Opinie o Msu Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Msu Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Msu Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Msu Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Malwa Nowy wpis

Przykro, że asystentka biura ma oferowaną kwotę 4,3 tys. brutto. I niestety nic nie wspomina się w ogłoszeniu pracy, że miałaby być jakaś premia. Ale może ktoś tu jest z biura centrali w Bydgoszczy i zna stawki oraz akurat wie, że jednak mają system premiowy?

Do MSU Nowy wpis

Inspektor p. Przemysław Gajdowski jest do zwolnienia dyscyplinarnego.

Na ich stronie piszą ze biorą osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, a co z osobami które nie posiadają takiego orzeczenia ? Bo wiem ze chętnie właśnie biorą z niepełnosprawnością a mój tata jest na emeryturze ale takiego dokumentu nie ma

Pracownik ochrony musi mieć orzeczenie jakiś konkretny stopień? Bo tu czytam że jest potrzebne orzeczenie co jest normą oczywiście w tym zawodzie,ale ciekawe czy grupa ma wpływ na to, kto prędzej ma szanse dostać pracę jaki stopień.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Msu Group Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jaka atmosfera panuje w firmie Msu Group Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 22 grudnia. Jak wygląda rotacja?

Ochroniarz

Zależy o co pytasz ?o jaki rodzaj pracy

Damian

Rotacja jest ogromna przez dyrektora Gembkę. Drze morde na każdym kroku... Radze omijać tą "firme"

Cześć, czy te oferty na stronie aby na pewno są aktualne? chodzi o to ze widzę tutaj w jednej z zakładek tylko jedna na fizycznego i zastanawiam się czy one nie są może jakieś poglądowe czy cos? wiecie? fakt faktem chce się dowiedzieć jak pracuje się jako instalator. Jacy klienci się trafiają? I jakie są stawki?

Szukają na stanowisko operatora centrum monitorowania. Ale piszą ze jest wymagana doświadczenie na stanowisku. Komuś udało się dogadać w tej kwestii i przyjęli was bez doświadczenia? Jak wyglada i ile mniej więcej trwa szkolenie i przygotowanie do pracy?

Msu Group Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Gospodarczy w miejscowości Sierpc. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Natan

Jest praca dla pracownika ochrony. Zastanawiam się czy aplikować bo napisali że mile widziane są osoby z orzeczeniem, studenci i uczące się. Ja nie jestem w żadnej z tych grup. To co? Mam szanse na pracę? Przyjmują zdrowych w sile wieku?

Byłypracownik

Nie polecam! Brak płatności za dodatkowe nadgodziny pracy! Dodatkowo przełożony narzuca kiedy pracownik ma wybrać urlop i sam wpisuje to w grafik! Nie można liczyć na żadne premie ani docenienie pracownika! Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie wypłacają należnej odprawy wykręcając się i nie traktują ludzi poważnie , pomimo narzucenia obowiązku zapłaty i kary przez inspekcje pracy! Wykorzystują oraz nie szanują podstawowych praw pracownika.

Interesuje mnie czy pensja w Msu Group Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Sprzątaczka, ich ogłoszenie widziałam 26 sierpnia na Nuzle.pl.

Ziuta

Nie wiem jak w innych miastach ale w Goleniowie na dodatki nie ma co liczyc.

Mama

Nie ma, żadnych premii ani naród

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych info odnośnie firmy Msu Group Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz, a każda opinia jest pomocna.

Mama

Jestem z Bydgoszczy i brak premii i nagród

Czy Msu Group Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lepiej nie inwestuj swojego czasu dla tej firmy... Porażka... Szukaj innego zatrudnienia

Gabriela

A możesz uzasadnić chociaż dlaczego tak odradzasz? :(

Co jaki okres czasu w Msu Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ochroniarz

Nie ma takiej opcji .Najnizsza krajowa i tyle

kuba
@Ochroniarz

czyli podwyżka co roku!!

Ochroniarz

Pensja na czas jedyny plus ,reszta niestety same minusy pytajcie ,a wam odpowiem co i jak

Zostaw merytoryczną opinię o Msu Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Msu Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Msu Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Msu Group Sp. z o.o.
  • Plac Piastowski 3