Opinie o Expert 4 You Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Expert 4 You Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Expert 4 You Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert 4 You Sp. z o.o. w Elbląg

Jakie są mocne strony pracodawcy Expert 4 You Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) @M.K nie płaci pracownikom których wykorzystuje i okłamuje.nie wykonuje zleceń i zwala winę na pracownikow .zgłoszony w inspekcji pracy.zadlozony gdzie się da ,ścigany przez komorników,firma ma zakaz funkcjonowania ,zgłoszona w prokuratorze,firma zarejestrowana na inną osobę by nie można było ścigać właściciela M.K wszyscy wspólnicy danej spółki odeszli od M.K ponieważ (usunięte przez administratora) i nie płacił i robił wszystkim kłopoty. Funkcjonuje dalej choć ma zakaz.

obserwator/ klient Nowy wpis

cała ta nagonka i pisanie tych bzdur to jest jedna wielka niewiedza lub celowe działanie !!!! ilu tu piszę pracowników 2-3 ? a doskonale wszyscy wiemy jak pracownicy pili na budowach i okradali firmę że właściciele poszli z torbami!!!! jestem jeden który może coś powiedzieć np. Wioletta z biura na sam koniec co zrobiła? lub ekipa pracująca u mojego kolegi sprzedawała materiał !!!! a tego jest wiele gdzie płynie hejt a nikt nie wie że dla was MK popadł w silną depresję i męczy się do dziś ! ludzie są świadkowie którzy powiedzą jak było !

DAN-REX z Gdańsk Nowy wpis

Nie odbiera telefonów, (usunięte przez administratora) i nie płaci , okradł mnie i moją rodzinę z wynagrodzenia , jest kłamcą i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem. Zakładam mu sprawę sądowną o celową (usunięte przez administratora) i nie zapłacone usługi. Nie realizuje zleceń a pobiera zaliczki od Inwestorów .

Hlopak z Ukaina

jesteśmy facetami, którzy pracowali dla niego przez bardzo długi czas ... (usunięte przez administratora) nas za dużo pieniędzy !! (usunięte przez administratora) wielu klientów (Polaków, którzy zlecili prace przy domach), powiem prawdę, to kłamca

Małgorzata
@Hlopak z Ukaina

Jeśli to co piszecie to prawda to jaka umowa została między wami zawarta? Jak egzekwujecie należności?

Dobrodziej

Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Nic na czas, szef firmy to zwykły (usunięte przez administratora) i kłamaca. Nie polecam

Elbląg jeden z oszukanych
@Dobrodziej

Nie rozliczają swoich zobowiązań, nie odbierają telefonów. Złodzieje!! Proszę na nich uważać!! Mnie okradli i się chowają jak szczury.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Expert 4 You Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Expert 4 You Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Expert 4 You Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert 4 You Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Expert 4 You Sp. z o.o.
  • Aleja Grunwaldzka 2 lok. B1