Opinie o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gama Service Market Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Intintino

Za 10 godzin pracy zarobiłem 88,66 zł. Czyli 8,86 zł na godzinę. I żadnego zwrotu za paliwo, choć koordynator mówił że go otrzymam. Nie opłaci mi się jeździć za takie grosze i marnować paliwo. W najbliższym czasie zamierzam wypowiedzieć umowę, bo kolejni studenci i zatrudnieni odchodzą i niedługo będę wysyłany do wszystkich najbliższych miast powiatowych.

stefcia
@Intintino

ciekawe jak to żeś przeliczył,nie ma takiej stawki 8.86/h najniższa jaka jest dla osoby niepracującej to 14 z odciągnieciem dla zus i podatek

@stefcia

W takim razie za przepracowane 10 godzin powinienem mieć 140 złotych. Konkretnie 133,70 zł bo najniższa płaca wynosi 13,37 netto. Tymczasem moja wypłata za te 10 godzin wyniosła 88,66 zł, czyli właśnie 8,86 za godzinę. Sprawdziłem stan konta w ZUS - nie odprowadzili żadnej składki. I gdzie się podziało prawie 60 zł?

@Intintino

PPK pewnie ci też wzieli

@waldi

Z tego co wyczytałem, to PPK wynosi 2% od wypłaty, czyli powinni odprowadzić 2,70 od wypłaty. Chyba mi nie powiesz, że PPK zabiera 5 zł z każdej godziny pracy?

@Intintino

To faktycznie dziwne. Jak pracowałem miałem 19 brutto po przeliczeniu godzin wychodziło mi bez PPK i po odliczeniu wszystkich składek 14.36/h ale się zwolniłem bo tragedia z godzinami. W październiku zaproponował Rossman 3 dni po 4h to walnąłem papierem a pracowałem 2 lata. Do koordynatora i niech sprawdza dokładnie to są twoje prawa.

@Intintino

A może wystąpiły jakieś problemy z logowaniem w systemie Rossmanna? Logowałeś i wylogowywałeś się normalnie? Wiem, że koordynatorzy Gamy dostają godziny pracowników z systemu Rossmanna i tu coś się odwaliło...

@TomaszZ

Tak, normalnie się logowałem i wylogowywałem. Coś mi się właśnie nie zgadza z tym PPK, z tego co piszą to pracownik wpłaca 2% swojego wynagrodzenia, czyli ja powinienem zapłacić 2,70 zł. Nie wiem, w jaki sposób jest to liczone. Poza tym już od 2 tygodni nie ma żadnego odzewu, nie każą mi przychodzić więc coś tu nie gra.

@Intintino

Nie ukrywam, dziwna sytuacja. Choć często wiele osób ma problemy z ilością godzin (co jest zależne od Rossmanna i wiele osób tego nie ogarnia), to jeśli chodzi o sprawy formalne typu przedłużanie umów, termin i kwota wypłaty to do Gamy nigdy w tych kwestiach nie miałem zastrzeżeń. Zawsze kasa się zgadzała. Musisz dorwać koordynatora, innej opcji nie masz...

Stefcia
@Intintino

wszystko jest do wyjaśnienia.z jakiego regionu pochodzisz,kto jest Twoim koordynatorem? napisz do niego ile godzin wypracowałeś,w jakich dniach byłeś ,niech sprawdzi.Zawsze można również napisać maila do pani kadrowej,aby wydała zaświadczenie za dany miesiąc.W tej firmie nic nie umyka,a zawsze można zrobić korektę jesli coś brakuje.Wszystko na spokojnie da sie załatwić. Może byc też taka sytuacja,że zatrudniono Cię na początku miesiąca i za te godziny do 9 dostałeś pieniążki na koniec miesiąca.

@Stefcia

dzwoniłem już do koordynatora w tej sprawie, z wypłatą sprawa jest wyjaśniona. O składkach też mu powiedziałem, miał zadzwonić do kadrowej i po kilku dniach dalej nie ma składek w ZUS....

Pracownik miesiaca

Nie polecam tej firmy, wyzysk ludzi do granic możliwości

@Pracownik miesiaca

Nie chcesz pracować, to siedź w domu i pij piwo. Praca ok moim zdaniem, wyłożysz co twoje w rosmanie i do domu, kasa zawsze w terminie.

