Agencja Ochrony "ARON 2" Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Agencja Ochrony "ARON 2" Sp. z o.o.

były pracownik 2011-11-22 12:12:26
Nie polecam. Szczególnie że w chwili obecnej firmą zarządza żona Prezesa.Żadnych możliwości rozwoju, żadnych możliwości awansu. Co chwilę obniżki pensji. Najlepiej pracujmy za darmo!!!
pracownik 2011-12-17 20:09:05
jak ktoś pracuje starannie to i awansuje są pracownicy doceniani teraz dopiero mogą wypłynąć mi osobiscie teraz bardziej odpowiada jestem zadowolony mogłem awansować a mało tego wszyscy mi zazdroszczą bo sami by tak chcieli i bzdury wypisują wielcy przyjaciele firmy
tepracownik 2012-01-21 14:37:46
hmm...Bardzo zaskoczony jestem twoją opinią..Jesteś jedyną osobą, która pracuję w tej firmie i ma takie pozytywne zdanie na ten temat
Pracując na Fordońskiej ( bo na pewno tam pracujesz ) chyba siedzisz w PIWNICY nie widząc tego co ostatnimi czasy się dzieje.Pozwól, że wymienie: opóźnione wypłaty, sprzedaż samochodów, zwolnienia pracowników ( nieczęsto pracujących od powstania firmy )....itp

Więc pisząc takie bzdury radzę ci zastanów się...bo nie wiadomo do kiedy będziesz pracował...........
były 2012-04-22 22:19:28
PanieXXXXxboli [usunięte przez moderatora] ? Windowałeś się nieuczciwie bardzo podłymi metodami a zapomniałeś o jednym nie czyń drugiemu co tobie niemiłe ,ale w jednym masz mistrza i jesteś najlepszy w donoszeniu tak się rozpędziłeś że podobno nawet sam na siebie donosiłeś a sam mówiłeś cyt.miejsce............pomału zdobywam ciekawe co to znaczyło a teraz to żebyś mógł za ciecia na spalarni stać fakt że nawet tam byś sobie nie poradził powiem jedno dobrze ci tak (zainteresowani wiedzą o kim piszę)
worko 2016-04-19 21:38:44
prawda ;) zwłaszcza dla młodych panów, że tak to ujmę, nie wymagają doświadczenia a zapewniają szkolenia i odzież do pracy, dobrze traktują swoich pracowników i nie robią problemów np. ze zwolnieniem zdrowotnym itp. poza tym zatrudniają na umowy o pracę
były 2016-11-02 08:59:31
stanowczo nie polecam tej firmy są to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony "ARON 2" Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony "ARON 2" Sp. z o.o.