Opinie o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gama Service Market Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

wrosmanka

Witajcie,mam pytanie czy ktoś z Was miał odliczone pieniądze od wynagrodzenia na PPK(Pracownicze Plany Kapitałowe),lub trzeba było wyrazić zgodę ,że się na to nie zgadam,?Bo mi obniżyli o PPK pensję

@wrosmanka

Tak, ja miałam i o zgodę nie pytali,narzucili to z góry, dopiero musiałam napisać pismo że rezygnuje.

@Sweety

czyli to prawda,dzięki wielkie,znów jakiś ukryty przekręt,,a oddali ci tą kase?

zdziwiony
@wrosmanka

PPK to nie firma tylko państwo zabiera i to państwo ma te pieniądze a firma też coś tam musi dodać . Poczytajcie na jakich zasadach działa ppk.

Zadowolony

Pracuje już bardzo długo i zawsze wypłaty są na czas. Stawka 18 zł/h jest wyższa niż gdziekolwiek indziej za ta prace. Wszystkie opinie negatywne na tym forum zapewne dotycza osób których praca przerasta. Mama i tata ptrzeciez da ???? A jeśli ktoś chce zarabiać 30-40 zł / h niech skończy porządne studia, nabierze praktyki i zacznie wykonywać specjalistyczna prace. Co wy chcecie fortunę zarabiać za rozkładanie towaru?? (usunięte przez administratora)

Bejw
@Zadowolony

Ty masz 18 zł ja 17 zł i weszła tu człowieku bądź mądry

Dziewczyna z dostaw

Ogólnie mogę polecić firmę. Praca jak praca - w drogerii na dostawie. Ciężka? Zależy od czasu. Jeśli akurat trwa pandemia i ludzie jak szaleni kupują mydła - tak, jest pracy po łokcie. Jeśli jest promocja - również. Ale pieniądze są zawsze na czas, a dziewczyny zatrudnione pod drogerią są konkretne, miłe i nastawione na kształcenie nowych. Zastrzeżenai mam do koordynatora - totalnie odklejony facet. Nie potrafi zarządzać zasobami i ludźmi ani się kontaktować. Głównie godziny na zleceniu ustala się bezpośrednio z kierownikiem drogerii. Bo z (usunięte przez administratora)się nie dogadasz i się z tym pogódź. Ale wciąż polecam - elastyczność grafiku i terminowość wypłat pozwala na dorobienie sobie w przypadku pracy pełnoetatowej lub studiów.

wrosmanka

CZy zdażyło się, komuś,ze nie zgadzają się godziny?

Nickiminaj
@wrosmanka

Tak, wystarczy poinformować koordynatora i powinien pomóc

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na stanowisko Praca dodatkowa dla mężczyzn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy na dostawach od 17 do 12 w nocy jest jeszcze ktoś z gamy czy tylko sam chłopak?

wrosmanka

w ostatnim czasie ja byłam kilka razy

@wrosmanka

@wrosmanka ile masz godzin na takich dostawach ? 60?

wrosmanka

tylko raz udało m się wyrobić 74 godz,to był maj,,,ale ja była na dostawach jako merch

Lessie

Czy ktos juz dostal postojowe?

Tak

Lessie
@Anna

A moge spytac ile?

Tak,2080 netto ,czekam za kolejnym

@Sweety

Kiedy dostałyście? Było jakieś info na ZUSPUE?

@Eweli

Nie było ,ja dostałam pod koniec maja

Ann
@Lessie

Ktoś z kasjerów otrzymał może postojowe z ZUS?

@Sweety

Czy ktos ze szczecina dostal juz postojowe

@Eweli

Sweety jak to zrobiłąś ze dostałaś to postojowe?

Bbbbb

Witam wie ktoś czy stawka się zmienila czy nadal jest to 17 zł

@Bbbbb

witam,o ile m wiadomo to stawka jest ta sama,czyli 17zł,a rzekoma podwyzka była na przełomie marca i kwietnia.A jak z potojowym,,dostał ktoś z pomorskiego?

Rita

Hej. Wiecie może na jakich zasadach składa się wypowiedzenie z gamą? Jest ten dwutygodniowy okres wypowiedzenia czy z dnia na dzień?