@Mariusz

Potwierdzam. Amazon daje 22zł brutto tu mam 19zł brutto gdzie w Amazonie pot z (usunięte przez administratora) leci. Nie przesadzajmy praca jest spoko, ludzie z Rossmana extra (w moim sklepie). Jak kolega napisał idę na 06 do 10.00 dzień cały dla mnie a każdego 10 kasa się dodatkowa przyda. jako dodatkowa praca nie narzekam.

Byłapracownica
@Mariusz

Jeżeli chodzi o taka prace dodatkową wykładanie towaru to spoko bo fajnie płacą. Ale na kasie nigdy … niewdzięczni i zrywają umowę z dnia na dzień bo ten rymuszka nawet nie da znać co i jak a one nic nie wiedza

stefcia
@Byłapracownica

A co ma rymuszka do powiedzenia.jezeli chodzi o jakiekolwiek cięcia godzin to rossmann wariata gra z firmą,wiecznie obcinaja godziny,a koordynatorzy maja guzik dopowiedzenia.

Stefcia
@Pracownik miesiaca

dlaczego wyzysk?możesz rozwinąć swoje stwierdzenie?

NAT

Witam, czy do kogoś już doszla informacja że Rossmann rezygnuje z usług Gamy... Czy ktoś się orientuje co w sytuacji gdy w umowie wyznaczony jest półroczny okres karencji - czy ona dalej obowiązuje jeśli Rossmann nie będzie już zatrudniał Gamy? Czy istnieje jakiekolwiek zabezpieczenie przy umowie zlecenie?

@NAT

Spokojnie, to prawdopodobnie plotka. Rok temu były podobne plotki. Nie wiem czy jesteś pracownikiem dostaw czy kasy, ale jeśli chodzi o dostawy to można spać spokojnie, a co do kas to trzeba pytać się swojego kordynatora co i jak, bo rzeczywiscie z Gamą rywalizuje inna firma zewnętrzna.

KtośTaki

Nie polecam tego pracodawcy, gdy pracujesz i wykonujesz zlecenia + bierzesz jeszcze najlepiej dodatkowe zmiany to jest wszystko cacy, super. Z kolei gdy człowiek zaniemoże i jest faktycznie chory, to już pojawia się problem i już dostaje pełno demotywujących wiadomości od koordynatora.

@KtośTaki

Chyba twojego, ja mam super koordynatora.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na stanowisko Praca dodatkowa dla mężczyzn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ktm

Wynagrodzenie było mi znane i je zaakceptowałem. Obie strony zaakceptowały moją rolę w firmie jako osobę wzywaną w nagłych sytuacjach i że często odmawiałem z różnych powodów, ale wielokrotnie ratowałem sytuację. Praca na nocki ma swoje minusy, ale nie przesadzajmy, że jest to ciężka praca, bardziej nużąca i przewidywalna. Każdy ma swoją alejkę, większość słuchawki na uszach i robi swoje. Ja tam sobie ceniłem fakt możliwości dorobienia podczas lockdawnów. Wypłata zawsze na czas 10-ego z samego rana i tutaj tym bardziej żadnych zastrzeżeń. Warto pójść na przykład na 4 godzinki, coś tam dorobić i jeszcze spokojnie do rana się wyspać. Daleki jestem od stwierdzenia, że to pracodawca marzeń, ale nie ma też podstaw, aby oceniać negatywnie.

Ogólnie nie polecam wyzysk za najniższa krajową,żadnej premi za nocki totalnie nic. Jeśli chcesz czuć się jak (usunięte przez administratora) polecam prace

Ble ble

Jakie stawki są obecnie na dostawach?

Misia
@Ble ble

18.70 brutto

@Misia

To sama podstawa jest, tak? Jakieś premie do tego wpadają też? Jeśli tak, to za co?

@Kazimierz

Jest to klasyczna umowa zlecenie, czyli ile godzin przepracujesz tyle dostaniesz, premie nie są przewidywane, choć są sytuacje, że w nagłych przypadkach koordynator troszkę dorzuca coś do wypłaty.

@TomaszZ

To te premie są uznaniowe, czy są jakieś konkretne wytyczne co trzeba zrobić żeby dostać bonus?

