Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Visitor

Jako pracownik ( jeszcze) napiszę obiektywnie i zgodnie ze stanem faktycznym. Przed zatrudnieniem przedstawiane są nieprawdziwe informacje w postaci dofinansowań np.dojazdy , pobyt na turnusach . Realnie nie ma tego ,bo ...no właśnie ? bo nikt się nie kwalifikuje . Jest goła pensja plus dokładanie z własnej kieszeni na mydło ,wodę , dojazd ,długopis.

@Visitor

to jest prawda - ZPFRON traktują jak własne pieniądze i olewają uprawnienia niepełnosprawnych

Max

Krótko: firma żenada. Chcę zainteresować PFRON, bo coś tu jest nie tak. Dopłaty, zwroty za dojazdy itd. w innych firmach działają po prostu znacznie lepiej. Mam takie pytanie: czy ktoś z pracowników ochrony dostał na przykład kiedyś jakieś bony na święta?

@Max

chyba nikt nie dostaje żadnej premii ani bonusów - chyba, że (usunięte przez administratora) regionalnych inspektorów po cichu. PFERON powinien zainteresować się działalnością tej firmy, bo nie przestrzega ona rozporządzenia ministra w tej sprawie

Pracownik Ochrony

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Firma wypłaca na czas wynagrodzenie, jak się rzetelnie pracuje i nie chodzi co chwila na L4 to takiego pracownika pracodawca zawsze doceni. Na przepracowane 3 miesiące nie mogę na razie złego słowa powiedzieć. Na obiekcie w Pruszkowie dobre warunki, Inspektor w porządku, grafik elastyczny.

@Pracownik Ochrony

Piszesz bzdury o wyplacanych terminowo pensjach - osobiście znam pracownika, który wypłatę dostał za grudzień 2023 z opóźnieniem i to w trzech ratach. Wielu pracowników za styczeń 24 dostało wypłatę z opóźnieniem. Firma nie płaci w terminie za okresowe badania lekarskie - teraz trzeba im ta kasę za badanie wyrywać - nie płacą ponad 2 miesiace - i to się dzieje w rejonie Pruszkowa - więc nie kłam i nie rób fałszywej dobrej prasy tej firmie

Jankes

Jestem pracownikiem firmy MSU od 26 stycznia. Firma jest w porządku dla pracownika i wypłata też niczego czego i ludzie też w porządku

@Rafał80

Obiboki wszędzie są na zmianach. Tak uczciwej firmy jak MSU, dziś to ze świeczką szukać. Pozdrawiam wszystkich pracowników na wszystkich innych oddziałach. Zasada jest jedna, nie pasi w MSU praca, zmień pracę. Nie manipuluj zmiennikam- jesteśmy schorowanymi już ludzmi.

Aga Nowy wpis

witam serdecznie. Wraz z mężem zastanawiamy się z jakich przyczyn obecnie jest potrzebny Dyrektor Oddziału. Tak się składa, że ma on doświadczenie z podobnej funkcji, a jest napisane wprost, że 3 lata wystarczą. Na jakie zarobki obecnie by się pisał po wysłaniu dokumentów?

Visitor

Refn
@Visitor

Potwierdzam,kiedyś w ogłoszeniach o pracę,pisano :po okresie próbnym turnus rehabilitacyjny w ośrodku nad morzem .Teraz już nie. I tak jak napisano, długopisu 0,wody w lecie 0 itd itp.

@Refn

Znajdziecie sobie lepsza pracę a nie narzekacie. Niby tyle firm ochroniarskich to dlaczego nie szukacie innej?

Co to za odpowiedź,żeby pracę zmieniać...prawda jest taka że to co pracownikowi się należy powinno być zagwarantowane,a nie jakaś łaska...jak pieniążki z PEFRON to jest kto brać,bo dokładają niewiele lub wcale....tam pracują ludzie z grupą

Fred

Durniu to MSU przejęło obiekty w moim mieście bo fałszywie podają koszty utrzymania, bo zagarniają nasze pefrony. Pefron to kasa od państwa na dostosowanie stanowiska pracy do twojego kalectwa. W ich przypadku to ich zysk na czysto.(usunięte przez administratora)

Szarik

Prawda w 100%

Pracownik.
@Visitor

Piszesz nieprawdę,jest dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych.

