Opinie o Etiko Sp. z o.o. w Trzeszczyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etiko Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Etiko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etiko Sp. z o.o. w Trzeszczyn

Były

Jaka jest sytuacja z magazynierami? Mam ochote wrócić. Pierwsza próba 4 miesiace temu sie nie udała. Warto wysłać cheć do pracy ponownie? A i jeszce jedno, jak sobie radzi koordynator, bo zza mojego czasu bylo tragicznie ?

Zależy tez czy to ta sama branża? Ludzie często z tej samej przychodzą czy częściej bez doświadczenia się zjawiają? Pytając wprost czy te zarobki są takie, że od stycznia trzeba będzie je podwyższyć czy jednak na spokojnie będą mogły pozostać na tym samym poziomie?

Co Nowy wpis

Dlaczego bardziej doświadczony pracownik nie jest doceniony? Bo chcą osiągnąć na tym zysk.

@Co

A objaśnisz to stwierdzenie? W jaki sposób można właśnie na tym osiągnąć jakiś zysk? Czy to nie tak, że jeśli ktoś się stara ale nie jest doceniany to nie zaczyna się przypadkiem demotywować? Gdzie tu zysku można wtedy szukać, bo nie wiem?

Ciekawe jest to, że ktoś napisał, że kwota 4700 zł brutto przypada doświadczonej osobie a teraz w ofercie w internecie podają widełki od 4300 do 5500 zł brutto. Możliwe ze te podwyżki są jak na razie w planach? po jakim czasie przeskakiwało się na te wspomniane 4700 zł?

Nie wiem jak konkretnie wygląda sytuacja względem jakichś nierówności z traktowaniu, które ktoś tu przytaczał ale skoro faktycznie jakieś występowały to możecie przy tym dać znać jak można polepszyć swój standard pracy? po chociażby dłuższym stażu zaczynają wpadać jakieś lepsze przywileje lub cokolwiek?

Obserwator

Taaaa....im więcej lat pracujesz tym jesteś słabszy, gorszy, masz mniejszą wiedzę o tym co robisz, zarabiasz mniej niż od "nowych", nie dostajesz podwyżki, urlopu w wybranym przez Ciebie terminie itd !? Taka jest zasada ?, niestety. Nierówności w traktowaniu ? , raczej nie lecz nigdy nie bedzie kazdy zadowolony jesli chodzi o otrzymywane zlecenia. Nie zaprzeczę też,że mozliwe jest iz kazdy z kierowników ma swoich faworytów...

Ym Nowy wpis
@Obserwator

Dokładnie, zgadzam się z tym że każdy z kierowników ma swoich ulubieńców, wiec w sumie jak jesteś ulubieńcem to nawet czasem się uda że pójdziesz ja urlop w wyznaczonym przez siebie terminie, ale jeśli już jeden kierownik cie lubi ale nie lubi Cię kierownik produkcji "nowy" to już masz tak (usunięte przez administratora), że o wszystko się czepia, nawet na l4 pójść nie możesz bo lądujesz na dywaniku ????. Z dnia na dzień wydaje mi się że ten zakład robi się o wiele gorszy.. ludzie z długim stażem dostają wypowiedzenia, a nowy młody dostanie tyle samo lub troszkę mniej od pracownika który potrafi większość rzeczy, więc z tym też się zgodzę.. długo można by opowiadać i opisywać tą firmę.

Nie świecenie przykładem zaangażowana czy tez frekwencji? I jakich warunków finansowych przy tym można oczekiwać? Takie założenia w trakcie pracy ktoś niedawno opisał, lecz nikt jeszcze się nie odniósł. Interesuje mnie praca jako specjalista ds. finansowo-książkowych. Czy ktoś był już może na rozmowie lub pracował i by opowiedział o tym stanowisku?

Firma Etiko Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji/Production Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tyrek

Szkoda żegnać wieloletnich kompanów podczas zwolnień okraszonych banałami o młodym aktywnym zespole, podczas gdy najmłodsi pracownicy wcale nie świecą przykładem zaangażowania i frekwencji.