@Rita

To zalezy od kierownika czy od razu czy jednak przestrzega okresu wypowiedzenia

w rosmanka

hej,wysłał z was ktoś nowe wnioski, dostał może postojowe?

@w rosmanka

Ja nic nie wiem,w dodatku 3 tydzień już proszę o zaświadczenie o zarobkach i też olewają ,ale kolejny wniosek o postojowe oczywiście zamierzam wysłać.Ponawiam pytanie również,czy ktoś dostał postojowe lub wie od ZUS że jego wniosek wpłynął ???

@w rosmanka

Została dla nas utworzona grupa na fb https://www.facebook.com/groups/2677509769041141/

@Sweety

Pół dnia dzisiaj próbuję się dodzwonić do ZUSu...

@Iwi

Nie dodzwonisz się ,przerabiałam to nie raz ostatnimi czasy,lepiej pójść w kolejkę do oddziału

Krysis
@Sweety

Od tej firmy się nic nie dostanie, oni wolą umowę rozwiązać niż wysłać wniosek, żenada totalna.

@Krysis

Jak to ? Powiesz coś więcej ???

Dostałam dzisiaj odpowiedź na ZUS PUE - mojego wniosku nie ma

@Sweety

Nie da się wejść w link podaj może nazwę grupy...

Wie ktoś jak jest teraz z umowami? Czy przedłużają normalnie czy są jakieś problemy?

Milka

Tego dowiemy sie pewnie jak skoncza sie nam umowy

Kris

Firma Gama to poprostu jedno wielkie (usunięte przez administratora) nikt nie umie wytłumaczyć dlaczego nie można skorzystać z postojowego, koordynator twierdzi że to Rossmann nie daje godzin a Rossmann opowiada odwrotnie i komu tu wierzyć, jedno wielkie kłamstwo, żeby nie dać zaświadczenia to wola rozwiązać umowę, ludzie ostrzegam przed tą firmą, kłamstwo i Wyrzysk w biały dzień.

@Kris

Ta firma jest dziwna. Niby wysłali wnioski a nikt ich nie widzi. Twierdza że się należy tylko tym co 50 % mieli obniżenie godzin. Ale przecież na zleceniu nie da się zaplanować kolejnego miesiąca tak twierdza. Codziennie mówią co innego. (usunięte przez administratora) i tyle. Nie wierzę tej firmie.

wrosmanka

Hej wszystkim!!dzwoniłąm do ZUS,pani powiedziałą że z naszej firmy jest tylko jeden wniosek złożony jakiegoś Pana.Jeśli chodzi o postaojowe dla nas to musi być napisane we wniosku przez firmę czy nastąpiło ograniczenie wykonywania pracy czyli np.że skłep był czasowo zamknięty,ne ma znaczeniaile się zarobiło.Frma musi uzasadnić czy był przestuj,więc wszystko zależy od niej,Wniosek może być wysłany przez koordynatora pod warunkiem ,że ma upoważnienie do reprezentowania firmy.Co o tym sądzicie?

@wrosmanka

Wiem że coś wpłynęło bo jak byłam wczoraj w ZUS to jakiś wniosek z Gamy urzędniczka przeglądała ale mojego nie ma ,ja już mam serdecznie dość,koordynator nie odpowiada na moje smsy,wcale nie muszą być sklepy zamknięte,może to być ograniczenie godzin pracy ze względu na pandemię ,to jest wszystko chore,chory system i ta nasza śmieszna firma...słuchajcie mogę założyć grupę na Messenger ale zastanawiam się jak was weryfikować ,nie chce aby tam dostał się ktoś "z góry ",ja tego na pewno tak nie zostawię.

