Opinie o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gama Service Market Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

TomaszZ

WItam, jako pracownik "od dostaw" (woj.łódzkie) jestem zaskoczony niektórymi komentarzami, że Gama kończy współpracę z Rossmannem w kwestii dostaw z końcem grudnia. Jest początek grudnia, a ja czy inni pracownicy z Gamy od dostaw w mojej okolicy nie dostali takiej informacji. W dodatku zaciekawiony tym tematem poklikałem trochę w internecie i chociażby na jednej ze stron oferujących pracę jest mnóstwo ofert z Gamy dotyczących dostaw wstawionych chociażby w tym tygodniu, co po części jest sprzeczne z tym, że Gama wycofuje się z Rossmanna. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne, potwierdzone informacje, szczególnie z woj, łódzkie i mazowieckie to proszę dać znać...

waldi
@TomaszZ

To zwykły fake news. Rozprowadza go pewnie Jobman bo próbuje podebrac ludzi Gamie.

@waldi

Rozmawiałem z kordynatorem i rzeczywiście Rossmann rezygnuje z Gamy, ale w kwestii mercha i obsługi kasy. Dostawy mają zostać normalnie.

@TomaszZ

Ja dostałam wiadomość 25 października, że od listopada Rossman rezygnuje z Gamy na kasie, więc nie cieszylabym się na zapas ????

@SweetBerry

No zgadza się, Rossmann rezygn uje z Gamy na kasie oraz mercha co dla, głównie części żeńskiej Gamy, może oznaczać obcięcie większości godzin. Dla ludzi od dostaw wszystko zostaje prawdopodobnie po staremu. Tak sytuację wytłumaczył mi mój kordynator, a kontakt mam z nim całkiem dobry.

waldi
@TomaszZ

No tak nie dopisałem ze dostawy zostają po staremu.

Stefan

Witam, pracowałem jako najemnik w gamie przez 9 miesięcy wypłata zawsze była na czas nigdy z tym nie było problemu. Atmosfera podczas współpracy była naprawdę okej, wszystkie sprawy załatwiane z koordynatorem były jedynym minusem. Kontakt był dość rzadki i ograniczony. Większość ustaleń (godziny i dni pracy) konsultowane i ustalane były z kierowniczka sklepu. Ilość i godziny zostały okrojne przez pandemie do minimum przez co zrezygnowałem, była to moja dodadkowa praca po której szedłem do swojej podstawowej. Kwota godzinowa była żartem za to co trzeba było wykonać podczas swojej pracy czesto w godzinach nocnych 24-4. Ale szło przywyknąć, nawet polubiłem tę pracę ze względu na osoby z którymi miałem okazję współpracować. Gdyby nie to że podatki miałem odprowadzane u swojego głównego pracodawcy za stawkę która oferują nie pracowałbym bym tam dluzej niż okres wypowiedzenia który trwa 3 tygodnie. Jeśli ktoś nie boi sie ciężkiej pracy i niej jest rozwydrzonym nastolatkiem który myśli że za grzebanie w nosie dostanie miliony a ma podstawową pracę i chce sobie tylko dorobić to polecam bo zawsze można spotkać ciekawych ludzi (pracowników) rosmana którzy nie mają nic wspólnego z ta firmą. Umowa wygasła nie było problemów z rozstaniem koordynator podziękował za współpracę i tak nasze drogi się rozeszły. Ocenę wystawiam neutralną bo gama wywiązywała się ze swoich obowiązków jedyne minusy to mała ilość godzin oraz śmieszna stawka za ciezka fizyczną pracę

Czy to prawda, że dostawy w gamie mają być do końca roku? Tak jak tu dziewczyny pisały. Czy to jakiś fake news?

SweetBerry

Taka informacje dostałam od mojego koordynatora, spytaj najlepiej swojego.

Mimi

Najlepiej rozmawiać z kierownikami , mój koordynator jak zawsze nic nie wie

wrosmanka

witajcie,,czy ktoś na chwilę obecną starał się o postojowe?czy w ogóle nadal istnieje ta pomoc bo może już nie he he

hehe
@wrosmanka

Jakie postojowe ? sklepy drogeryjne dla których pracuje gama są otwarte..

hehe
@hehe

tak,,ale ja w tym miesiącu byłam zaledwie15godz ,gdzie miałam 100godz.Powiedziano mi,że to z powodu pandemii,więc chyba sie należy,CO?