Ticko
@Visitor

Zgadzam się w całości z tym który to opisał swoimi zdaniami.Firma tragiczna.

Ticko

Pracuje większość lub nawet wszyscy pracownicy z grupą,bo z tego mają kasę z tej firmy w postaci dofinansowania!!!Obrzydliwa firma!

@Visitor

Prawda u nich liczy się tylko grupa i dużo obiecują a rzeczywistość jest inna to co piszesz ani długopisów ani zeszytu mydła w upały wody nie ma za dojazdy za leki źadnych turnósów nic kąpletnie nic jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Visitor

Bo to jest prawdą!Mnie też oszukiwali musiałem dojeżdżać ze Słupska do Sławna,na koszt własny!Traciłem ok.150 zł i trzeba było karmić psa,który pilnował obiektu.Dawał znać,że coś dzieje się w okolicy.Nie było ani razu zwrotu kasy za zakup żywności dla sunie Lusi/Luzi.W trakcie rozmowy i podpisania umowy usłyszałem,że zwrot kosztów dojazdu do pracy i z powrotem będzie.Miała być woda,a tam nic w tym Sławnie!Trzeba na kolejny dyżur dowozić własne rzeczy było by móc być tam 24 godz.Tak pracowałem jako ktoś niepełnosprawny,choruję na epilepsję!Nie było kogoś kto co pewien czas zajrzał by i zapytał czy wszystko jest ok??? (usunięte przez administratora) w tym punkcie MSU!

@Visitor

Niestety nie ma nic dla biednych pracowników.

BYŁY PRACOWNIK
@Sławek

Widzę że wszędzie jest tak samo ,ja jestem byłym pracownikiem MSU z Łowicza. Niestety pracę tam wspominam bardzo źle i to pod każdym względem, zgadza się to , że obiecują wczasy, leki ,dojazd na refundację a to tylko propaganda, im większe schorzenie tym więcej kasy dostają z PFRONu natomiast pracownik jest tylko od zarabiania na nich ,co do psów to w Łowiczu były dwa i to nakaz był się nimi opiekować, pomimo że powinny mieć swój box były trzymane na portierni, nikt na to uwagi nie zwracał, a kto się nie zgadzał , to nieformalna brygadzistka-pseudo szefowa, czyli Pani I.C zaraz zajmowała się daną osobą. Pomimo wielu skarg, rotacji pracowników, nadmieniam że dobrych, nikt z Bydgoszczy nie raczył interweniować. A teraz kolejny raz robią nabór do pracy, kto nie zna i nie wie że będzie pracować na innych....to wpadnie w sieć pajęczą, z której i tak będzie musiał wyjść, chyba ,że zgodzi się na wszystko, będzie wielbił Panią Ch.

@BYŁY PRACOWNIK

Jak długo pracowałeś w MSU, to moje podstawowe pytanie? Nigdy firma MSU nie utrzymywała zwierząt, piesków na swoich obiektach. Jeżeli któryś ze zmienników zostawił, wręcz porzucił tam swojego lub swojego znajomego psa, bo nie umiał go zdać do schoniska i schronisku zapłacić powyzej 200zł. To sami pozwoliliście sobie na taką sytuację. Podrzucania przez kogoś nie chcianych psów. Msu to nie schronisko dla niechcianych zwierząt. Zwierzę, pies też ma swoje prawa. Pies wraca do własciciela. Robisz sobie jaja z poważnej firmy która nam daje pewność pracy. Róznica tylko jest jedna, gdy pies jest na firmie utrzymywany w której pracujesz. Mam psa i inne zwierzęta w domu, nigdy ich do pracy nie biorę. Mogę dokarmiać kotki przybłedy lub ptaszki i wiewiórki. Na szczęscie mam tylko 2 kocury na rejonie, Kotki trzeba było by zgłosić do darmowej kastracji, w każdym mieście to jest. Ignorant dobrze że wypadłeś już z naszej drużyny MSU.

