Opinie o Printdream Sp. z o.o. w Lubieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Printdream Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Printdream Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printdream Sp. z o.o. w Lubieszyn

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Printdream Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

ERP

Specjalista ds ERP ma pracować stacjonarnie? Czy to jest pomyłka w ogłoszeniu? Czy organizacja nie pracuje na systemach i komunikacja po prostu leży?

On

Jako kandydat poszukiwałem prawidłowej lokalizacji firmy i dotarłem do innych nazw?wcieleń? firmy. Opinie o firmie znajdują się tu także na gowork też pod nazwą "2 JG". "2 JG" która została opisana jako "Prindream odłam/oddział Copyland". Chyba przez mideratora forum. Okazuje się, że to jakoś ta sama firma bo ludzie są dokładnie ci sami w Printdream i opisani w 2 JG. Ktoś wie o co chodzi z tymi nazwami?

Irena

Jaka jest podstawa specjalisty ds. produktu? Tych języków to widzę, że sporo oczekują, angielski konieczny, niemiecki lub rosyjski mile widziany... Premia jest sowita?

sza
@Irena

Premia to nadgodziny, tyle ile zrobisz nadgodzin tyle dostaniesz premii. Premię uznaniową dostają bliscy szefostwa.

Zofia
@sza

Czyli dostaje się tylko gola pensje bez żadnych dodatków? A te nadgodziny są dobrowolne czy trzeba na nich zostać?

@Zofia

W sezonie raczej obowiązkowe, inaczej cię pozegnają. W sezonie praca jest zmianowa i 7 dni w tygodniu. Jak ci ustawią grafik to i nocki i weekend. Grafik tak ustawiony by zapłacić najmniej. Jak pracujesz przez agencję to brak dodatków za weekend czy nocki. Potrafią zatrudnić na 3 tygodnie, wycisnąć ile się da i zwolnić.

Helena
@Adam

Szkoda.. Mam rozumieć, że ten grafik nijak idzie ustawić pod swoje preferencje? Nie ma w ogóle za dużych szans żeby na dłużej się załapać? Czy to tyczy się tylko tych zatrudnionych przez agencję?

Katarzyna
@Helena

Nie masz wpływu na grafik.Jakiekolwiek zastrzeżenia niemile widziane. Firma potrzebuje dużo ludzi na okresy wtedy kiedy jest wzrost zamówień: np 100 osób na trzy tygodnie i już ich nie potrzebuje dłużej. bywają trzy zmiany.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Printdream Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. ERP? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
On

Zapomniałem dodać taką "innowację". Hr najczęściej pracuje....zdalnie i.możesz głową w drzwi walić. To że wynagrodzenia liczy ktoś zdalnie luz, agencje,biuro, spoko. Ale że HR, nazwany podobno miękkim, tym co ludźmi się zajmuje... pracuje tak zdalnie że nie ma opcji kontaktu z hali czy magazynu? W sezonie w weekend będzie można..zadzwonić i podobno ktoś gdzieś odbierze. Jestem pod wrażeniem! Może dlatego ten zdalny HR nie zauważa.... niczego.....i reklamuje dojazd..... Bo pod firmą i w firmie widać. Podobno zaistniałe schody są wybitnym osiągnięciem. No gratuluję! A HR nimi kiedyś szedł...zdalnie? HR to wogóle chodzi po firmie? Czy z rozbrajającą szczerością "nie widzi" tematów? :)

On

Kiedy w jednym ogłoszeniu zobaczyłem, że szukają pracownika do "komplementacji" zamówień, zastanawiałem sie jakiego typu komplementy tym zleceniom mòwią. Reklamowany zarypisty dojazd np autobusem 67 który tam nie dojeżdża to i tak nic, bo z drugiej zmiany niczym nie wydostaniesz sie. W firmie w środku jest jeszcze śmieszniej... Połaczenie Sąsiadów i Monty Pythona. Tego drugiego nigdy nie łapałem i w pracy też tak jest. Nadgodziny to forma premii, heh. Podoba mi się tu bo niczego nie można brać na serio ale normalnym jest ciężko i ludzie są sfrustrowani. Dziś masz nadgodziny jutro brak roboty....Niestety niektórzy zaczęli się znieczulać by dać radę i skutki już widać. Robota i tak dla wiekszosci tylko do grudnia. Ja mam od stycznia inną czekającą i na razie..... skutecznie unikam rozjechania wòzkiem..???? chcę zobaczyć ten mityczny sezon bo myślałem, że śmieszniej być nie może ale to chyba dopiero początek...

OMO

Jaki jest adres firmy? Czesc ludzi pisze pid 2JG czesc pod Copylandem. Sam już nie wiem di kogo rekrutują? I jaki jest adres firmy? Bo co portal to inaczej...

Zostaw merytoryczną opinię o Printdream Sp. z o.o. - Lubieszyn

• Jak się pracuje w Printdream Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Printdream Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printdream Sp. z o.o.?

Printdream Sp. z o.o.
  • 8B