Opinie o Piotrans-Paliwa Sp. z o.o. w Wisznice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotrans-Paliwa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotrans-Paliwa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotrans-Paliwa Sp. z o.o. w Wisznice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paweł

12.10.2023 05:10

Pawełikona wywiad

Przede wszystkim niedotrzymanie warunków zawartych w ogłoszeniu oraz niewypłacenie należnego wynagrodzenia za 3 tygodnie mojej pracy. Ogłoszenie o pracy, na które odpowiedziałem (znalezione w Internecie), zawierało informację o oferowanej UoP. Kiedy, po rozmowie telefonicznej, zdecydowałem się pojawić w siedzibie firmy, żeby podpisać dokumenty i spotkać się z pracodawcą, otrzymałem umowę zlecenia. Powiedziałem, że taka forma zatrudnienia mnie nie interesuje, a wtedy poproszono mnie o przyjęcie jej na próbne 3 miesiące. Odmówiłem, więc zaproponowano, żeby umowa zlecenia miała charakter jednorazowy i została podpisana na jeden przejazd. W efekcie nie otrzymałem właściwej umowy. Rozliczenie mojej pracy również nie było zgodne z ustaleniami. Pracodawca miał wypłacać wynagrodzenie według stawki za przejechane kilometry, ale kwota nie zgadzała się z pierwszym wyliczeniem, jakie zostało mi podane. Obciążono mnie także potrąceniem za odprysk na karoserii, który był ledwie dostrzegalny, a mógł być nawet wadą fabryczną. Do tego zarzucono mi jeszcze dwa uszkodzenia, za które miałem odpowiedzieć finansowo. Finalnie nie udowodniono mi winy, a pracodawca zarzucił mi niedostarczenie karty kierowcy niezbędnej do wyliczenia wynagrodzenia, choć obowiązek spisania danych z tej karty jest obowiązkiem firmy, nie pracownika.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Pawełikona wywiad

Od zera do 10 tysięcy złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 tygodnie.

Pawełikona wywiad

Minusem tej pracy był stary sprzęt powodujący szkody, za które pracodawca obciążał kierowców. Otrzymałem niesprawny pojazd z nieosłoniętymi nadkolami, czego inny kierowca (dokonujący załadunku) nie zauważył - w ten sposób powstało uszkodzenie, za które pracodawca chciał mnie obciążyć finansowo.

Pawełikona wywiad

Myślę, że w tej pracy można było rozwinąć co najwyżej problemy zdrowotne i stres - wynikało to ze stosunku do pracownika, który opisałem wyżej.

Pawełikona wywiad

Nie odbywały się żadne szkolenia.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Pawełikona wywiad

Atmosfera była umiarkowanie dobra, aż do chwili, w której przyszedł czas wypłaty. Początkowo wszystko było w porządku, osoba, która przyuczała mnie do pracy, również zachowywała się uczciwie. Kontakt z biurem także oceniam jako dobry, aż do czasu wypłaty wynagrodzenia.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Pawełikona wywiad

Zostałem nieuczciwie potraktowany, zarówno w kwestii warunków umowy, jak i ogólnej współpracy, dlatego oceniam tę atmosferę negatywnie.

Pawełikona wywiad

Nie wywiązywał się. Przede wszystkim nie dotrzymał warunków zawartych w ogłoszeniu - nie zgadzał się rodzaj podpisywanej umowy oraz wynagrodzenie. Brakowało też badań lekarskich i odpowiedniego wyposażenia w odzież roboczą.

Pawełikona wywiad

Zasugerowałbym zmianę właściciela. Firma nie traktuje pracownika z należytym szacunkiem i nie dotrzymuje ustalonych warunków.

Pavel Nowy wpis

nie polecam. Na miejscu, po przejechaniu 500 km podsuwa umowę-zlecenie do podpisania. Najpierw twierdzi, że na 3 miesiące, później, że na pierwszy wyjazd. Mimo, że w ogłoszeniu i w trakcie rozmowy tel. była mowa wyłącznie o umowie o pracę. Już po 10-tym i nie wypłacił ani grosza z 7200 zł jakie wyliczyli, czy ponad 8k jakie powinienem otrzymać według zasad w momencie przyjęcia. Firma nie potrafi od 2 tygodni przedstawić rozliczenia wynagrodzenia. Kwota, o jakiej zostałem poinformowany, a która nie została wypłacona, odbiega od przedstawionej kilometrówki i zasad (uwzględniając szkody) w momencie przyjęcia.

Potrzebuję informacji odnośnie firmy Piotrans-Paliwa Sp. z o.o.. Czy pracodawca wdraża nowo zatrudnionych kandydatów? Czy pracodawca oferuje umowe o prace na czas nieokreślony? Czy pracodawca gwarantuje premie? Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotrans-Paliwa Sp. z o.o. - Wisznice

• Jak się pracuje w Piotrans-Paliwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piotrans-Paliwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotrans-Paliwa Sp. z o.o.
  • Warszawska 94
    21-580 Wisznice
  • NIP: 7831727458 REGON: 361723121 KRS: 0000562022

Piotrans-Paliwa Sp. z o.o.