Z tym, że czy tutaj nie chodziło po prostu o to, że przedstawiane są nieprawdziwie informacje? A przynajmniej mogły takie być ze trzy lata temu? Opinia jest z 2020. Swoją drogą czy przez ten okres czasu sporo się zmieniło w warunkach oferowanych przez Pracodawcę? Ma ktoś porównanie?

super
@Sławek

Witam. czytając wasze opinie po kilku latach mogę w 100 % napisać że to większość z was ma rację czas by tą firmę sprawdziła Inspekcja pracy i Pefron!!! Pozdrawiam

@super

Czyli to jakby nie patrzeć deklaracja, że w pewnym sensie nigdy jeszcze nikt niczego nie sprawdzał, bo nie było takiej okazji, skoro dopiero teraz tak to insynuujesz? Czy to oznacza, że te opinie sprzed lat są stale aktualne? tak z ciekawości czy mimo wszystko ktoś teraz się zatrudnił i by się odniósł? Ja jak na razie mam prace i tylko czytam

@Visitor

pracuję jeszcze tam - tylko do końca umowy - potwierdzam w całości to co zostalo napisane o tej firmie... Dochodzi jeszcze ustalanie grafiku korzystnego dla przydupasłów

mag Nowy wpis

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Daro

16.03.2024 04:03

Daroikona wywiad

Przestrzegam przed pracą w tej firmie - to taka krótka historia.

Daroikona wywiad

Byłem pracownikiem ochrony oraz portierni.

Daroikona wywiad

Brak szacunku ze strony pracodawcy, a konkretnie przeniesienie mnie do innego punktu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zwolniłem się po wygaśnięciu umowy, z mojej strony nie było chęci pracy dla tej firmy i dalszej współpracy z tym pracodawcą.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Daroikona wywiad

Najniższa stawka krajowa, do której doliczano dodatkowo 20% do wynagrodzenia za zmiany nocne.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Dwa lata.

Daroikona wywiad

Żadnych pozytywnych aspektów tej pracy nie dostrzegam. Nie mogę niczego wymienić.

Daroikona wywiad

Wskazałem już negatywne aspekty i powody mojego zwolnienia. Jako minus mogę podać także brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony firmy.

Daroikona wywiad

Rozwój na stanowisku w ochronie? Na takim stanowisku nie ma żadnych możliwości rozwoju ani perspektyw.

Daroikona wywiad

Pracodawca nie prowadził szkoleń. Nie było nawet rozmów na temat ewentualnego doszkalania.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Daroikona wywiad

Uważam, że wynikało to z oszczędności. Nie wiem, w jakich obszarach mógłbym się rozwijać.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Daroikona wywiad

Między nami, czyli pracownikami, była dobra atmosfera.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Daroikona wywiad

Oceniam ją negatywnie - pracodawca ignorował prośby i zgłoszenia ze strony pracowników.

Daroikona wywiad

Nie wywiązywał się. Grafiki były ustalane na ostatnią chwilę, dzień przed pierwszym dniem każdego miesiąca, a do tego jeszcze po południu i przez telefon. Trzeba było prosić o wszystko: długopisy, papier, środki czystości, wygodne fotele dla osób z niepełnosprawnością.

Daroikona wywiad

Najpierw należałoby zacząć od zmian w kadrze zarządzającej, szczególnie odpowiedzialnej za pracowników z niepełnosprawnością.

Snejks

Do pana odpowiedzi wypłata jest była na czas bo już tam nie pracuje a co do urlopu to cały mój wykorzystali totalna porażka

@Snejks

Właśnie co do tych wypłat na czas to widzę, że ludzie mają tutaj odmienne zdania. Ciekawe czy rzeczywiście jedni mieli na czas a inni jakieś opóźnienia. O co chodzi z tym twoim urlopem? Kto wykorzystał urlop jak nie ty?

Snejks
@Snejks

Pracuje w MSU 10 lat i wypłata była zawsze na czas!!! Co Ty człowieku piszesz o urlopie? kto Ci wykorzystał urlop? nooo chyba, że nie chodziłeś do pracy i pokrywales nieobecne dni urlopem, no to wykorzystałeś SAM a teraz nie wiesz sam kiedy!!! Ze mną na obiekcie też pracują takie osoby , ktore nie przychodzą do pracy i pokrywają urlopem i jeszcze później dziwią się że nie mają urlopu????takich ludzi firma powinna poprostu zwolnić z pracy dyscyplinarnie, a nie pokrywać nieobecności urlopem!!! noo ale cóż ludzie chorzy z grupami 02P nie chodzą do pracy, i myślą że zawsze mogą mieć urlop, noo tak na zawołanie!! Urlopy to sprawa planowana!!!

