Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Dzien dobry! Opowiem historie ktora mnie spotkala w tej firmie.Pracujac w tej firmie zaznalam mobingowi p. Marzena brygadzista dręczyla mnie, non stop była agresywna bylo to widac po tonie i wyrazie twarzy na kazdym kroku zawsze mi i tylko mi zaczela uporczywie krzyczec gdy cos sie jej nie podobalo np smugi na lustrze potrafila byc agresywna slownie i po mimice twarzy. Był taki dzien gdy nienajlepiej sie czulam chcialam sie zwolnic u wyzej wymienionej osobie lecz odparla agresja ''nie, juz do pracy'' w tamtym momencie myslalm o tym by zadzwonic pod 112 , gdyż wiedzialam, ze nie uzyskam pomocy z strony j.w. Upodliła mnie, miałam mysli samobojcze myslalm by wziasc srodek chemiczny, a wtedy by miala problem zarowno Dyrektor jak i brygadzista. Z czym idzie zadoscuczynienie dla rodziny. Opowiedzialam ta histrie by przestrzec innych, a zarowno ostrzec dyrektora przed p. Marzena, ktora prowadzi czlowieka do załamania. Niech sie Dyrektor zastanowi kogo zatrudnił i przypaczyc sie tej osoby. Tacy ludzie powinni byc zwalnienia trybem natychmiastowym.

Elka

Czyli, jeżeli zgłosisz problem to możesz za to wylecieć z pracy? Do kogo trzeba zgłaszać problemy? Do kierowników? A co jeśli zgłosi się gdzieś wyżej - też zostanie zamiecione pod dywan ?

Krzysztof z Bydgoszczy

Pani Mariolu !!! to co pani pisze to są kompletne bzdury czy była Pani chociaż raz zobaczyć w jakich warunkach pracują wasi pracownicy. Jestem w 100% procentach przekonany że nie była Pani. Przyjmujecie od kontrahenta zlecenie na ochronę fizyczna daję np. obiektu ( budowy ) czy zdaję sobie pani sprawę że zatrudnieni pracownicy pracują w ciężkich w warunkach przykładowo . W baraku którym pracownik ochrony ma pełnić służbę są pozostawiane rzeczy lub sprzęty firmy budowlanej a nieraz zdarza się że w baraku nie ma ogrzewania lub prądu podstawowej rzeczy aby pracownik ochrony mógł zrobić sobie herbatę czy nawet kawę czy Pani zdaniem to jest zgodne z przepisami BHP oraz dopuszczenie pracownika ochrony z orzeczeniem do pełnienia służby no raczej nie Pani nie widzi tego ponieważ siedzi Pani za biurkiem popijając kawę 8 godz i do domu a taki pracownik przez całą noc musi w krytycznych warunkach pracować... Łatwo jest podpisać kontrakt ale też trzeba logicznie pomyśleć aby zapewnić godne warunki pracy oraz socjal. Chciałem również poruszyć temat Państwa mundurów będąc zatrudniony w Państwa w firmie w 2010 roku otrzymałem od mojego kierownika kurtkę która była na mnie za duża jak włożyłem ręce do kiszeni to po prostu były same dziury również otrzymałem ten magiczny sweter który posiadał również dziury co do munduru to musiałem sam go prać po otrzymaniu od kierownika bo był strasznie brudny i niech tu Pani nie pisze że są czyste . Wracając do mojej wypowiedzi poprzedniej może kiedyś szefostwo firmy da Pani tą satysfakcje i przez jedną noc będzie Pani miała okazję pełniła służbę aby się przekonać na własnych oczach jak naprawdę wyglądają warunki pracy np. Pilnowanie ( budowy) i może wtedy pani zmieni zdanie. Bo łatwo jest brać dotację za osoby zatrudnione ale żeby im zapewnić godne warunki pracy i godną pensję za wykonaną pracę bo te resztki które Państwo płacicie to nawet od 10 do 10 nie starsza pracownikowi . Chyba zgodzi się ze mną Pani że za osoby z orzeczeniem otrzymujecie duże pieniądze więc traktowanie człowieka chorego i wykorzystywanie go na każdym kroku to u Państwa norma, biorąc pod uwagę to że nie współpracujecie z osobami zdrowymi tylko chorymi , i wymaga z Państwa strony odrobinę szacunku bo jak może Pani tego nie zauważyła ale pieniądze do firmy przynoszą wasi pracownicy to że macie kontrakty podpisane to nic nie znaczy bo pracownik jest na pierwszym miejscu bo to on więcej czasu spędza w pracy niż ma wolnego. Chciałem również zwrócić Pani uwagę że ta treść którą Pani napisała na tym forum jest po prostu nie na miejscu i Pani jako pracownik biurowy tej firmy powinna Pani oszczędzić sobie takiego typu wypowiedzi w kierunku swoich pracowników . Chyba że ma Pani takie samo zdanie jak pozostali pracownicy którzy są odpowiedzialni za nadzór nad pracownikiem no to muszę przyznać gratulację nie ma co szacunek do własnych pracowników macie. Jeszcze chciałbym dodać że osoby które są odpowiedzialne i zatrudnione w waszej firmie na stanowisku kierowniczym to wobec swoich pracowników stosują tak zwany mobbing, niektórzy pracownicy nawet są zastraszani że jeśli nie przyjdą do pracy to mogą się z nią pożegnać. Bo osoby będące na stanowisk kierowniczym tak właśnie robią dwa dodam że to nie wszystko osobą będąca na stanowisku kierowniczym w Państwa firmie to byli policjanci którzy uważają się że mają doświadczenie w tej branży a niestety po pewnym momencie okazuję się że mają brak wiedzy i doświadczenia na tym stanowisku , kierownik czy koordynator powinien mieć szacunek dla swojego pracownika a tym bardziej dla osoby będącej z statusem orzeczenia . A nie wykorzystywać ciężko chorych ludzi i stosować wobec nich jakieś dziwne kroki typu jeśli pan/czy pani nie przyjdzie do pracy to możemy się pożegnać . Czy Pani Mariola nie uważa że takie zastraszanie pracownika jest nie na miejscu . Trzeba zmienić podejście dla swoich pracowników bo żeby nie oni to byście dawno Państwo zbankrutowali . Moje ukłony serdecznie pozdrawiam Krzysztof z Bydgoszczy

@Dziki Bill

Można było się potem z tego jakoś rozliczyć czy cos? ta budka bez prądu mnie zastanowiła, jak została skomentowana wtedy? I czy do dziś już normalnie te podstawowe sprawy są zapewnione?

Martysia Nowy wpis

Witam, na stronie widnieje oferta dla pracownika do działu księgowości. Optimę mam rzecz jasna opanowaną i posiadam doświadczenie z pracy na tym stanowisku, które było wymagane. nie wiecie może jakie wychodzą obecnie zarobki? po prostu rynkowe, że ich nie opisują wprost?

wojtek Nowy wpis
@Martysia

Zapraszam do kontaktu w przyszłym tygodniu. Można podesłać CV na adres praca@votumochrona.pl . Serdecznie pozdrawiam

Cześć, czy tutaj serwisanci są zatrudniani? Sądziłem ,ze to agencja ochrony ale wypatrzyłem taka niedawną opinię od pewnej Pani odnośnie wymiany ekranu w telefonie. To prócz ochroniarzy lub biurowych jako kto można pracować?

Votum Nowy wpis

Szybko potrzebowałam naprawy wymiany ekranu i telefonie i bardzo szybko dostałam odpowiedź. W ciągu 2 dni została wykonana profesjonalna naprawa. Jestem zadowolona z ceny i usługi oraz bardzo miłego Pana który przyjął zgłoszenie. Polecam

Wacek
@Krzysztof z Bydgoszczy

Ale historie za górami za lasami....Nie raz chroniłem budowy i takie sytuacje nie miały miejsca. Wiadomo luksusów n ie było ale na głowe nie padało zawsze był prąd, czajnik, grzejnik, latarka i łączność z bazą. Przykro mi że spotkałeś się z taka sytuacją ale zawsze mogłeś pogadać w firmie z szefostwem i wyjaśnić problem. Jeśli chodzi o zarobki to nie jest ich wina ze tak płacą, takie są realia na rynku ochrony i konkurencja i nieuczciwi przedsiębiorcy zaniżają stawki. Wiadomo szału nie ma ale praca jest banalna. Pozdrawiam Pana

@Wacek

Mnie nic nie spotkało bo ja już od ponad 4 lat nie pracuje w tej firmie bo przeszedłem na emeryturę..

Robson
@Krzysztof z Bydgoszczy

praca na posterunku została przedstawiona niezgodnie z rzeczywistością

@Robson

Czyli wobec tego opinii rzeczywistość jaka by była? Co konkretnie w niej się nie zgadza tak właściwie jeśli można dopytać? Raczej nie całość? Zastanawiam się po prostu, bo raczej z nudów ktoś tyle by nie pisał?

@Wacek

Jakby pan zobaczył w jakich warunkach się siedziało, to na pewno włosy panu by wyleciały z glowy my nawet nie mieliśmy gdzie siedzie. Gdy koordynator przyjeżdżał na obiekt to zawsze był ten sam tekst nie mam czasu śpieszę się, ja razem z zmiennikami to za głowę się łapaliśmy tylko dlatego że było nawet możliwość gdzie usiąść. Przez 14 godz człowiek siedział na wiadrze i na to był położony steropian żeby było ciepło w (usunięte przez administratora) jak mój kolega kiedyś zwrócić uwagę kierownikowi to odpowiedział że możemy rzucić się na kupno krzesła. Może miał pan lepsze warunki niż my ale szczerze mówiąc każda firma olewa wszystko tylko żeby mieć kogoś kto przypilnuje a resztą martw się sam najlepiej jak byś im głowy nie zawracał.

Karol
@Krzysztof z Bydgoszczy

To niestety prawda. Na moim obiekcie to dostaliśmy do dyspozycji jedynie budkę bez wody i bez prądu. Krzesło musieliśmy sobie załatwiać sami, bo nie byłoby na czym siedzieć. Żeby się załatwić to musimy latać w przysłowiowe "krzaki". Mundury - Było już napisane: brud i zapaszek do sprania. Jak przy odbieraniu zwróciłem uwagę na plamy to otrzymałem odpowiedź: "Ja tu nic nie widzę.".

Dziki Bill
@Krzysztof z Bydgoszczy

Muszę potwierdzić to co jest tutaj napisane. Kurtka służbowa - z plamami, budka bez prądu i wody, krzesło do siedzenia to przyniósł jeden z pracowników, środki czystości były kupowane za własne pieniądze.

@Dziki Bill

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Katowice
RE/MAX Polska

Darek
@pracownik

Weź się kobieto do uczciwej pracy to raz a dwa same doprowadzanie do tego że na wiadomym obiekcie wszystko się sypie.Sciemniacie i tyle.Dzieki Marzenie wszystko się jakoś trzyma . Jeżeli komuś się nie podoba uczciwą pracą zawsze może się zwolnić.Dupe wozić samochodem brygadzistka to pasuje. A prosto w oczy nie potrafisz nic powiedzieć .Nawet zabrakło odwagi żeby podać imię. Pozdrowienia od ochrony.

Subu
@Darek

Z każdym można sobie poradzić! Nawet i p Marzena by miała za swoje! Boicie się kobiet? Przecież, to też człowiek! A wy pyska nie macie? Krótko z takimi! Kierownik czy nie, jak się należy to opieprzyc i szefa!

@Subu

Ale to wgl prawda, że tak ludzi źle traktuje czy ją fantazja poniosła?

Szwed
@pracownik

Proszę o wpisywanie merytorycznych opinii i "po trzeźwemu"

pracowniki z 20.02.2021
@pracownik

To nie jedna osoba tak postępuje w tej firmie.Gdy się informuje P. Dyrektora zamiata wszystko pod dywan tz. Na pwno wie i z tym mu dobrze a ludzie się zwolnią inni przyjdą i tak się jedzie na tym wózku.

Długi i gruby

Zacznij systematycznie brać leki

Chrupek
@pracownik

Pani Marzena jedna z lepszych w tej firmie

Agnieszka
@Darek

Ci co piszą złe opinie na temat firmy . To mają chyba ze sobą problem. Ja pracowałam w tej firmie w Łodzi 5.5 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Kasa była zawsze na czas nigdy po czasie i dodzwonić się do Bydgoszczy jak i do koordynatora nigdy nie było problemu. Pozdrawiam tych złych pracowników

@Agnieszka

Jak nie masz zastrzeżeń to czemu już tam nie robisz? Jakie są powody dla których ludzie odchodzą? Możesz napisać, ile płacą za ochronę?

Natalka
@Agnieszka

na forum już pisano o braku podwyżek, więc z racji tak długiego stażu ich nie miałaś czy może jednak? lub może wpadły jakieś inne przywileje? cokolwiek z tego tytułu przysługuje? łatwiej jest się na cos ugadać? pracownicy dla góry są anonimowy czy wręcz przeciwnie?

@pracownik

Doskonale wiem co tam się dzieje kierownicy tylko odwalają swoje i mają obiekty głęboko w 4 literach taka prawda zgłaszasz problem z pracownikiem że piję to co nic nie robią tylko zgłaszającego przeżucają i po czasie zwalniają to firma alkocholików złodzieji i (usunięte przez administratora)...a bo nawet na dyżurkach sex uprawiają otwarcie a przełożeni udają że nic się nie dzieje .

Elka

Jaka jest kultura pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Praca we Votum oki. Wszystko zależy z jakimi ludźmi się jest na obiekcie bo to oni tworzą trzon firmy jakby nie patrzeć. Jedynie co denerwuje to to że kierownik często nie odbiera telefonu i nawet nie potrafi oddzwonić. Ale TY spróbuj nie odebrać telefonu od kierownika...

Sławko

Witam ???? pracuje w Votum ochronie prawie 8 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem z skąd te opinie kiepskie? Kierownicy są ok, wypłata zawsze na czas. Ciuchy firma zapewnia. Więc nie rozumiem dlaczego ludzie tak negatywnie piszą.

@Sławko

Skoro w pana przypadku jest to 8 lat stażu, możliwe, że ze względu na to mogą różnie traktować zatrudnione osoby? Lokalizacja lub osoba obsługująca może mieć tutaj znaczenie? Jaka jest w Pana przypadku?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

paweł

Rozbawiony zostałem tym pytaniem :) Nie :) :) :) :)

Stanisław

Tak organizacja spotkań jest tylko dla pracowników biura reszta to fizole nie mają szczekać tylko rypać najlepiej za miske ryżu ale dobre ha ha ha integracja w votum ha ha ha jest i to super integracja kapusi co wchodzą w tyłek kierownikom a ci ich słuchają jak bogów

Tak spotkania są organizowane rzucają człowieka z obiektu na obiekt więc spotykasz wielu ciekawych interesujących ludzi odnośnie imprez i to jest w tej formie notoryczne impreza obiektowa nikt tam nie podchodzi z powagą do picia w pracy i na obiektach można i.prezować do woli

Ryszard

Serio nie jest się przypisanym do jednego obiektu? Daj też proszę znać, na jaki socjal mogę tu liczyć i kiedy można dostać pierwszą podwyżkę?

paweł
@Ryszard

Socjal żaden a podwyżki to tylko obowiązków

@paweł

zawsze jakaś informacja... pisząc o obowiązkach to co tak konkretnie masz przy tym na myśli? Jakie zadania dorzucają i jak sobie z nimi radzić?

Jaro

Jaro nie polecam tej firmy jest najgorsza w bydgoszczy

@Jaro

A w czym Ci zawinili konkretnie. Bo na razie nic nie napisałeś o pracy w Votum, a chętnie poznam takie sprawy, jak podejście kierownictwa do zatrudnionych, organizacja pracy, grafiki, przerwy, czy są ciuchy od firmy, jakie stawki, czy są realne premie? O co chodzi, z tymi wpisami o donosicielstwie wśród kolegów?

Zero plusów same wymagania .W umowie o pracę pensja najniższą krajową i premia .Teoretycznie zero . Pracownicy z grupą od psychiatry połowa to psychole.Donosicielstwo i konfidencja

krzychu123

Dzień dobry . Piszę bo chciałem się zapytać czy znalazła by się jakaś praca dla 41 latka .Jestem osobą z drugą grupą i bardzo chciałbym pracować a także spróbować pracować w tej firmie.Dziękuje

Wojtek
@krzychu123

Witam, proszę o przesłanie CV na nasz adres mailowy praca . Znajdzie go Pan na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiam

Jak szefostwo w Agencja Ochrony PUH VOTUM traktuje ludzi?

problem

Trauktuje ich jak bydło.

Rozmawiałem przed chwilą z Panem co werbuje do Słubic gdzieś na obiekt odrazu stwierdził że skoro byłem na chorobowym to napewno przechorowalem 186 dni i teraz szukam pracy kompletny oszołom nie miły i z góry skreśla ludzi a zresztą tak się traktuje ludzi z orzeczeniem żeby tylko pefron płacił a ty (usunięte przez administratora) Łaj za 2000 tys co zresztą im oddadzą tragedia

Radek G. Ergie

Ja chciałbym napisać co myślę o PUH VOTUM w Łodzi. Pan Jerzy Zarzycki to po prostu Złoty Człowiek. I chcę to napisać ode mnie samego zaznaczając że to nie jest wazelina. Po tym w jaki sposób rozstałem się z Votum półtora roku temu i po kłótniach w pracy to ja jestem po prostu wzruszony. Mam dostać następną szansę a moja sytuacja jest bardzo trudna bo jestem w schronisku dla bezdomnych a ratunkowa dłoń wyciągnięta przez Pana Jerzego Zarzyckiego to dla mnie bardzo ważna sprawa. Dzięki Panie Jurku bo dzięki Panu mogę odżyć i nie żyć w schronisku w trudnych warunkach. W pracę włożę jak najwięcej serca a praca będzie okej bo na sprzątaniu w godzinach 8:00-15:00. Ma Pan u mnie wszelkie wyrazy wdzięczności, podziękowania i szacunku. Dzięki Panu wyjdę z marginesu społecznego. Jeszcze raz dziękuję. P.S. Wcześniej byłem pracownikiem ochrony, na noce także, i chyba chce mnie Pan dać na sprzątanie żeby mi bez psychotropów i braku snu w mojej chorobie psychicznej nie odwalała śruba. PUH VOTUM oceniam 10/10 i mam nadzieję że Pan Zarzycki zrobi karierę w Votum choć jeśli by się przeprowadził do Bydgoszczy to by go w Łodzi bardzo brakowało.

Inka Lena
@Radek G. Ergie

Radek chyba pracowaliśmy razem na Telefonicznej 2 lata temu. Jak się można z Tobą skontaktować, może pomogę.

Robson

po 10 latach w firmie Votum zastanawiam się skąd tu tyle jadowitych komentarzy. warunki dobre (szału nie ma, zwłaszcza na budowach, ale piecyk zimą i woda latem są). pensja na czas, a najczęściej przed czasem. z dyżurnymi i kierownikami można się dogadać - oczywiście zdarzają się sprzeczki, ale to normalne. jednak jeśli ktoś pracuje uczciwie i "nie ściemnia" to ani kierownicy ani dyżurni nie czepiają się. grafik zmienia się tylko wtedy gdy ktoś zachoruje, albo nie przyjdzie. piszecie o złych kierownikach, ale o złych pracownikach wcale. a nawet osób z problemem alkoholowym nie wyrzucają od razu tylko mają szansę na poprawę (znam kilka takich przypadków). w sprawie ew. mobingu dyrektor działa szybko i bardzo skutecznie (były dwa takie przypadki w ciągu mojej pracy i obydwoma dyrektor zajął się osobiście). dopłaty do okularów, leków, sprzętu rehabilitacyjnego i sanatorium są realne (dla tych co nie wiedzą: wystarczy fakturę za leki lub sprzęt przynieść do biura - ot i cała filozofia). paczek na święta nie ma i pewnie nie będzie, ale to dotyczy tylko zakładów państwowych, a nie prywatnych firm więc nie wiem po co się nad tym w ogóle rozwodzić. w sumie ponad połowa zażaleń i złych opinii nie ma w ogóle racji bytu. osobiście mam nadzieję na kolejne 10 lat i jestem całkiem zadowolony ze swojej pracy. pozdrawiam

Wacek
@Robson

Komentarz w samo sedno. Nic dodać nic ująć. Wiadomo kto wylewa gorzkie żale tylko Ci co podpadli lub pracować się nie chciało. Pracownik może podejść nawet do szefa i powiedzieć co jest nie tak. A nie po latach piszą jak było źle. Chore !!!

@Robson

Widze kolega wchodzi w tyłek całej dyrekcji takich jak ty jest tylko garstka w votum odnośnie paczek na święta to były ale odkąd firma zakupiła samochody patrolowe to szef firmy sam powiedział paczek nie będzie bo trzeba samochody spłacić ale po 2 latach kapusie i donosiciele co mieszają na obiektach otrzymali przelewy na konto po 1500zł odrazu po przelaniu gotówki z firmy był telefon by wypłacić gotówkę i zapraszają po odbiór nagrody za 1500zł dawali laptopy tym co przelali 400zł dostali tablety reszta kapusi po 250zł to były niby prezenty gwiazdkowe od firmy a rzeczywistość jest taka że wyprali pieniądze z PEFRON nic wiencej i co twoim zdaniem jest to ok ze strony firmy to super

mix
@Franek

Haaa haa haa ładie popłynąłeś, co ty za filmy oglądasz? Radzę skonsultować się lekarzem lub farmaceutą. Paczek na święta nigdy nie było, o takich farmazonach z pefronem pierwsze słyszę. flota w firmie jest standardowo wymieniana co jakiś czas z tego co mi wiadomo a pracuję w tej firmie już dobrych parę lat.

Darek
@Robson

Dokładnie tak jak mówisz . Masz rację.

W
@Robson

Faktury nie ściemniaj kolego oddałem faktury na wysoką kwotę i dostałem nawet nie 50 procent

konanbibliotekarz OP-2

Dziewiąty rok w Votum Bydgoszcz leci , jak tak pracuje spaceruje dozoruje często sumienie każe zadać pytanie ,,za co mi płacą '' Zapierdzielałem w innych firmach na produkcji teraz mnie napierdziela kręgosłup , ale do rzeczy w pracy zawsze mam przerwę nawet gdy robię obchód bo to relaks , dawniej w innych zakładach albo faja albo kanapka bo mam tylko 15 minut przerwy normalnie jak beduin . Spokojna praca , kumple spoko należy być tolerancyjnym , płaca na czas , a przeważnie przed 10tym , moja ocena za całokształt pracy i współpracy 10/10 a negatywne wpisy to konkurencja oraz chlejusy , podpadziochy z czystym sumieniem POLECAM tę firmę

Czy w Agencja Ochrony PUH VOTUM występują paczki/bony świąteczne?

Franek

Tak iwyłącznie dla kapusi i donosicieli tylko musisz mieć konkretny donos to nagroda będzie

Tadek

Niestety paczek i bonów na święta nie ma. Ale są refundacje leków, aparatów słuchowych, okularów, rehabilitacja oraz możliwy jest wyjazd na turnus.