@hehe

Ja w tym miesiacu nie przepracowalam ani godziny ????????

mimi
@Mimi

a wiesz że można złożyć samemu wniosek o postojowe ale tylko przez ZUS,platformę PUE

@mimi

Nie wiedziałam,dzięki za podpowiedz

mimi
@Mimi

znalazłam taki artykuł,że od 24lpca są zmiany,ale lepiej spytać u żródła czyli zus.Jest tam zapisek,możemy zrobić to sami ponieważ większość pracodawców nie wysyłała wniosków

@wrosmanka

Z tego co wiem żeby otrzymać świadczenie postojowe musisz być zatrudniona przed 1 lutym 2020roku

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na stanowisko Praca dodatkowa dla mężczyzn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
queen

UWAGA! Nikomu nie polecam pracy w Gammie przez Pana Grzegorza R. Zostałam zatrudniona przez umowę na telefon pół roku temu pracowałam dwa miesiące. Pierwszy miesiac super dużo godzin ładna wypłata ale to chyba na zachętę drugi miesiac juz o połowe mniej zarobiłam zostałam posłana do domu bez powodu.. po kilku miesiącach Pan Grzegorz R odezwał sie po czym wysłał mnie na inny sklep do innego miasta. Obiecał zwrot pieniędzy za dojazdy 50% nie dostałam nic a dwa miesiące pracowałam i znowu sytuacja na październik nie było mnie juz w grafiku. Spytałam kierowniczki o co chodzi a ona na to że nic nie wie.. no (usunięte przez administratora) z dnia na dzień straciłam prace bez powodu a inna dziewczynę dali bez powiadomienia mnie a z Panem Grzegorzem R nie ma kontaktu. Dziękuje za taka współpracę... i dziewczyny pod żadnym wypadkiem nie godzić sie na umowę zlecenie na czas nieokreślony bo to nadal jest śmieciowa umowa i moze będą was potrzebować na miesiac dwa a później nara...

@queen

W jakim mieście pracowałaś,? Może to wynika z sytuacji, że rossman na obsługę kasy zrezygnował z Gamy, weszła teraz agencja Jobman u nas też...

@SweetBerry

Co to jest Jobman?

Pracuje przeszło rok niby wypłata na czas tyle samo godzin co miesiąc ale kasa nigdy się nie zgadza. Pozdro dla Pani księgowej której nigdy nie ma w biurze i nie idzie się do niej dodzwonić

ania

witam czy macie moze ktos numer telefonu do koordynatora Maciej Sopel ? pozdrawiam

Kochanek z Księgowości

Firma to typowy krzak/Januszex/widmo nazwijcie jak chcecie. W dniu podpisywania rozmowy z kierownikiem/koordynatorem lecą piękne słowa odnośnie wynagrodzenia za wykładanie towaru w Rossman i na przyjęciu dostaw, tj. 17/h netto. Ktoś pomyśli, że spoko stawka za taką robotę - owszem, gdyby się pracowało po 8h dziennie od Poniedziałku do Piątku...Natomiast pracując w Gamie nigdy nie wiesz ile zarobisz ponieważ grafik się często zmienia, wymiar godzinowy to również śmiech na sali. Za sam Październik dostanę prawie 450zł XD!. Jeśli myślicie, że za porozumieniem stron rozwiążecie umowę to się mylicie...Aby zrobić pracownikowi pod górkę każą czekać te 3 tygodnie na rozwiązanie umowy, poważnie? Gwarantuję, że więcej nie przepracujecie w miesiącu niż długość wypowiedzenia trwającego 3 tygodnie xD. Nie polecam, Księgowość niech wyjmie kija z (usunięte przez administratora) bo nie są nikim ważnym aby drugiego człowieka traktować jak (usunięte przez administratora)

nowa

Witam kiedy otzymaliscie umowy? kontakt z Panem G,R ograniczona, w rossmann babki mowily ze on klamie, nic ne ustala z nuimi . Sama pracowalam w Wolsztynie nikt inny tam nie byl przyjjety, jakas porazka ...sklep tez nie ma ludzi bo babki zaszly w ciaze. Kino za darmo...