mag Nowy wpis
@Snejks

Kłamiesz - a styczniu w woj. łódzkim mnóstwo osób nie dostało wypłaty na czas. W grudniu byli tacy co wypłate dostawali po terminie w trzech ratach. Czesto rżna prostych ludzi na dniówki - pomijajagodziny przepracowane i za nie nie płacą!!!! Nie płaca przez ponad dwa miesiace za badania lekarskie.... Z PFERONU do dnia dzisiejszego nie wypłacili nic pd poczatku roku. Snejks - napisz o tej wypłacie za styczeń w MSU i o wypłatach za badania lekarskie i o wypłatach z PFRON

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

@Pracownik Ochrony

a z nadgodzinami jak? pytam, bo widziałam opinie gdzie skarżyli się na to, że im ich nie wypłacono... u Ciebie wszystko z tym ok czy ich jeszcze nie miałeś skoro tak elastycznie sobie układasz?

@Urszula

Nadgodzin nie miałem. Inspektor przestrzega czasu pracy.

@Pracownik ochrony

a tu tak w całej firmie to ilu tych inspektorów w takim razie mogłoby być? po prostu ciekawa jestem tych rozbieżności no chyba, że tamte opinie nie są aktualne już?

@Urszula

Nie mam takich informacji, ale obecny Inspektor jest w porządku.

@Pracownik ochrony

To fajnie, że w tym Pruszkowie dobrze trafiłeś z obiektem i inspektorem. A jakie w ogóle są stawki w tym roku i czy biorą tylko ludzi z orzeczeniem?

@Pracownik ochrony

no to tyle dobrze. a tak w sumie o jakie warunki należy spełnić, żeby móc się zatrudnić jako taki inspektor? albo czy można jakoś awansować?

Dj_Słoneczny
@Pracownik Ochrony

Dokładnie, ja pracuję już 3 rok i jestem bardzo zadowolony, a w między czasie zaliczyłem już Impel- oddział w Słupsku, Jantar - Słupsk, a także zdążyłem pracować miesiąc w firmie Jarex, także jakieś doświadczenie już mam i zdecydowanie w MSU jest najlepiej. Atmosfera świetna, wypłaty na czas, a podejrzewam, że złe opinie piszą nieroby, którzy chcieliby dostawać pieniądze za nic nierobienie. Także Panie i Panowie ogarnijcie (usunięte przez administratora) i za uczciwą pracę się weźcie.

Dj_Słoneczny
@Urszula

W MSU nie ma nadgodzin, wolą zatrudnić kolejną osobę z grupą, niż płacić setki za nadgodziny

Mari
@Dj_Słoneczny

I zawsze znajdują się chętni? Nie ma problemów z brakami ani nic? Oprócz wspomnianych nadgodzin zauważasz jeszcze jakieś braku, o których warto wiedzieć? Czym jeszcze praca tutaj może się różnic od innych firm z branży?

Zwykły pracownik
@Mari

Braki są wiecznie . Nadgodziny płacą jak już mają noz na gardle. A tak,zatrudniają nowych którzy za chwilę odchodzą albo ściągają z urlopu

@Pracownik Ochrony

Prawda, wypłata zawsze na czas.

Wera
@Zwykły pracownik

I pracownik, który jest na urlopie musi się zgodzić, i przyjść do pracy? Co jeżeli nie może? Będzie się później liczył z konsekwencjami? Myślałam nad złożeniem CV, ale nie chciałabym, żeby spotkała mnie taka sytuacja, że odpoczywam na urlopie, a tu każą mi wracać do pracy. Chociaż wynagradzają jakoś lepiej w takiej sytuacji? Można liczyć na jakąś premię, dodatek?

Mmmm
@Pracownik Ochrony

Firma żenada, wypłaty niby miały być wypłacane do 21-go każdego miesiąca a tu zonk 26 lub 28. W dniu rozmowy o pracę jest pięknie i ładnie a jak już się przyjmiesz do pracy to wychodzi wszystko szydło z worka, jak odejdziesz to ci tak kordynator firmy MSU Group- Bartosz koło tyłka chce zrobić że masakra. (usunięte przez administratora)

Max

Hehe
@Max

Bony na święta? W tej firmie za pytanie o nie można wylecieć z pracy hehe

@Max

Nigdy.Byłem tam na Boże Narodzenie i nic.NIE POLECAM!!!