@Sweety

może chodzi o wniosek tego pana!?Pani z zus powiedziała,że pierwszy wniosek musi być wstawiony przez firmę a kolejne dwa już przez nas,ale tak czy siak wszystko zależy co firma wpisze.Jeśli oni twierdzą że nie było przestoju bo nasze wynagrodzenie jest zależne od wypracowanych godzin to nic nie zrobimy.Z tego wynika że jesteśmy (usunięte przez administratora) przez rząd,oni nie mówią wszystkiego,w "pranu" wychodzi co innego,czyli nie dla wszystkich jest ta pomoc.Zostaje jeszcze kontakt przez koordynatora,,

ona21
@Sweety

Mój koordynator powiedział że prawnicy odpowiedzieli że nie przysługuje nam bez uzasadnienia. ja też prosilam wiele razy żeby coś z tym zrobili. Moim zdaniem tam jest mocno coś kręcone i zabrali nam te postojowe może nawet dla siebie. Ta firma to jacyś (usunięte przez administratora) Zobaczcie sami co się dzieje. Dzwoniłam prosiłam a jest jedno wielkie olewanie.

ona
@w rosmanka

Czy Wasze wnioski znalazły się w ZUS jakimś cudem ? Czy ktoś może dac potwierdzenie?

@ona

Dzwoniłam dzisiaj do kadr i pani powiedziala że wniosek został odebrany 5 maja bo przyszło potwierdzenie zwrotne i tyle ...

@ona

mojego wniosku w zisie nie ma,tak mi powiedzieli w poniedziałek

pou

Tego postojowego nikt nam nie wypłaci zobaczycie. Moja koleżanka do kadrowej dzwonila niby wysłała a wniosek idzie 2 tyg poczta. Wierzycie w to ? Gruszki na wierzbie. Kręcą jak mogą ze wszystkim. A my mamy pracować, być zawsze na zawołanie. A jak nam jest potrzebna pomoc to mają nas w (usunięte przez administratora) Taka prawda. Mi już ręce opadly i nadzieja marna.

w rosmanka

Czy kogoś koordynator może wysłąć te wnioski?niech da znać bo tak powiedzeli w zusie ,jeśli koordynator ma takie upoważnienie,piszcie

w rosmanka

Słuchajcie,,a gdyby tak samemu wypisać te wnioski i niech się podpisze koordynator,dołączyć do tego swoje oświadczenie,że był przestój podpierając się art,który ktoś tu na forum podał i wysłać na adres do firmy pocztą polską za potwierdzeniem odbioru,żeby było wiadomo,że dotarło?No i mam na myśli dochód z kwietnia ponieważ za marzec wynika z tego ,że nie wysłali.

@w rosmanka

Uważaj bo koordynator Ci sie podpisze,już próbowałam,nie było opcji...jadę zaraz do ZUS sprawdzić co w mojej sprawie...

@Sweety

Ja mam maila do kadr,ja dziś wysłałam wypełniony wniosek do podpisu i do kadr i do koordynatora ,bo w Zusie mi powiedzieli że to nawet on może ten wniosek podpisac,ale wątpię żeby coś z tym zrobili,jak coś to ja jestem chętna by działać z tym dalej,napisałaś kiedyś coś takiego. Może by tak zrobić,tylko byś musiałą podać tego meila

@wrosmanka

I podtrzymuje,słuchajcie jestem w ZUS i chyba nie ma moich składek,jestem przerażona,siedzę już kolejną godzinę bo mnie odsyłają od jednego do drugiego i nic nie ma ,nie ma składek ,nie ma nic !!!!!

@Sweety

Po 2 godzinach pobytu w Zus składki się znalazły !!! Ale wniosek do tej pory nie wpłynął !!!

@wrosmanka

Piszcie na te maile do kadr: palka@biuroltd.pl i wojnowska@locus-security.pl z tego co mi dziś w Zusie powiedziano to jakieś wnioski z Gamy wpłynęły ,mój nie ...

@Sweety

To wszystko to jakieś dziwne. Raz wysyłają 5az nie, raz można raz nie. za chwilę obudzony się wgl w czarnej...

pou

Cześć. Słuchajcie czy ktoś ma pewne informacje o postojowym z ZUS czy od gamy. Czy coś wysłali czy też nie. Bo ile można ich prosic.

@pou

Ja w piątek dostałąm info z gamy ,że mój wniosek nie został wysłany ponieważ mi nie przysługuje z tego tytułu ,że nie było przestoju w rossmanie ,i musi być co najmniej 50% obniżone wynagrodzenie a my pracujemy wg nadanych godzin,coś podobnego ktoś pisał na forum

Gamma

Wczoraj wraz z wypłatą w Rossmanie dostały dodatkowo po 980 złotych,czy to normalne? Pracujemy na równo ,a niejednokrotnie więcej,bardziej się narażając na zakażenie,bo one uciekają między regałami,a ja stoje na kasie.

