Opinie o Databout Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Databout Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Databout Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databout Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Roxi Nowy wpis

Hej. Jako warunek konieczny w ofercie dla asystentki projektanta na stronie wskazano umiejętność pracy pod presja czasu. Powiedzcie czy faktycznie jest to jakieś częste zjawisko czy raczej wszystko w miarę dobrze planują? Nastawiam się raczej na bezstresową współpracę

Tak na boku to zaciekawiło mnie to stwierdzenie w mile widzianych dla projektanta drogowego o czynnym prawie jazdy kat B. gdy się go nie ma to co wtedy? Nalegają by je wyrobić?

Zbyszek

Dzień dobry. Jakie zarobki na stanowisku specjalista ds. Analiz ruchu kolejowego? Opłaca się składać CV? Ogłoszenie widnieje mniej więcej co pol roku. Czy warto? Jakaś normalna atmosfera?

Jacek Nowy wpis
@Zbyszek

Zasadniczym problemem tej firmy jest jej kadra zarządzająca, wybrana przez prezesa, nie posiadającego podstawowej wiedzy na temat własnej firmy. Osoby zarządzające w departamencie kolejowym nie potrafią doprowadzić projektu do końca w budżecie i zakładanym terminie. Jakość merytoryczna opracowań jest żadna. Jeżeli chcesz się rozwijać w departamencie kolejowym musisz przywyknąć do niekompetencji swoich przełożonych i udawać że nie widzisz jak (usunięte przez administratora) firmę w której pracują. Idąc na rozmowę o pracę przygotujcie zestaw merytorycznych pytań, a sami przekonacie się kto będzie waszym przyszłym przełożonym.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Databout Consulting Sp. z o.o.. Poszukiwani są GEOLOG. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Firma Databout Consulting Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent projektanta branży elektroenergetycznej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Do teraz można powiedzieć tak jak ktoś kiedyś stwierdził, że rotacja w firmie jest duża czy może się to jakieś unormowało? Jakby nie patrzeć widzę teraz dostępna tylko jedna ofertę dla specjalisty ds. harmonogramów. Projektantów drogowych teraz nie potrzeba? interesuje mnie tak praca

Mira

Czy stawki obecnie są jawne? Pytam, bo widzę, że Panu w tym roku nikt nie odpowiedział a sama bym chciała się dowiedzieć z tym, że mnie stanowiska asystenckie interesują obecnie. jest opcja dla branży morskiej oraz elektroenergetycznej. Powiedzcie mi, w którym przypadku lepiej się współpracuje? Któryś dział jest lepszy? I czy zarobki są tożsame?

Euzebiusz
@Mira

Stawki nie są jawne. Jest zakaz w umowie. Jakie sobie ustalisz z zarządem to masz.. Każdy ma inną. Często w każdym dziale każda osoba ma inną. Atmosfera różna. Jak to na projektach raz lepiej raz gorzej jak to w branży projektowej. Często wymagający zamawiący i trzeba stawać na głowie. Rotacja w firmie jest duża.

To kogo tam teraz potrzebują. (usunięte przez administratora) co udają że to robią i się na tym znają czy do druku cudzych opracowań bo ofert sporo

@Kandydat

jakich cudzych opracowań, chodzi o pominięcie cudzych praw autorskich? jeśli wiesz coś więcej to pisz, bo dali ogłoszenie na specjalistę ds. GIS. chcą min. 2-letniego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia. ale nie ma nawet mowy o podaniu kwoty wynagrodzenia

M

Bardzo nieprofesjonalna firma. Jakiś czas temu aplikował_m na stanowisko dotyczące analiz i prognoz ruchu. Dostał_m telefon w celu umówienia się na spotkanie stacjonarne lub online. Zaproponował_m online z uwagi na dużą odległość do pokonania na spotkanie. Szanowna Pani bez problemu się zgodziła. Umówiliśmy spotkanie na następny dzień, z czego musiał_m zrezygnować z wielu planów. Link do spotkania miał_m dostać na pocztę. Nic takiego nie miało miejsca. Brak linku, brak kontaktu ze strony rekrutującego. Bardzo niepoważne podejście do drugiego człowieka i jego czasu.

prawda
@M

bo tam potrzebują tylko dupeczki ale dupodajeczki. Kase oszczędzaja i najtaniej tylko zlecają... Wiec twoje kompetencje na nic

@prawda

skoro tu robisz to widocznie znasz realia. te ich oszczędności dotykają też pracowników? podasz, ile wynoszą pensje?

klint

chyba najdroższa drukania cudzych opracowań na rynku :/

Brak terminowych wypłat. Podwykonawcę/pracownika dział środowiska pogania i pomiata (stąd jakość daremna). Stałą pracę dostają w zasadzie same puste (wszystko co zrobiły, zrobiły dobrze, ale że w zasadzie nic nie zrobiły wiec nie miały się w czym pomylić) młode dziewczyny do towarzystwa

Jolanta
@Paweł

Aha, no tak... Czyli każdą kandydatkę za taką będziesz z góry tutaj uważać? Ale skoro poważnie niczego nie robią to czy by się tu miały niby zajmować? Bo jakoś tego nie widzę

kandydat

a jakie zarobki? podobno kasa jest jak za pracę specjalistów z koszty jak najtańsze firemki/osoby?

kandydat

od praktykantek, kurierów... Praca polega na drukowaniu cudzych opracowań. Teraz potrzebują kogoś od drona. Ktoś wie czy to na poważnie czy tylko przykrywka bo mówiły, że tam same (usunięte przez administratora) przyjmują?

asdfghe

A co Cię to obchodzi, chcesz się tam zatrudnić to się zatrudnij tylko później nie zarzekaj się się trzeba wszystkim oddawać, bo jak się do niczego nie nadajesz to dajesz, kumasz? Inni też chcą coś z tego mieć nie tylko kierownictwo firmy!

Agata
@kandydat

Zarobki, zarobki ale o jakie stanowisko ci chodzi właściwie?

@Agata

na projektanckim stanowisku całkiem dobre zarobki, środowisko to chłam

Iwona
@pracownik

Ale to oceniasz samą podstawę wynagrodzenia? Czy zdarzają się też jakieś premie itp?

nik

Banfity są ale niewielkie, praca polega na użeraniu się z podwykonawcami...

Sylwia
@nik

Użeraniu? Chyba nie lubisz za bardzo tej roboty?

zamawiający

jakość opracowań zależy od tego jaki podwykonawca im to aktulanie robi, zmienność jest duża

Zostaw merytoryczną opinię o Databout Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databout Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Databout Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databout Consulting Sp. z o.o.?

Databout Consulting Sp. z o.o.
  • Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7
    02-366 Warszawa

Databout Consulting Sp. z o.o.