Jakąś faworyzacje ktoś tu sugerował? A co ogólnie z pracownikami i relacjami miedzy nimi? Dla mnie sama atmosfera tez jest ważna lubię jak w miarę luźno jest. pomiędzy działami ludzie tez się jakoś kojarzą bardziej? Są w ogóle jakieś integracje i tym podobne?

Były

Grażyna

W sumie to z jakich przyczyn ktoś miałby tak robić? Jest tu w zasadzie monitoring? I kto konkretnie nadzoruje aktualną pracę? Pracownicy odpowiadają materialnie za uszkodzenia?

Kierowniczek
@Grażyna

W teorii odpowiadają, w praktyce nie odpowiadają. Nadzoruje ten co zawsze. W każdym razie na razie cały magazyn obsadzony.

@Kierowniczek

Cały? Od jakiego tak w sumie czasu? rotacja jest w takim razie w obecnym czasie niska? to na którym dziale może być z nią teraz jakiś problem? i kiedy były ostatnio tworzone nowe miejsca pracy?

@Kierowniczek

Czym to całe obsadzeni jest według Ciebie spowodowane? Powiedz także czy warto dołączyć gdy teraz w najbliższym okresie by kogoś potrzebowali. Jest tez ktoś kto omówiłby pracę koordynatora? Interesują mnie zarobki i rzeczywisty zakres obowiązków.

Nie bądź taki wścibski, może sam napiszesz ile masz na rękę tylko bez wymyślania niestworzonych historii

Kaźmirz

Czy można liczyć w tym roku na jakieś dodatki wakacyjne?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Etiko Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Stary pracownik

A co to za różnica, na zmiotkę nie musisz się przyznawać do studiow.

@Stary pracownik

Ktoś przypadkiem nie miał na myśli stanowisk biurowych? Jakie na dany moment wszystkie są do obsadzenia? I co z elastycznością zatrudnienia, dla studenta to chyba nawet istotne?

Nina

Czy są przewidziane benefit dla dzieci?

@Nina

Bez żartów...nic takiego nie dostaniesz, nawet tzw. wczasów pod gruszą, ani karty multisport, ani dopłaty na sieciówkę, ani dopłaty na paliwo...

@Obserwator

Ok to może od innej strony. Co takiego na bank się tu dostanie?

no cóż

najpierw dyskopatię

Dyrektor
@Grażyna

Na bank to dostaniesz polecenie szybko szybko !

Obserwator

Jeśli jesteś faktycznie poważnym kandydatem , to nie chciał(a)bym z Tobą pracować, a wczesniej szkolić itd. Byłby z Ciebie marny robol skoro nie zrobiłeś jeszcze n i c w Etiko a juz wydałes opinię"Tadziu". Traktuję to jako żart a Ty ?

@Grażyna

Wy chyba nie wszystko czytacie, wszystko jest napisane, może między wierszami, ale jest. Na OLX są ogłoszenia od pracodawcy i warunkach, a opinie byłych i obecnych roboli na Go worku. Praca nie jest lekka- wiadomo silniejsi lepiej to zniosą. Pisałem ,że kobiety tez TU pracują lecz będzie im ciężko a nawet bardzo ciężko usamodzielnić się ( czytaj -podnoszenie bobin i wypełnionych kartonów, zakładanie itp) Sezon urlopowy trwa, więc nie truję doopy i wkrótce napiszę coś z obserwacji o finansach

Tadek
@Obserwator

Żart żart :) . Ależ ostry jesteś, taki samiec alfa. Widać że rządzisz na tym forum.

Tadek

I czemu ma służyć ten agresywny ton ?

@Obserwator

No tak, a ja lubię mieć info od aktualnego swojego rozmówcy po prostu i wielkie dzięki za poświęcony czas. W takim razie czekam na ciąg dalszy. ;)

