodzenia w życiu zawodowym.Pani M daleko Pani nie popłynie na oszukiwaniu ludzi, ale w korporacji myślę, że Pani może odnieść sukces, ale potem i tak wróci Pani do tej starej chaty na Lubelszczyźnie i pójdzie Pani spać a łojciec będzie dorzucał w nocy do pieca kaflowego, żeby Pani nie zmarzła

Cześć, Mam spore doświadczenie w kolorówce i trochę na perfumerii. Wdziałem ogłoszenia na lotnisku w Wawie. Te pieniądze są tam realne? Myślę o zmianie. Obecnie mam super zespół i średnie pieniądze, ale jakbym dostał te 4500 na konsultancie to chętnie przejdę. Jak to wygląda tak na prawdę?

Joanna
@Marcin

A jakie konkretnie jest Twoje doświadczenie? W sensie ile lat? Bo w sumie to dość istotne.

@Joanna

hej, 3 lata w sklepie; wcześniej własna działalność na zabiegach dermo.

@Marcin

To masz niezłe doświadczenie. Tyle co chcesz to na początek raczej nie wyciągniesz. Z komentarzy z zeszłego roku przeczytałem że dawali najniższa krajową ale jak masz kwalifikacje to może dostaniesz więcje. Będziesz umawiał się na rekrutacje?

@Marcin

Nie wiem już sam... mam teraz 4200 na umowie ale brak premii. Zespół sztos więc ciężka decyzja. Z drugiej strony bank ciśnie kredyt w górę i trzeba szukać alternatywy. Jako konsultant jakbym dostał podstawy 4000 i premie sensowne i realne przy dobrych wynikach (mojej sprzedaży) to tak, chętnie.

pesymista

Dużo więcej nie dadzą.

@pesymista

Czyli ile? Bo tu ktoś pisał o 4 tys

Leksia
@Marcin

Nie spodziewaj się za dużo Na start minimalna krajowa (3010 brutto - 2430 netto) a następnie po trzech miesiącach plus kilka stów brutto na zachętę przy przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy i prawo do premii która jest wyrabiana działem przy sztywnej tabeli % (kokosów nie ma) Matematykę zostawiam Tobie Jak masz obecnie dobrą ekipę ale brak premii to tu będzie słaba ekipa z premią ale po podliczeniu będzie mniej niż masz obecnie. Ogólnie odradzam z powodów finansowych jak i zdrowia psychicznego. Ci co tu pracują wiedzą o co mi chodzi

@Leksia

mam pytanie odnośnie stawek a raczej przyszłych w oparciu o to co zostało tu napisane. Jeśli teraz zwiększają najniższą to te kilka stów, o których piszesz wzrośnie proporcjonalnie czy to dorównają sobie i tyle? I czy jeszcze jakieś zmiany są planowane odnośnie przyszłego roku?

Barber

Jak sytuacja z Krakowem? Jak atmosfera i kierownictwo?

Aelia Balice Kraków

Hej, czy coś się zmieniło w pracy w Krakowie? Można usiąść? Na spokojnie wypić wodę ? Jaka jest atmosfera? Proszę o info :)

Alex
@Aelia Balice Kraków

Nic się nie zmieniło, wręcz jest tylko gorzej. Toksyczna atmosfera, mocno wyczuwalna wyższość i pogarda „zwykłymi kasjerami” ze strony kierownictwa. Spróbuj nic konkretnego nie robić przez 1 minutę to odrazu spłynie milion zadań, które nie należą do twoich obowiązków. Odeszłam po pół roku pracy od marca.

Helena
@Alex

Było aż tak słabo? Jakieś plusy pracy w firmie były?

Czy można liczyć w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop na prywatną opiekę medyczną?

Grgr

Tak, medicover

Krk lotnisko

Miałam rozmowę online, miło i sympatycznie, rekruterka chciała sprawdzić poziom mojego angielskiego ale najpierw zapytałam o warunki finansowe, najniższa krajowa więc podziękowałam

Jaki jest wkład kierownictwa Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zerowy. Oni nie budują atmosfery a starają się zepsuć tą, która jest wypracowywana między pracownikami najniższego szczebla . Dziel i rządź to podejście sprawdza się od lat

ann

"pytanie" skąd masz tą absurdalną informacje że lotnisko w nocy jest zamknięte?

xixa
@ann

Aelia jest zamykana, jeżeli żaden lot do 22 nie był opóźniony, natomiast lotnisko nie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