@Kazimierz

Np. Na dodatkowe rosman chodzisz na zastępstwo.

@Kazimierz

Tak jak kolega Mariusz napisał koordynator dorzuca jakiś bonusik do wypłaty gdy trzeba nagle kogoś zastąpić na dostawie na innym sklepie lub gdy musisz jechać spory kawałek na inny sklep. Ten bonusik to zazwyczaj kilkadziesiąt złoty i jest bardziej uznaniowy niż pewny.

Leszek
@TomaszZ

To niewiele tego bonusu. Macie czasem nadgodziny? Wtedy stawka jest wyższa, czy dalej standardowa?

@Leszek

Nie ma w Rossmanie czegoś takiego jak nadgodziny z powodu komputerowego grafiku i logowania się i wylogowywania pod niego. Nie ma czegoś takiego że pójdziesz na dostawę i na niej dowiadujesz się że masz zostać 2 godziny dłużej, masz w grafiku wpisane np 23:00-6:00 to tak jesteś.

Natalia

Miałam dokładnie tak samo. Byliśmy umówieni na spotkanie, to napisał 30 minut przed, że mu auto popsuło się. Powiedział, że oddzwoni- i cisza do dziś od ponad roku ???? niepoważne traktowanie.

qwerty

Zgłosiłam się do tej firmy szukając pracy dorywczej. Na pytanie jak długo chciałabym u nich pracować powiedziałam, że około trzech miesięcy i usłyszałam, że to za krótko i nie opłaca im się mnie brać na taki okres, że musiałabym się zgodzić na minimum pół roku. Zdębiałam w tym momencie. Nie nastawiałam się że ktoś przy takiej robocie oczekuje deklarowania się na jakikolwiek okres pracy zwłaszcza tak długi. Potem jeszcze usłyszałam, że mają ludzi, którzy pracują u nich od kilku lat. Serio ktoś tam tyle czasu robi, czy po prostu tak gadają?

@qwerty

Pomysł ile trzeba szkolić niby proste rzeczy...i też koszty rekrutacji, za darmo pani koordynator nie robi ani biuro. Takie to trudne...

@qwerty

Ja pracuje na dostawach 3 lata i nie uważam żeby to było jakieś uwłaczające. Co prawda kokosów z tego nie ma i rodziny byś za to nie wykarmiła, ale zawsze można trochę grosza dorobić małym wysiłkiem. A jeśli chodzi o umowę to nie ma się dziwić, że chcą ludzi nią wiązać jak najdłużej, bo sporo ludzi w dzisiejszych czasach jest nieodpowiedzialnych i traktują pracę na umowę zlecenie tak samo jak pracę na czarno. Piszę to z własnego doświadczenia gdzie wiele takich nieodpowiedzialnych osób "szkoliłem", którzy po podpisaniu umowy bawili się w kotka i myszkę z dziewczynami z Rossmanna.

qwerty
@TomaszZ

Pracowałam już kiedyś w takich miejscach przez inną agencję i szkolenie trwało nie dłużej jak kilka minut. Tyle wystarczyło. I nikt nie robił problemów jak chciało się do jakiegoś sklepu iść tylko na miesiąc lub dwa.

Antek
@qwerty

Głupie pytanie. Oczywiście, że nikt tyle czasu nie robi w tej firmie. Oni udają, że tak jest, bo szukają (usunięte przez administratora) Wystarczy, że poczytać komentarze na tym forum.

Jano

Porażka totalna, koordynator po wysłaniu zlecenia czasem nie odpisywał przez pare godzin, raz zdarzyła się sytuacja że przyjąłem zlecenie, a okazało się że na moje miejsce jest inna osoba. Pracodawca obiecał rekompensatę i oczywiście nic nie dostałem. Dostawałem wiele zleceń na już tzn. "potrzebuje pana za 40 minut tam i tam". To chyba jakiś żart, zlecenia powinny być przydzielane minimum dzień wcześniej. Zaraz po tym przestałem tam pracować, nie polecam totalnie.

pat
@Jano

przestałeś pracować z dnia na dzień czy jak ? Czy musiałes jeszcze trzymac się wypowiedzenia ?

patka

Witam Jestem zatrudniona jako kasjer Rossman oprzez Top Kasjer, ale chyba to jedna rodzina , czy ktoś doradzi jak zerwać umowę zlecenia na czas nieokreślony , mam 4 tyg wypowiedzenia, ale chciałabym szybciej , to możliwe ?