@Obserwator

Urlopy,wakacje, słońce... to juz za nami. Co się dzieje? Odeszło(ponownie) kilka osób z produkcji i z handlu tez. Zatrudniono kilka kobiet i mężczyznę. na produkcję i do handlu też. Jest śmiesznie i dziwnie ...np. panowie z produkcji przewijacze maja? pomagać paniom( załóz, dzwignij, przynieś, wynieś,zobacz, ustaw,doradz i tak w kółko) A dlaczego? Wystarczy jak swoje podzwigają. .Czy ktoś za to im płaci? Nie sadzę. Są oczywiście wyjątki- . z moich obserwacji - samodzielna jedna osoba. Starają sie wszystkie, jedne lepiej drugie słabiej, każdy ma swoją szansę. Dobra starczy, bo wyjde na kobiecego szowinistę , a tak nie jest. Lubię je Wszystkie. Staram się obiektywnie opisać co jest .Czego nie ma? Oczywiście ulubionych pieniążków, miały być podwyżki...wlasnie teraz,ale jest cisza. Ludzie czekaja od lutego na ten cymes a chyba dostaniemy pstryczka w nocha No chyba,że za kazdy miesiąc będzie stówka( inflacja, stopy proc , ceny wszystkiego poszło ostro do gory,a Etiko spało) czyli jakies 700zł brutto. Zobaczymy... inne miejsce pracy ?

Honorata
@Obserwator

To może warto przypomnieć o tych podwyżkach, które miały być? Albo chociaż zapytać co dalej z tą sprawą?

@Honorata

Podwyżki rozdane... Ktos jest zadowolony a inny nie..tak bywa...trudno. Reformy wciąż trwaja w Etiko.

@Obserwator

Aha, to już? No to faktycznie dość szybko. To wiadomo raczej kto dostał więcej a kto nie? Domyślacie się skąd taki podział, był fair?

nikt
@Grażyna

ja tam nie widziałem,zeby ktos był zadowolony, nie wiem skąd to info.

@nikt

No ja także nie ale skoro tak napisał to coś musiało być na rzeczy. ;p A wiadomo o jakie trwające reformy chodzi? Coś jeszcze wprowadzają?

reformiarz

Wprowadzono reformy w kuchni

@reformiarz

No i czemu tak ogólnie? Jakie te reformy tak konkretnie?

Lodówka
@Grażyna

Pojawiła się lodówka na mleka, nowy ekspres i maszyna do wrzątku. Raz w tygodniu będzie czyszczenie lodówek.

@Lodówka

haha, no dobra lodówka to nowy obowiązek faktycznie. ;) a jeśli chodzi o zmiany w stricte pracy? ten obszar obecnie by mnie bardziej interesował

Reformiarz
@Grażyna

W pracy nie ma reformy. Co jakiś czas się słyszy w eterze o nowych sprzętach, maszynach, mieszalni, ale niewiele się zmienia w realu.

@Reformiarz

Jak to nie ma reform ?! Są , są tylko takie bez znaczenia dla nas-lub dziwne. Bez znaczenia? ; firma proponuje częsciowy zwrot pieniązkow za zakupione okulary lecznicze .Zwrot przysługuje pracownikom którzy pracuja przy monitorach dłuzej niz 4 godz. Śmiechu warte...okazało się,że od 2 lat? Przez 8 godzin dziennie ,wlepiamy gały i ryje w monitory i nikt z dyrekcji tego nie zauwazył i nie zgłosił do behapowca Ryśka aby wprowadzono zmianę w opisie stanowiska pracy ?!! NAM TEN ZWROT NIE PRZYSŁUGUJE! Kto poniesie koszty pogorszającego sie wzroku?! - TY SAM(A) Czy czasem ktoś nie powinien odpowiedzieć za to uhybienie? Dziwne ; 1)szatnia dla mężczyzn około 8m kw. dla około 20 osób niczym sardynki w puszce z wąziutkimi szafeczkami dla kitajców, niedostateczna ilośc wieszaków , po prostu żenada ,2) szatnia dla 4 kobiet około 12m kw. z szerokimi szafkami....

Barbara
@Obserwator

Cześć, a w wysokości wynagrodzenia coś się zmieniło czy nic? Przecież nie jedna Firma teraz wprowadza różne podwyżki inflacyjne, czasy są ciężkie i pracodawcy niektórzy to zauważają. A tam?

@Obserwator

no to i tak lepiej późno niż wcale. jakoś wcześniej ktoś się na to skarżył z nich? te szatnie mnie zastanowiły. czy parę lat temu pracowało tu więcej kobiet po prostu stąd ta dysproporcja? czemu jest ich tak mało w porównaniu do Panów?