@Gamma

Pracownicy z gamy na kasie mają więcej ryzyka zarażenia niż pracownicy z rossman a. To śmieszne jest bo wsadzą Cię na kasie i siedz.

@pou

Czy rozładunek towaru czy kasa z Gamy ma przechlapane bo nagina a paniusie siedza na zapleczu smiechy chichy i w (usunięte przez administratora) wszystko mają

xyz
@Gamma

Nie wiem jak wy ja dostałam dodatek do godzin przepracowanych pomiędzy 16.03 a 15.04 nie wyszło tak dużo ale prawie około 300 zł więcej . Coś ponad dwa zł do stawki godzinowej było...

@xyz

No w szoku jestem ,a jakie województwo ??? U nas nikt nic nie dostał...

xyz
@Sweety

Ja pracuję na kasie, może tylko kasjerzy dostali nie wiem albo was koordynatorzy nie powiadomili... Miałam w tym czasie ponad 110 h więc tyle się z tych drobnych nazbierało... Jako, że nie dostajemy rozliczeń można sobie w kalkulatorach wynagrodzeń w necie przeliczyć czy wpadło coś więcej.

pou

Czy wiecie coś pewnego na temat wniosków czy poszły ? ja dzwoniłam dziś do ZUS i nie ma. Leżą 3 dni w kwarantannie jeżeli wysłane zostały poczta a jeżeli elektronicznie to już powinny być. A jeżeli nie będzie ich do poniedziałku to znaczy że nikt ich nie wysłal.

@pou

Z tego co wiem,wyszły poczta nie elektronicznie

@Sweety

I dlatego ja się tak mniej więcej do środy czwartku nie będę na razie nakręcać... bo licząc to jest tak wnioski wysłane 30.04 jeśli poszły priorytetem w co wątpię to doszły nie wcześniej niż 05.05 jeśli ekonomicznym jeszcze później do tego wszystkie pisma w ZUS przechodzą kwarantannę 72h tak więc nie miały prawa być wcześniej wprowadzone niż w piątek... Zus takich wniosków ma ilości ogromne do tego też zbyt ruchawy nie jest i ogólnie w ZUS PUE jest jakieś opóźnienie z wszystkim jak to obserwuję więc dam na luz skoro mój koordynator twierdzi że mi wniosek wyszedł

@Eweli

Też tak myślę ,tylko boje się że przez to oświadczenie które dołączyli do naszych wniosków i tak ZUS nam świadczenia nie przyzna :(

pou

Nie będzie postojowego tak powiedział koordynator i taka jest decyzja prawników. zadzwońcie do koordynatorów i zapytajcie

@pou

Ja mam inną wiadomość od swojego koordynatora,że wniosek wyszedł poczta 30 kwietnia i nic w tym względzie się nie zmieniło...

@pou

ja też się dowiedziałąm z firmy,ze moj wniosek w ogóle nie dotarł do nich(gdzie koordynator zapewniał ze wysłał),ale oczywiśćie pani z kadr uświadamiałą mnie ,że i tak nie dostanę postojowego bo rossmany działąją i nie są zamknięte i nasze wynagrodzenie jest zależne od wypracowanych godzin pomimo to ze tych godz.jest mało np.40 i to nie oznacza żę był przestuj.nie wiem cotam się dzieje ale to jest skandal.Czy w ogółe ktoś dostał postojowe?

@wrosmanka

Żaden wniosek nie wyszedł może Cię sprawdzić w ZUS. Pani wpisuje nie firmy i wyskakują. Nie dawajcie się oszukiwać i przeciągnąć struny. Ta firma może już dawno wzięła za nas pieniądze. myślicie czemu brali prawników ?? Poczta poszły wnioski tylko jakoś ich nie ma. nawet Pani w ZUS się uśmiechnęła jak ja zapytałam czy to możliwe żeby tak długo szły. Powiedziała NIE.