Magda
@patka

Tak ja również byłam zatrudniona przez top i game mimo moich próśb że niechce na kasę mieli na mnie (usunięte przez administratora) ,najgorsza firma jak pisałam że mam gorączkę napisali mi że kłamie tam samo jak miałam pogrzeb że wale scieme, Kordyntorka nie ogarnięta za to mnie dziś zwolnili dlatego że miałam gorączkę :) z tym niewiem ale odrazu powiedz że nie będziesz już chodzić i tyle nie przychodz jeśli masz wypowiedzenie A może i sami przyspiesza tempo i ci napiszą żebyś już nie przychodziła

Facet, z którym miałem podpisać umowę nie dotarł na miejsce zamiast niego przyjechała jakaś opryskliwa baba. W umowie co innego niż w ogłoszeniu. Baba okropna nie miła. 3 tygodnie wypowiedzenia na umowie zlecenie xD. Na meil dostałem wzór wypowiedzenia, ale z zachowaniem 4 tygodni okresu wypowiedzenia xD Typ jak się dowiedział, że chce się zwolnić to mało co się nie zapowietrzył. Mam wysłać wypowiedzenie poczta na własny koszt do Szczecina mimo, że umowa podpisywana była elektronicznie xD Zwykle p0lskie cwaniaczki.

fff

hej i co chodziłeś te 3 tygodnie do pracy normalnie czy udało się wcześniej ?

Magga

Hej czy wy też mieliście problem z Kordyntorka? Szef główny z Gdańska podał mój numer do Kordyntorki którą miala się odezwać wsprawie pracy aby mnie zatrudnić, zadzwoniła w Poniedziałek wszytko było pięknie powiedziała że zadzwoni na drugi dzień ,nikt nie zadzwonił, dzwoniłam parę razy nikt nie odebrał.... napisała sms że zadzwoni ,nie zadzonila mija już tydzień jak brak odzewu ....

Paulina
@Magga

No to trzeba było znów zadzwonić do szefa głównego i powiedzieć, że Ciebie olała. Zrobiłaś tak?

Magga
@Paulina

Hej tak zrobiłam tak i on mnie też olal sytuację

Paulina
@Magga

Czyli jednak spychologia.... Słabe. A u Was w Gd do Rossmana można się tylko przez nich zatrudnić, czy bezpośrednio też?

Kacper

Praca w rossmannie fajna trafiłem na fajne osoby, jeżeli chodzi o agencje to żenada, kontakt ze zleceniodawcą tragiczny, brak szacunku dla pracownika.

Maga

Hej chce pracować właśnie przez ta firmę gama service, nieważne czy jest zła czy nie ... ważne żeby była praca jakaś, i mam problem Rosamnie podali mi numer do kierownika który nie odbiera tel już 3 tyg, później przekierowano mnie na Gama Szczecin, jestem z Elbląga ,takiej samej odpowiedzi dostałam że numer w Rosmanie dostanę....

@Maga

No niektórzy koordynatorzy mają na wszystko i wszystkich wywalone. Pogadaj z ludźmi z Rossmana może nawiążą kontakt z jakimś kordynatorem. Ja akurat jestem z Poznania i trafiłem na extra kordynatorkę. Poszukaj jeszcze praca gama w necie może znajdziesz jakiś kontakt ja tak zaczynałem z numeru z neta. a robie już 2 lata:)

@waldi

Dziękuję bardzo uzyskałam już kontakt z Gdańska :)

Maga

Witam jak się dostać do pracy do Rosmana? Jak przez game servis

@Maga

Najlepiej podejdź do swojego najbliższego Rossmana i poproś o kontakt do koordynatora z Gamy. Podadzą Ci

Okej dziękuję

Ela

Dostał ktoś kiedyś karę za niepojawienie się w pracy?