@Max

Poszukajmy się i dajmy im ostro za chorą pracę to odczują jako "niby" firma!Kręcą na każdym (usunięte przez administratora)

Zwykły pracownik

Co proponujesz ?

Żadnych bonów.

@Zwykły pracownik

Zbierzmy się w tzw.grupę pracowników którzy byli wykorzystywani pod niemalże każdym względem i sprawa do sądu pracy a także innych miejsc gdzie wezmą się im za nielegalne działania wobec niepełnosprawnych pracowników.Będą świadkowie czyli byli a może i obecni pracownicy???

@Zwykły pracownik

Sprawa do sądu pracy, prokuratury,do PEFRON-u

@Max

Chyba źartujesz w upały wody z biedry nie kupili a co dopiero bon na święta

@Monika

Z tą wodą to tak serio? Czegoś tak skrajnego to przypadkiem się nie zgłasza?

Maria
@Monika

Czyli ogólnie na żadne dodatki nie można tutaj liczyć? Niezależnie od okazji.

@Max

Zapytaj dyrektora MSU J.G. o bony a usłyszysz jak się wydziera i wścieka ...

Bożena
@Adam

A jak jest z innymi kwestiami? Są jakieś podwyżki inflacyjne? Czy raczej nie ma na co liczyć też?

Pluto
@Max

Na oczy nie widziałem, a fundusz mają

Nigdy. Nie

Gozbi
@Max

Pracowałam już w 3 Agencjach Ochrony i nigdy nigdzie nie było żadnych bonów na święta.

@Max

Pracuję ,3 rok. Nigdy nie było bonów na święta.

@Pluto

Dzięki za potwierdzenie, że faktycznie ten fundusz jest tu obecny. Po opiniach widzę, że bonów to raczej na 100% nie było to w zasadzie na dzień dzisiejszy jak alternatywnie ten cały fundusz jest tu wykorzystywany?

Jagoda

Cześć, finansowo może i nie ale czy staż pracy na cokolwiek wpływa? Czy dzięki tym trzem latom ma się jakiś drobny przywilej czy cokolwiek? Jest coś co zachęca aby zostać?

@Max

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy MSU oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Daro

Witam Wypłata na czas Slupsk ,ale cała reszta żenada pseudo dyro i jego (usunięte przez administratora)koordynator ,grafiki na ostatnią chwilę, o wszystko trzeba się prosić zero kontaktu, na urlopy na siłę wysyłają,życzen na siweta nie potrafią wysłać a co mówiąc dopiero o prezetach

Ochrona MSU

Uprzedzamy przed podjęciem pracy w agencji ochrony MSU GROUP z kilku powodów : - pieniądze nie są wypłacane w ustalonym terminie i tyczy się to umowy o pracę jak i umowy zlecenie - zastraszanie pracowników jeżeli nie chcą się podporządkować przełożonemu - zmuszanie do dodatkowych godzin ponad etatowych -zmuszanie do wykorzystywania urlopu w terminie, który odpowiada tylko i wyłącznie pracodawcy - Dyrektor z Wrocławia człowiek z którym nikt nie chce pracować i potrafi tylko straszyć zwolnieniem dyscyplinarnym na które nie ma podstawy. (usunięte przez administratora) ze strony Pana Dyrektora jest na porządku dziennym. Informujemy, że wszyscy zbiorowo zgłaszamy sprawę do PIP.

KarolJ
@Ochrona MSU

Mało tego. Nie wypłacają wynagrodzenia a jak się ktoś domaga zaległej wypłaty to zaprzeczają, że taka osoba tam pracowała. To jest poważne (usunięte przez administratora)

KarolJ
@KarolJ

Jak nie wypłacają wypłaty??? Co Ty człowieku piszesz!! Pracuje w MSU ok 10 lat i wypłata jest zawsze na 10 każdego miesiąca na koncie!! Co za bzdury, że nie wypłacają piszecie!!!

@KarolJ

Na jakiej zasadzie może to być możliwe, że macie tak odmienne zdanie? Czy długoletni pracownicy są traktowani nieco inaczej niż ci nowi? Nie słyszałeś już nigdy więcej o takich przypadkach?

Pracownik Ochrony

A na takiej zasadzie, że te pozytywne opinie to tylko i wyłącznie podstawione osoby. Prawda jest taka, że ta firma to (usunięte przez administratora)!! Pracownika mają za nic.