Smerfetka
@nowa

Nie ma ludzi bo rossmann na Wolsztynie nie przekazuje godzin gammie. Gamma jest uzależniona od Rossmanna godziny, stawka godzinowa itd.Niestety kierownictwo Wolsztyn wszystko załatwia między swoimi regionalnymi do których cię nie dopuszczą jeśli chciała byś się coś dowiedzieć odnośnie godzin. Trzeba zrozumieć jedno Rossmann ładnie się reklamuje a w środku porażka.Nikomu nie polecam tam pracy!!!

Smerfetka
@nowa

Jeszcze jedno tam nawet wspólnie nie ma przerwy śniadaniowej czy robisz 8,10,12 godzin. Co niektóre osoby na Rossmanie Wolsztyn powiedzą ci że one nie robią przerw, albo biorą baton w ręke i idą pracować. Na starym sklepie było tak że kierownictwo sprawdzało co dokładnie jest robione na nockach na monitoringu istny (usunięte przez administratora) ponieważ żadnych praw nie masz i jak to mówią lepiej się nie odzywać.

Gal Anonim

Firma krzak, zatrudnia kogo popadnie, potem brakuje godzin dla sumiennych pracowników, a ty idąc na inny, nowy sklep pomimo sumiennej postawy jesteś traktowany jak pracownik drugiego sortu. Koordynatorzy chyba nie ogarniają swojej pracy bo potrafią wpisać cię w grafik bez żadnej informacji, a następnie dostajesz telefon ze sklepu czemu cię w pracy nie ma. Firma stawia na tobie same wymogi, które w umowie mogą być karane pieniężnie, przy czym sama nie ma nic ciekawego do zaoferowania poza turystyka. Tak, turystyka, bo jednego dnia pracujesz 30 km od miejsca zamieszkania a drugiego i 40, ale w drugą stronę, a koszy biletów pokrywasz ty.

queen

praca w Gamie w drogerii Rossmann pytania: 1. Czy dodatkowo płatne są soboty i niedziele? 2. Czy dodatkowo płatne są godziny po 22:00? 3. Ile przysługuje mi minut przerwy 4. Czy jestem ubezpieczona w firmie? 5. Czy 18zł brutto to mało czy dużo? Bo słyszałam że maju miała być podwyżka lecz z powodu korony nie ma :( 6. Czy umowa to porządna umowa czy jakaś śmieciowa? Bo niby na pół roku pierwsza umowa spoko i słyszałam że teraz mają być na czas nieokreślony ale to umowa o prace czy zlecenie? 7. Ile godzin miesięcznie pracujecie? 8. Jaka była wasza najmniejsza i największa wypłata (jeśli można wiecedziec) moja 2000 i 2500

@queen

Nic nie jest dodatkowo płatne ani soboty ani nocki, umowa zlecenie, masz ubezpieczenie, ja dostałam druga umowę na czas nieokreślony, pierwsza była na rok, od początku 18 zł brutto ale to też zależy od regionu, nie ma określonej liczby godzin w umowie, możesz pracować 10 jak i 130 miesięcznie, to zależy ile jest godzin dla gamy i ile przyzna Ci kierownik sklepy w którym pracujesz

Queen
@Sweety

Umowa na czas nieokreślony ale Zlecenie czy o prace? Mi mówiono że podwyżka miała być ale przez koronę narazie temat rzeka. I w Gamie musisz mieć minimum 130h ja zwykle 140mam