@Sweety

To niech Pani zadzwoni do ZUS bądź sprawdzi na prywatnym profilu w ZUS. Bo za tydzień napisze Pani to samo co koordynator mówił. Mój też tak mówił tylko że nie on wysyła a kadry a pani w kadrach powiedziała nie bo nie.

@pou

Poza tym wszyscy koordynatorzy dostali wiadomość że nie będzie postojowego.(usunięte przez administratora)

@pou

Przed chwilą dostalam ponowna odpowiedź od koordynatora że wniosek wyszedł do ZUS 30 kwietnia ale sprawdzę w poniedziałek w Zusie u siebie bo nie mam profilu zaufanego by sprawdzić w necie .

@Sweety

Ja myślę ,że firma nie wysłała żadnych wniosków.Pani na infolni powiedziała ,że aby otrzymać postojowe trzeba mieć przynajmnej o 50% obniżone wynagrodzenie aby oni mogli wysłąć wniosek ,a żę my mamy godziny ustalane wg zapotrzebowania i nie wiadomo ile wypracujemy godz.,więc my nie mamy konkretnej stawki i konkretnych godz,więc się nie należy.

@wrosmanka

Słuchajcie,ręce opadaja...wczoraj znajoma rozmawiała z księgowa gamy i ta jej powiedziała że na kilka tys ludzi wysłali jedynie 30 wniosków,tym,których dochody spadly o 50%,o czym przecież nie ma mowy w ustawie !!! Mało tego,wyslali też oświadczenie do ZUS ,że żaden przestój w Gamie nie nastąpił i wysyłają wnioski tylko na.prosbe pracownikow,tłumacząc,że oni nam nie zapewniają konkretnej liczby godzin miesięcznie,że pracujemy dla Rosmana a sklepy są normalnie otwarte ....Nóż się w kieszeni otwiera na tą bandę idio. tow !!! Czyli nie ma przestoju wg firmy ,nie ma postojowego !!!

@Sweety

Ta księgowa też jest dobra widzę... Ja jej mówiłam że przerobilam 6 h w kwietniue a w marcu 80 a ona twierdzi że przestoju nie ma. Śmiech na sali.

@Sweety

Zróbmy cos z tym bo należy się nam jak najbardziej. A oni nasze pieniądze biorą może dla siebie. Zróbmy cis..

@1234

Jestem za jak najbardziej,tylko musimy utworzyć grupę ,najlepiej na Messenger,co Wy na to ???

@Sweety

ja się dołączam,tylko ktoś musi utworzyć grupę ,ja się na tym nie znam,no i co dalej?

@wrosmanka

jesteśmy z różnych stron Polski więc może niech jednej osobie ktoś wyśle na maila informacje i się znajdziemy na (usunięte przez administratora)? byle nie tu. (usunięte przez administratora)

@pou

Jak sprawdzić to na tym swoim profilu w ZUS PUE? W którym miejscu?

@Eweli

W dokumentach wysłanych bądź oczekujacych wnioskach jak nic nie ma to nie ma.

xxx

Ogolnie to firma sama w sobie jest w porzadku. Wszystko zalezy od ciebie czy trafisz na sklep ktory bedzie potrzebowal cie na stale czy trafisz na taki sklep przez ktory jedynie sie przeslizgniesz i bedzie chodzil do innych sklepow. Ja osobiscie posiadam kilka sklepow w ktorych jak dochodzi do dostawy to pierwszemu do mnie dzwonia. Srednio na miesiac okolo 1800 zl ale jak na studenta to nie mam na co narzekac. Ogolnie polecam

@xxx

a to trochę dziwne,że tyle zarabiasz,bo przy tej kwocie musiałbyś wyrobić około 100 godz

@wrosmanka

A co w tym dziwnego ? Ja średnio wyrabialam miesięcznie 120-130 godzin...

@Sweety

nie miałąm nic złego na myśli,po prostu jestem zaskoczona boja najwięcej jak do tej pory to miałąm 40 godz,,ale ty pewnie na kasie?

@wrosmanka

Nie na kasie ,tylko na dostawach i pomagam w ciągu dnia czasami.

ja najwięcej wypracowałąm 40 godz,

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Service Market Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Service Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Service Market Sp. z o.o.