@Grażyna

Od zawsze kobiety pracowały lecz tylko w biurze, nowy dyrektor wymyslił kobiety na produkcji - ,jednym idzie lepiej drugim słabiej, tak jak w kazdym zakładzie. A szatnie męskie? to lipa, ciasnota i tylko natrysk jest na plus..

@Barbara

Hej, ten temat był juz własciwie omówiny, poszukaj , ale tak ; zmieniło się troche do góry pensje ale zawsze mogłoby byc więcej...

Karol
@Obserwator

Wczasy pod gruszą mają w tej firmie tylko pracownicy biurowi. Reszta produkcji nie dostaje.. Ukrywali to wiele lat przed załogą że biuro pobiera wczasy pod gruszą.A produkcja nie miała i nie ma takiej możliwości. Do paliwa jak i np. auto służbowe mają nieliczni czyli pupilki dyrektora. Nigdy nie było benefitów itp w tej firmie

@Karol

Zgadza się w 100% to co napisałeś i tak nadal jest( ukrywanie w.p.g i d.d.p , niestety...pozdrawiam

@Obserwator

"wymyślił"... czyli one jakoś średnio się sprawdzają mimo wszystko w porównaniu do mężczyzn? jaki powód w takim razie był tego, że tak zadecydował, padł jakiś solidny argument?

Mobile1
@Karol

A jakie są oficjalne kryteria przydziału na auto służbowe?

@Mobile1

Kryteriów do dziś nikt nie wskazał. Może mimo wszystko fakt, że jest niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku czy coś? Które w takim razie mogłyby do tej grupy obecnie należeć?

Ilona

Ile czasu trwa szkolenie wdrażające na stanowisku Pracownik Produkcyjno - Magazynowy? trafiłam w necie na ogłoszenie na to stanowisko. I tam pisali o takim szkoleniu. Ma ktoś takie info?

@Ilona

Lata świetlne lub jeszcze dłużej... a tak na serio wszystko zależy od Ciebie jak szybko załapiesz o co chodzi. Moze to być miesiac lub trzy. Jak trafisz na dobrego szkolacego to nawet krócej. Nie ma co się zrażać na poczatku zawsze jest cięzko, ale nie mówię ,że potem będzie lekusko. Załoga jest ok, każdy ci podpowie, pomoże.

@Obserwator

Z tego co piszesz wynika że każdy da radę? Czy bywały jednak osoby które przy próbnym w szkoleniu już odpadały? piszesz tak że zależy na kogo się trafi więc jest jakakolwiek możliwość odnośnie wyboru szkoleniowca? i ogólnie to jest takie stanowisko czy to po prostu starszy pracownik?

Obserwatorka Pani

Praca monotonna, ciężka dla kobiet. (pomoc zaledwie 2 panów) Wynagrodzenie średnie, często nie zgadza się kwitek, jest rywalizacja wśród pracowników. Potwierdzam "pan dyr." niezadowolony ciągle... Cóż co innego na rozm kwalifik., co innego w realu. Znalazłam 1 pozytyw kierownik ok "mojej zmiany" ????

Kierowniczek
@Obserwatorka Pani

Domyślam się że nie masz na myśli... TUR...

@Obserwatorka Pani

Praca monotonna? , zgadza się - jak każda produkcja- na tym to polega. Za to jest miłe towarzystwo w/g mnie. Cięzko kobietom ? , zgadza się - pisałem o tym kilka miesięcy wstecz. Jaka pomoc ? , każdy pracuje dla siebie i dla Etiko, za pomoc nikt nie płaci, to tylko dobra lub zła wola i własne zdrowie. Wynagrodzenie słabe? , nikt do pracy tutaj nikogo nie zmusza, godziliśmy się na takie warunki płacy i pracy podpisujac umowę,tak? Rywalizacja wsród pracowników ?, ale ze co ?ktoś robi szybciej to żle? Ja czegos takiego nie widzę a pracuje zapewne dłuzej, sa śmieszne sytuacje ze zleceniami i tylko tyle...Dyro nie zadowolony - jasne ,ze tak , każdy " nadzorca" chce więcej i szybciej i dokładniej. Trochę więcej optymizmu i usmiechu, na etiko świat sie nie kończy, dasz radę...