Niki
@queen

1 i 2 - nie są dodatkowo płatne. Ciągle jedna stawka. 3 - to zależy jak dogadasz się z dziewczynami na sklepie, jeżeli pracujesz 8h to na 20min mkzesz zejść a w międzyczasie jakieś WC czy napić się również wchodziło w grę u mnie. 4 - Ty decydujesz czy wykupujesz dobrowolne ubezpieczenie, ale składkę zdrowotna odprowadzasz z góry obowiązkowo 5 - mało, zdecydowanie za mało, poza tym jeżeli pracujesz mniej niż za 200zl na zlecenie to masz na rękę 14zl nie mając 26 roku życia i nie ucząc się nigdzie 6 - umowa zlecenie, masz na czas nieokreślony ale po rozwiazniu umowy nie mkzesz przez 6 mscy w rossmanie pracować 7 - zależy od grafiku, ja za sierpień miałam 104h ale we wrześniu zapowiadało się tylko 34 8 to wszystko zależy od godzin, moje 104h wykazują że dostałamniej niż 1600zl, nie polecam niestety, myślę że praca bezpośrednio przez Rossmann daje więcej możliwości i stabilizację wypłat

queen

Dzisiaj dostałam umowę na czas nie określony co prawda zlecenie ale to już jest coś i okazało się że stawka dla osób poniżej 26roku życia w Gamie to 18zł na rękę więc w tym miesiącu 3tysie wlecą aaa! Tylko czy i was też tak (usunięte przez administratora) grafik? A we wrześniu znów za mało godzin

Niki
@queen

Nie napalaj się tak, mi również powiedziano że 18 na rękę a okazało się 14,ponjewaz na jeden dzień stawka nie przekraczała 200zl. Jeżeli wychodzi Ci za zlecenie czyli za 1 dzień pracy mniej niż 200zl to odejmij sobie od potencjalnej wypłaty 18%. Niestety. Pozdrawiam.

Martyna

Czy grafik jest ustalany na początku miesiąca ?

quuen
@Martyna

Tydzień przed ja juz mam na wrzesień Ale grafik często sie zmienia

Przyszły pracownik

Hej, mam pytanie czy w Gamie braliście ubezpieczenie chorobowe? Zastanawiam się czy w razie np opieki na dziecko chorobowe będzie wtedy normalnie wypłacone czy robią jakieś problemy z tym ? Nie wiem czy się opłaca zgłosić pozdrawiam

Przyszły pracownik
@Przyszły pracownik

Bo mam pracować przy rozkładaniu towaru to chyba nie ma sensu? Skoro godzin jest mało można się zawsze dogadać jako praca dodatkowa jak jest u Was ?

Gamowiec

Dla mnie firma jak najbardziej w porządku. Pracuję przy dostawach. Ekipa na sklepie jest mega, kierowniczka też. Jedny minus jest taki, że godziny dla pracowników dostaw są brane z ogólnych godzin sklepowych, które trzeba dac dziewczynom z Ross w pierwszej kolejności , a co za tym idzie, są miesiące, gdzie przepracowałem 100 godzin, jak i 15. Poza tym jako dodatkowa praca jak najbardziej na plus. Wypłaty zawsze na czas, godziny zawsze się zgadzają na wypłacie. Szczerze polecam.

Fred Bakster

Tak czytam te wszystkie opinie i nie dowierzam fakt dostałem umowę na czas nieokreślony ale tak żadnej premii jak robię od roku na oczy nie widziałem, w kwietniu za marzec dostałem 1700 złoty z groszami czyli za miesiąc w którym ogłoszono pandemie i tak później 650 złoty za kwiecień 800 złoty za maj i dopiero za czerwiec 1200 złoty ale już w lipcu 650 złoty co najlepsze towaru przychodzi co nie miara magazyny się uginają a dla gammy nie ma roboty to w czym jest rzecz pytam kierownictwo o numer telefonu do regionalnego bo chce żeby się określali na minimalną liczbę godzin ale nie chcą mi dać to o co chodzi mój regionalny z gammy nie reaguje na telefony i SMS. Żeby była jasność poruszam tu dwie kwestie moje wynagrodzenie zmniejszyło się o ponad tysiąc złotych i zgłaszałem to Panu Grzegorzowi R. ale cisza i druga kwestia to godziny dla gammy których nie ma na moim sklepie chociaż roboty od cholery. Jeśli ktoś wie gdzie znajdę numer telefonu do regionalnych będę wdzięczny.

@Fred Bakster

Powinieneś otrzymać postojowe, u nas z godzinami tak samo, od marca tragedia, ja ze 130 średnio godzin zeszłam do 30 i lepiej się nie zapowiada, niczego się od nich dowiedzieć nie można, jedynie kontakt z koordynatorem, który też nie zna odpowiedzi ????

@Fred Bakster

A ile godzin pracujesz i na kasie czy na dostawach bo to ma znaczenie

Dejw

Haloo mam pytanie kiedy Gama wypłaca kaskę i drugie pytanie mam 18zł brutto na godzine daje to 15.50/16zł na reke faktycznie tyle dostane czy leca w kulki ?

rosmanka
@Dejw

A jesteś uczniem,czy osobą dorosłą nigdzie nie pracującą?pytam bo uczniowie mają więcej a pozostałym mniej wychodzi netto,,mi np 13,59

@Dejw

16zl masz na rękę i co miesiac 14dnia do godz 12;00 pieniądze już masz czasem też dostajesz premie w marcu dostałam dodatkowo 200zł przez koronę A ile masz godzin miesięcznie? Bo pracownik gamy musi mieć minimum 135h w miesiącu

wrosmanka
@queen

piszesz ,że trzeba przepracować 135 godz?,ale na kasie czy dostawach?ja pracuję na dostawach i najwięcej miałąm 74godz.

@wrosmanka

Pierwsze słyszę, umowy są tak skonstruowane ze nie ma podanej ani minimalnej ani maksymalnej ilości godzin

w rosmanka
@Sweety

no tak,godziny są ustalane czasami z dnia na dzień,czasami jest tak ze cały tydzień nie pracujesz a potem codziennie do końca mc

Na kasie mam średnio jakoś od 130 do 150h

rosmanka

moje pytanie,,,dostajecie premie od czasu do czasu?jeśli tak to czy widać w wypłaconej pensji,czyli zgadza się kasa za godziny +premia,?bo ja mam wrażenie że jak dodają premie to tak jak bym dostała za gołe godz

POSTOJOWE

Postojowe wypłacane jest dla tych pracowników którzy spełniają warunki do przyznania tego świadczenia, czyli spadek przychodów poniżej 50% o ile w poprzednich miesiącach uzyskany przychód wynosił powyżej 50% najniższej krajowej, takie są zasady przy tym zasiłku i żadna firma nie ma na to wpływu, ZUS nie przyzna świadczenie pracownikowi który nie spełnia tych warunków.

Eweli
@POSTOJOWE

skąd w ogóle takie info? w którym miejscu tarczy jest taka informacja? nie ma... zresztą nie ważne Zus nie wypłaci to nie wypłaci , ale firma na wniosek pracownika powinna te wnioski z łaski swojej wysłać a tego nie zrobiła...

@Eweli

Mój wysłała po bardzo ciężkiej batalii, otrzymałam już 2 razy postojowe i czekam na 3.

queenwixa
@Sweety

O co chodzi z tym postojowowym? Bo miałam taką sytuacje że zostałam zatrudniona przez Game do Rossmanna w lutym i pracowałam do kwietnia po czym kazano mi zostać w domu bo „nie przykładałam się do pracy” jak stwierdziła kierowniczka zmiany dodam że nie zostałam zwolniona a mój pracodawca z gamy powiedział że zawieszamy umowę. W tym czasie w okresie maj-lipiec miałam 2 inne prace i teraz skontaktowałam się z pracodawcą z gamy i wysłał mnie z dnia na dzień do pracy bezproblemowo. Dodam że umowę mam od 14 lutego do 31 sierpnia czyli przez 3miesiace nie pracowałam a miałam umowę i czy cokolwiek mi się z tego należy?

Queenwixa
@POSTOJOWE

Tak, ale pracownik musi być zatrudniony od 1lutego ja byłam od 14 lutego i siedziałam w domu 3 miesiące i mi nie przysługuje

quuen

Czy jako osoba dojezdna autobusem mam 26km do miejsca pracy i mieszkam w innym mieście przysługuje mi zwrot kosztów dojazdu w firmie gama Rossmann? Ktoś cos wie na ten temat?

@quuen

Dodam że za sam bilet miesięczny zapłaciłam 270zł + jeszcze bilety podmiejskie wyjdą mnie 100zł miesięcznie

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Service Market Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Service Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Service Market Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Pl. Jana Kilińskiego 3
    71-414 Szczecin

Gama Service Market Sp. z o.o.