Totem

Ścieżka awansu jest bardzo prosta, albo jesteś oficjalnym konfidentem i donosisz o wszystkim kierownictwu i masz awans, albo jesteś człowiekiem i nie masz mozliwosci awansu. Innej opcji tam nie ma. Pozdrawiam

Lunka
@Totem

Dokładnie Wystarczy popatrzeć na biuro, Awanse przez kablowanie lub jawną protekcję dyr. zarz. Sklepy Przedsionek piekła Nikomu nie polecam pracy w tej "firmie" Marki bardziej dbają o b. konsultantki niż ta cała zgraja

LordJamu

Pracowałem już na prawdę w wielu miejscach również na ziemi (Nie akurat nie w Anglii hejterzy) i muszę powiedzieć, że tutaj firma Aelia bardzo miło mnie zaskoczyła (chociaż pensję mam niższą o 5 razy od poprzedniej ostatniej. Aczkolwiek tyle bonusów i prywatna opieka zdrowotna zrobiła robotę. To dla stałych pracowników oczywiście . No i program MultiSport dla pracowników też jest piękną sprawą. Ogólnie firma nie patrzy na super doświadczenie jakim możesz się popisać (chociaż przeważnie jak patrzę to przypomina mi się przysłowie "Nie każda kurka co dużo gdaka dużo jajek znosi" to ma to potwierdzenie w życiu) ale szuka talentów więc każdy ma szansę dostać tę pracę. Po za tym zespół , z którym pracuję wygrał już raz konkurs sprzedażowy i pojechaliśmy do Francji. Prawda ,że jest ciężko albo firma narzuca za duże targety i nie ma sił by to wyrobić ale bynajmniej nikt się nie poddaje. Dostajemy tyle też szkoleń ,że na prawdę mało kto tyle finansuje i pozwala na rozwój pracownika , który chce i się stara. Jeśli zaś ktoś pisze ,że pracuje w (usunięte przez administratora) to nie jest wina firmy ale bezpośredniego przełożonego bo to on walczy o wasze dni wolne i o to byście nie przemęczali się za bardzo bo się w końcu możecie przecież wypalić i żadnego z was pożytku nie będzie. To na tyle. Ja tam jestem zadowolony z tego co doświadczyłem przez rok pracy.

@LordJamu

Nędza próba ratowania wizerunku firmy, która traktuje pracowników bardzo przedmiotowo. Nie dbają o ludzi - liczą się tylko wyniki. Przy pierwszej możliwej okazji zabierają (Premia Uznaniowa) ludziom ich ciężko zarobione pieniądze - tłumacząc, że "budżet się nie robi" - Żałosne ! Omijać tą firmę szerokim łukiem. Mam za sobą kilka lat w Aelii i wiem co mówię - ludzie których mi było dane spotkać w taj firmie potwierdzają to, że źle się ich traktuje i marnie płaci.

Ziko
@LordJamu

Koleś jest zaskoczony bonusami jak zarabiał 5 razy mniej niż w poprzedniej pracy? Coś mi tu nie pasuje bo ja wolałbym zarabiać 5 razy więcej.

JózefK

Niestety, te wszystkie krytyczne wpisy, dotyczące pracy w Aelia Duty Free Gdańsk są prawdziwe. Dwulicowość kadry kierowniczej i starszych sprzedawców jest faktem. Nawet gdy nie ma lotów, czyli klientów zabrania się rozmów pomiędzy pracownikami, mówiąc: jak nie ma klientów to idź do domu! Podwójne standardy traktowania pracowników sprawiają, że nie jest to przyjazne miejsce pracy. Odradzam, nawet jako zapchaj dziurę.