Kolega Dawida
@Kierowniczek

Zostaw Dawida w spokoju zawsze pomocny i dzień dobry pierwszy mowi I lubi zdjęcia robić z pracownikami

Kleopatra123
@Obserwator

Zgadzam się, podpisując umowę widzisz i zgadzasz się na warunki, na pieniądze które oferuje zakład. Kierownik Mariusz super człowiek , zawsze przyjdzie jak poprosisz, co do Dawida nie wiem.. nie miałam okazji długo z nim pracować. Praca jest monotonna tu również się zgadzam na każdej produkcji jest taka praca, codziennie robisz to samo.. życie jeśli chce się pracować trzeba się przyzwyczaić, niemniej jednak , uważam że skoro ludzie pracują tam po parę lub paręnaście lat to nie jest tak źle. Co do kobiet.. osobiście uważam że są cięższe pracę, fizyczne z takimi czynnikami że naprawdę psycha i zdrowie siada szybciutko, wystarczy trochę techniki i logiki aby ułatwić sobie pracę i nie prosić się nikogo o pomoc,np. Nowe Panie dały sobie świetnie radę oczywiście po czasie ale dały, z bobinami, nie mówię tu o ustawianiu noży bo niestety dla kobiety jakoś ciężej jest to zrobić. Ale ja uważam że praca w Etiko nie jest aż taka zła. Pozdro

Fizyczno-umysłowy, chyba...

Jak jest prawda o Etiko? Bez inwektyw i obrażania postaram się szczerze opisać. Wiadomo każdy kij ma dwa końce itd itp. Może będzie trochę chaotycznie, zostawiam to do Waszej oceny. Stosunki biuro ver. produkcja wydają się na poziomie. Na pewno zgrzytem było to, gdy okazało się iż "biuro" dostawało( dostaje?) tzw. wakacje pod gruszą a produkcja nie...Ogólnie Panie z biura ,zarówno z handlowego jak i sekretariatu są ok. Szanujemy się. Kierownicy; M. jest pomocny, doświadczenie z produkcji( drukarka,przewijarka),czasem ostrzej na coś luk kogoś zwróci uwagę,ale moim zdaniem sprawiedliwie. O nowym (ponoć Colin Farrell... jak ktoś napisał) trudno coś powiedzieć,ale nie jest zbyt lubiany, chyba trzeba poczekać na właściwa ocenę. Magazynierzy; było 4 niezłych; jeden przypłacił zdrowiem, drugi chciał więcej kasy, trzeci stracił cierpliwość a czwarty znalazł spokojniejszą pracę. Każdy dobrze radził sobie sam jak i w tandemie. Był porządek z bobinami, gilzami, kartonami itp. Teraz ponoć są nowi ( pracują jakieś 3-4 miesiące)...(z pensją ZDECYDOWANIE większą niż pracownicy ze stażem w Etiko powyżej 5 lat) ale słabo im to wychodzi. Faktycznie zarobki na produkcji nie są rewelacyjne, wszystko opiera się na sobotnich nadgodzinach lub jak sie uda, premii - raz na kwartał. ( Wypłata zawsze była na czas , choć zdarzały sie omyłki w wyliczeniach) Mogą byc jeszcze 10-godzinne zmiany, ale podejmując taką decyzję dyrekcja strzela sobie w kolano... Ludzie biorą wtedy L4 lub urlopy na żądanie i roboty przybywa a nie ubywa...Poza tym przychodzi zmęczenie po takich zmianach i spada wydajność. Maszyny... drukarki i przewijarki nie sa na bieżąco serwisowane i ciągle cos im dolega, szkoda gadać...Slyszałem,że maja być zatrudnione kobiety - bez komentarza... Szatnie są ciasne, toalety w ruinie- maja być remontowane...Ogolnie atmosfera lekko napięta , między innymi za coraz wieksze wymagania - bez odniesienie do zarobków. Wiadomo ,że każdą pracę należy szanować, tak jaki i wykonywac polecenia przełozonych. Działa to w dwie strony, PRACOWNIK tez musi być szanowany i doceniany, a nie zawsze tak się dzieje..

