Opinie o Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Firma Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. szukała pracownika na Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Dorota Nowy wpis

Cześć, mam pytanie do osób, które pracują w agencji ochrony Aron. Konkretnie chciałabym się dowiedzieć dwóch rzeczy: jeżeli przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, to w jakim systemie oni pracują i czy mają zmniejszoną liczbę godzin. Bardzo proszę o info. Jak to jest u was w firmie?

neo Nowy wpis
@Dorota

24 godzinnym

neo Nowy wpis

kiedys pracowalem w aronie w geleri pomorskiej dobre wspomnienia jaja byly tam jak berety ...pamietam ze to co placili tto psi grosz teraz ja zarabiam teraz w kilka dni ..

były

stanowczo nie polecam tej firmy są to (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat. C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
worko

prawda ;) zwłaszcza dla młodych panów, że tak to ujmę, nie wymagają doświadczenia a zapewniają szkolenia i odzież do pracy, dobrze traktują swoich pracowników i nie robią problemów np. ze zwolnieniem zdrowotnym itp. poza tym zatrudniają na umowy o pracę

były

PanieXXXXxboli [usunięte przez moderatora] ? Windowałeś się nieuczciwie bardzo podłymi metodami a zapomniałeś o jednym nie czyń drugiemu co tobie niemiłe ,ale w jednym masz mistrza i jesteś najlepszy w donoszeniu tak się rozpędziłeś że podobno nawet sam na siebie donosiłeś a sam mówiłeś cyt.miejsce............pomału zdobywam ciekawe co to znaczyło a teraz to żebyś mógł za ciecia na spalarni stać fakt że nawet tam byś sobie nie poradził powiem jedno dobrze ci tak (zainteresowani wiedzą o kim piszę)

tepracownik

hmm...Bardzo zaskoczony jestem twoją opinią..Jesteś jedyną osobą, która pracuję w tej firmie i ma takie pozytywne zdanie na ten temat Pracując na Fordońskiej ( bo na pewno tam pracujesz ) chyba siedzisz w PIWNICY nie widząc tego co ostatnimi czasy się dzieje.Pozwól, że wymienie: opóźnione wypłaty, sprzedaż samochodów, zwolnienia pracowników ( nieczęsto pracujących od powstania firmy )....itp Więc pisząc takie bzdury radzę ci zastanów się...bo nie wiadomo do kiedy będziesz pracował...........

jak ktoś pracuje starannie to i awansuje są pracownicy doceniani teraz dopiero mogą wypłynąć mi osobiscie teraz bardziej odpowiada jestem zadowolony mogłem awansować a mało tego wszyscy mi zazdroszczą bo sami by tak chcieli i bzdury wypisują wielcy przyjaciele firmy

Nie polecam. Szczególnie że w chwili obecnej firmą zarządza żona Prezesa.Żadnych możliwości rozwoju, żadnych możliwości awansu. Co chwilę obniżki pensji. Najlepiej pracujmy za darmo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fordońska 81
    85-719 Bydgoszcz

Agencja Ochrony Aron 2 Sp. z o.o.