DESPERAT

witam prosimy o szybką pomoc bo co się tu dzieje to absurd.jeżeli u was nie otrzymamy pomocy będziemy musieli zgłosić sprawę do tvn uwaga. sprawa wygląda tak że dyrektor z Bydgoszczy p.GĘBKA -retoryzuje pracowników w ZGIERZU I W ŁODZI NA UL.NAFTOWEJ I GDAŃSKIEJ ORAZ W ZGIERZU NA UL.HELSKIEJ ORLEN Pozwalniał ludzi z zemsty ze nie chcieli pracować na nowym obiekcie -wyzywa nas od (usunięte przez administratora) -zwolnił kierownika z łodzi pana pawła .n. z zemsty za odmowę pracy pozmieniał wszystkim grafiki i powiedział ze nikt nie będzie pracował jak do tej pory tylko jak on powie na obiektach op złości gdzie pracowali po 24 godziny na dobę zmienił wszystkim tak jak chciał -gdy pracownicy go prosili że mają do listopada grafik że mają dzieci i rodziny zaproszeni na święta do domu -to powiedział ze jego nie obchodzą święta i czyjeż dzieci ,że w ochronie nie ma świąt -a jak sie komuś nie podoba to on go zwolni bo ludzi jest od ch....a .ludzie nie chcą z nim popracować -koordynator też złożył wymówienie bo stwierdził że tak sie ludzi nie traktuje -a my jesteśmy zakładem pracy chronionej -a nie (usunięte przez administratora) proszę nam pomóc i coś zrobić jedna z pracownic już nałykała sie proszków bo nie wytrzymała napięcia jak jej powiedział ze jest (usunięte przez administratora)i niech się cieszy że w ogóle ją zatrudnia -kolego wyjechał do sanatorium i odmówił mu pracy na obiekcie to tak go wyzwał i powiedział że jak wróci to pójdzie pracować na budowę,fact tak się wystraszył że się załamał pojechał do sanatorium i zmarł po tygodniu ,wiem że to zbieg okoliczności ale po mojemu nie wytrzymał stresu i zmarł z nerw na zawał -to co on wyprawia z ludźmi p.dyrektor Gąbka nie mieści się w głowie .pewnie że mamy grupy p2p ale to nie powód by traktować nas jak narzędzia do pracy pod strachem dyrektor GĘBKA-UWAŻA ŻE WSZYSTKO MU WOLNO bo zna prezesa i razem wódkę pije i grilluje z nim kto ma już dość niech coś zrobi bo tak dalej sie nie da pracować ,on nie ma żadnego szacunku dla nas .a jeżeli sie myle to niech ktoś to powie bo ja po innych obiektach latać nie bedę więcej i nie dam sobą pomiatać

Derperat
@DESPERAT

Do: Desperat!! Ludzie co Wy piszecie za bzdury!! Ja pracuję w MSU 10 lat i jestem super zadowolona!!! Pracować oczywiście trzeba, no ochrona również pracuje w święta, a Wy ludzie macie protensje, ale o co? Cieszcie się że macie pracę,a Wam się nie podoba!! Lekarze, pielęgniarki,salowe w szpitalu pracują w święta i nikt nie ma problemu, bo taki system pracy!! Ale Wam się nie podoba!! A bo Wy macie grupy O2 P i nie rozumiecie!!! Szkoda mi Was!!!

@Derperat

Czytaj człowieku ze zrozumieniem. Ochrona owszem pracuje też w święta, ale jak Dyrektor zmienia grafik dwa dni przed świętami i każe zostawać na służbach ponad 24h to mamy się z tym godzić? Grafik powinien być przekazany pracownikowi ustawowo 7 dni przed końcem miesiąca a nie 1 dzień. Po złości zmiana obiektu pracownikowi jak najdalej od adresu zamieszkania. Mamy grupy bo to podobno zakład pracy chronionej i biorą za nas pieniądze, więc zatrudniając osobę chorą trzeba się z tym liczyć, że ma swoje prawa, które trzeba przestrzegać. My tak tego nie zostawimy i będę wyciągnięte konsekwencje wobec Dyrektora, który traktuje nas jak (usunięte przez administratora) i nawet już nie hamuje się co mówi. Zobaczymy jak sprawa trafi do mediów, tyle lat (usunięte przez administratora)pracowników na każdym kroku!!!

