Opinie o MHR Recruiting Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MHR Recruiting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MHR Recruiting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MHR Recruiting Sp. z o.o. w Poznań

Balot Nowy wpis

Pracowałem w firmie od samego początku jej istnienia, praktycznie brałem współudział w jej tworzeniu a gdy coś poszło nie tak nagle pretensje i obcinanie pensji, serdecznie nie polecam firmy, wyzyskuje ludzi, dla nich jesteś tylko cyferką w exelu ale spokojnie nos zostanie utarty :)

Zarząd MHR Gruppe Nowy wpis
@Balot

Szanowni Państwo! Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat współpracy z MHR Gruppe. Pozwolimy sobie na wyjaśnienie kwestii w niej poruszonych. Współpraca pomiędzy MHR Gruppe, a Państwem jako Podwykonawcami zawsze opierała się na zasadzie wzajemnego zaufania i szacunku, ponieważ te wartości od samego początku towarzyszyły nam w rozwoju przedsiębiorstwa. Wspomniana przez Państwa sytuacja dot. pomniejszenia zapłaty za wykonaną usługę jest konsekwencją egzekwowania warunków umowy, jaką zgodzili się Państwo nawiązać z naszą firmą. Każdy zleceniobiorca (samodzielny przedsiębiorca) ma obowiązek wykonywać zlecane mu prace montażowe zgodnie z udostępnianymi projektami oraz z należytą starannością. Zakładam, że przez większość współpracy warunki tej umowy były w pełni przez Pana spełniane w 100% a sytuacja, o której Państwo wspomnieli była pierwszą od początku współpracy. Owszem, w takich sytuacjach można poczuć dyskomfort, ale jak już wiemy jest to tylko i wyłącznie konsekwencja kontraktu nawiązanego pomiędzy Państwem (podwykonawcą – samodzielnym przedsiębiorcą), a spółką MHR Gruppe. Z naszej strony możemy zapewnić, że podejmowane przez nas działania i decyzje opierają się na zasadach zawartych w umowach, które nawiązywane są pomiędzy Naszą firmą, a Zleceniobiorcami (Podwykonawcami). Naturalnie jako Zarząd MHR Gruppe dopuszczamy możliwość dopuszczenia się naruszenia określonych zasad, jednakże dotychczas nie docierały do nas informacje dot. pojawiania się niezgodnych z prawem lub określonymi zasadami działań. Wnioskujemy więc, że działania nasze oraz naszych pracowników są zgodne z ustalonymi standardami oraz zasadami współpracy. W przypadku chęci podzielenia się szczegółami dot. Państwa opinii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami zarządu. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej: https://www.mhr-montage.eu/pl/kontakt/ Zawsze jesteśmy otwarci na szczerą i bezpośrednią komunikację! ???? Pozdrawiamy! Zespół MHR Gruppe

Hydraulik

Witam, chciałbym ostrzec ludzi przed tą firmą. Nie polecam z całego serca, okradają ludzi z pieniędzy, obcinają godziny bezpodstawnie, pracownicy biurowi nie mają zielonego pojęcia o prawie budowlanym, mega ciężki kontakt, zostawiają ludzi z dnia na dzień bez pracy, nie potrafią załatwić normalnego mieszkania tylko same ruiny i biora po 25€ za dobe, nie odbieranie telefonów w biurze to normalna sprawa. Pracowałem prawie rok w tej firmie i nie zaliczyła żadnego progressu wrecz przeciwnie, zależy im tylko na pieniądzach a nie rozwoju firmy i ludzi. Także jak najdalej od tej firmy!