@Fizyczno-umysłowy, chyba...

Fizyczno - umysłowy = Obserwator

Szacunek ludzi Etiko
@Fizyczno-umysłowy, chyba...

Bo po drugiej stronie barykady ziomek będzie lepiej I ten, co klepie biedę, szybko znajdzie tu robotę

Jaki dress code obowiązuje w Etiko Sp. z o.o.?

Obserwator

Dyrektorów obowiązuje strój jak w Royal Ascot Racecourse, dział handlowy kobiety białe koszule i granatowe spódnice, mężczyźni granatowa marynarka a spodnie białe, kierownicy działów białe koszule czarne spodnie lub spodnice, pracownicy produkcji ;drukarze czerwone ogrodniczki ,biały t shirt , przewijacze tęczowe ogrodniczki biały t shirt...

Na dziś dzień firma wciąż poszukuje pracowników, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na OLX.

Obserwator

Ponoć firma ma zatrudnić kobiety...Panie prawdopodobnie mają przynosić i składać kartony, dbać o gilzy,pakować rolki i składować wyroby na palecie( np. 40 kartonów po 30-40 kg każdy). Gratuluję. Ogólnie maja pomagać przewijaczom. Czy będą robiły coś więcej? , nie wiem. Czyli przewijacze robili i robią to codziennie przez lata ZA DARMO! Jeśli tak będzie to macie jeszcze jeden obraz Etiko... p.s Nie , nie wierzę na pewno firma zapłaci wszystkim zaległe pieniążki za to pakowanie. ;-)))

@Obserwator

I jest pierwsza Pani..."Obserwator" obserwuje i widzi ,że nie chodzi tylko o pakowanie. Pani pakuje, uczy się przewijać, jest zaangażowana... Zobaczymy co bedzie dalej, czy wystarczy sił ?

@Obserwator

Jak zwykle sam sobie odpisuję, nikt nie udziela innych informacji. Milczymy...Jest i Pani nr 2 a nawet nr. 3. Odważne kobiety, brawo. Obserwator gratuluje i obserwuje ;-D . Jest bardzo ciepło , sezon wakacyjny i "ludzie- Etiko" padają jak muchy. Odszedł W. który przychodził jako El Chapo... szkoda go , dobry był herbatnik. Inni też uciekają, nie wytrzymuja presji, czy co?

@Obserwator

Mógłbyś coś powiedzieć o realnej sytuacji w Etiko ? złożyłem CV ale czytając te hejty aż włos na głowie staje

@Kandydat

Nie czytaj więc hejtu, który raczej jest żałosny i śmieszny. Przeczytanie wszystkich moich wypocin da Tobie realny obraz widziany i słyszany moimi gałami i wachlarzami. Zadaj sobie ten trud, przyjdz na rozmowę, zobacz co i jak miałbyś robić i decyduj. A jak się już nauczysz i będziesz pracował z całych sił w pocie czoła i przyjdzie przełożony i powie ,że jest za wolno lub źle , to Ty przeprosisz ,spuścisz głowę zaciśniesz zęby i będziesz starał się wydajniej pracować. Jesli to potrafisz, to nie będzie źle.... pozdrawiam ;Obserwator vel Fizyczno-umysłowy.

Jurek
@Obserwator

Nic dodać nic ująć . Sam fakt że przez tyle lat była cisza na tym forum o czymś świadczy ( i niczym dobrym )

@Jurek

Własnie...ta cisza...i pomyśleć ,że niektórzy oddali zdrowie lub je utracili w jakimś wiekszym lub mniejszym stopniu pracując jak najwydajniej , jak najlepiej, jak najszybciej, jak najdokładniej.. i co z tego? ,pozdrawiam !

Witold

Naprawdę dalej firma ma problem z wypłacaniem 100% wynagrodzenia ? To niewiarygodne... dajcie znać czy ktoś już rozmawiał lub zadziałał coś w tej sprawie ?

