Opinie o Folres Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Folres Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Folres Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folres Sp. z o.o. w Rzeszów

Katy Nowy wpis

Cześć chciałabym poznać aktualną atmosferę jaka tu maja bo u mnie taki jad zaczął wychodzić ze wole odejść niż sie z ludźmi uzerac. Tutaj chociaż szanują sie wzajemnie i można na spokojnie pracować?

Folres Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Kasjer. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3700 PLN?

koko Nowy wpis

Ale nikt nie napisał czy brutto czy netto jak dostaniesz najniższa to się ciesz a i tak pół godziny za fri pracujesz

Zofia Nowy wpis
@koko

Czemu? To ile dziennie sie siedzi w pracy? 8,5 h? Nie można potem odebrać sobie jako wolne tych połówek?

Ewa Nowy wpis
@Zofia

Przerwy są bezpłatne wszędzie na świecie.

@kar

Marionetki!...Wszystko marionetki!... Zdaje im się, że robią co chcą, a robią tylko, co im każe sprężyna, taka ślepa jak one... [...] Dopomóc do szczęścia jeden drugiemu nie potrafi ale zrujnować cudze życie umieją tak dobrze, jak gdyby byli ludźmi...

Magdalena
@@kar

Poetycko. W jaki sposób i komu zrujnowali życie? Brzmi to jak scenariusz filmowy....

@Magdalena

To cytat z Lalki B. Prusa

@@kar

Sprężyna musi być jak sie uzaleznił na wszystkim to jest jak jest

Nikt

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Dawno tu nie zaglądałem ale to co czytam przeraża mnie; Czesław co tu sie wydarzylo…

@Nikt

rządzenie kilu pokoleń to się zrobiło kiedy była stara kadra to wszystko grało i sie rozwijało ale jak ktos sie nie zna to tak jaet

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Folres Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kenio

Firmę będą polecać Ci którzy tam pracują. Ale zastanówcie się nad podjęciem pracy w tej Firmie - nie warto, chyba że przed podjęciem pracy będziecie mieć warunki czarno na białym na papierze to może wtedy będą się trzymać ustaleń. Bo do tej Firmy pasuje określenie: "nikt ci tyle nie da ile ja Ci naobiecuje"

Krk
@Kenio

To prawda Zawsze obiecują złote góry i po pewnym czasie wychodzi że nic nie było prawdą

Jam
@Krk

To standard w tej firmie

Urszula
@Jam

Jakich obietnic nie dotrzymują? Na co uważać przy rozmowie o pracę?

@Urszula

Na wszystko nie warto tam jest poniżanie i rządzenie przez wszystkich

Jam
@Kenio

I najlepiej od notariusza

Ewelina
@koko

Możesz podać przykład jakiś sytuacji?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Kierowca można liczyć na 8100 . Czy to prawda?

Xdeczek

Chyba Ci się tutaj ta 8 z 2 zamieniła xd

ToTu

Firma porażka, nie dba zarówno o pracowników jak i o swoich klientów. Sam starszy szef to "mitoman" to co mówi nie ma przełożenia w rzeczywistości. Wymagania są tam duże ale żeby zadbać o towar (bo akurat klient go potrzebuje) czy pracownika (bo akurat zepsuł się samochód firmowy a pracownik potrzebuje pojechać do klienta) to nikt z dyrekcji o to nie dba. Są tam protegowani - których nikt akurat się nie czepia i mają to o co poproszą - no i PLEBS który wiadomo jest do zjeby. I tak naprawdę nie wiadomo kogo tam słuchać bo "dyrektorów" jest tam dużo. Szkoda gadać !!!!!

Krk
@ToTu

To nie mitoman tylko kłamca i oszust Praca tam jest wolontariatem ale pewnie za chwilę usuną kolejna moją wypowiedź

Włóczykij

Nie polecam tej firmy. Wyzysk. Praca na nadgodziny, codziennie 0,5h za które nikt nie płaci i co nie jest ujete w umowie o prace. Koleżanki z działu sprzedaży to sz.uje szukajace powodu zeby komus plecy obrobić - fałsz i zakłamanie. Omijacie łukiem. Szefostwo samo nie wie czego chce, kto ma rządzić.

Witam firme nie interesuje rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem odrazu chcą okres próbny żeby za darmo przyszedł robić i tak po co płacić jak może być za darmo taki jeden czy drugi bo przyjedzie .Prawdziwy pracodawca chce porozmawiać o warunkach podpisać umowę chodzby na początek zlecenie i zapłacić za wykonaną pracę nie polecam

Tonik

Mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na oczernianiu firmy i nie zważa jak dobrze firma jest oceniana , polecam pracę.

@kar

(usunięte przez administratora) na wszystkim byle by nie zapłacić pracownikowi. Ludzie bez jakichkolwiek wartości i zasad. Jeden wielki bałagan

ToTu
@@kar

Oj coś naraziłaś/eś się jaką niestosowną wypowiedzią.

KUK

Firma jest jedna wielka porażka wykorzystać zero kompetencji w zarządzaniu firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Folres Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Folres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Folres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folres Sp. z o.o.?

Folres Sp. z o.o.
  • Hanasiewicza 10