Sprzedawca-kasjer

Pracuje tam rok. O aferze w wyborczej słyszałam rożne rzeczy, ale przeważnie ze pracownicy byli w szoku, ze ktoś takie bzdury mógł wygadywać. Jak już ktoś wyżej wspomniał, związek zawodowy i jego członkowie to królewny, które by chciały siedzieć na dupie i niech klienci przychodzą do nich, a nie one do klientów. I to w sensie dosłownym, bo jednym z ich głównych wymagań było postawienie krzeseł co pare metrów, żeby mogły sobie siedzieć i czekać aż ktoś będzie raczył podejść z pytaniami. Praca 4.00-23.00, w sezonie niemal całodobowo, ale przeważnie na nocnych zmianach są osoby, które lubią i chcą tak pracować. Nikt ci na sile nocek nie wciska. Jak masz taka potrzebę to grafik możesz sobie niemalże sam układać. Braki w personelu są zawsze, wiec dostać się nieciezko, wystarczy być w stanie sklecić kilka zdań po angielsku i chcieć pracować. Jak posiedzisz dłużej i się pozytywnie wyróżniasz to i o awans nietrudno. Umowa o prace, chyba ze wolisz inaczej. Pierwsze trzy miesiące - nędzne 2000 brutto, potem 2200 przez rok, pózniej umowa na czas nieokreślony i 2500. Po tych trzech miesiącach okresu próbnego premia. Od maja (otwarcia nowego terminala) premie bidne, bo nie spełniamy budżetów. Premie bidne to w tym przypadku niecałe 500zl na rękę. Po przepracowaniu roku do premii +10%. Niemal cały czas są konkursy na każdym sklepie i dziale. Nagrody albo pieniężne, albo luksusowe towary. Dla niektórych prowadzi to do wyścigu szczurów, ale tacy zawsze znajda powód. Pracownicy dominują młodzi i sympatyczni. Pojedyncze przypadki wrednych bucow niestety sa, ale zazwyczaj długo nie popracują. Kierownictwo jak to kierownictwo wymaga, bo od nich tez ktoś wymaga i tak jest wszędzie. Firma daje możliwość szkoleń, przeniesień, awansów i spotykania przenajrozniejszych ciekawych ludzi każdego dnia. Uśmiech i entuzjazm są wymagane, ale niewiele widuje tam osób u których nie są one szczere. Do tego standardowo: Medicover, karty multisport i zniżka pracownicza - 30% do wszystkich aelii i 20% lub 30% do firm należących do spółki lagardere.

Blbla
@Sprzedawca-kasjer

Przepraszam ale po co te zniżki skoro pracownik jak nie leci nie może robić zakupów. A zarabiajac najniższa krajowa trudno jest latac np. co miesiąc i robic zakupy w aelia w której i tak wszystko jest bardzo drogie.

Dominika

@anonymous, forum GoWork.pl jest miejscem w którym dzielimy się opiniami na temat pracodawcy, zatrudnienia i warunków pracy w danej firmie. Jak rozumiem, nie jesteś pracownikiem sklepu Aelia a jedynie jej klientem? Jeśli chcesz uzyskać poradę w opisanej przez Ciebie sytuacji powinnaś skontaktować się konkretnie z oddziałem sklepu i jego kierownikiem/managerem. To jedyny sposób by uzyskać rzetelną poradę i odpowiedź na Twoje pytanie.

Sz.Państwo W dniu 26 sierpnia br. o godz. ok 5:30 rano uczyniłam u P. zakupy lecz niestety zostawiłam na ladzie granatową bluzę (z kapturem koloru orange) Czy mogę ją odzyskać? Gdzie zadzwonić z kim rozmawiać? Pozdrowienia

Dominika

@Były pracownik, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie? Warto rozmawiać jeśli czujemy, że warunki pracy odbiegają od naszych oczekiwań. @LordJamu, czy możesz powiedzieć jak wygląda kwestia możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałeś w jakimś udział i możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

xxx

Pracowalam w Aeli jako sprzedawca/kasjer 2 lata. Jest ciężko, praca jest meczaca, w dodatku te godziny.. ale idzie sie przyzywczaic. Bez problemu mozna miec wolne w srodku tygodnia i zalatwic wszystkie swoje sprawy. Z atmosfera roznie bywa ale to korpo. Ja nie narzekalam. Mialam dobry kontakt ze wspolpracownikami i kierownictwem. Pensja jest srednia,ale premie robia swoje, w dobrych miesiach to nawet druga pensja. Znizki na kosmetyki, a takze jako sprzedawca dostawalam duzo za darmo od marek. Swietnie szkolenia z przedstawicielami marek typu dior itp. Duzo konkursow dla sklepow jak i indywidualnych, z ktorych mozna dostac premie dodatkowa lub jakas inna nagrode. Ja osobiscie polecam. To moja pierwsza praca i bardzo dobrze wspominam!

LordJamu
@xxx

To prawda, praca jest niekiedy bardzo wykańczająca kiedy pracujesz na mniejszym lotnisku i musisz po locie robić sam dostawy i jeszcze posprzątać i ogarniać. Ale jak dobry zespół to i dobrze się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop - Warszawa

• Jak się pracuje w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

Zobacz opinie na temat firmy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop?

Kandydaci do pracy w Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aelia Polska Sp. z o.o. - Duty Free Shop