ETIKO Sp. z o.o.
@Witold

Etiko Sp. z o.o. istnieje od 1994 roku i nigdy nie spóźniła się nawet o dzień z wypłatą wynagrodzeń. Firma ETIKO jest częścią międzynarodowej grupy WATERSHED z centralą w Dublinie, rozwija się i potrzebuje nowych pracowników, także w Irlandii. Jeśli szukasz pracy - zadzwoń (91 462 97 00) lub przyjdź i zapytaj, będziesz miał własne zdanie. Zawsze znajdzie się ktoś sfrustrowany, kto próbuje odreagować swoje niepowodzenia rozpowszechniając nieprawdziwe informacje.

I wchodzenie w (usunięte przez administratora) Zaliczone !! Brawo

Kłamstwo

Ewelina
@Ha ha

twierdzisz że firma kłamie pisząc takiego posta? jak długo pracowałeś dla tej firmy i ile niby razy spóżniała ci się z wypłatą wynagrodzenia?

@Ewelina

Zapytaj Małgorzaty M, która poświęciła im ze 20 lat , jak traktowali ludzi !!!! Ciekawe dlaczego odeszła i robi Wam konkurencję !?.

@Ewelina

I co tak ucichłaś Ewelinka ?

Git

Tessprint sp. z o.o , Andrzeja Struga 76, 71-899 Szczecin. Buziaki

@Git

Tam trzeba szukać Gośki M. To powie więcej na temat cudownego etiko

@Ha ha

A co jeśli z ciekawości poszła gdzieś tam zajrzeć, skoro firma bardziej konkurencyjna powstała z tego co piszesz?

Nic

@ETIKO Sp. z o.o.

Przepraszam , a które z przytoczonych informacji są nieprawdziwe? Spóźnione wypłaty faktycznie nie miały miejsca , ale były pomyłki na niekorzyść pracownikow lub niedoliczone nadgodziny, to kłamstwo? A dlaczego pracownicy są sfrustrowani ? Może za mało zarabiają, ceny galopują a pracodawca nie reaguje, dlatego ludzie odchodzą a nowi nie przychodzą...chyba że na chwilę...

@Obserwator

Serio aż tak? A naprawdę nikt nie myślał chociażby o delikatnych podwyżkach w ramach poprawki na inflację? Ile osób tutaj aktualnie jest zatrudnionych, bo ciekawa aż jestem czy serio tak dużo musieliby dopłacać wtedy

@Grażyna

Etiko nie jest wielka społecznością, to osoby z działu handlowego, kierownictwo oraz dział produkcji. Właściciel chyba ma węża w kieszeni lub uważa ,że zarabiamy " w sam raz"( albo nie decyduje o tym ?!!). Podwyżki? , zapomnijcie.., to śmieszne lub smutne dostać 100zł brutto, a były przypadki i po 50zł..Ale to było dawniej a teraz jest cisza finansowa. Z drugiej strony strony, co to znaczy delikatna podwyżka? Dla jednego 500zł a drugiego 100zł , brutto oczywiście...Zawsze będzie za mało

@Obserwator

Dobra, nieco dziwi mnie, że ta cisza finansowa jest, bo chyba wszędzie trąbi się o inflacji przecież. Po czym Szef stwierdza, że w sam raz zarabiacie? Porównuje swoją firmę do konkurencji czy jak? A na którym dziale się więcej zarobi? Produkcja czy handel?

@Obserwator

A ile ogólnie można zarobić na rękę na produkcji , miesięcznie bez nadgodzin ?

@Grażyna

Niestety nie mam takiej wiedzy lub teorii czym spowodowany jest brak regularnych lub inflacyjnych podwyżek. Może '"góra" boi się lub nie chce drażnić 'Irlandczyka"? Ponoc firma dobrze "stoi" finansowo.... Pracownicy juz mają dość pytań " czy będzie jakaś podwyżka"? Odpowiedź ; " możesz zostać po godzinach lub masz szansę przyjść do pracy w wolnym dniu -czyli w sobotę" Nie ma co porównywać firm - każda drukarnia jest inna- chcesz utrzymac pracownika - zapłać lepiej .Liczy się też atmosfera, ,kierownictwo, współpracownicy, warunki socjalne, maszyny itp ...Grażyna; zatrudnij się na próbę ,na produkcji , poczujesz "moc pieniędzy"...Żart taki ;-D '

@Rafał

Więcej niż minimalne wynagrodzenie(ale nie licz na kokosy), potem szkolenie , pokaz czego się nauczyłes i jak szybko a potem jak wytrwasz negocjuj ...powodzenia

@Obserwator

Dzięki za odpowiedź, ale więcej niż minimalne to może być zarówno 2500 jak i 6000 na rękę. Mogę prosić o większą precyzję ? Będę wdzięczny.