Zarząd MHR Gruppe Nowy wpis
@Hydraulik

Dzień dobry! Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pragniemy jednak odnieść się do niej i wyjaśnić kilka szczegółów. Jako firma MHR Gruppe postępujemy zawsze zgodnie z zasadami i warunkami umów, które nawiązujemy z Usługobiorcami (Podwykonawcami). Jeżeli następują sytuację wstrzymania płatności lub zmniejszenia liczby godzin wykonywanego zlecenia to wynikają one tylko i wyłącznie z nienależytego wykonania zleconej usługi. W odniesieniu do miejsca pobytu na terenie Niemiec - jako firma MHR Gruppe wspieramy w poszukiwaniu zakwaterowania i zawsze staramy się znaleźć je w odpowiednio niskiej cenie przy zachowaniu godnych warunków pobytu. Sami jednakże nie mamy wpływu na rzeczywistość, która spotyka Państwa na miejscu. W takich sytuacjach zawsze staramy się pomóc i szukać lepszego rozwiązania niż pierwotne. Jednakże podkreślenia wymaga fakt, że to Państwo jako samodzielni przedsiębiorcy są zobowiązani do zorganizowania pobytu na terenie Niemiec - my tylko wspieramy Państwa w tym mając na uwadze barierę językową. Również nie zostawiamy nigdy ludzi bez pracy, jeżeli posiadamy obecnie wolne zlecenia do zaoferowania. Jak z pewnością Pan wie, okres zimowy jest znacznie uboższy w wolne zlecenia montażowe i stąd brak możliwości zapewniania kontynuacji współpracy. Zawsze podkreślamy to przy pierwszych rozmowach dot. współpracy z naszą organizacją. Mamy nadzieję, że doprecyzowanie i wyjaśnienie poruszonych przez Państwa kwestii w szerszym stopniu prezentuję perspektywę współpracy z naszą organizacją. Naturalnie jako Zarząd MHR Gruppe dopuszczamy możliwość dopuszczenia się naruszenia określonych zasad, jednakże dotychczas żaden z dotychczas współpracujących oraz odchodzących Zleceniobiorców nie informował nas o pojawieniu się niezgodnych z prawem lub określonymi zasadami działań. Wnioskujemy więc, że działania nasze oraz naszych pracowników są zgodne z ustalonymi standardami oraz zasadami współpracy. W przypadku chęci podzielenia się szczegółami dot. Państwa opinii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami zarządu. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej: https://www.mhr-montage.eu/pl/kontakt/ Pozdrawiamy! Zespół MHR Gruppe

Administrator Nowy wpis

Czy Hydraulik w firmie MHR Recruiting Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

eM

Hej! A ja się wypowiem jako były pracownik :) jeśli chodzi o pracę, zakres obowiązków bardzo zróżnicowany, duży chaos jeśli chodzi o obowiązki i zadania do wykonania. Czasem siedzi się w umowach niemieckich z firmami i całej dokumentacji urzędowej a czasem przez tydzień trzeba szukać jakiemuś pracownikowi mieszkania i koniec. Także osoby bardziej ambitne raczej nie będą usatysfakcjonowane. Jeśli chodzi o atmosferę w biurze, jak ja tam pracowałam było kilka osób naprawdę świetnych ale z tego co wiem to one też się już wykruszają a reszta to tylko podbijam post U2 i "dziwna firma" bo sporo tam prawdy padlo :) Ale opowiem o rozstaniu z firmą bo to może być pomocne dla przyszłych kandydatów :) Ogólnie dostawałam bardzo pozytywny feedback od osób z którymi pracowałam, sam szef umawiał się że mną na objazd po niemieckich budowach żebym mogła bardziej poznać ten temat i plany były naprawdę super. Ale nagle moje dziecko miało wypadek i trafiliśmy do szpitala na prawie dwa tygodnie. Po powrocie kończyła mi się umowa na 3 MC i cały czas byłam utrzymywana że ta umowa będzie przedłużona, ba, nawet miałam sugestie awansu. Ale podpisanie odkładali tak że ustaliliśmy że podpiszemy nowa umowę w pon. Kiedy już ta stara mi wygasła. Więc przychodzę w pon. Do pracy i słyszę, że nie będziemy kontynuować współpracy. Ze mogę się spakować i wrócić do domu. I panie zarządzające nie potrafiły tego w ogóle uargumentować, mówiły że super pracę robiłam ale szef tak postanowił i koniec. To było krótko przed świętami, w głowie mi się nie mieściło jak można komuś dawać pozytywny feedback i robić plany a potem tak kogoś wy*****. Ale dowiedziałam się, że osobę przede mną potraktowali tak samo i ta, która była po mnie również tak samo. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło na szczęście :) także firmy nie polecam, chyba że dla studentów, którzy chcą sobie tymczasowo "coś tam" porobić, ale na pewno nie dla osób, które szukają firmy, w której mogliby się zakorzenić i na pewno nie osobom mającym lub planującym dzieci ????