@Ela

Nie wiem co musiałoby się wydarzyć aby dostać w Gamie karę za niepojawienie się w pracy. Przez długi okres w którym pracuje na dostawach spotkałem sporo sytuacji, gdy ktoś np informował pół godziny przed pracą że go nie będzie albo nagle dostawał "biegunki" 10 minut przed pracą. Spotkałem też sytuację gdy ktoś po prostu uciekł z dostawy po 5 godzinach gdy miał zaplanowane w grafiku 8h zostawiając przy tym same dwie dziewczyny z resztą dostawy i żadna kara go nie spotkała. Porzadny człowiek takich akcji nie odwala, ale zdarzają się i ci niepoważni. Myślę, że najważniejszą kwestią jest uczciwe dogadywanie się z dziewczynami z Rossmanna bez zbędnego kombinowania.

wrosmanka
@TomaszZ

hej,ale są też takie sytuacje,że masz ustalony grafik tydzień wcześniej a dzień wcześniej (wieczorem) dostajesz info ,że nie masz przychodzić. Więc obie strony nie są uczciwe.Poza tym są układy i układziki.Czyli przychodzi młody pracownik i raptem wypracowuje sobie 180godz ,a ja która pracuję od ponad roku nie pracowałam w lipcu ani jednej godz.I co mam teraz zrobić?złozyć wniosek o postojowe?

@wrosmanka

Ja pracuje przy dostawach, więc nigdy nie miałem sytuacji aby ze mnie zrezygnowano, ale możliwe że jest też tak jak piszesz w przypadku kasy i mercha. Dziwni mnie twoja sytuacja, ponieważ większość pracowników Rossmanna ma teraz urlopy i jest naprawdę sporo godzin do dyspozycji dla Gamy. W kwestii postojowego nie mam pojęcia jak teraz sytuacja wygląda, bo od lutego sytuacja u mnie z godzinami mocno uległa poprawie. Obawiam się że postojowe już raczej nie przysługuje dla umów zlecenie, a na pewno nie w takiej formie jak rok temu że można było je pobierać przez 3 miesiące.

Czy wam też ucinają godziny? np masz 85h a zostaje 60h. Chodzi o dostawy

Kazimierz

Jak długo pracujesz już w Gama Service Market i czym konkretnie się zajmujesz? Możesz powiedzieć mi coś więcej na temat atmosfery panującej w zespole? Liczę na Twoją odpowiedź!

TomaszZ

Niestety, ale od 2-3 miesięcy cięcia godzin w niektórych sklepach są drastyczne. Patrząc na grafik na styczeń mocno rozważam rezygnacje, bo przyjeżdżanie na 30h w miesiącu jest bezsensowne...

Sweety

Tak, ja wyrabiałam średnio 120 godzin w miesiącu tak od paru miesięcy 30 ???? a postojowe jest jak najbardziej do zdobycia, ja skorzystałam w zeszłym sezonie

@Sweety

A czy mogłaby Pani napisać w jaki sposób przebieg ten proces "postojowego"? Bo teoretycznie umowa-zlecenie nie zalicza się do kodeksu pracy, zakład pracy również nie jest zamknięty. Są u nas aby cięcia godzin na "śmieciowej umowie". Z tego co wiem, to trzeba potwierdzić, że za poprzedni miesiąc mieliśmy dochód niższy niż 50% wynagrodzenia względem poprzedniego miesiąca/miesięcy. W jaki sposób udało się to Pani udowodnić we składanym wniosku?

@TomaszZ

Właśnie. Jestem bardzo ciekaw jak się to udało bo na umowie-zleceniu jest stawka godzinowa a nie ilość godzin w m-cu albo kwota wynagrodzenia za miesiąc a to we wniosku trzeba podać. Więc wątpię by koleżanka dostała postojowe. Mówię tu oczywiście o dostawach.

@waldi

Popytałem trochę, poczytałem i otrzymanie postojowego na umowie zlecenie jest jednak możliwe. Są dwie opcje: wniosek za nas składa Gama za naszą zgodą albo robimy to sami. Znając życie jesteśmy skazani na siebie. Jeśli chodzi o kwotę dochodu to trzeba wpisać wynagrodzenie za ostatni miesiąc, co może być problemem jeśli składamy wniosek sami. Po nowym roku zadzwonię do swojego kordynatora i popytam dokładnie.