@Rafał

Raczej spodziewaj się tej pierwszej wersji czyli 2500-2600, ale walcz o więcej!

@Obserwator

Kurka to niewiele. A np po roku pracy jak potrafią zapłacić ? 200 ? 500 ? Czy np 1 tys więcej ?

@Obserwator

Nie zachęcaj tak, bo dam się jeszcze wrobić. ;p Ale widzę, że już padła ta cała moc pieniędzy tak? 2,5-2,6? Jak tu ewentualnie wspominane więcej można sobie ugrać?

Obserwator

Górnicy mają Barbórkę, jest dzień nauczyciela ,strażaka, lekarza, hutnika,pocztowca...itd.04.06-Ta piękna data w kalendarzu świąt nietypowych wskazuje, iż właśnie dzisiaj obchodzimy Dzień Drukarza. Czy w Etiko pracują drukarze ?! Dziękujemy dyrekcji i zarządzającym za życzenia i okolicznościowe laurki, skromne nagrody finansowe oraz wyborną pizzę... Ja ze swojej strony życzę moim koleżankom i kolegom z pracy Wszelkiej Pomyślności ,Zdrowia ,Szczęścia i Radości i jeszcze raz Pieniędzy ! Dla tych co mnie rozpoznają i znajdą na deptaku Bogusława w jednej z knajpek stawiam kila kolejek shotów, czekam...będzie się działo, będzie zabawa itd. itp

Patol
@Obserwator

jakie skromne nagrody finansowe kopa w (usunięte przez administratora)i do roboty

@Patol

Nic nie zrozumiałeś z tego tekstu...

@Obserwator

Odpowiadam sam sobie , aby jasność sytuacji była; nikt nam żadnych życzeń nie składał, nie było laurek,pizzy ani tym bardziej pieniążków.

Poszukuję zatrudnienia na Manager. Etiko Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Nie

Zależało czy jesteś kuzynem kogoś kto się liczy?

Czytaj ze zrozumieniem - menager finansowy czyli KSIĘGOWOŚĆ

????

Moim zdaniem firma się zwija a nie rozwija jak to w ogłoszeniach. Ridż Forester i jego mamuśka tego nie widzą lub nie chcą widzieć. za kartonami latasz i szukasz a często nie ma tych których potrzeba. Gilzy to samo. Nowy kierowniczek kolin farel czepia się wszystkiego. Strasznie upierdliwy. Gdy zgłaszasz by coś w maszynach naprawili to czekasz długo lub w ogóle nie rusza. Woda z kranu zimna, ręczników papierowych brak. Firma na załatanie szybkiego braku pracy.

@????

Brawo !!! Ps Ewelina , gdzie się podziałaś ?? Odpowiesz na to ??

@Ha ha

Ewelina? W sensie, że to pracownica od was czy chodzi o tę co tu coś pisała? A Ty z tą krytyczną opinią to się zgadzasz z tego co rozumiem - wszystko co zostało napisane to serio prawda?

A coś taka ciekawska ?

Stary pracownik
@????

Ostatnio po 10 latach znów zaczęła lecieć ciepła woda z kranu, może to zachęci nowych, solidnych i ambitnych pracowników.

@Ha ha

No bo to ciekawa sprawa jak wy tak w emocjach sobie tutaj wypisujecie, a że z natury wtykam nos tam gdzie nie trzeba to masz efekt.xd Ty drwisz z niej? Czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Etiko Sp. z o.o. - Trzeszczyn

• Jak się pracuje w Etiko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etiko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etiko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Etiko Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kościuszki 45E
    72-004 Trzeszczyn