Aplikowałeś do MHR Recruiting Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka członka zarządu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mega fajna firma!!!

Muszę odnieść się do powyższej opinii. Jako obecny pracownik biura, mogę napisać tylko jedno, albo jesteś w pracy i pracujesz, albo tylko jesteś w pracy. Nie bardzo rozumiem te dziwne wpisy ludzi, którzy idą do pracy i myślą, że za wszystko będą głaskani po głowie. Atmosfera w biurze jest mega sympatyczna, co nie znaczy, że można to wykorzystywać i komuś wchodzić na głowę. Chyba niektórzy nie mają pojęcia jak jest w innych miejscach pracy i jak można stracić zdrowie w pracy, więc pisanie, jak sądzę, w akcie zemsty, mija sie z celem. A "Pani Zarządzająca" jak nazwał ktoś w opinii z dnia 20.05.22, nie musi lubić wszystkich- bo nikt nie lubi każdego, ale ważniejsze, że jest zawsze pomocna oraz docenia i szanuje ludzi uczciwych i takich co przyszli coś wnieść do firmy, a nie udawać zarobionych. Natomiast pisanie o jakiś "układzikach" w biurze, jest totalnie płytkie. Dlaczego zabieram głos - bo nie lubię nierobów i ściemniaczy, którzy narzekają na wszystko i na wszystkich.

View
@Mega fajna firma!!!

To ja się zastanawiam dlaczego niektórzy tam jeszcze pracują ???? myślę że w każdej wypowiedzi jest ziarenko prawdy, jeśli kogoś dobrze traktują to będzie chwalil, jeśli "źle" to będzie oczerniał. Ale na tyle ile ta firmę znam to akurat pracowitość nie jest główną wartością. ????

Nie mogę nie zareagować. Pracuję w tej firmie od dawna i owszem - jest specyficzna, bo klimat jest rodzinny. Poznałam już wiele firm i o wielu słyszałam, ale tak fajnej, sympatycznej i empatycznej osoby na stanowisku prowadzącej biuro jeszcze nie spotkałam. Wszyscy wszystkim pomagają. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Każdy ma prawo do swojej oceny, ale należy się trzy razy zastanowić, nim publicznie się kogoś skrytykuje. Publiczne wylewanie żółci nie świadczy o dojrzałości osoby piszącej.

Dziwna firma

Hej, co tu powiedzieć, bardzo specyficzna firma. Jeśli chodzi o biuro, wiele rzeczy idzie na czarno no i układy układziki. Jest Pani Zarządzająca, która cię albo lubi, albo nie. Jakość pracy, którą wykonujesz niewielkie ma znaczenie. Dziwny klimat w biurze, dużo stresu mimo pozoru luzu, jaki tutaj panuje. Jeśli chodzi o budowy, duże rotacje pracowników, zróżnicowane wynagrodzenia, wiadomo, najlepiej mieć swoją działalność żeby jak najwięcej kasy szło do szefa którego notabene nie ma.

U2
@Dziwna firma

Zgadzam się w 100 procentach! Bardzo specyficzna firma i bardzo specyficzni ludzie i jeszcze bardziej "wysublimowane" podejście do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MHR Recruiting Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MHR Recruiting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MHR Recruiting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MHR Recruiting Sp. z o.o.?

MHR Recruiting Sp. z o.o.
  • Bolesława Krysiewicza 9 lok. 10
    61-825 Poznań

MHR Recruiting Sp. z o.o.