@TomaszZ

Od razu pisze Gama oleje ludzi z dostaw (wniosek). Odnosze się do sytuacji jak składamy wniosek sami przez pue zus. Tam jest problem z dochodem bo trzeba wpisać z umowy dochód a w umowie nie masz. Jest tylko za 1h i jest problem i to nie mały. Dlatego pytanie było jak koleżanka to załatwiła. Osobiście nie znam nikogo z dostawy za którego by Gama wysłała wniosek na postojowe (zaznaczam pisze o dostawach).

@waldi

Oczywiście że możliwe jest postojowe na umowie zleceniu, nawet jak nie ma określonej liczby godzin, ja dostałam za 3 miesiace, pierwszy wniosek złożyła firma a 2 kolejne składałam już sama, proszę zapytać w ZUS jak dokładnie to. Trzeba rozpisać, bo to się wyciąga średnia, u mnie godziny zostały drastycznie ograniczone, pracowalam i na dostawach i czasem dniowki też więc tych godzin miałam sporo a od pandemii spadły o ponad 30 %, dostałam 3 razy po 2080 z ZUS postojowego.

@Sweety

Również rozważam złożenie postojowego za grudzień. Napisała pani, że pierwszy wniosek złożyła Gama. Czy w tej kwestii kontaktowała się pani bezpośrednio z siedzibą Gamy czy korzystała z pomocy swojego kordynatora?

@Sweety

Jak zrobila to pani wpisujac stawke miesieczna

@TomaszZ

To była droga przez mękę bo koordynator odsyłał mnie do firmy a oni do koordynatora, ale przetarłam szlaki i myślę że teraz nie powinni robić problemu, proponuję się najpierw kontaktować z koordynatorem, ja otrzymalam postojowe za 3 miesiace, pierwszy wniosek składa firma, kolejne już samemu.

@Marta

Ja już dokładnie nie pamiętam bo ja korzystałam jeszcze przed wakacjami ale oni wyciągali średnia chyba z 3 miesięcy tak jak ZUS kazał, proszę się kontaktować w tej sprawie też z pracownikiem Zusu który się zajmuje postojowym.

@Sweety

Dzięki za odpowiedz. Po nowym roku będę działał. A że mam dosyć spoko kordynatora, to myślę że trochę mi pomoże i wytłumaczy co i jak. Jeśli ktoś "z dostaw" jest zainteresowany tematem to po nowym roku dam znać czy mi się udało.

@TomaszZ

oki. Fajnie jakbyś napisał co i jak. Choć myśle że nie łatwa przeprawa Cię czeka:)

@waldi

Jeśli chodzi o mnie to sytuacja jest prosta. Albo uda się z tym postojowym, albo odejdę, bo praca 20-30h w miesiącu mnie nie urządza, choć nigdy nie miałem jakoś dużo godzin bo pracuje w niskoobrotowym sklepie, ale zawsze te 45-60h można było uzbierać.

Ksiaze1
@waldi

Mam pytanie o zakres obowiązków przechodzę na dostawę a mam robić co innego

Ksiaze1

Kto zna zakres obowiązków pracownika gama

Alex
@Ksiaze1

Rozładowanie boxow, towar na półki, do szuflad i nadstany na magazyn. Koniec.zadnej filozofii.

wrosmanka
@Sweety

hej,,czy od momentu złozenia wniosku się u ciebie nic nie zmieniło?chodzi mi o toczy nie musiałas oddać tego postojowego,pytam bo myślę zeby też złożyć wniosek ponieważ w lipcu ne przepracowałam ani jednej godz.?Tylko się zastanawiam czy będzie to uznane jako przestój czy raczej brak godzin bo to okres letni/wakacyjny więc obroty sa.

Gosik

Hej, Czy mógłby ktoś krótko opisać jak wygląda taka współpraca? Są jakieś konkretne dni kiedy jest dostawa i wtedy jest tylko możliwa praca? Określone godziny?

Pytanko

Nie mam możliwości, aby pojawić się w pracy w ustalonym dniu. Koordynator nie może mi usunąć zmiany. Czy ktoś z Was po prostu nie przyszedł do pracy? Mieliście z tego jakieś konsekwencje?

kendall9
@Pytanko

Nic sie nie dzieje z tego powodu, poinformuj wczesniej tylko sklep że nie mozesz przyjsc

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Service Market Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Service Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Service Market Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Pl. Jana Kilińskiego 3
    71-414 Szczecin

Gama Service Market Sp. z o.o.