Zdzisław Przemysław
@DESPERAT

Ja z kolei słyszałem że na jednym z obiektów ,,zarządzanych,, przez wyżej wymienionego ........(tutaj niech każdy sobie wpisze sam) była taka sytuacja że pozbył się dwóch pracowników - nie przedłużając im umowy - ale jak to potem skwitował do swoich pozostałych pracowników CHCIAŁ NIMI WSTRZĄSNĄĆ Podobno dyrektorem jest od blisko 20 lat ciekawe iloma już ludźmi tak Wstrząsał ????

Zdzisław Przemys,,,,
@Zdzisław Przemysław

Oczywiście że Dyrektor ma prawo zwolnić pracowników, jak mu nie odpowiadają! I to bez żadnego wstrząsania!!!! Ludzie w każdej chwili można wylecieć z pracy, jak do tej pracy się nie nadaje,przyjdą inni, i będą pracować! teraz jak w 2024r tyle najniższa pensja poszła w górę, to gdzie dostaniecie taką pracę? Za leki,za dojazdy,na okulary dają, turnus rehalibitacyjny w Dąbkach jest!!!Ludzie gdzie Wy znajdziecie lepszą pracę!!! Więc tych 2 co zwolnił, naprawdę mogą żałować! noo ale cóż widocznie nie nadawali się do pracy????

Pracownik Ochrony

Nie polecam MSU ponieważ wynagrodzenia nie są wypłacane na czas.

Mirek
@Pracownik Ochrony

Potwierdzam. Rotacja pracowników jest spora i każdy ucieka jak tylko przepracuje okres próbny. Nie szanują pracownika.

Mirek
@Mirek

Do Mirka!! Co Ty piszesz, że uciekają pracownicy, u nas pracuje kilka osób ok 10 lat i nikt nie odszedł pracuje do czasu emerytury! Wypłata jest zawsze na czas, za leki oddają, za dojazdy też coś dadzą,,, więc gdzie będzie lepiej,, a uciekli z pracy osoby,, które do pracy się nadawały,,

@Mirek

Wypłata jest na czas powiadasz ? Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podjąć pracę to bardzo chętnie udowodnię, że przelewy nie wpływają do 10 każdego miesiąca. Do pracy nie nadawały bo potrafiły się upomnieć o swoje. Proszę pisać to ja podam namiary do siebie i wszystko czarno na białym pokaże jaka jest prawda.

@Pracownik ochrony

Tak tylko dla pełnej jasności, czy każdy ma tutaj tak samo umowy sporządzone? Zastanawia mnie ta data płatności, czy zawsze na umowie jest to 10ty? Bardziej teraz zastanawia mnie to, że niektórzy mogą mieć terminowo od lat a inni nie. jak to działa?

Pracuje 10 lat ,wyplata zawsze na czas.

Zdun5599

Ludzie co Wy piszecie!!! Pracuje w MSU ok 10 lat, i wypłata zawsze była wypłacana na czas, tak jak jest w umowie na 10,, zawsze są pieniądze na konto!!!!

123_77

@Pracodawca Przemysław Gajdowski. Inspektor ds ochrony, na obiektach we Wrocławiu. Wypowiedział mi umowę bez powodu, nie przekazał moich godzin do działu księgowości, przez co nie dostałem wypłaty i wątpię że kiedykolwiek ją dostanę. Podejrzewam że przywłaszczył sobie moje pieniądze i zniszczył wszystkie dowody potwierdzające ze tam pracowałem. W biurze nikt nic nie wie i nie ma pojęcia że byłem tam zatrudniony. Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Lepiej iść zatrudnić się do Juwentusa albo do Solidu. (usunięte przez administratora)

Czy faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że podczas odchodzenia z firmy mogą dziać się wobec tej osoby jakieś nieprzyjemności? Jeżeli faktycznie tak to jak potem ma się do tego ewentualny powrót? są możliwe? pracownicy czasem wracają?