@Tadek

Ha ha ha wyjazd na turnus no tylko pytanie od ilu lat jest taka możliwość a to że refundacja jest leków aparatów i okularów to i tak z ich nie idzie tylko wszystko z PEFRONU garnąć do siebie ale nic od siebie jak by mogli to by jeszcze zabrali tak samo wyjazd na turnus jest refundowany wszystko w temacie nic zaskakującego

@Franek

To idzie z ich podatków które odprowadzane jest na konto pefron. Z nieba tego nie dostają!!!

@Tadek

Tak z podatków ha ha ha napewno ha ha ha w jakim ty świecie żyjesz chłopie z tych 5% stać by ich było na takie nagrody poczytaj o pefronie wtedy się udzielaj tak wpłacają ale płacą tylko 5% i wierzysz w to że ktoś im prawde o dochodach pisze nikt ty byś podał prawdziwe dochody ? Jak masz wiele chcesz wiencej i jeszcze wiencej i na pracowników nie patrzysz tylko są oni liczbami na koncie tyle w temacie

@Franek

Tak z podatków co miesiąc przez x lat to się zbiera. Szkoda że wprowadzasz ludzi w błąd. Ale w twoim przekonaniu manna spada nieba. Nic tylko zakładać ZPChr .Pozdrawiam

@Tadek

Widze masz pojęcie że niech cię jasny (usunięte przez administratora) strzeli obudz się i zobacz ile takich firm powstało i powstaje rocznie z podatków ha ha ha nie mogłem się opanować od śmiechu to se wyobraż jakie by musiały być te podatki wcześniej by teraz nimi dysponować i czy było by to opłacalne jak tak twierdzisz że z uzbieranych podatków ale z jakich podatków uzbieranych jak firma odrazu zaczeła przyjmować do pracy osoby niepełnosprawne i mają takie firmy odrazu dotację z PEFRON ale jak ty ciemny dyżurkowiec to tyle wiesz jak się załatwiasz to taka twoja wiedza

@Franek

Dotacje do pracowników to w ogóle inna sprawa, mają ja co miesiąc i największą korzyść mają firmy które chronią, bo mają stawki za ochronę niskie ale pewnie pan o tym wie. Druga sprawa to pieniądze z których refundują leki itp. to idzie z podatków. Trzecia sprawa dzień bez ubliżania dla pana to dzień stracony- prawda. Pozdrawiam Pana. Życzę Panu dużo zdrowia i empatii. Musiało Panu straszną krzywdę zrobić tę votum.

lemur

MOJE PYTANIE JEST PROSTE ….CZY W AGENCJI OCHRONY MOŻE PRACOWAĆ OSOBA KARANA SĄDOWNIE .A TAKA OSOBA PRACUJE I MA SIE DOBRZE PO OSTATNIM OŚWIADCZENIU O NIEKARALNOŚCI (usunięte przez administratora)

Śmieszek
@lemur

Ha ha ha dobre a co masz tej osoby karte karną że jesteś przekonany że jest karana bo widze zabolała cię jedna z wypowiedzi skoro osoba przedstawiła sądowne oświadczenie że nie figuruje jako osoba karana to po co te przepychanki liczy się papier a nie durne pier.......lenie liczy się papier jak go posiadasz dostarcz do firmy votum i wtedy możesz takie pierdoły wyssane z palca pisać a nie bo od kogoś słyszałeś ha ha ha przeczytaj sam co ma sam koniec napisałeś PO OSTATNIM OŚWIADCZENIU O NIEKARALNOŚCI ha ha ha jaki dureń wyciągał by oświadczenie że jest karany do ochrony chyba nie posiadasz wiedzy jak przechodzi procedura otrzymania takiego oświadczenia ale tego ci nie będe wyjaśniał

Firma votum to firma z trdycjami lepsza jak zyguła

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM