Opinie o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gama Service Market Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

SweetBerry

Witam, miał ktoś sytuację że Rossman zrezygnował z Gamy i weszła inna agencja? Przeszedł ktoś może z jednej do drugiej? U nas zmienia się agencja i chcą nas przejąć z Gamy ale nie chcą nam podpisać na to zgody, nie wiem co w takiej sytuacji zrobić... Podpisać i zastanawiać się czy nie nałożą kary? Czy zostać bez pracy? :(

Nikt Ważny
@SweetBerry

Witam, Agencja nie funkcjonuje już w wielu województwach. Zmieniła nazwę na Top Kasjer 2019 (krs 8513235942) Piszę to dlatego, że niedawno dostałem email od panel@topkasker.pl w którym dostałem dane do logowania do panelu pracownika mimo, że nie jestem ich pracownikiem od ponad pół roku. Na stronie ich panelu do logowania jest klauzula, że jeśli się zaloguje do panelu to zgadzam się na przechowywanie moich danych osobowych. W pierwszej kolejności bezprawnie wykorzystują moje i pewnie nie tylko moje dane osobowe to wyludzenia pieniędzy w postaci sprzedaży danych osobowych lub znając nasze pesele mogą nawet wziąć na nas kredyt i nic z tym nie zrobimy. Proszę niech ktoś, kto też ma ten problem odzewie się. Będę wdzięczny

Zoja Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy agencja funkcjonuje w którymkolwiek województwie? Widziałam ten komentarz z zeszłego roku o tym ze w niektórych już nie. nie znam do końca całej tej sprawy bo po prostu agencje sobie wstępnie przeglądam. Tutaj to mam w ogóle jeszcze czego szukać? I czy te sprawy się wyjaśniły?

hehe
@SweetBerry

U mnie tez Rossmann zrezygnował z gamy, prawdopodobnie to dotyczy całej Polski. W umowie masz zapisane, ze nie mozesz pracować w konkurencyjnej firmie (agencji) aż do 6 miesiecy po zerwaniu umowy z Gama, kara to 5 tysiecy. Skoro to podpisałaś to wiadomo, że kare mogą nałożyć. U mnie nie było nawet opcji żebym pracowała pod inną agencją (mimo rozmów kierownictwa). A tak poza tym to w tej nowej firmie jest prawdopodobnie mniejsza stawka, mniej godzin i również umowa zlecenie. Praca, która dzis tak naprawde jest jutro jej nie ma tym bardziej biorąc pod uwage sytuacje z wirusem. Wole mieć zagwarantowane godziny i pewną prace niż być poniewieraną.

@hehe

Tak, koordynator mówił że w całym naszym regionie rezygnują z Gamy na kasie a dostawy zostają do końca roku. Może stąd głosy na tym forum o nagłym braku godzin dla pracowników i kontaktu- może kierownicy sklepów nie raczyli Was poinformować, że Gamy już nie będzie. Także. Zrezygnowałam. Dokładnie jak mówisz-stawke zaproponowali mniejszą i nową umowę co miesiąc, więc mogą zwolnić z dnia na dzień. Zgodę dostaliśmy tylko na przejście do etat do Rossmana, który jednak się nie znalazł, mimo, że jesteśmy tak dobrymi pracownikami ze agencja chciała nas przejąć:) Trudno.

@hehe

No i jak umowa co miesiąc nowa to już żadnego chorobowego nic. W czasach wirusa jak podkreśliłas to jest wyzysk, nie chce być pracownikiem gorszego sortu.

hehe
@SweetBerry

Niestety, też się wkurzylam bo umowę miałam przedłużana w wrześniu na czas nieokreślony... Po trzech tygodniach dowiedziałam sie ze jednak nie uwzględniono mnie w grafiku, super. Trzymam kciuki żeby udało ci się coś znaleźć fajnego. ????

@hehe

Też miałam na nieokreślony od początku. Jestem zawiedziona chociaż sklep gdzie chodziłam był co prawda wysokoobrotowy i roboty po pachy ale dziewczyny tam pracujące bardzo fajne, zawsze szło się dogadać, a sama praca fizycznie nie tak ciężka . Wypłata zawsze na czas i stawka atrakcyjna. Było, minęło. ????

@hehe

Dzięki i również powiedzenia . ;)

knd
@SweetBerry

Niby nie taka ciężka ale facet, który przyjdzie musi wykonać jej więcej za tą samą stawkę

Jadzia
@hehe

Jesli w umowie nie ma podpunktu o wypłacaniu 6miesiecznej rekompensaty za nie pracowanie,to klauzula o pracy w konkurencji jest nieważna. Na podstawie k.c art 353 o swobodzie umów. Dziękuję

@Jadzia

To idź do sądu jak masz rację twoim zdaniem. Moim zdaniem nie masz racji. Ja osobiście nie będę jak coś ryzykować.

Niki
@Jadzia

Dokladnie

@SweetBerry

Właśnie dziś się dowiedziałam że w jednym miast na Śląsku w którym pracuje Gama będzie do czerwca. Kiero z rosmana w którym pracuje jak wejdzie nie chce słyszeć nawet, że będzie ktoś nowy. I będzie walczyć to żebyśmy zostali. A kara się nie przejmuj. Nie ma aneksu, że beda ci płacić 6 mięs za nie pracowanie w tym obiekcie dla innej firmy, więc jest to w ogóle nieważne. Ludzie takie sprawy wygrywali od razu w sądach

Wielkopolska
@Kas

Byłam u prawnika i uzyskałam informacje że umowa jest bardzo dobrze napisana którą sami podpisaliśmy i że jak będę chcieć mogą nałożyć karę 5tys i będzie bardzo ciężko wygrać w sądzie nam :( kwestia tylko czy będą nakładać te kary

@Kas

W województwie łódzkim tak samo, Gama do końca maja i wychodzi z Rossmanów. Kilka dni temu kontaktował się ze mną koordynator z nowej agencji która wchodzi do sklepu gdzie pracuje i chcą mnie przejąć. Od razu zostało mi powiedziane, że o klauzule 6 miesięcy nie ma co się obawiać, bo Gama ma niedługo ogłosić upadłość, a co za tym idzie nie może wtedy walczyć o te karę 5 tys zł. Dowiedziałem się również, że Gama potrafiła informować swoich pracowników o tym że wychodzi z danego sklepu na 2-3 dni przed końcem, mimo że większość z nas ma okres wypowiedzenia co najmniej 2 tygodnie, więc sporo osób z dnia na dzień zostało z niczym...

@Wielkopolska

Nie wydaje mi się, ja już jestem gotowa na ewentualną batalię. Prawników mam w rodzinę dwóch właśnie w mieście w którym jest siedzibą firmy. Więc wiem co mówię

@Łukasz92

Ja nie mam żadnej informacji od koordynatorki. U mnie to nie można się niczego doprosić od jakiegoś czasu. No cóz wiem to od kierowniczki jednego ze sklepów. Klauzula tzw lojalka obowiązuje tylko jeśli wypłacane jest zadośćuczynienie przez dany okres czasu. Pozdrawiam i dzięki za info

@Kas

No właśnie konkurencja zaproponowała mi pracę na sklepie w którym aktualnie pracuje i mam dylemat. Mój koordynator z Gamy po telefonie do niego potwierdził, że Gama wychodzi z całego łódzkiego z dniem 31 maja i wypowiedzą mi umowę oraz oczywiście dodał (mimo że nawet o to nie pytałem), że prezes Gamy nie wyrazi nikomu zgody na przejście do konkurencji na tym samym obiekcie. Zachęcał również do tego abym najlepiej pierwszy wypowiedział umowę i tu jest właśnie haczyk. Rozmawiałem ze znajomą, która jest księgową w dosyć dużej firmie i powiedziała mi abym w żadnym wypadku jako pierwszy nie wypowiadał umowy, bo jeśli to zrobię, a kilka dni później podpiszę umowę z inną agencją to mają pretekst do ewentualnych oskarżeń o przejście do konkurencji z własnej woli.

@Kas

Swoją drogą ciekawe w jaki sposób oni mają niby weryfikować to czy ktoś podjął współpracę z inną agencją. Kończę z nimi współpracować, rozwiązujemy umowę i co wtedy, w jaki sposób oni mogą mieć wgląd gdzie ja pracuje?

@Łukasz92

Czyli jednak gama nie ogłasza upadłości?? Żeby spełnić warunek nie przejścia do konkurencji muszą Ci płacić 6 miesięcy pensje. Takiego zapisu nie ma, więc z tego co wiem ten aneks jest nieważny

@Łukasz92

Też mnie to zastanawia. Ale tu chodzi o świadczenie usług na terenie sklepu w którym pracujesz, nie o konkurencje chodzi. Możesz iść do innej firmy na dostawy no.do marketu budowlanego.To juz nie jest konkurencją i świadczenie usług na powierzchni owej drogerii

@Kas

No zgadza się, tylko jak pisałem wcześniej dostałem propozycję pozostania w tym samym Rossmanie, tylko musiałbym przejść do konkurencyjnej agencji. Jeśli chodzi o wszelkie artykuły w sieci to sporo już tego się naczytałem. Teoretycznie racja jest po naszej stronie, ale wiadomo jakieś obawy są. A swoją drogą ty również zamierzasz przejść do konkurencyjnej agencji i pracować na tym samym obiekcie co do tej pory?

@Łukasz92

Póki co jeden ze sklepów mi zostaje bo okazało się że nie wszystkie w moim mieście przechodzą. Ale to kwestia miesięcy. W moim sklepie w ogóle nie widzą innej opcji mam być ja i tylko ja. I będą o to walczyć ale co ja moge musiałabym wypowiedzenie dostać.. żeby zostać z nimi. Tak jak mówiłeś. Jutro mam umawiam się na spotkanie z radcą i dam znać co i jak

@Kas

Ok, to koniecznie jutro daj znać co i jak

@Łukasz92

Ja też już musiałem dwa razy sklep zmienić. Plus taki ze w pierwszym niedługo pół roku minie. I nie jestem z łódzkiego ani wlkp.

@Mariusz

A mógłbyś dokładnie napisać jak ta zmiana sklepów wyglądała? Bo w umowie teoretycznie jest napisane, że nie możesz świadczyć usług na terenie sklepu w którym pracowałeś i okolicy, więc ciekawi mnie jak to u ciebie wygladało...

@Łukasz92

Jedna firma po remoncie zmieniła a druga w trakcie. Także wk mnie ta cała sytuacja. Mam nadzieję że tam gdzie jestem a jest fajnie zostanę. Choć w sumie pół roku szybko mija i może niedługo nie będę mieć żadnych dylematów.

@Mariusz

Chlopie wez po cichu przejdz do konkurencji i tyle ja tak zrobiłem i jest ok

@Anonim

W sumie ten sklep co jestem jest ok, po drugie z gamy z kasą nigdy jazd nie było. A nowa firma to zawsze ryzyko.

@Anonim

No też rozważam taką opcję. A jak długo już pracujesz u konkurencji na dostawach i z jakiego województwa jesteś?

Pracuje około 2 lata w styczniu przeszedłem z gamy do konkurencji

@Anonim

Na ten moment porzuciłem pracę na dostawach w Gamie. Nie widzę sensu ryzykować dla 50-60 godzin w miesiącu. Teraz jest gorący okres gdzie właśnie większość sklepów przechodzi z Gamy na Worka, jest spore zamieszanie (przynajmniej w moim regionie). Ta nowa agencja również pozostawia wiele do życzenia (pierwsza umowa na miesiąc, potrącenia z wynagrodzenia za jakieś głupoty). Być może za jakiś czas jak zamieszanie ucichnie to wrócę do dostaw, jeśli pojawi się wolne miejsce w moim regionie.

Lubuskie
@Łukasz92

Za jakie głupoty? Bo nie wiem czy przedłużać

Maria
@Kas

ja tak samo :) więc niech składają ile setkę? pozwów? i wnoszą opłatę od pozwów, wynajmą prawnika do pisania pism i reprezentowania w sądzie na każdej sprawie :) już to widzę !

@Lubuskie

Np potrącają z wypłaty 5 czy tam 6zł za prowadzenie twojego konta online (na tym koncie masz zapis swoich dni pracy, godziny, wszelkie podpisane umowy) oraz swoją nieobecność w pracy musisz zgłosić max 24h przed, bo inaczej jest kara 100zł. A wiadomo że nieraz zdarzają się każdemu jakieś wypadki losowe i zgłasza swoją niedyspozycję do pracy na kilka godzin przed. W dodatku przez pierwsze kilka miesięcy umowa przedłużana jest co miesiąc, a nie tak jak w Gamie co pół roku. Wszelkie rzeczy, które tutaj wymieniłem są zaczerpnięte z komentarzy na GoWork Work&Profitu, warto samemu poczytać, a ile w tym prawdy to nie wiem.

Lubuskie
@Łukasz92

no to troche nie ciekawie z tymi karami za nieobecność ;/ Trovhe bezsensu. A stawka godzinowa wiadomo jaka?

@Lubuskie

Z tego co przeglądałem od nich oferty to pracownik dostaw stawka 21,50zł brutto, a kobietki na kasa/merch 20zł brutto. Te kary to pewnie wpisane są na umowie na samym końcu, tak aby w pierwszej chwil nikt na to nie zwrócił uwagi, podobnie jak u nas ta klauzula zakazu konkurencji (jest wpisana prawie na samym końcu umowy na drugiej stronie). Jeśli chodzi o Worka to pewnie idzie z nimi się dogadać i ciągle karać nie karają, przytoczyłem tylko kilka komentarzy z ich stronki. Trzeba pamiętać że to tylko zleceniówka, podobnie jak w Gamie, więc godziny pracy są niestabilne i są zależne od sklepu na którym pracujemy. Dla mnie osobiście najważniejsze żeby wypłata się zgadzała i była na czas, żeby nie było żadnych wałków a resztę idzie ogarnąć.

Majka
@Łukasz92

Z wypłaty też potrącają 12zl obowiązkowe na ubezpieczenie nnw, tak powiedziała koleżance koordynator worka

mika
@Łukasz92

hej hej, ja pracuję w rossmannie w podkarpackim z worka! na gamę się nie załapałam, bo szukałam czegoś na okres wakacyjny przed studiami, ale chciałam poczytać opinie bo trochę się nasłuchałam od innych pracowniczek i tak tu trafiłam:) stawka na merch/kasę to 19.70 za godzinę, gdyby były jakieś pytania to chętnie pomogę

@Anonim

Hej, możesz napisać czy dałeś wypowiedzenie gamie a potem podpisales umowę z inną firma?

Hoho
@SweetBerry

Moja córka jest w takie samej sytuacji .Mogę wiedzieć co zrobiłaś.Niechce jej wysłać wypowiedzenia .

Lukasz
@Hoho

Macie może numer telefou do tej agencji. Bede wdzieczny

Nikt Ważny Nowy wpis
@SweetBerry

Poczekajcie to agencja nie prowadzi już działalności? przed chwila na nią natrafiłem i po tych ostatnich opiniach z tego roku zwątpiłem jednak. Czy faktycznie dużo jest tych osób, które mogły mieć jakieś niezgodności w wypłatach? To wszystko jest w zasadzie stale w toku?

Witam Czy Państwa koordynatorem był p.Hubert K z Warszawy? Zajmuje się obszarem dzielnic Wola Bemowo Centrum Sródmieście. Szukamy jeszcze osób poszkodowanych i (usunięte przez administratora) z wypłatami przez tego Pana. Działamy w Związku Syndykalistów Polskich i chcemy zaprzestać rażącego traktowania pracowników zatrudnionych przez agencje pośrednictwa pracy. Dążymy aby firma Rossmann zrezygnowała z tej agencji pracy gdzie naruszone są prawa pracownika agencyjnego.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na stanowisko Praca dodatkowa dla mężczyzn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak sadzicie, w jaki sposób te wspomniane sytuacje w kadrach się rozwiązały? Chciałam popatrzeć na jakiej aktualności ale na stronie fb ostatnie posty pochodzą z roku 2019… to skąd ludzie biorą w mare aktualne oferty? czy jest jakaś strona www? Chce przejrzeć oferowane warunki, kiedy ostatnio ktoś kandydował i jakie były wtedy oferty?

Karolina Pracownik

Nie polecam ze względu na olewający stosunek w kadrach. Nie odbierają połączeń, a jak już się dodzwonisz to co innego mówią przez telefon a co innego na końcu się okazuje. Zero chęci pomocy ze strony Pań, które tam pracują.

A.
@Karolina Pracownik

Pani Karolino czy mogłabym otrzymać nr do kadr?

liza

dzień dobry, chciałem wiedzieć, czy są wolne miejsca w rossmane, do rozkładu lub rozładunku towarów na półkach w Straszyn

Odradzam tą agencje każdemu. Koordynator sam nie wie co się dzieje w firmie. Zapisuje dany grafik który nie jest zgodny z zapotrzebowaniem w sklepie, po przyjściu do miejsca pracy nie jest w stanie nawet przeprosić za wprowadzenie w błąd a takie sytuacje maja miejsce często. Koordynator wypisuje w nocy dnia poprzedniego i chce by pracownik był na rano w pracy, jeśli nir odpiszesz na wiadomość zostajesz ciagle spamowany sms. Szczególnie odradzam Pana z warszawy, który ciagle ma nietaktowne teksty do kobiet.

Nestor

Dzień dobry, chciałbym iść na rozkładanie towaru w Ilawie lecz niestety nikt nie odpisuje na SMS jakiś kontakt jest do tej firmy?

@Nestor

Tego ogłoszenia na Iławę już chyba nie ma? Udało się skontaktować? Jeśli tak to w jaki alternatywny sposób? Ciekawa jestem z jakich przyczyn był problem z tym sms

Były pracownik obsługi dostaw

Myślę, że dla ucznia/studenta to dobra opcja by sobie zarobić, czy jako praca na wakacje. Schody zaczynają się gdy chcesz więcej godzin, bo wtedy musisz być gotowy dwie zmiany tego samego dnia (np rano i nocka) w różnych lokalizacjach, ale koordynatorzy mogą zawieźć i odwieźć w razie czego więc to na +. Często słyszałem, że niechętnie oddają za paliwo więc lepiej się nie przyznawać do posiadania auta ;). Ja miałem spoko koordynatora, ale jeśli ktoś nie lubi dostawać telefonów z rana typu "Witam dzisiaj nocka 25 km od pana domu, bo ktoś się ' rozchorował ' " to polecam nauczyć się asertywności albo ignorować po prostu połączenia. Czasami jak im się pali pod butami to proponują 'premię', niestety nie było mi dane skorzystać, bo rzadko brałem nagłe zlecenia. Zdarzało się też, że po zalogowaniu się miałem inny czas pracy niż był ustalany, lub w ogóle nie było mnie w systemie. Ba widok ludzi przyjeżdżających 30 km by się dowiedzieć, że on dziś nie pracują to wcale nie taka rzadkość. Wynika to głównie z słabej komunikacji między koordynatorem a drogeriami( jest ich dużo więc błędy będą) jednak z pewnością im czasami nos rośnie jak u pinokio. Praca jak praca, raz lajtowo, raz umiarkowanie, a czasami wręcz stajnia augiasza w której robisz na 200% by zrobić ogromną dostawę w krótkim czasie (logistyka tych dostaw to dno w niektórych miejscach), zależy gdzie się trafi. Tak samo z ludźmi, w niektórych pracują serio spoko dziewczyny, a są też miejsca z toksyczną atmosferą. Współpracownicy z gamy to w ogóle mieszanka pokemonów różnej maści, ale ostatecznie to największy pozytyw tej pracy, spoko ludzie. Zasiedziałem się u nich ponad rok, potrafiło dać w kość i to dosłownie dlatego nie polecam na dłużej niż kilka miesięcy. Dałem neutralną ale wielu moich byłych kolegów dałoby gorszą ocenę.

Ela

Potrzebuje pilnie numer telefonu do Kadr gama service market lub adres e-mail!!

@Ela

I co, udało się go znaleźć? Gdzie ostatecznie trzeba go szukać? I po jakim czasie odpowiadają na maile tak właściwie?

Jacek Kowalski

Od stycznia do kwietnia 2022 r pracowałem w Firmie Gama Service. Pracowałem przy dostawach w sklepach Rossman.. Bardzo chciałem prosić o otrzymanie rozliczenia PIT-11 za przepracowany okres na mojego maila : kojac007@wp.pl. Pozdrawiam Jacek Kowalski

Zapewnienie , że miesięczna liczba godzin to min. 40h, gdzie przez 2 miesiące nie przepracowałam ani jednej godziny. Sama musiałam pisać czy są jakieś wolne godziny, po czym nie doczekałam się odpowiedzi. Potrafią wysłać łaskawie sms czy dasz radę przyjść w ciągu godziny do pracy i zostać do samego końca.

@Ania

No i co, dasz radę czy nie dasz? Jaka decyzja zazwyczaj zapada? I gdzie tu można przyczyny ewentualnej szukać? Pzt., to zapewnienie, o którym piszesz to słowne tylko czy papier jakiś przyklepał te słowa?

Jak się zalogować do panelu pracownika mam jaskini login ale nie pamiętam ewentualnie gdzie przyjdzie PIT 11 na e-mail?

łukasz
@Ania

Ja też nie wiem, jak było do tej pory z wysyłką pitu?

@łukasz

Witam nadal nie otrzymałam od nich PITu niestety. W ubiegłym roku dostałam na e-mail.

Jakub

Czy gdzieś dostępny jest numer bądź email do kadr Gamy ponieważ potrzebuje zaświadczenia że tam pracowałem a jak narazie nie moge nigdze tego totalnie znalleźć

Wiktoria

Najgorsza agencja pracy z jaka miałam styczność . Brak poszanowania pracownika . Cięcie godzin maksymalne ile się tylko da.

waldi
@Wiktoria

Chyba przesadzasz jak nie potrafisz pracować z ludźmi to twój problem Ludzie z Rossmana są super a mam 50 na karku i zapieprzam jak 20 latek

Gabriela
@Wiktoria

Jak to cięcie godzin? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jak to wygląda i z jakiego powodu godziny są ucinane w Gamie?

wrosmanka
@Gabriela

ja mam podobnie,w czerwcu przepracowałam ledwie 20godz.,uwazam że w sklepach są układy i układziki.Ja mam umowe też na kase z tego tytułu miałam mieć więcej godz.ale tak ne jest.KOordynator świeci oczami zapewniająć mi godz.ale tak też nie jest.Jak mu się (usunięte przez administratora)pali to potrafią ze sklepu dzwonić nawet z innego miasta

Kazimierz
@wrosmanka

Czy rozmowy z szefostwem na ten temat cokolwiek dały? I jak z zarobkami w Gama Service Market, ile dają za godzinę? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że to wyjaśnisz.

wrosmanka
@Kazimierz

nie rozmawiałam z nikim,oni twierdzą że godziny dla nas są wtedy kiedy mają "nadstan" godzin .tzn jak zostanie im po podziale dla pracowników lub ktoś z dnia na dzień ma wolne.Tak jest u mnie.Ale nadal twierdzę,że są układy ,bo skoro młody pracownik przepracował 180 godz a ja w lipcu ani jednej?to tak chyba jest.Potafią dzwonić z dnia na dzień albo odwoływać z dnia na dzień.

Byłapracownica
@Wiktoria

Miałam tak samo nawet mi nie powiedzieli do kiedy pracuje i z dnia na dzień musiałam pracy nowej szukać. Mówię tu o pracy na kasie nie o wykładaniu towaru I nie zgadzajcie sie na umowę zlecenie na „czas nieokreslony” bo mogą was z dnia na dzień tak jak mnie pożegnać. No i u mnie było tak ze musiałam i siedzieć na kasie i tzw kuwety rozwozić, doradzać klienta i robić za ochroniarza i jeszcze mówili ze wszystko powoli robie i kazali wszystko żeby im premie wyrobić

TomaszZ
@Byłapracownica

Muszę delikatnie stanąć w obronie Gamy. Warto pamiętać, że Gama jest agencją pracy, a nie zakładem więc to ile mamy godzin, jaką prace wykonujemy itp zależne jest od Rossmanna i tu trzeba adresować swoje uwagi. A to że Pani siedzi na kasie i w między czasie rozkłada dostawę to jest normalne, bo wykonuje Pani pracę taką samą jak pracownicy Rossmanna. Niestety pracownikom Rossmanna również ścinają godziny co powoduje że przez to i my mamy tych godzin znacznie mniej, bo tak naprawdę jesteśmy zależni od humoru kierowniczki danego sklepu ile godzin nam przyzna. Dlatego miejmy na uwadze że to Rossmann rozporządza naszą robotą a nie Gama.

waldi
@TomaszZ

Dokładnie. Godzinami rozporządza Rossman a nie Gama.

Koordynator
@Wiktoria

Ale to Rossmann tnie godziny, nie gama. A wszystko uzależnione jest od obrotów sklepu.

@Wiktoria

Godzin pracy tyle co kot napłakał. Momentami tylko 4 godziny pracy w miesiącu, brak poszanowania pracownika.

@Wiktoria

Tną jak mogą , dostawa jest ogromna dźwigasz za jakieś max 15 zł na godzinę a Pan pracodawca uważa że skoro podpisaliśmy umowę mamy obowiązek chodzić na każdą zmianę jaką on chce nam wcisnąć w każdym rossmanie najlepiej. To jest DRAMAT 15 ZŁ ZA GODZINE ,jeszcze specjalnie tną nam te godziny żeby było jak najmniej

Leszek

To w umowie nie ma zagwarantowanej chociaż minimalnej ilości godzin do przepracowania? Przecież taka robota jest nieopłacalna jak ciągle nie ma godzin i tak trzeba czekać w gotowości. Nie można jakoś tego wyjaśnić z firmą?

Xeo

Cos wiadomo co z gama nowe umowy jakies podpisac bo spolka inna?

Julka

Czy posiada ktoś informacje kiedy Gama wychodzi ze wszystkich Rossmannów? Work wszedł już do wszystkich dużych miast w całej Polsce Warszawa, Kraków, Łódź itp. Ofert pracy Gamy w internecie praktycznie brak. Mieszkam w małym mieście w województwie mazowieckim, chce zatrudnić się jako kasjerka, Rossmann od siebie nie przyjmuje, najszybsza droga to przez agencję zewnętrzną. Nie chce zatrudniać się w Gamie, po to by za miesiąc czy dwa być zwolnioną, wolę ewentualnie poczekać na Worka. Jeśli ktoś ma jakieś informacje czy warto poczekać to będę wdzięczna.

Gama Service Market Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Wykładanie towaru. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

essman

No wykladane towaru ewntualnie mycie podlogi przed zamknieciem

kondi
@essman

Z tego co wiem to nie mamy w obowiązkach mycia podłóg.

@kondi

Te obowiązki to w razie czego są gdzieś wpisane do umowy, żeby nie było tego typu nieścisłości jak ta? Co w przypadku odmówienia gdy coś wychodzi ponad zakres?

Czy ktoś ma namiar na tą firmę . Do dnia dzisiejszego mnie nie wyrejestrowali przez co mam problemy .

Werk
@Kasia

Ja dzisiaj dostalam wypowiedzenie na maila

@Werk

Serio na maila? A jaki tak w ogóle był powód, to jakiś miesięczny okres tu przysługuje czy ile?

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Service Market Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Service Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Service Market Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Pl. Jana Kilińskiego 3
    71-414 Szczecin

Gama Service Market Sp. z o.o.