Witam. Pracowałem kiedyś w tej firmie i co mogę powiedzieć to, że czytając te komentarze nie jestem zaskoczony negatywnymi informacjami. (usunięte przez administratora) Zero socjalu, paczek na święta czy też premii. Stawki najniższa krajowa, wypłata nie zawsze w terminie. Umundurowanie straszne. Dyrektor Gembka widzę, że dalej bez karny skoro cały czas tak traktuje pracowników. Pamiętam jak zwroty kosztów za leki musiałem czekać kwartał i prosić się o swoje pieniądze. Zatrudniać pracowników z grupą i brać za nich pieniądze to pierwsi! Nie polecam MSU nawet największemu wrogowi!

Zgadzam się w 100% ,szykanowanie ,straszenie,robienie umiejętnie pozlosci pracownikowi przez pana Dyrektora G...... Nie polecam mam nadzieję że w niedługim czasie zostaną wyciągnięte konsekwencje w obec tego pana ,ja osobiście interweniowałem,ale na darmo zostaje tylko Pip

Pracownik Łudz

Co do firmy nie ma środków czystości ,zabierają dni z urlopu żeby pokryć braki ,na koniec roku zobaczę ile mi zabrali i zgłosze do pip oraz sądu pracy,chcieli mnie zmusić do pracy na innym obiekcie nie zgodziłem się ją i i nie .to teraz dyrektor Gębka mści się na wszystkich pracownikach .zwalnia i ubliża nam .teraz z zemsty porobił na obiektach pracę po 12 godzin a były po 24 zrobił to z zemsty za odmowę pracy na gazach.ja dojeżdżam kawał drogi teraz będę musiał się zwolnić bo nie dam rady jeździć 20 razy w miesiącu .czemu nikt z nim nie zrobi pożadku .kierownika też załatwił Paeła i zwolinł bo był dobry dla ludzi .na szczęście ludzie napiszą pozew zbiorowy i zgłosza do inspekcji.bo nawet nam po złosci i żeby pokazać że nic mu nie zrobimy zmienił grafiki na same święta..a prezes firmy nic mu nie robi bo to koledzy .zobaczymy jak to będzie jak mu Orlen zabierze obiekty .bo zatrudniają ludzi z grupą ba głowy ..tak się nie robi .zwalnia starych pracowników a zatrudnia nowych ..żadnego szacunku dla ludzi i pracownika .

@Pracownik Łudz

Zobaczymy czy Pan Prezes będzie dalej udawał, że nic się nie dzieje jak zaczną się po nowym roku kontrole w firmie i jak MSU będzie tracić obiekty :) A Pan Gembka będzie tłumaczył się w Sądzie za tych wszystkich pracowników, których (usunięte przez administratora)i zwolnił bez podstawnie. A przede wszystkim są to pracownicy niepełnosprawni.

Pracownicy

W Łodzi Pan Dyrektor Gembka również ma opinie bardzo negatywną. Zobaczymy jak się będzie tłumaczył ze swoich bezpodstawnych rządów jak się PIP wkrótce weźmie za MSU. Co do wypłat to prawda każdy na umowę o pracę ma termin wynagrodzenia 10 każdego miesiąca a często jest to po za terminem. Po za tym umundurowanie tej firmy to porażka totalna!!

Pan dyrektor regionu Łódzkiego kawał (usunięte przez administratora) dawno tak bezczelnego typa nie spotkałem ,(usunięte przez administratora),zastraszanie ,po świętach idzie oficjalna skarga ,nie polecam

Bolszewo

W firmie MSU jeżeli są uczciwi i pracowici to pracują cały czas i są bardzo zadowoleni z pracy, no niestety jak się nie nadają do pracy to nie pracują,ale też żadna inna firma nie zatrudni takich osob

@Bolszewo

Właśnie przekopuje się przez te różne komentarze tutaj i moja uwagę zwróciło to, że stwierdzasz, że ktoś może nie nadawać się do pracy tutaj. Po czym konkretnie? Jakich predyspozycji nie może mi braknąc? Nie chce po prostu zmarnować czasu jeśli wyjdzie ze jednak się nie nadaje

Pracownik ochrony

Owszem może się nie nadawać bo np. wyrazisz swoje zdanie i upomnisz się o wypłatę czy też wodę latem, która Ci się należy. Więcej możemy porozmawiać prywatnie.

Damian

Dobra atmosfera, nie spotkałem się z wyżej wymienionymi zarzutami, ale wszędzie nie byłem, więc nie wypowiem się za każdego. Umowy na czarno to ściema, to nie mała firemka, żeby oszczędzać na zusie, serio kto wierzy w takie bajki.

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz